099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажники недорого

Вантажники недорого Київ, Київська область - від компанії "Грузоперевозки-24" це охайне, дбайливе завантаження - розвантаження меблів, речей, будматеріалів, побутової техніки та будь-якого вантажу. Комплексні, дешеві перевезення : пікапами, мікроавтобусами, машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) з послугою вантажники недорого (за бажанням).

Вантажники недорого компанія грузоперевозки-24

Дешеві ціни, фіксовані тарифи на якісні послуги : вантажники недорого у Києві, Київської області. Комплексні перевезення, вантажне таксі та професійна допомога вантажників по всім районам міста, передмістя. Зручний, швидкий сервіс самостійного розрахунку вартості ціни переїзду, термінова, безкоштовна консультація диспетчерської служби.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Вантажник від 80 гривень/година
Вантажники недорого Київ вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Ціни на послуги
Робота 1 година від 80грн
Мін замовлення 2 години
Без ліфта 10грн/поверх
Підйом/Спуск 10грн/поверх
Тонаж 1000кг 200грн/т
Робочий без авто +40грн за приїзд
Вантажники недорого Київ ціна роботи 1 години

Перенесення предметів (вантаж) на відстань більше 15 метрів - 5 гривень кожні наступні 15 метрів, як додаток до вартості.

Інформація о тарифе
Пакування договірна
Час їзди за містом 40грв/година
Збирання/розбирання меблів договірна
Нічний час з 22-00 +80 грв
Час приїзда на адресу від 30 до 60 хвилин
160 гривень
Вантажник на 2 години
240 гривень
Вантажник на 3 години
320 гривень
Вантажник на 4 години
Додаткові дані
Специфічні роботи
 • Прибирання/винос будівельного сміття.
 • Розбирання/збирання меблів.
 • Складні роботи у важких умовах.
 • Нестандартні такелажні роботи.
 • Складські, побутові, промислові розвантаження - навантаження.
 • Перевезення піаніно.
 • Важливо:Робітники, які виконують ці особливі послуги як і інші, з прибирання та виносу будівельних відходів, перенесення вантажу що перевищує (100 кг) до цього тарифу не належать. Їх коефіцієнт праці розраховується по іншому в залежності від об'єкта, поверховості, обсягу робіт.
Вантажники : приклад вартості

Припустимо Ви хочете перевезти холодильник та пральну машину. Вантажники недорого Київ вартість перевезти приклад Не знаєте як вибрати автомобіль і скільки вантажників буде потрібно, щоб перенести холодильник та пральну машину. Все легко !, насправді. На цьому сайті при виборі транспортного засобу в розділі характеристика автомобіля є пункти: довжина, ширина, висота по цим параметрам і вибирайте потрібний автомобіль, мікроавтобус, вантажівку. В цьому випадку, якщо перевозити холодильник в горизонтальному положенні (лежачи) цілком достатньо буде будь-якої модифікації мікроавтобуса "100 тарифу". З авто визначилися, тепер перейдемо до кількості робочих які завантажують/розвантажують та перенесуть в помешкання. Т.к розміри техніки значні і одна людина руками не охопить, за цим слід, що потрібно дві людини. Ось і все, арифметика проста. Абсолютно всі ціни на послуги вантажників розписані, всі нюанси враховані. У випадках, коли велика кількість перевезених речей або будь-якого вантажу і Ви не в змозі розрахувати скільки буде потрібно робітників, телефонуйте в диспетчерську службу, завжди будемо раді Вам відповісти та допомогти. Легких Вам переїздів !!!

Вантажники недорого в Києві або в Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - наприклад перенести, завантажити/розвантажити всілякий вантаж, перевезти просто меблі або інші предмети то Ви звернулися за адресою. Щоб замовити послугу вантажники недорого, потрібно зателефонувати і повідомити оператору наступне:

Оператори диспетчерської служби вантажники недорого
 • З якої адреси і куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка - оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).
Замовити вантажники недорого номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте послуги вантажники недорого Київ, Київська область та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки 20м³ - 120м³ (3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення, машини - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажники недорого Київ, Київська область послуга від компанії "Грузоперевозки-24". Київ э найбільшим не тільки торгово-транзитним українським центром, але столицею України невпинно потребує постійної допомоги так званого «некваліфікованого» персоналу співробітників, такого як вантажники недорого, різноробочі, інші фахівці. Щодня міськими вулицями Києва реалізовуються різноманітні навантаження, поставки товарів, виробляються найрізноманітніші угоди по покупкам чи продажу, у поті чола працюють вантажники, звичайні різноробочі.

Внаслідок цього, сервіс аутсорсингових, логістичних компаній надзвичайно злободенні а також затребувані не тільки у Києві але і більшості великих міст. Для того щоб абсолютно всі виробничі процеси виконувалися не тільки якісно, ​​але у суворій відповідності з українським законодавством, точно у терміни необхідно задіяти для їх виконання виключно як досвідчений, але дуже відповідальний персонал. І саме фахівці "Грузоперевозки-24" вантажно-розвантажувальних робіт або просто робітники цілком відповідають всім найвищим вимогам, які диктують усім нам реалії сьогоднішнього життя. До того ж вони є українськими громадянами, що так само важливо, особливо у зв'язку напруженою ситуацією не тільки на сході та півдні нашої країни, але також у самому Києву. Весь персонал робітників добре інформований в питаннях дотримання заходів безпеки на об'єктах. Міцні, витривалі робітники, з властивим їм справжнім командним духом, при цьому індивідуально відповідальні працівники - ось саме з таких співробітників складається бригада робітників компанії.

Різновиди робіт які надаються : сервіс - вантажники недорого та ціна на автомобілі.

 • Навантажувальні заходи вантажів замовника, їх розвантаження безпосередньо на місці прибуття.
 • Оперативні операції з розвантаженням транспортних засобів, а також залізничних вагонів, контейнерів.
 • Надання складських послуг з підйомом, подальшим переміщенням вантажів. Здійснення такого сервісу, може бути можливим далеко не тимчасовим, але якщо знадобиться і на постійній основі.
 • Сортувальні, фасувальні, товарно-пакувальні, маркувальні види послуг.
 • Організація переїздов як квартирних так офісних.
 • Вся лінійка основних такелажні процедур, наприклад, таких як перевезення великогабаритних, важких об'єктів, а також сейфів.
 • Заходи з вивезення, виносу будсміття.
 • Інші види робіт, згідно з домовленістю.
Вантажні перевезення ціна на автомобілі
Вантажні перевезення ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажники недорого - професійні фахівці "Грузоперевозки-24".

Вантажники недорого - професійні фахівці

Кожен бізнес незалежно від своєї приналежності до певної сфери діяльності, дуже вимогливий до відповідального ставлення до виконання абсолютно всіх замовлень. І це природно, одже як відомо: замовник завжди правий. Це саме можна сказати до вантажних перевезень. Не так вже й суттєво, чи потрібні вам вантажники недорого на одну годину, чи на більш тривалі проміжки часу, процеси повинні проходити чітко, без затримок.

Реалії сучасності такі, що далеко аж ніяк не багато підприємств Києва зможуть гарантувати суворе дотримання термінів виконання замовлень відповідно триматися демократичного ціноутворення. Однак якщо люди бажають, щоб усякі переміщення та вантажодоставки проходили взагалі без матеріальних, моральних втрат, то не слід намагатися особливо заощадити і кидатися на першу-ліпшу найдешевшу пропозицію - вантажники недорого. Як відомо скупий платить двічі.

Найкращим виходом завжди буде вдатися до допомоги непідробних майстрів-професіоналів навіть у такому, здавалося б, простому на перший погляд заході як вантажно-розвантажувальні справи замовивши службу вантажники недорого. Звичайно, завжди хочеться не переплачувати навіть за такий сервіс. Однак як би потім не довелося витратитися на те, щоб не починати знову пошкоджене добро. Більш того, слід пам'ятати, що якщо у когось цейтнот, є брак часу, так само просто необхідно терміново провести розвантажувально-навантажувальні дії, то вартість такої послуги буде трохи більше звичайних тарифів.

Вантажники недорого у Києві зроблять.

 • Навантаження.
 • Збирання-розбирання.
 • Демонтажне діло.
 • Такелажні роботи.
 • Підйом з урахуванням поверховості меблів, інших великогабаритних об'єктів, елементів конструкцій.

Вантажники недорого - послугиБільш того як будь-яка поважаюча себе команда цілком несе відповідальність за терміновість, за якість виконаних робіт. На противагу до аналогічних підприємств, для замовників обов'язково гарантується збалансованість ціни, при досить-таки високому, якісному рівні обслуговування.

Крім усього іншого нами пропонується служба вантажники недорого для виконання робіт у складських приміщеннях. Через підвищений попит у Києві ми запропонуємо перелік послуг, що надаються, обслуговуванням складських приміщень. У нас все - завжди зможуть по надзвичайно привабливим недорогим цінами замовляти вантажні перевезення зі складів, разом з супутнім сервісом вантажне таксі, охоплюючи не тільки маркування, але також сортування товарів.

Вантажники недорого від компанії "Грузоперевозки-24" - економічні поради

Вантажники недорого - поради

З економічних поглядів така співпраця найбільш вигідно для таких підприємств, які послугами перевезень вантажів користуються тільки від часу до часу. Саме при таких випадках більш раціональним було виділення бюджету на одноразові замовлення, ніж зміст у штатному розкладі персоналу, якому доведеться виплачувати зарплату, а використовувати за призначенням зрідка. Наші фахівці вантажники недорого впораються з будь-якими обсягами робіт.

Для тих, хто вже встиг зіткнутися з необхідністю переїздів різного характеру, то це квартирні, офісні, дачні, заміські, ті знають, що при таких ситуаціях без працівників ніяк не обійтися. Оскільки тут доведеться зіткнутися не тільки з розвантажувально-навантажувальних завданням, а й зі складально-розбірних. До того ж навряд чи можна обійтися без пакування меблів та будь-якого іншого цінного майна.

Відмінні характеристики професійних, недорогих вантажників у Києві.

Головним чином, це фахівці-майстри, які до деталей зможуть розібратися у всіх нюансах пакування різних видів вантажів. Майстри своєї справи завжди здатні справлятися зі усякими встановленими завданнями, утримуючи у собі демонтаж будь-якої побутової техніки, що не є винятком та кондиціонери. Подібним вантажникам рішуче можна довірити перевезення меблів у Київі недорого або свого майна, не турбуючись за його повне збереження. Не так й важливо, що це буде: чи то великогабаритні об'єкти, меблі або промислове обладнання, до справжніх фахівців не важко буде подужати поставлені завдання, заздалегідь обумовлені терміни.

Одним з важливих чинників у високопрофесійно підготовлених роками робітників є знання і навички роботи з пакуванням предметів інтерьеру. Наприклад до меблів або побутової техніки застосовуються різні матеріали. Спеціалізуються на такій справі компанії у регістрах своїх послуг, як правило, включають надання пакувального матеріалу. Це може бути - гофрований картон, плівки, поролон та інші.

Коли люди віддають перевагу самостійному пакуванню вантажів, то недорогі пакувальні матеріали можна придбати на будь-якому будівельному ринку чи будівельному гіпермаркеті. Однак слід врахувати, що у таких випадках вся відповідальність за збереження вантажа при вантажних перевезеннях повністю переходить до замовника. Внаслідок цього для більшого спокою бажано замовляти повні комплекти послуг, при яких компанії, які виконують замовлення, понесуть відповідальність за пошкодження речей.

Увага! Непрофесійні компанії - вантажники недорого.

Вантажники недорогоНерідко зустрічається інформація, деякими підприємствами пропонуються недорогі вантажні перевезення. Як правило, це стихійно створені бригади простих різноробочих, які не знають усіх професійних діталей. Разом комусь як мінімум доведеться сплатити додаткові години внаслідок неповороткості робитників або невмінні операторів, якщо такі взагалі є, прораховувати вантаж і в підборі відповідних за габаритами вантажних автомобілей. Цілком очевидним є те, що масивний вантаж не поміститься в мікроавтобус. І подібних деталей чимало. Тільки при високому професіоналізмі, напрацьований з роками досвід компанії з'явиться гарантія того, що поставлені завдання будуть проведені на відповідному рівні.

Вивчайте інформацію вантажники недорого на форумах

Для тих хто планує у майбутньому переїзди або потрібна допомога вантажників для перевезення, бажано звертатися до перевірених роками підприємствам. Можливо, у ваших знайомих будуть ті, хто вже неодноразово користувався нашим сервісом вантажники недорого, зможуть представити реальні рекомендації. Якщо навіть знайдуться негативні відгуки, чого досі не бувало, то ви, як би там не було, зможете застрахувати себе від спілкування з недобросовісними підприємствами. До того ж не зайве буде витрачений час на вивченні спеціалізованих форумах. Адже саме на них користувачами публікуються відгуки про взаємодію з основними вантажоперевізниками.

Ми ж у своїй діяльності керуємося високими стандартами обслуговування, індивідуальним підходом при виконанні замовлень при будь-яких обсягах, будь-яких рівнів складнощів. Рішуче всі замовлення швидко обробляються диспетчерами. А вже з наданих даних, операторами буде розрахована необхідна чисельність вантажників, подібним же чином тип вантажного автомобіля і приблизні недорогі ціни за цей сервіс.Тому завжди раді обслужити саме вас. Замовляйте тільки у нас "Грузоперевозки-24" таку просту послугу вантажники недорого, ви ніколи не будете жалкувати про зроблене.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Вантажники недорого "Грузоперевозки-24" працюєм Київ - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.