099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Дачний переїзд Київ

Дачний переїзд Київ за допомогою вантажного таксі "Грузоперевозки-24" це надійні, швидкі та цілодобові перевезення речей, меблів, побутової техніки, будівельних метеріалів та вантажей по Київу (області) та Україні. Якщо треба терміново замовити дачний переїзд Київ з послугами вантажників (або без) телефонуйте, звертайтесь, допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 100 гривень/год
Дачний переїзд КиївНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 1.7м
Ширина 1.5м
Висота 1.2м
Об`єм 3м³
Вантажопідйомність 500 кг
Пасажирські місця 1
Дачний переїзд Київ тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 100 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7 грв/км
Нічний час с 22-00 +100 грв
Додаткова адреса заїзду +50 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
300 гривень
Машина на 2 години по місту
460 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
620 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби дачний переїзд Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся та потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити дачний переїзд Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти на дачу пральну машину "ARISTON" та прасувальну дошку. Перевезти потрібно по Київу з магазина побутової техніки "Єльдорадо" по вулиці Декабристів 3 (Харьківський массив) на вулицю Малоземельна 7/11 (район Осокорки дачі). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри пральної машини (Висота * ширина * довжина) та дошки, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Дачний переїзд Київ ціна Для Ваших цілей підійде автомобіль (пікап) за тарифом (100) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 1.7м, ширина - 1.5м, обсяг 3м³), що дозволяє вмістити цю техніку та речі. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 6.3 км, отже в тарифі (100) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7 грв/км по Київу, тобто отримуємо вартість 300 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори-менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Kangoo
 • Ford Connect
 • Volkswagen Caddy
 • Сitroёn Berlingo
 • Peugeot Partner
 • Lanos (пикап)

Для перевезення невеликого обсягу вантажу цей тариф є найкращим з усіх. Скромні розміри вантажівок вражають своєю місткістю. Служать для перевезення: пральних машин, особистих речей, картин та різних предметів інтер'єру, електроніки, газових плит та котлів, велосипедів та скутерів, малих розмірів меблів ... У них можна здійснювати дрібні домашні переїзди, розвозити по торговим точкам поліграфію та канцелярію та тп. Взагалі машини призначени на перевезення предметів вагою не більше п'ятсот кілограм та додатково має одне посадочне місце для пасажира. Надманеврені, комфортабельні автомобілі.

Дачний переїзд Київ або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - замовити дачний переїзд Київ, щоб наприклад перевезти речі, великогабаритний вантаж, чи просто меблі та інші предмети то Ви pdthyekbcm за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити речі чи вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб терміново замовити дачний переїзд Київ та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Дачний переїзд Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Дачний переїзд Київ не виключено що може виявитися чудовою можливістю щоб без особливих клопотів відпочити на дачній ділянці, подихати свіжим повітрям, поніжитися на сонечку, а ще можливістю вивезти непотрібні речі зі свого житла, які викинути шкода, а зберігати як-то нерозумно. Однак є ще така категорія людей, для яких робота на дачній ділянці може бути одним з хобі, а для іншої категорії це може бути непоганим способом вижити в сучасних умовах за рахунок вирощування городини. Так, досвідчені дачники займаються облагороджуванням запущених за зиму територій, а натхненні інтернетом новачки-городники, які тільки починають відкривати для себе всі тонкощі проживання в власному заміському будиночку, а на своєму новому городі приступають до виконання всіх робіт з самого початку. Дехто по-старому намагається перевозити речі на дачу самостійно. Так, наприклад, деякі автолюбителі до межі забивають багажник свого легковика, заповнюють речами повністю увесь салон, а великогабаритні об'єкти абияк намагаються закріпити на даху, роблячи з себе посміховисько перед іншими учасниками дорожнього руху. Але як же бути з тими, у кого немає взагалі власного автотранспорту? Для таких людей дачні перевезення взагалі можуть виявитися цілою драмою, адже перевозити речі доведеться за допомогою громадського транспорту.Дачний переїзд Київ компанія Грузоперевозки-24

Дачний переїзд Київ без клопоту може виявитися можливим для киян, які віддали перевагу для його здійснення вдатися до допомоги лідера в сфері автомобільних перевезень - вантажного таксі компанії "Грузоперевозки-24". Причому ця об'єктивна реальність може статися багато в чому завдяки безпосереднім виконавцям «вдалого» дачного переїзду - висококваліфікованим водіям, вантажникам, їх високому професіоналізму, а також багаторічному досвіду практичної діяльності. Відоме не тільки в київському регіоні, але також за його межами, автопідприємство вже не перший рік знаходиться на топових місцях українського ринку автотранспортних послуг. Компанія-лідер вже не в перший раз здійснювала перевезення з Києва в область та назад а також по всій Україні. Вся професійна команда чудово знає свої функціональні обов'язки, завдяки цьому кожне перевезення будь чого на дачу буде здійснена швидко, комфортно, при цьому все майно замовника буде доставлено в повній цілості.

Дачний переїзд Київ - різновиди вантажних перевезень

Дачні переїзди в Києві та по області можна умовно розділити на три різновиди, причому кожна з них потребує до себе на окрему увагу:

 • Малий (транспортування особистих речей)
 • Середній (вивезення старих меблів)
 • Великий (з доставкою дачного інвентарю, сільськогосподарської техніки малого габариту)
Дачний переїзд Київ відмінності перевезень

При малому - досить буде замовити недороге вантажне таксі по невисокому тарифу. Воно здатне вмістити в себе п'ять-дев'ять кубометрів. Цього буде цілком достатньо для перевезення особистих речей.

При середньому - найкраще скористатися високою чотириметрової, довга база Газель. Вона чудово підійде для транспортування меблів по столиці та Київської області. А на зворотному шляху з її допомогою можна вивозити будівельне чи інше сміття, якщо упакувати його в мішки.

При великому - рекомендується скористатися високої подовженої Газелю або великим вантажним автомобілем з шести метрової довжиною кузова. Все буде залежати від об'єму майна. Правильність в підході до справи - заощадить кошти замовника.

Перевезення речей на дачу або по Києву ціна послуги

На вартість послуги дачного переїзду можуть вплинути:

 • Вантажопідйомність орендованої автомашини.
 • Різновид перевезених меблевих гарнітурів їх обсяги.
 • Чисельність поверхів у будинку, наявність або відсутність ліфта.
 • Кілометраж від початкової до кінцевої точки призначення.
 • Додаткові супутні послуги (складання-розбирання, підключення вбудовуваної нової побутової техніки, демонтаж-монтаж меблів, пакування...)
Дачний переїзд Київ ціна на автомобілі
Дачний переїзд Київ Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Дачний переїзд Київ - що зазвичай перевозять

Як правило, на дачу перевозиться все необхідне майно:

Дачний переїзд Київ перевезення майна
 • Меблі всіх різновидів.
 • Побутова електротехніка.
 • Освітлювальні прилади або декоративні об'єкти.
 • Предмети старовини та мистецтва.
 • Старі (особисті) речі громадян.
 • Спортивний інвентар.
 • Акваріуми або домашніх тварин.
 • Столові прилади.
 • Городню техніку або інвентар.
 • Запас води або продуктів харчування.

Крім того:

 • Саджанці, рослини для саду, городу.
 • Зібраний урожай назад до столиці.

Дачний переїзд Київ організація компанією "Грузоперевозки-24"

Професійний дачний переїзд Київ може, виповнюється кількома етапами:

 • Загальна оцінка вартості заходів.
 • Привезення пакувальних матеріалів (якщо буде потрібно).
 • Розбирання меблів.
 • Пакування різних предметів.
 • Транспортування.
 • Збирання меблів.
 • Вбирання сміття.

В цілому організація будь-якого дачного переїзду, втім, як наприклад, квартирного або офісного, вибираючи вантажне таксі на дачу "Грузоперевозки-24" виглядає приблизно так. Замовник обговорює з менеджером або диспетчерською службою дату, час, а також всі окремі питання, які можуть виникнути в процесі підготовки або безпосереднього транспортування. Це можуть бути питання, які будуть пов'язані з пакуванням, монтажем чи демонтажем вантажу.

Перевезення речей в Києві: додаткові послуги при дачному переїзді.

Дачний переїзд Київ диспетчерська служба Грузоперевозки-24

Зателефонувавши в диспетчерську службу "Грузоперевозки-24", замовникам буде надана допомога:

 • У підборі автотранспорту з необхідними технічними даними.
 • В укомплектуванні груп працівників.
 • У встановленні потреби монтажних або пакувальних заходів.
 • В обранні дати заходу, установці термінів виконання робіт на всіх етапах.
 • У розрахунках остаточної ціни дачного переїзду.

Таким чином, доручивши свій черговий або перший дачний переїзд Київ, ціни на який, до речі, як завжди приємно порадують постійних та нових замовників компанії "Грузоперевозки-24", Кияни не тільки перевезуть старі меблі на дачу, звільнять квартиру від непотрібних речей, але ще позбавлять себе від зайвого клопоту.

Адреса головного офису
КиЇв вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com