099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Доставка вантажів по Київській області

Доставка вантажів по Київській області - від компанії "Грузоперевозки-24" - це термінові, надійні, та комплексні вантажні перевезення з послугами вантажників або без (за бажанням) в різних районах Київа та усієї області. Якщо Вам потрібна - доставка вантажів по Київській області телефонуйте за вказаними номерами, (безкоштовна консультація), допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 150 гривень / година
Доставка вантажів по Київській області вартість тарифНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13м³
Вантажопідйомність 1500/2000кг
Пасажирські місця 2
Доставка вантажів по Київській області ціна
Інформація о тарифе
Подача машини 150 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +150 грв
Додаткова адреса заїзду +75 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
450 гривень
Машина на 2 години по місту
630 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
810 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості транспортування

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна автоперевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби доставка вантажів по Київській області

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто, населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити доставка вантажів по Київській області номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість доставки.

Наприклад, Вам потрібно доставити вантаж (господарські товари, пральні порошки та предмети для вбирання), загальним об`ємом 10м³ та вагой 1570 кг. Перевезти потрібно по Київський області з Київа з Броварського проспекта, 3В (магазин Леруа-Мерлен, район Лісовий) у селище Велика Димерка Київська область. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри коробок господарчих товарів (Висота * ширина * довжина) та їх кількість, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Доставка вантажів по Київській області вартість Для Ваших цілей підійде вантажний мікроавтобус за тарифом (150) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.9м), що дозволяє вмістити цей вантаж та перевезти. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість автоперевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 27.4 км, отже в тарифі (150) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 8.50 грв/км. А міжміський кілометраж (24 км) між Київом та Велика Димерка буде помножен на 2 поняття "колорейс". Тобто отримаємо вартість яка складає 450 + (24км * 17 грв/км) = 858 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування вантажу, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори-менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Мікроавтобуси призначені для транспортування великих, об'ємних, довгих предметів вагою що не перевищує 2000кг. Зручний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні, важкі шафи, інші предмети. Величезний обсяг кузова автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе надзвичайно багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Універсальність даного тарифу, співвідношення розмірів кузова та недорогої тарифної ціни.

Доставка вантажів по Київській області або по Київу від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти промисловий або великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші речі то Ви звернулися за адресою. Щоб замовити доставку, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте послугу доставка вантажів по Київській області та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Доставка вантажів по Київській області - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Доставка вантажів по Київській області вважається одним з найголовніших напрямків у професійній діяльності будь-яких великих автотранспортних підприємств, невеликих фірм, у багатьох приватних підприємців в самій столиці, а також всього регіону. Це не випадково, бо в останні десятиріччя саме в Київській області сконцентрувалися найбільш успішні підприємства. Як наслідок сюди ж потягнулися мільйони українців в пошуках кращого життя.

Доставка вантажів по Київській області компанія Грузоперевозки-24Хтось знайшов або продовжує пошуки, хтось вже навіть сам відкрив успішний бізнес, а також перевіз всіх своїх родичів для проживання в елітному київському районі або такому ж престижному заміському селищі. Природно, що не всім дістався столичний ріг достатку. Але як би там не було люди в усі часи щось перевозили, а послуги вантажних перевезень досі залишаються одними з найбільш затребуваних, причому не тільки в столичному регіоні але і по всій Україні.

Так, автотранспортна компанія "Грузоперевозки-24" має багаторічний досвід роботи в цій сфері, здійснюємо будь-які вантажні перевезення по Київу, а також по Київській області. Однією з найважливіших наших завдань - це надання допомоги громадянам доставити свої речі або якісь іншій багаж в необхідні для них місця без зайвої суєти, але в той же час швидко, без шкоди для майна, що перевозиться. Надаємо найширший спектр послуг, всі роботи виконуються якісно, досить недорого, тому маємо велику базу постійних замовників.

Доставка вантажів по Київській області - послуги компанії "Грузоперевозки-24"

З усього широкого спектру послуг, що надаються можна виділити такі як:

Доставка вантажів по Київській області послуги
 • Квартирний або офісний переїзд.
 • Транспортування будь-якого виду меблів, її складання-розбирання (монтажні роботи / демонтажні).
 • Доставка будматеріалів по Києву та Київській області.
 • Вивіз будівельного сміття, прибирання приміщень після ремонту.
 • Транспортування важких об'єктів, включаючи сейфи або банкомати.
 • Повноцінна послуга «вантажне таксі» "Грузоперевозки-24".

У сферу діяльності компанії "Грузоперевозки-24" входять не тільки Київ з областю, а й вся Україна, обслуговуються приватні клієнти, малий, середній, а також великий бізнес. Автомобілі завжди в готовності для доставки окремих вантажів або комплексних заходів. Завжди є надійний пакувальний матеріал, а також спеціальні пристосування для кріплення багажу в кузові автомобіля. Спільно з водіями діють досвідчені професійні вантажники (якщо потрібно).

Доставка вантажів по Київській області вважається одним з пріоритетних напрямків тому, що це на даний момент воно одне з найбільш перспективних. Київ адже не тільки столиця держави, але також обласний центр. У столиці працюють безліч людей з передмість, між якими постійно відбуваються пасажиро-вантажні потоки. Швидко, дбайливо перевезти речі з передмістя до Києва або в зворотному напрямку це найпопулярніша послуга, для тих, хто бажає зберегти час, нерви, сили, а ціна доставки при цьому буде зовсім невисокою. Так само слід зазначити, що послуги по транспортуванню - це не просто переміщення предмета з однієї точки в іншу, це ще послуги досвідчених вантажників, важка робота, яких гарантує забезпечення цілісності багажу.

Доставка вантажів по Київській області - цілодобово без вихідних

Доставка вантажів по Київській області ціна на автомобілі
Доставка вантажів по Київській області ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Постійні замовники компанії "Грузоперевозки-24" знають, перевезти меблі або який-небудь інший вантаж можна в будь-який час дня чи ночі. Особливо це зручно для тих, у кого є напружений графік роботи, а можливості виділити кілька днів для переїзду немає. Компанія візьме на себе всі організаційні, підготовчі заходи, сама реалізує в повній мірі будь-яку транспортну послугу.Доставка вантажів по Київській області - цілодобово без вихідних

Вантажні перевезення в Києві: надійність, доступність, недорога ціна.

У наші дні в мегаполісах відзначається інтенсивне пересування пасажирського або вантажного транспорту, адже багато людей переїжджають в пошуках кращого життя. Відомо, що будь-які навіть незначні переїзди - це все події, супроводжувані небувалими заворушеннями, клопотами. Навіть звичайне, здавалося б, перевезення речей, будь-якого невеликого вантажу буде складатися з декількох не таких уже простих дій. Це може бути: укладання, пакування, навантаження, перевезення, розвантаження, внесення, розпакування, установка на новому місці перевезеного вантажу. Не факт, що кожен може впоратися з такими завданнями швидко, без доданих чималих зусиль. Однак навіщо так напружуватися? Адже завжди є чудова можливість звернутися за допомогою до диспетчерської служби компанії вантажних перевезень. Тут кожен бажаючий отримає професійне обслуговування, а також буде забезпечена безпечне транспортування особистого майна громадян. З "Грузоперевозки-24" доставка завжди обійдеться недорого, тому що всі процеси організовуються на найвищому професійному рівні.

Доставка вантажів по Київській області вантажне таксі "Грузоперевозки-24"

Доставка вантажів по Київській області починається з першого дзвінка замовника. Зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами, будь-кто отримає детальну інформацію що його цікавлять. Все, що потрібно - це лише відповісти на питання диспетчера - менеджера компанії.

Питання можуть стосуватися такої додаткової інформації про вантаж:

 • Приблизної ваги, габаритів.
 • Характеристики вантажу.
 • Чи необхідна пакування, попередня обробка.
 • Пункти відправки-призначення (юридичні адреси).
 • Передбачувана дата переїзду, доставки, транспортування.

У диспетчерській службі "Грузоперевозки-24" запропонують оптимальне по місткості вантажне таксі (мікроавтобуси чи вантажівку), буде проведено детальний розрахунок вартості транспортування по конкретному варіанту замовлення. Якщо Ви самостійно бажаєте розрахувати доставку вантажу, можете скористатися калькулятором на сайті.

Доставка вантажів по Київській області замовити вигідні вантажні перевезення вже зараз.

Доставка вантажів по Київській області замовити

Оперативність у виконанні всіх основних заходів пов'язаних з вантажними перевезеннями, а також досягнення всіх поставлених завдань в зазначені терміни забезпечується за рахунок присутності солідного автопарка компанії. У ньому в даний час налічується більше восьми сотні автомашин: вантажівок, вантажних, вантажопасажирських мікроавтобусів, які використовуються для оптимальної доставки-транспортування, доставки найрізноманітніших вантажів.

Звертайтеся по допомогу в професійну автотранспортну компанію, яка вже багато років є одним з лідерів в області вантажоперевезень. Пам'ятайте, що тільки з компанією "Грузоперевозки-24" доставка вантажів по Київській області буде гарантовано швидкої, надійної, а самі вантажі залишаться в повністю в первісному стані, в тому виді в якому вони перебували перед початком транспортування.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com