099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Офісний переїзд Київ

Офісний переїзд Київ - від компанії "Грузоперевозки-24" яка займається вантажними перевезеннями офісних меблів, техніки та інших речей по Києву (області) та Україні. Якщо Вам потрібен - офісний переїзд Київ мікроавтобусами, машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) з послугами вантажників (або без), телефонуйте (безкоштовна косультація диспетчерскої служби).

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 110 гривень / година
Офісний переїзд КиївНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 2.4м
Ширина 1.5м
Висота 1.4м
Об`єм 5 м³
Вантажопідйомність 800 кг
Пасажирські місця 2
Офісний переїзд Київ тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 110 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +110 грв
Додаткова адреса заїзду +55 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
330 гривень
Машина на 2 години по місту
490 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
650 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Офісний переїзд Київ оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся та потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити офісний переїзд Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти 3 офісні столи в розібраному стані, два стільця, директорське крісло та компьютери 3 штуки. Перевезти меблі та техніку потрібно по Київу з вулиці Ділова будинок 5 (колишня Димитрова) на вулицю Ковпака буд. 17 (район станйії метро Либидьська). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина) та офісної техніки, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Офісний переїзд Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажний мікроавтобус за тарифом (110) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 2.4м, ширина - 1.5м, об`єм - 5м³, висота - 1.40м), що дозволяє вмістити цей вантаж в мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 2.6 км, отже в тарифі (110) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 7.50 грв/км. Тобто вартість перевезення у вантажному таксі дорівнює 330 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Trafic (Long)
 • Volkswagen Transporter
 • Opel Vivaro
 • Ford Transit
 • Mercedes Vito
 • Nissan Primastar

Мікроавтобуси цього тарифу неперевершено впораються з перевезенням таких предметів: шафи у розібраному стані, стандартну софу, диван-книжку, кілька крісел, музичну апаратуру, тренажери спортивні, меблевий гарнітур, мопеди та велосипеди, столи та стільці, взагалі поміщає у себе два піддону. Чудово проїдуть у таких важких місцях як: у багатоповерхових гаражах, у підземних парковках маркетів, їм не створять перешкоду обмежувачі висоти (шлагбауми) при в'їзді на подвір'я житлових будинків. Зручні, швидкохідні, високоманевренні.

Вантажне таксі у Київі та Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити офісний переїзд Київ та вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити офісні меблі, побутову техніку.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте офісний переїзд Київ у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Офісний переїзд Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Офісний переїзд Київ не випадково є одним з основних видів послуг автотранспортної компанії "Грузоперевозки-24". Адже з кожним роком чисельність київських офісів невпинно зростає, а з ними, природньо росте кількість різноманітних переїздів. Незважаючи на те, що підстави для таких переїздів перевезення можуть бути самими різними, проте, вимоги щодо їх здійснення завжди залишаються незмінними: короткі терміни виконання, недопущення втрат або руйнування предметів при транспортуванні. Зрозуміло, що такі завдання, притому якісно можуть вирішувати тільки професійні транспортні підприємства, лідери у сфері вантажних перевезень, у числі яких компанія "Грузоперевозки-24". Кожен день цілодобово, регулярно багато років займаємося перевезенням столичних Київських офісів. За ці роки успішно здійснено безліч переїздів, починаючи від дрібних фірмочок до солідних корпорацій та агенств.Офісний переїзд Київ Грузоперевозки-24

Офісний переїзд Київ - види.

Зазвичай переїзди офісів у Києві та не тільки умовно поділяють на 3 різновиди, причому до кожної з них буде потрібно окремий акуратний підхід.

Офісний переїзд Київ ціна та різновиди:

 • Офісний переїзд Київ малий - це транспортування документації з оргтехнікою.
 • Офісний переїзд Київ середній - це перевезення меблів дрібного, середнього розміру.
 • Офісний переїзд Київ великий - це переїзд у інший населений пункт.
Офісний переїзд Київ

При малих переїздах досить замовити автомобіль з тарифом від 100 до 110 грв / год. Він в змозі вміщати в себе п'ять-дев'ять кубів, чого, як правило, буває досить для дрібного майна.

Офісний переїзд Київ вантажне таксі Грузоперевозки-24При середніх перевезеннях зазвичай задіюються високі Газелі з довгими чотирьох метровими бортами. Вони чудово підійдуть для перевезення м'яких меблів, габаритної техніки, офісних стелажів по міському середовищі або області включаючи всі області України.

При великих переїздах рекомендується замовляти високі автомобілі типу Газель або великі автомобілі з довгими шестиметровими кузовами та великим об'ємом.

Офісний переїзд Київ ціна
Офісний переїзд Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Офісний переїзд Київ з компанією "Грузоперевозки-24" - це

 • Добре планування вантажних перевезеннь, які дозволяє зберігати звичну роботу компанії.
 • Відповідальний, кваліфікований підхід до транспортування офісних меблів, оргтехніки, гарантія збереження усіх предметів, що перевозяться.
 • Проведення усіх робіт, якщо знадобиться у нічний час - режим роботи цілодобово, а також у святкові або вихідні дні, що забезпечує оптимальні терміни реалізації переїздів, а це не відволікає персонал від професійної діяльності компанії яка переїзджає.

Деякі рекомендації з підготовки офісних переїздів

Диспетчерською службою "Грузоперевозки-24" рекомендується:

 • Завчасно визначити формат офісного переїзду, а також кількість предметів, що перевозяться.
 • Підготувати, скомпонувати усі предмети у окремі коробки, ящики. Але краще доручити все це майстрам працівникам компанії.
 • Дуже важливо! Бажано пронумерувати інвентар, щоб все майно могло знаходитися під постійним контролем.
 • Варто звернути увагу на предмети з масою що перевищує 100 кілограм. Такі речі будуть оплачуватися окремо.
 • Завчасно подбати про вільний ліфт, можливо, домовитися з менеджментом офісних центрів.
 • Врахувати поверховість офісного центру. Коефіцієнт поверховості оплачується окремо, якщо не працює або відсутній ліфт.
 • Замовити оптимальну чисельність вантажників, бажано від двох до шесті осіб.

Як проводиться офісний переїзд Київ

Як проводиться офісний переїзд Київ пакування

Методікою професійних переїздів з компанією "Грузоперевозки-24" маються на увазі комплексні підходи у вирішенні кожної окремої задачі. При ході проведення таких заходів компанії, не зупиняють своєї професійної діяльності. А всі турботи при цьому зводяться до мінімуму. Все, що потрібно зробити замовнику, так це просто зателефонувати перевізнику, замовити вантажне таксі та повний сервіс офісний переїзд Київ,слідом за яким усі турботи про транспортування офісу бере на себе обслуговуюча сторона.

 • Першочергово, досвідчені менеджери або представники диспетчерської служби оцінять обсяг необхідних робіт по кожному окремому переїзду, а також проведуть підрахунок її вартості. Зазвичай ці процеси не займають багато часу.
 • У разі, коли сума влаштовує замовника, тоді укладається з ним договір, у якому зазвичай зафіксована остаточна ціна переїзду, поетапність робіт, а також терміни їх виконання.
 • Далі знадобиться деякий час до півгодини, для оформлення усієї необхідної у таких випадках супровідної документації.
 • У строго зазначений час, причому це може бути вихідний або святковий день, або вночі, бригада фахівців підприємства приїжджає до місця проведення робіт для здійснення офісного переїзду.

Офісний переїзд Київ - підготовчі роботи.

 • Підвіз усіх потрібних пакувальних матеріалів та інструментів.
 • Демонтаж офісних меблів.
 • Компонування офісної оргтехніки.

Слідом за тим весь офісний інвентар пакується якісними матеріалами (картонна тара, повітряно-пухирчасті або стрейчеві плівки, куточки і тп). Далі цими ж співробітниками завантажується офісний інвентар у сучасні вантажні автомобілі, які призначені спеціально для транспортування таких вантажів. Потім все це обережно перевозиться за новою адресою.

У випадках, коли може виникнути необхідність у перевезенні великогабаритних або важких вантажів, фахівці можуть чудово впоратися з будь-якими такелажними роботами. А усі необхідні для цих цілей інструменти або пристосування у компанії "Грузоперевозки-24" є у наявності. По прибуття за вказаною у заявці адресою, у новому офісному приміщенні розвантажується усе перевезене майно.

Далі проводяться наступні супровідні роботи:

 • Розпаковуються короба, ящики, предмети інтер'єру, збираються, а потім розставляються офісні меблі.
 • Підключається до джерела єлектроєнергіі офісна техніка.
 • Вбирається увесь використаний раніше пакувальний матеріал, наводиться порядок у приміщенні офісу.
Офісний переїзд у Києві недорого

Офісний переїзд Київ - висновок.

У заключній частині цього не такого простого, як може здатися захода, безпосередньо самим замовником, або ж його представником оглядаєте усе перевезене майно. Тільки після того, як уповноважена особа упевниться в цілісності усього інвентарю, у правильності складання, розстановки офісних меблів, точному підключенні усього обладнання, послуга офісний переїзд Київ буде вважатися як успішно виконана.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького буд 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com