099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення бетонозмішувача по Києву

Перевезення бетонозмішувача по Києву - швидко, недорого, в змозі зробити вантажне таксі "Грузоперевозки-24", термінове подання пікапа, мікроавтобуса, вантажівки (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) у різні райони міста. Якщо потрібно - перевезення бетонозмішувача по Києву з послугами вантажників (або без), звертайтесь безкоштовна консультація.

Перевезення бетонозмішувача по Києву Грузоперевозки-24

Дешеві ціни, фіксовані, прозорі тарифи, надорога доставка будінструментів, матеріалів по Києву та Київської області. Швидкий, самостійний розрахунок вартості послуги "вантажне таксі", оперативні відповіді на питання диспетчерської служби. Термінові, надійні, охайні вантажні перевезення по Києву та Київської області.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Перевезення бетонозмішувача по Києву вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Перевезення бетонозмішувача по Києву тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення бетонозмішувача та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби для перевезення бетонозмішувача по Києву

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення бетонозмішувача по Києву номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість.

Наприклад, Вам потрібно перевезти 4 штуки бетонозмішувачів по Києву з проспекта Петра Григоренко 40, будівельний супермаркет "Епіцентр" (район Позняки, лівий берег Київа) на вулицю Горлівська буд 38. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри бетонозмішувача (Висота * ширина * довжина) помножив на четири, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що загальний обсяг повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення бетонозмішувача по Києву ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити та перевезти бетоноробні машини. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 6.2 км, отже в тарифі Bus (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. Тобто отримуємо вартість перевезення у вантажному таксі ціна складає 360 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування бетонозмішувачів, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахувати ціну, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, бетонозмішувачі, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на транспортування великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм.

Вантажне таксі Київ або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти бетонозмішувач або інші будівельні інструменти, то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити перевезення бетонозмішувача по Києву потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити бетонозмішувач.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).
Номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте перевезення бетонозмішувача по Києву вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення бетонозмішувача по Києву - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення бетонозмішувача по Києву або Київської області в розібраному або в зібраному стані зможе недорого вантажне таксі компанія "Грузоперевозки-24". Перевезення бетонозмішувача по Києву Грузоперевозки-24 Перевеземо охайно в повній відповідності збереження, без пошкоджень, при дотриманні основних правил по їх транспортуванню. Це може тільки здатися, що бетонозмішувач - конструктивно міцний будівельний електро інструмент. Проте, якщо неправильно транспортувати то він ймовірно отримає серйозні механічні пошкодження.

Перевезення бетонозмішувача по Києву - підготовчі дії.

Перш ніж замовити вантажне таксі з вантажниками "Грузоперевозки-24" або спробувати перевезти самостійно будівельну машину, втім, як і інший багаж, безпосередньо перед транспортуванням слід зайнятися пакуванням електро/інструмента. Для того, щоб поверхня барабана і металеві ніжки не піддалися дефектів, необхідно спочатку загорнути його стрейч-плівкою або пухирчастої захисної клейонкою. Для гарної надійності бажано б обмотати двома шарами, а крім того по всьому периметру перетягнути всі рухомі частини за допомогою звичайного скотчу. Необхідно знати, що будь-які плівки з картоном також чудово захистять від ударів або подряпин. Втім якщо підійти до цього процесу неквапливо, недобросовісно упакувати бетонозмішувач перед транспортуванням, це може дуже негативно позначитися на працездатності при подальшим експлуатуванні. Такі заходи захисту представлять додаткову, абсолютну гарантію того, що в період, коли відбувається перевезення бетонозмішувача по Києву, не відбудеться непередбачений маневр автомобіля в якому транспортується, то бетоноробної машини нічого не загрожуватиме. Тобто вона залишиться в своєму первісному вигляді (без порушень конструкції, підтертісті...)

З особливою обережністю необхідно транспортувати будінструмент тим хто прийняв рішення самостійно без допомоги кваліфікованих компаній перевозити. В ідеальному варіанті бажано дотримуватися примітивних інструкцій по безпечному перевезенню.

Слід звернути особливу увагу на один важливий момент, це "серце" бетонозмішувача - електродвигун (мотор) і пусковий механізм. На підприємствах-виробниках його обмотують спеціальним, щільним папером, схожий на картон і додаткової плівкою.

Перевезення бетонозмішувача по Києву - завантаження.

Тоді, коли бетономашина добре запакована, можна братися за навантаження. Їх завантажують в мікроавтобус або вантажний автомобіль зазвичай два вантажника т.к вона не оцентрованна (тобто центр ваги у верхній частині). Якщо у Вас такі працівники відсутні, то краще звертатися до професійних перевізникам, тобто до компанії "Грузоперевозки-24", вирішимо питання транспортування, завантаження - розвантаження. Все, що залишиться Вам, це спостерігати і дивитися на високопрофесійну роботу наших водіїв-перевізників та вантажників.

Самостійне перевезення бетонозмішувача по Києву - поради

 • 1. Прибрати все «зайве» в кузові мікроавтобуса.

При транспортуванні на своєму вантажному мікроавтобусі «зайвим» може виявитися непотрібні речі, а також будь-які коробки, автозапчастини і тд. Чому? Тому, що якщо недостатньо місце в кузові, бетономішалка буде щільно поставлена ​​і не пристебнута до кузова автомобіля, то ймовірність пошкодити лакофарбове покриття всередині автомобіля велика. Крім цього, якщо неохайно поводитися при навантаженні бетонозмішувача, то виступаючі елементи (ручки, колеса, барабан) можуть обламатися. Тому, краще якщо вона зібрана - розібрати, а комплектуючі скласти в окремий пакет.

Перевезення бетонозмішувача по Києву ціна

Перевезення бетонозмішувача по Києву ціна
Перевезення бетонозмішувача по Києву ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Як завжди є варіанти, яким чином здійснити перевезення бетонозмішувача по Києву або Київської області, але як радять і рекомендують експерти (у сфері вантажних перевезень) краще відразу звернутися до професіоналів, таким як компанія "Грузоперевозки-24", щоб не виникали проблеми, не було головного болю від того, як же це все здійснити?

Перевезення бетонозмішувача по Києву замовленняВантажне таксі "Грузоперевозки-24" виконує завжди вантажні автоперевезення по столиці, Київської області та Україні відносно недорого, по цілком адекватними, прийнятними, недорогим цінам. Керівництво компанії намагається розвивати бізнес (в галузі - вантажоперевезення по Києву, області та Україні), відшукуючи прийнятний баланс між клієнтськими і виконавськими інтересами (обох сторін). Неухильно стежачи за курсом транспортних автоперевезень, при спільній командній згуртованості, завдяки результативно-ефективному менеджменту, сучасному програмному забезпеченню диспетчерської служби, професіоналізму водіїв-вантажників. Готові запропонувати всім замовникам (клієнтам) найдемократичніші, помірно-дешеві ціни на перевезення бетонозмішувачів по Києву.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" дешево здійснить перевезення бетонозмішувача по Києву - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.