099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення дверей по Києву

Перевезення дверей по Києву та дверних коробок - від компанії "Грузоперевозки-24" це охайні, швидкі автоперевезення пікапами, мікроавтобусами, Газелями, вантажівками (0.5т 0.8т 1.2т 1.5т 3т 5т) по всім районам міста та Київської області. Якщо придбали та потрібно - перевезення дверей по Києву недорого, з послугами вантажників (або без), звертайтесь.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Перевезення дверей по КиєвуНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9м³
Вантажопідйомність 1200кг
Пасажирські місця 2
Перевезення дверей по Києву ціна
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення дверей по Києву

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо перевезення дверей намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення дверей по Києву номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад : яка вартість перевезення дверей по Києву.

Наприклад, Вам потрібно перевезти 10 дверей з рамами (короба), розміром 2.10*0.90 та комплектуючи (лиштва на дверну коробку з-х метрові). Перевезти це потрібно по Києву з вулиці Окружна дорога 1б (район Теремки, будівельний гіпермаркет Епіцентр) на вулицю Волинська будинок 15 (район Чоколівка). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри, розміри предметів, що перевозяться, (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення дверей по Києву вартість Для Ваших цілей підійде бус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити та перевезти ці двері та короби. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 11.5 км, отже в тарифі (Bus) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. В нашому випадку 7.50 грв/км, якщо пробіг автівки перевищує 10 км, тобто отримаємо вартість перевезення дверей по Києву, ціна якої дорівнює 360 + (1.5 км * 7.50 грв/км) = 371 гривня 25 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахувати, телефонуйте в диспетчерську службу "Грузоперевозки-24", оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, міжкімнатні або вуличні двері, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на перевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності перевезення домашніх тварин з господарем прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі у Київі або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезення дверей по Києву або великогабаритного вантажу, просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевезення дверей.
 • Визначиться з розмірами вантажа для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте перевезення дверей по Києву та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення дверей по Києву - тарифи

Pickup. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

MiniBus. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Bus. Бус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати двері, чи холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

MaxiBus. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

3-х тонник. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, в стані перевезти великі двері, меблі, побутову техніку, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

5-ти тонник. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів різноманітного вантажу до 5000 кг, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення дверей по Києву в повній цілості, без особливих ушкоджень, можна при суворому дотриманні основних правил по їх транспортуванню. Оскільки це може тільки здатися, що двері - це дуже міцний, надійний елемент декору будь-якого домашнього інтер'єру. Проте якщо неправильно перевозити то вони ймовірно отримають серйозні пошкодження механічного типу.

Перевезення дверей по Києву вантажне таксі Грузоперевозки-24Перевезення дверей по Києву є одним з різноманітних напрямків діяльності автотранспортної компанії "Грузоперевозки-24". У сфері багатогранної діяльності знаходяться не тільки транспортування різноманітних вантажей по Києву а також по усієї Київської області та території України. Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" – лідер вантажних перевезень, має все найнеобхідніше, для того, щоб називатися такою і матеріальну базу, також чудовий автопарк транспортних вантажних вантажопасажирських засобів : пікапи, мікроавтобуси, Газелі (3-х, 4-х метрові, бортові, тентовані), вантажівки до 20000 кг вантажопідйомності.

На сьогоднішній день Київ дуже швидко розвивається, ведуться будівельні роботи на будівництві новобудов. Багатьма мешканцями міст супутників розглядаються варіанти придбання квартир, приватних будинків. Сюди починають з'їжджатися люди з більш віддалених міст з усієї України. До того ж навпаки, столичні жителі втомлені від міської банальної суєти, тому компанією "Грузоперевозки-24" враховуються всі ці моменти, та ми пропонуємо перевезення дверей по Києву і також всі різновиди перевезень в напрямку міста, знову ж таки за його межу.

Як самостійно здійснити перевезення дверей недорого по Києву?

Безпосередньо перед транспортуванням, треба замовити вантажне таксі в Києві "Грузоперевозки-24" або спробувати перевезти самостійно двері недорого, втім, як будь-які інші вантажі, необхідно зайнятися їх пакуванням. Для того щоб дверна поверхня не піддалася механічним пошкодженням, її спочатку загортають стрейч-плівкою, а потім пухирчастої або бульбашковою, захисною плівкою. Для більшої надійності бажано обмотати декількома шарами, а крім того по всьому периметру щільно перетягнути її за допомогою звичайного скотча. Після всього предмет транспортування слід ретельно упакувати щільним гофрокартоном. Перевезення дверей по Києву недорого самостійно Слід пам'ятати, що плівки з картоном чудово захистять не тільки від ударів або подряпин, але також від попадання бруду, пилу. Втім, якщо підійти до цього досить-таки важливого заходу з лінню, якщо двері перед транспортуванням не запакувати, це може негативно відбитися на процесі її подальшого експлуатування. А ціна такої несумлінності може дорівнятися до вартості самого дверного полотна.

Перевезення дверей по Києву - поради від "Грузоперевозки-24".

Одним важливим фактором є транспортування коштовних дверей (виробів). Особливо доведеться з усією уважністью дотримуватися інструкцій, щоб перевезення дверей по Києву так званого преміум-класу, які виготовляються з цілісних, надзвичайно цінних порід деревини були захищенні від подшкодженнь. Більш того, якщо не дотримуватися необхідного температурного режима або порушити правила підготовки до навантаження або до транспортування, то дверна деревина може погнутися або навіть лопнути.

Слід звернути увагу на один важливий момент, особливо це стосується тих, хто прийняв рішення самостійно перевезти. Якщо транспортувати двері з дверною коробкою, то їх доведеться пакувати окремо.Перевезення дверей по Києву поради Коробку також необхідно обмотати спочатку стрейч-плівкою, а слідом обгорнути пухирчастої плівкою з картоном. Не слід забувати, що окремі виробники дверей крім усього іншого можуть стягувати коробку за допомогою щільних ременів або мотузок. Такі заходи представлять додаткову гарантію того, що в період, коли відбувається автоперевезення меблів, що якщо раптом станеться непередбачений поштовх, то коробці нічого не загрожуватиме. Наприклад, вона не зруйнується або не дасть тріщину.

З особливою обережністю необхідно транспортувати дверні полотна, в яких є скляні декоративні вставки. Бездоганний варіант це такі скляні вироби бажано перевозити окремо. Наприклад, на підприємствах-виробниках їх обмотують спеціальним папером, плівкою. Далі роблять доставку замовнику, а після вже на місці встановлюють в двері.

Умови та правила навантаження та перевезення дверей.

Тоді, коли полотна вже запаковані, треба братися за навантаження в автівку. На заводах їх завантажують на автоматизованих лініях, навіть якщо такі відсутні, то доводиться все це робити вручну. Завантажувати двері з коробкою найкраще втрьох або в чотирьох. Оскільки дерев'яні вироби, досить-таки важкі. Внаслідок цього, чи впораються двоє людей з її навантаженням?. Швидше за все, двері просто впадуть, що може привести до механічних пошкоджень або як мінімум подряпин.

Будь-які дверні полотна з коробками з дерева не рекомендується транспортувати при сильних морозах. Температура повітря не повинна бути нижче п'яти градусів тепла. Якщо, перевезення дверей по Києву потрібно здійснити в зимовий час, то кузов мікроавтобуса чи вантажівки повинен обов'язково бути утепленим. Тому для їх транспортування краще звертатися до професійних перевізників. Наприклад, як вантажне таксі "Грузоперевозки-24" вирішим всі питання навантаження, розвантаження, перевезення дверей без проблем, а ціна не буде відрізняться від звичайного автоперевезення.

Як здійснити перевезення дверей по Києву недорого: три важливих ради.

По перше : для повного збереження дверей найкраще їх перевозити за допомогою справжніх професіоналів таких як компанія "Грузоперевозки-24". Буде добре як скляних вставок, так і ламінованих або полірованих поверхонь, позолоченого декору - все залишиться цілим. Але, якщо хтось вирішив заощадити, щоб вирішити всі питання за допомогою власних сил або особистого автомобіля, якщо такий взагалі є радимо наступне:

 • Порада перша - прибрати все «зайве в авто»
Перевезення дверей по Києву в авто

При перевезенні дверей на своєму легковику «зайвими» можуть виявитися ручки, а також будь-які рухомі деталі. Чому так? Тому, що якщо, недостатньо якісно упаковувати ці вироби, то вони зашкодять платику або лакофарбовому покриттю автомобіля. Крім того, якщо неохайно поводитися при завантаженні з дверним полотном, то виступаючі, клеєні елементи декора дверей можуть самі поламатися, відскочити. Тому краще декоративні ручки (інше) скласти в окремий пакет, перевозити в салоні авто.

 • Порада друга - пакування дверного полотна

Перед тим як перевезти, слід зайнятися ретельним пакуванням дверного полотна. Для цього можна скористатися:

 • Великим аркушем картону
 • Пінопластом
 • Поролоном
 • Повітряно-бульбашковою плівкою
 • Скотчем
 • Ковдрою

А як економ-варіант можуть підійти старі кортонові коробки або покривала, ганчір'я.

 • Порада третя - закріплення дверей на даху автомобіля.

Деякі модифікації автівок дозволять їх власникам покласти дверне полотно, короб у салоні. При відкритому багажнику (п'ятої двері автівки), а також складених задніх сидіннях, її можна горизонтально розташувати в салоні автомобіля. Проте, цього може виявитися недостатньо. Тому, що згідно ПДР (правил дорожнього руху), вантаж, винесений більше одного метра позаду, повинен бути позначений розпізнавальними знаками. Більш того, доведеться закріпити таким чином, щоб вона не могла рухатися під час руху. Це ж має відношення до перевезення дверей на багажнику автомашини, який знаходиться зверху. В цьому випадку слід звернути увагу на стійкість, міцність, ще необхідно буде домогтися збігу центрів тяжіння вантажу. А кріпленням може послужити ремінь, еластичний трос або міцна мотузка.

Перевезення дверей по Києву ціна.

Як завжди є варіанти, яким чином здійснити перевезення дверей по Києву або Київської області, але як радять експерти в галузі вантажних перевезеннь краще відразу звернутися до професіоналів, таким як компанія вантажне таксі "Грузоперевозки-24", щоб не виникало головного болю від того, як же це все зробити?

Перевезення дверей по Києву ціна
Перевезення дверей по Києву ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13
Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" виконує недорого перевезення дверей по Києву - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.