099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення кухні Київ

Перевезення кухні Київ пропонує компанія "Грузоперевозки-24" вантажними мікроавтобусами та вантажівками (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) по Київу (області) та Україні. Якщо потребує комплексна послуга перевезення кухні Київ з професійними вантажниками - недорого (або без), звертайтесь допоможемо, (безкоштовна консультація диспетчерської служби).

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 160 гривень / година
Перевезення кухні Київ ціна вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3/4.2м
Ширина
Висота 1.6/2м
Об`єм 9/18м³
Вантажопідйомність 1500 кг
Пасажирські місця 2
Перевезення кухні Київ тариф
Інформация о тарифе
Подача машини 160 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +160 грв
Додаткова адреса заїзду +80 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
480 гривень
Машина на 2 години по місту
660 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
840 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення кухні Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення кухні Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти кухонні меблі (шафа-тумба, 3 полиці, стіл, 3 стільця) та кухонні прилади (холодильник, микрохвильова та газова піч). Перевезти все це потрібно по Київу з бульвара Праці будинок 14 (район Дарниця) на вулицю Здолбунівська буд.11 (район Старі Позняки). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина) та побутової техніки, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів та приладів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів машини. На цьому все! Перевезення кухні Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажна машина "Газель" за тарифом (160 Газель) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4м, ширина - 2м, об`єм - 18м³, висота - 2м), що дозволяє вмістити цю побутовую техніку та меблі у вантажівку. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення кухні Київ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 7.1 км, отже у тарифі (160 Газель) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 8.50 грв/км. Тобто отримуємо вартість яка дорівнює 480 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахувати, телефонуйте у диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Газель бортова
 • Газель (дуплет) тентована
 • Газель довга база тент
 • Газель суцільнометалева

Вантажівки призначені для транспортування великих, об'ємних, довгих предметів вагою яка не перевищує 1500кг. Універсальний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні шафи або інші предмети інтер'єру то ці вантажівки якраз. Величезний обсяг кузова автомобілей може вмістити у себе надзвичайно багато. Відмінність від своїх робочих конячок імпортного виробництва у тому що у них немає у кузові колісних арок. Тому об'ємний простір у них більше та внаслідок цього перевезе набагато більше. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: велике холодильне обладнання, домашні предмети меблів, дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, дробини, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура , спец техніка ... Список предметів, що перевозяться не перелічити. Вантажні перевезення Газелью це лідер даного тарифу, незаперечна при переїздах.

Перевезення кухні Київ або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити послугу перевезення кухні Київ, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити кухню.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості послуг.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб, швидко пройшла перевезення кухні Київ замовляйте вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення кухні Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення кухні Київ а також монтаж-демонтаж при переїздах на нову квартиру вважається одним з найскладніших заходів. Оскільки на противагу більшості предметів меблів, сучасні кухні, так само як шафи-купе, як правило, спеціально виготовляються виходячи з розмірів призначеного приміщення, також в прямому сенсі слова вбудовуються в них. Якщо хтось прийняв рішення забрати кухню з собою в нову квартиру або будинок, то йому краще звертатися до професійних, перевізникам, які її демонтують, транспортують, а потім встановлять в новому приміщенні.

Демонтаж кухні, підготовчі дії

Зазвичай кухонні гарнітури демонтуються останніми. Перед приїздом фахівців необхідно повністю її звільнити. Адже їм зазвичай дістається робота по демонтажу не тільки дерев'яних шаф, але також всієї вбудованої в неї техніки. Знову ж таки, якщо людина впевнена, що зможе самостійно це все від'єднати - це одна справа. Але найкраще довіритися фахівцям компаніям які спеціалізуються на цьому.

Перевезення кухні Київ демонтажПри демонтажі бажано відразу ж обгортати кожен окремий елемент кухні пухирчастої або стрейч-плівкою, а далі крафт-папером або картоном, з обов'язковим їх підписуванням. Експерти рекомендують приділяти упаковці належну увагу. Адже багато сучасних кухні робляться з глянсового пластика або натуральних сортів деревини. А якщо вони будуть недобре упаковані, то при всіх вантажно-розвантажувальних роботах, а також при перевезенні меблі можуть отримати різноманітні ушкодження. Ручки дверцят, ящиків особливо з керамічними вставками, знімаються, а потім складаються в окремі пакети. Особлива увага приділяється для скляних поверхонь. Перед самою упаковкою вони проклеюються за допомогою малярного скотча хрест-навхрест, обгортаються пухирчастої-бульбашковою плівкою, тканиною, а потім перетягуються мотузкою. Бажано не забути зробити на упаковці напис: «Скло». А фасади кухонних шаф, з наявними сітками з тонкого шпону, рекомендує упаковувати так само, як скло, а в кузові автомобіля нічого на них не класти.

Перевезення кухні Київ - кухонна стільниця

Перевезення кухні Київ включає в себе також пакування стільниці, якій теж приділяють особливу увагу. Так, наприклад, стільниці, які зроблені зі скла, каменю, деревини чи інших крихких матеріалів неодмінно по всьому периметру проклеюють пінопластом або картоном. Це вважається найкращим способом захистити кути меблів від відколів. Скляні стільниці додатково проклеюються малярським скотчем для більшої надійності.

Перевезення кухні Київ меблі-стіл та стільціПісля закінчення цих робіт, вантажниками загортається стільниця пухирчастої плівкою, щільним поліетиленом, а тільки потім картоном. Однак весь пакувальний матеріал компанією "Грузоперевозки-24" надається разом із самою послугою. Тому, звернувшись до автоперевізника, людям не доведеться все це розшукувати на ринках або в будівельних гіпермаркетах. Кухонні стільниці перевозяться в горизонтальному положенні. Для забезпечення додаткової безпеки стільниці можуть закріплюватися за допомогою еластичних стрічок або інших притримують пристосувань.

Вантажне таксі - перевезти стіл

Перевезення кухні Київ іноді буває проблемною, коли потрібно самостійно перевезти стіл. Зазвичай обідні столи не вміщаються в багажник легковика. Внаслідок цього для його транспортування буде потрібно спеціальний автомобіль, а також допомогу професійних вантажників.

Розбирання обіднього столу краще довірити досвідченим робочим. Столи розбираються по частинах, кожну з яких бажано упакувати окремо. У цьому випадку також особливу увагу варто приділити упаковці стільниці. Робочі професійно загорнують її. Якщо стільниця виявиться скляній, то її попередньо проклеять.

Завантаження столу в найдешевше вантажне таксі Київ "Грузоперевозки-24"

Невеликі предмети меблів завантажуються в вантажне таксі вручну. А якщо має бути транспортування антикварного столу, який до того ж неможливо розібрати, для його перенесенням завантаженням доведеться скористатися такелажним обладнанням.

Перевезення меблів-стільців.

Кухонні стільці є такими предметами, які не доведеться демонтувати перед транспортуванням. Слід зазначити, що якщо передбачається переїзд, то це зовсім не означає, що стільці не потребують спеціальної підготовки, особливо якщо вони антикварні. Якщо їх елементарно закинути в кузов, то вони можуть не тільки подряпатися або піддатися деформації, але навіть зламатися.

Перевезення кухні Київ - підготовка стільців

Перевезення кухні Київ - монтаж демонтаж транспортуванняПеревезення кухні Київ передбачають, що стільці, разом з іншими дрібними предметами необхідно упаковувати, потім виносити з приміщення в першу чергу. Пакувальним матеріалом зазвичай закриваються всі стільці. А якщо ні, то в обов'язковому порядку пакуються сидіння зі спинкою. Ніжки стільців декількома шарами поліетиленової або пухирчастої плівки. Це захистить їх поверхні як мінімум від подряпин. Особливо це значимо для дерев'яних стільців. Всі пакувальні матеріали на них неодмінно фіксуються скотчем. Як правило, цей вид кухонних меблів завантажується в кузов автомобіля в останню чергу. Якщо всі підготовчі до переїзду заходи досить-таки тривалі за часом, то таким стільцям, залишеним на вулиці протягом декількох годин, ніщо не загрожуватиме.

Перевезення кухні Київ - навантаження предметів: столи, стільців в вантажне таксі "Грузоперевозки-24" та транспортування

Стільці, що завантажуються в кузов автомашини в останню чергу, бажано не укладати на бік. Найкраще встановити їх на ніжках, після чого зафіксувати їх іншими відповідними предметами. Чому не рекомендується стільці ложить на бік? Все тому, що в процесі транспортування вони можуть зсуватися з місць, що може привести дряпання інших меблів або прорвати матраци ліжок та інше.

Для того щоб заощадити місця в кузові мікроавтобусів або машини працюють у вантажному таксі деякі модифікації стільців вантажниками встановлюються один на інший. Далі такі пірамідальні споруди обов'язково слід зафіксувати еластичною мотузкою. В автомобілі-меблівози компанії "Грузоперевозки-24" вздовж кузова є спеціальні рейки, до яких прив'язується мотузка для надійної фіксації перевезеної меблів.

Перевезення кухні Київ ціна
Перевезення кухні Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Якщо Ви вирішили перевезти меблі і потрібна послуга перевезення кухні Київ та не знаєте розцінки, то можете прямо зараз на сайті ознайомитися з ціною потрібного автомобіля який підійде для транспортування, вся тарифна сітка мікроавтобусів та вантажних автомобілів з їх параметрами добре розписані. Бажаємо Вам вдалого, легкого перевезення меблів.

Виходячи з усього вищеописаного, можна резюмувати, що таку досить складну послугу як перевезення кухні Київ бажано доручити професійним автоперевізникам, таким як компанія вантажне таксі "Грузоперевозки-24".

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com