099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення меблів Бровари

Перевезення меблів Бровари - від компанії "Грузоперевозки-24" це завжди швидко, професійно, цілодобово. Якщо Вам потрібно вантажне таксі пікапи, мікроавтобуси, вантажівки (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) недорого та - перевезення меблів Бровари з послугами вантажників (або без) - звертайтесь, телефонуйте, (безкоштовна консультація диспетчера).

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 150 гривень / година
Перевезення меблів БровариНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13 м³
Вантажопідйомність 1500/2000кг
Пасажирські місця 2
Перевезення меблів Бровари тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 150 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +150 грв
Додаткова адреса заїзду +75 грн
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
450 гривень
Машина на 2 години по місту
630 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
810 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення меблів

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати вартість, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення меблів Бровари

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення меблів Бровари номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість транспортування меблів.

Наприклад, Вам потрібно перевезти меблі в кількості :(один диван, маленька шафа, тумба, декілька стільців, стіл). Перевезти їх потрібно у Броварах Київська область з вулиці О.С Пушкіна б.32 (район Пекарня) на вулицю Лермонтого б.30. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення меблів Бровари ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (150) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.90м), що дозволяє вмістити ці меблі. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 5.8 км, отже в тарифі (150) вже закладений кілометраж до 10 км по місту (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 8.50 грв/км по Київу, тобто отримуємо вартість перевезення меблів Бровари ціна якой дорівнює 450 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги автоперевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Машини призначени для транспортування об'ємних, довгих предметів вагою що не перевищує 1500кг. Універсальний тариф якщо Вам потрібно перевезти меблі або велику кількість різних предметів. Обсяг автомобілей розташований вмістити в себе дуже багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних середніх переїздів. А також у них легко поміститься: холодильники, дивани, шафи та тумби, мотоцикли, велосипеди, будівельні матеріали, газові котли та плити, душові кабінки та ванни ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Чудність машин у тому що вони мають вантажний відсік довжиною більше чотирьох метрів, можна транспортувати: довгі дошки, труби, вагонку, рейки, килими, теплиці ..

Вантажне таксі у Броварах або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - перевезення меблів Бровари або перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте послугу перевезення меблів Бровари та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення меблів Бровари - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення меблів Бровари з компанією "Грузоперевозки-24" яка спеціалізується на реалізації усіх видів автомобільних вантажних перевезень, є однією з багатьох щоденних послуг в практичній діяльності. Компанія має в розпорядженні чудове сучасне технічне оснащення, а також висококваліфікованих співробітників. Є чималий досвід роботи у сфері вантажних перевезень по Україні, а постійне вдосконалення професійної майстерності усіма співробітниками дає гарантію найвищого ступеню безпеки при транспортуванні вантажів, якісному виконанню усіх послуг.

Перевезення меблів Бровари - ризиковане завдання

Перевезення меблів Бровари вкрай відповідальна, ризиковане завдання. Зазвичай до таких видів перевезень можуть пред'являтися максимально високі вимоги. Тому що крім самого транспортування (яке бажано здійснювати тільки спецтранспортом), доведеться компетентно розбирати-збирати, пакувати, а також завантажувати-розвантажувати. Робити все це доведеться обережно, оперативно, без хаосу, без втрат окремих деталій. Завдяки такому підходу до своєї роботи, грамотно сформовані вантажні автоперевезення у Києві або навіть по інших регіонах нашої країни, привести у виконання зможе не кожна транспортна компанія. Внаслідок цього, щоб довести увесь вантаж у цілості експерти в галузі вантажних перевезень рекомендують звертатися за такими послугами виключно до професійних перевізникам.

Перевезення меблів Бровари основи транспортування

Як свідчать загальні для усіх правила, вантажне транспортування автотранспортом, передбачають спеціальні умови по перевезенню меблевих гарнітурів від виробників, торгових організацій, у магазини або безпосереднім споживачам продукції. При транспортуванні перевізником, а також замовником вживаються усі необхідні заходи щодо забезпечення збереження вантажів, наприклад, щодо недопущення її пошкоджень.Перевезення меблів Бровари основи

Способи транспортування поділяються

Транспортування меблів може здійснюватися тарним або безтарним засобом.

Бестарний засіб

При бестарном засобі транспортування автотранспортними компаніями повинні надаватися автомобілі-фургони. Вони обладнуються всередині за допомогою спеціальних пристосувань, які забезпечують надійне збереження вантажів. Такі автомашини зазвичай називають мебелевози.

Тарний засіб

Коли відсутні автомобілі-мебелевози, можна перевозити безтарним засобом за допомогою бортових автомобілів. Оснащення бортових автомашин пристосуваннями, які зможуть забезпечити цілісність предметів, виповнюється перевізником або замовником відповідно до укладеного ними договору.

У тарі може транспортуватися мебелевози або автомашинами з бортовими платформами. В обов'язки споживача входить завчасне нанесення маркування на усі вантажні місця перед подачею автомобіля. Навантаження, розміщення у кузовах, зв'язування або кріплення здійснюється поетапно виполнителями, якщо це юридична особа.

Слід мати на увазі, що власне автотранспортним підприємством "Грузоперевозки-24" будуть виконані абсолютно усі переїзди по Броварах, Києву або навіть Україні у найкоротші терміни, при цьому будуть враховуватися усі побажання замовника. З властивою компанії "Грузоперевозки-24" мобільністю будуть перевезені будь-які: офісні, давньо-старовинні, антикварні, античні, дизайнерські види меблевих предметів.

Перевезення меблів Бровари ціна недорого замовлення автомобіля

Перевезення меблів Бровари або по області завжди реалізується за допомогою повністю справних, підготовлених вантажівок. Виходячи з габаритів або чисельності предметів, диспетчерською службою підприємства "Грузоперевозки-24" підбираються найбільш підходящі автомашини для послуги перевезення меблів Бровари. У всіх мебелеперевозних машинах буде в наявності спеціально обладнані кузова, транспортування в яких повністю може гарантувати забезпечення цілісності транспортуються об'єктів. Кузови «автомобілів-мебелевози» з досить високими бортами для транспортування об'єктів з великими розмірами.Перевезення меблів Бровари замовлення

Куди звертатися, щоб вантажне таксі здійснило послугу "перевезення меблів Бровари"

Замовлення послуги можна здійснити по телефону або на сайті компанії "Грузоперевозки-24". При цьому виконавцями будуть прийняті всі зобов'язання по втіленню в життя якісного недорогого транспортування, незважаючи на те, яку чисельність потрібно перевезти. Офіційний сайт компанії gruzoperevozki-24.kiev.ua функціонує цілодобово, втім, так само як все її служби. Таким чином, у будь-який час дня чи ночі можна отримати консультацію у диспетчерів або, наприклад, оформити заявку для отримання бажаної послуги.

Перевезення меблів Бровари ціна
Перевезення меблів Бровари ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Перевезення меблів Бровари, вантажне таксі з вантажниками або без них

Перевезення меблів Бровари вантажне таксіТранспортування меблів з бригадою вантажників (або навіть без них, як забажає замовник) потребує до себе особливого ставлення. Бажано зосередити увагу замовників на те, що при проведенні вантажно-розвантажувальних роботах при непрофесійних, незлагоджений діях тих людей, які будуть цим займатися, можливі пошкодження меблевих гарнітурів або їх елементів. Якщо врахувати, що усі сьогоднішні інтер'єрні предмети вельми коштовні, то ціна за такі непрофесійні дії може бути як мінімум немаленькою. Тому замовляючи послугу «вантажне таксі» у професійних перевізників, бажано поцікавитися: Чи є в їх штаті вантажники? Якщо такі є, то краще саме на них покласти усю повноту відповідальності за переміщення предметів інтерьєру, а також за її збирання-розбирання.

Тому, що вантажники від компанії "Грузоперевозки-24"

 • Дбайливо ставляться до всього - це їх обов'язок.
 • Мають чималий досвід навантаження об'єктів як: великогабаритної, средньогабаритних.
 • Мають навички роботи з пакувальними матеріалами.
 • Мають величезний досвід роботи з меблевим кріпленням.
 • Розташовують досвідом роботи при квартирних, дачних, офісних переїздах.

Перевезення меблів Бровари з компанією "Грузоперевозки-24"

Транспортування вантажу у Броварах або будь-яких інших населених пунктах нашої країни з вищевказаної компанією - це завжди надійно, технологічно, організовано, причому все по вищому класу. Процес транспортування меблів, а також її ціна може залежати від найрізноманітніших чинників, найважливішим з яких буде вважатися відстань від місця завантаження до місця призначення. Вибирайте послугу «перевезення меблів Бровари» з професійними компаніями які мають чималий досвід роботи у сфері вантажних перевезень наприклад, така як "Грузоперевозки-24".

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com