099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення меблів Дарниця

Перевезення меблів Дарниця - термінові квартирні та офісні переїзди у Дарницькому району, вантажні автоперевезення по Київу, швидке подання машини (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) в різні райони міста. Комплексне, недороге - перевезення меблів Дарниця плюс професійні вантажники недорого (за бажанням), безкоштовна консультація диспетчерської служби.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 150 гривень / година
Перевезення меблів Дарниця тарифНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13м³
Вантажопідйомність 1500/2000кг
Пасажирські місця 2
Перевезення меблів Дарниця ціна
Інформація о тарифе
Подача машини 150 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +150 грв
Додаткова адреса заїзду +75 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
450 гривень
Машина на 2 години по місту
630 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
810 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості транспортування

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість
Оператори диспетчерської служби перевезення меблів Дарниця

І миттю буде виведена передбачувана ціна та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення меблів Дарниця номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення меблів.

Наприклад, Вам потрібно перевезти кухонні меблі (стіл + 4 стільця, пенал, 3 навісних шафи). Перевезти потрібно з Київа з вулиці Будівельників будинок 31/13 (район Дарниця) в селище Ревне Київська область Бориспільського району. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (ширина - довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг мебельних предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів вантажного автомобіля чи мікроавтобуса. На цьому все! Перевезення меблів Дарниця вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (150) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.90м), що дозволяє вмістити та перевезти ці кухонні меблі. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 34.1 км, отже в тарифі (150) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Києву(як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 8.50 грн/км по Київу, якщо пробіг автомобіля перебільшуе 10 км, а заміський километраж між Київом та Ревне (25.7км) буде помножений на два поняття "колорейс". Тобто отримаємо вартість яка складає 450 + (25.7км * 17 грв/км) = 886 гривень 90 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Машини призначени для транспортування об'ємних, довгих предметів вагою що не перевищує 1500кг. Універсальний тариф якщо Вам потрібно перевезти меблі або велику кількість різних предметів. Обсяг автомобілей розташований вмістити в себе дуже багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних середніх переїздів. А також у них легко поміститься: холодильники, дивани, шафи та тумби, мотоцикли, велосипеди, будівельні матеріали, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, гіпсокартон ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Чудність машин у тому що вони мають вантажний відсік довжиною більше чотирьох метрів, можна транспортувати: довгі дошки, труби, вагонку, рейки, килими, теплиці ..

Перевезення меблів Дарниця у Києві або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритні меблі, просто речі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити послугу перевезення меблів Дарниця, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі "Грузоперевозки-24", щоб зручно здійснити перевезення меблів Дарниця, набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення меблів Дарниця - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення меблів Дарниця буде коштувати недорого, якщо знати, до кого звернутися. Зазвичай квартирні, офісні переїзди будь-яких масштабів зажадають від всіх, хто бере участь в таких заходах докласти певних зусиль та деякі запобіжні заходи. Адже масивна мебля, грунтовна, при переміщенні може перетворитися в кволу, а також ламку. А це означає, що якщо хто-небудь з мешканців Дарниці вирішиться перевезти свою стару або тільки що придбану меблю без питань, тоді доведеться провести ґрунтовну підготовку до цього дійства, до того ж заздалегідь.

Перевезення меблів Дарниця - деякі нюанси - розбірний

Перевезення меблів Дарниця недорогоЗрозуміло, що найбільші проблеми можуть бути доставлені від транспортування складних розбірних меблевих гарнітурів. Наприклад, для транспортування вбудованих шаф-купе, підготовка їх до переїзду буде включати обов'язковий демонтаж. Природно, для цього буде витрачена якась частина часу: від пари годин а може і більше. Все буде залежати від розмірів меблів від навичок з вміннями її власників, якщо вони вважатимуть за краще самостійно займатися процесами збирання-розбирання. Власникам, яким доведеться збирати або розбирати такі шафи-купе в перший раз, слід підготуватися до того, що на такі процедури можуть піти від декілько годин або навіть дні, особливо в тих випадках, коли людина ніколи не тримала в руках відповідний для цього інструментарій. Проте, при таких обставинах, від знаючих людей можна почути приблизно такі рекомендації. Для мешканців Дарницького району столиці які бажають заощаджувати свій особистий час, найкраще для вирішення цього непростого завдання викликати вантажне таксі. А, крім того, звернутися за допомогою до професійних збирачам меблів, при цьому завчасно зателефонувати в професійну транспортну компанію. Зокрема, однією з таких справжніх професіоналів є компанія "Грузоперевозки-24", яка виконує послугу перевезення меблів Дарниця на відмінно "5 балів". Далі, після демонтажу шафи-купе повинні бути добре запакованні. А до дверцят, стінках потрібно також ставитися з усією обережністю. Їх необхідно обгорнути поліетиленовою плівкою або пакувальним папером. Те ж стосується внутрішніх компонентів шаф-купе. Їх бажано перевозити або обгорнутими плівкою, або поміщеними в гофрокороба.

Перевезення меблів Дарниця нерозбірні, корпусні

Перевезення меблів Дарниця, наприклад, нерозбірні-корпусні типу комодів або тумбочок, вартість, якої буде цілком прийнятною для всіх категорій громадян, не складе жодних труднощів. Проте, тут також знайдуться свої моменти, які часто забуваються в суєтності. Безпосередньо перед винесенням з квартири шаф-купе, комодів або обідніх столів, бажано закріпити всі їх рухомі частини. Переважно дверцята, ящики, оскільки вони можуть раптом несподівано відкритися, причому в процесі їх перенесення або навіть транспортування. Щоб не допустити таких неприємних сюрпризів, з рухомими компонентами меблів також варто вчинити завбачливо, а саме надійно зафіксувати їх скотчем. Зрозуміло, що всередині меблів не повинно знаходитися абсолютно нічого, ніяких сторонніх предметів.

Перевезення меблів Дарниця - м'якої

Перевезення меблів Дарниця - м'якої безкаркасні мебліПеревезення м'яких меблів, яка до того ж, буває розбірною або нерозбірною не є великим випробуванням для професійних автотранспортних підприємств. Підприємства-перевізники для вирішення таких питань можуть скористатися або звичайним вантажним таксі або спеціальними автомобілями, званими в простолюдді «меблівізки». Зокрема, розбірні дивани повинні бути демонтовані. Слідом за цим їх перевозять окремо. Проте, в цих випадках теж існують деякі моменти. Наприклад, якщо зайнятися самостійно розбиранням, то доведеться завчасно подбати про придбання плану-схеми для подальшого складання предмета меблів. Якщо виявиться, що такої документації просто немає, то всі подальші дії з меблями краще довірити професіоналам. В іншому випадку доведеться затратити багато годин над розбиранням/збиранням тогож дивана. Бажано також враховувати те, що невідомо, чи вдасться взагалі в новій квартирі заново змонтувати його без якихось негативних моментів, інакше ціна автоперевезення може перевищити всі мислимі межі.

У деяких випадках, перевезення меблів Дарниця, проводитися з використанням вантажного таксі абовантажна машина «меблівіз». Всі пристрої у м'яких меблів бажано попередньо зв'язати. Також доведеться поставитися з диванами або кріслами типу трансформерів. Такі трансформери ще отримали найменування французьких «coquilles», а також американських «clamshells». Для чого все це проробляється? Тільки лише для того, щоб всі ці "transformers" не могли раптово розкритися. А таке відбувається досить-таки часто, в основному, при самих невідповідних моментах, при транспортуванні меблів, які люди вирішили зайнятися підготовкою диванів самостійно. Так ось для того, щоб не виникали різні несподіванки, експерти в сфері вантажни перевезень рекомендують відразу ж звертатися за допомогою до професійного автоперевізника "Грузоперевозки-24".

Перевезення меблів Дарниця або в Дарницькому районі ціна та як замовити?

Перевезення меблів Дарниця ціна на автомобілі
Перевезення меблів Дарниця ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Як замовити перевезення меблів ДарницяЄдине, що доведеться зробити замовникам, це подзвонити по зазначеним на сайті телефонними номерами для спілкування з диспетчерською службою. Потім вказується назва вантажу (яка мебля), її приблизна величина, приблизна маса, чи буде потрібно професійна допомога вантажників-складальників меблів, а також наявність адрес: пункт взяття вантажу, а потім пункт кінцевої доставки. Після чого досвідченими диспетчерами компанії "Грузоперевозки-24" все інше буде зроблено без участі самих замовників. Хіба що, в ході бесіди диспетчерів з замовниками нерідко виникають додаткові питання. Переважно це стосується надання більш якісних послуг. Питання можуть зачіпати, наприклад, під'їзні шляхи до будинку, кількості поверхів, номер парадного, чисельності вантажників, чи побажає замовник супроводжувати свій власний вантаж, та інше.

Таким чином, всім киянам або жителям столичного регіону, яким буде потрібно перевезення меблів Дарниця, рекомендується замовляти вантажні мікроавтобуси чи вантажівки недорого у професійних перевізників, хоча б для того, щоб не мати проблем з цим складним заходом, а звертатися прямо у компанію "Грузоперевозки-24".

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com