099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення меблів Гостомель

Перевезення меблів Гостомель - швидко здійснює компанія "Грузоперевозки-24", пропонуємо недорогі, цілодобові вантажні перевезення меблів у місті. Якісні, комплексні послуги вантажників плюс - перевезення меблів Гостомель це зручно, надійно, гарантовано. Пікапи, мікроавтобуси, вантажівки (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т), безкоштовна консультація.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 220 гривень / година
Перевезення меблів ГостомельНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13м³
Вантажопідйомність 3000кг
Пасажирські місця 2
Перевезення меблів Гостомель тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 220 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 10.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +220 грв
Додаткова адреса заїзду +110 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
660 гривень
Машина на 2 години по місту
840 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
1020 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати автоперевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення меблів Гостомель

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі Гостомель "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення меблів Гостомель номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість транспортування.

Наприклад, Вам потрібно перевезти меблі (2 шафи, ліжко, 2 тумби, стільці 2шт, дзеркало та стол). Перевезти їх потрібно з Гостомеля з вулиці Молодіжна будинок 5, у Київ на вулицю Кобзарська будинок 45 (район Вітряни гори, Виноградарь). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів та предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення меблів Гостомель ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (220) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.90м), що дозволяє вмістити ці меблі у мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 23.4 км, отже у тарифі (220) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 10.50 грв/км по Києву якщо вантажівка проїде більш 10 кілометрів. А міжміський кілометраж (13.4км) між Гостомелем - Київом буде помножений на 21 грв/км, поняття "колорейс". Тобто вартість транспортування меблів у вантажному таксі складає 660 + (13.4км * 21 грв/км) = 941 гривна 40 копійок. Приклад був розрахований тільки на послугу автоперевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Мікроавтобуси служать для транспортування великих, важких об'ємних, довгих предметів вагою не перевищує 3000кг. Універсальний тариф, якщо Вам потрібно транспортувати величезні, важкі шафи, сейфи або інші предмети. Величезний обсяг кузова автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе надзвичайно багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу в них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, банкомати, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Практичність даного тарифу що за невеликі гроші можна доставити важкий вантаж куди завгодно по Україні.

Вантажне таксі у Гостомелі або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - перевезення меблів Гостомель або іншіх предметів то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити послугу, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте послугу перевезення меблів Гостомель та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення меблів Гостомель - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення меблів Гостомель з "Грузоперевозки-24", яка спеціалізується на здійсненні всіх типів вантажних автоперевезень це є одне з спрямувань в її буденної діяльності. Маємо в розпорядженні тільки найсучасніше: автогараж, технічне обладнання, а також кваліфікований персонал працівників. Значний досвід в роботі, високу майстерність усіх без винятку співробітників гарантує абсолютно безпечне транспортування вантажів, якісно виконані замовлення.

Перевезення меблів Гостомель, що радять експерти :

Перевезення меблів Гостомель для кожного власника це турбота, а також захід що порушує спокій. Зрозуміло, що власнику забажається, щоб все його майно було доставлено в цілості. При цьому абсолютно не важливо, який це вид меблевого гарнітура. Зокрема, це могла б бути застаріла, але в непоганому стані, радянська мебля або тільки що придбана, доставлена ​​з Італії або Франції стінка. Проте, всі зобов'язання за абсолютне її збереження буде покладено не тільки на плечі автоперевізника, але також на самого замовника, який замовив таку послугу. А щоб будь-які, наприклад, вантажні автоперевезення Гостомель відбувалися без збитків для двох сторін, належало б триматися декількох непорушних правил.

Перевезення меблів Гостомель, перше - оцінка кількості майна.

Перевезення меблів Гостомель, перше правилоПершочергове що необхідне потрібно провести оцінку кількості планованого до транспортування майна, а потім непогано б обміркувати маршрути перенесення його в вантажівку. У деяких випадках це необхідно того, щоб підготовку зробить для всіх дверних прохідов, стінок а також кутів. Не завадило б виконати все, що буде потрібно, щоб при раптовому зіткненні не було нанесено шкоди меблям. Професійні перевізники чудово знають, що для вирішення цих завдань використовуються спеціальні засоби, спецтехнології. Це особливо актуально, коли перевезення меблів Гостомель на увазі пересування надмірно великих предметів, що не підлягають розбиранню. Або коли, наприклад, все буде проводитися в обмеженому просторі.

Перевезення меблів Гостомель, демонтаж - правило друге

Демонтаж - правило другеМайже всі меблеві гарнітури складаються з збірних елементів конструкції. Внаслідок цього доведеться піддати розбиранню все, що можна. При наявному в розпорядженні відповідному інструментарії, нескладно буде розібрати все окремо по складовим частинам.

Як же проводиться демонтаж

Спочатку звільняються від усіх полиць, а потім це робиться з дзеркалами. Це потрібно для спокійної, безпечної перенесення всіх елементів, а також для граничної компактності розміщення її з подальшим надійним кріпленням у кузові автомашини. Часом можуть зустрітися деякі меблеві модулі, які з тих чи інших причин неможливо розбирати. За обставин слід закріплювати дверцята скотчем, щоб вони не змогли відкритися в ході перенесення. Проте, варто пам'ятати про те, що якщо хто-то бажає замовити будь-яке вантажне транспортування у Гостомелі у підприємства "Грузоперевозки-24", то в такому випадку, про який би то не було розбирання-складання, взагалі не доведеться турбуватися. Оскільки досвідчені вантажники все самі зроблять акуратно, високопрофесійно, до того ж досить-таки недорого. Однак про це варто домовлятися окремо з відповідними службами, при складанні заявки або під час консультації.

Перевезення меблів Гостомель, монтаж - правило третє

Перевезення меблів Гостомель, монтаж - правило третєНасамперед проводять об'єднання всіх однотипних частин. Наприклад, стінок бічних з такими ж стінами, а полички з поличками. Звичайно всі сполучні дії виконуються стрейч-плівками. Всі частини обмотують плівкою для щільного їх прилягання. Це все робиться для зручності перенесення, а також, щоб компактно все розмістити. Варто врахувати, що перевезення меблів Гостомель чи буде виконуватися за якісними дорогами, швидше за за "напрямками". Отже, якщо всі частини меблів не будуть надійно зв'язані, то вони будуть битися один об одного, особливо в ті миті, коли автомашину буде трясти по ямах.

Перевезення меблів Гостомель, пакування

Далі робиться все для того, щоб транспортування меблів обійшлася без яких-небудь пошкоджень. А потім провести запобіжні дії лакованих поверхонь від якихось подряпин, тим більше відколів. Стрейч, або бульбашкова плівка саме для цього дуже може стати в нагоді. Для цього слід з'єднати скотчем рішуче всі лаковані поверхні. Але до цього провести попередню їх прокладку пакувальним папером. Дзеркала зі скляними полками слід прокладати щільним картоном або обернути пухирчастої плівкою. Після чого зафіксувати все скотчем.Перевезення меблів Гостомель, пакування

Заходом передбачається ретельно упакувати всю так звану «дрібницю», кріпильні або елементи декору. Ясно, що вся ця дрібниця іноді раптово зникає. Що в подальшому додасть ще проблеми, як часто це буває в самі невідповідні моменти, як раз під час монтажу. Внаслідок цього бажано все-таки укладати в окремі коробочки або пакетики. Потім ще, для надійності обмотати весь дріб'язок скотчем. Що - ще важливо, так це не забувати, про те, де все це було складено.

Перевезення меблів Гостомель вибираємо послуги професіоналів "Грузоперевозки-24"

Вантажне таксі Грузоперевозки-24Населений пункт, в який вантажне таксі "Грузоперевозки-24" здійснить транспортування меблів - це Гостомель, або по самому Гостомелю. А він до того ж розташований поблизу української столиці. Це буде означати, що завжди знайдуться безліч підприємств-перевізників, які могли б взяти на свої плечі виробничі заходи. На сьогоднішній день транспортуванням меблів з вантажниками вже мається на увазі не тільки підйомні, переносні, завантажувально-навантажувальні роботи займаються безліч компаній. Сьогодні спеціалізовані транспортні підприємства беруться також за розбирання/збирання меблів, а також її пакуванням. Такий «просунутий» підхід значно заощадить сили та засоби клієнтів. Але найголовніше, це те, що перевезення меблів Гостомель з компанієй "Грузоперевозки-24" дозволяє досягати максимально безпечного транспортування в повній цілості будь-яких вантажів.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com