099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення меблів Ірпінь

Перевезення меблів Ірпінь - від компанії "Грузоперевозки-24" це цілодобові, швидкі перевезення меблів по місту (області). Якщо Вам потрібно терміново замовити - перевезення меблів Ірпінь - пікапи, мікроавтобуси, вантажівки (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) з послугами вантажників (або без), звертайтесь (безкоштовна консультація диспетчерської служби) - допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Перевезення меблів ІрпіньНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Перевезення меблів Ірпінь тариф та ціна
Інформація о тарифе
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення меблів Ірпінь

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення меблів Ірпінь номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти меблі : (офісний диван, 2 крісла, 3 стола розібраних, 2 тумби). Перевезти їх потрібно з Ірпіня, Київська область з вулиці Грибоєдова буд.19 у Київ на бульвар Академіка Вернадського буд.29 (район Академ-містечко). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг мебельних предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення меблів Ірпінь ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити цю меблю в мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 14.9 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі в нашому випадку 7.50 грв/км. А замісткій кілометраж між Ірпінь - Київ (10км) буде помножений на два, поняття "колорейс" Тобто отримуємо вартість трпнспортування у вантажному таксі яка дорівнює сумі 360 + (10км * 15 грв/км) = 510 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру меблі: дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на транспортування великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності автоперевезення домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі у Ірпіні або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезення меблів Ірпінь, або інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте перевезення меблів Ірпінь у компанії "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення меблів Ірпінь - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення меблів Ірпінь з транспортним автопідприємством "Грузоперевозки-24" яка спеціалізується на вантажних перевезеннях всіх різновидів. Маємо власне найсучасніший: автопарк, технічне обладнання, а також кваліфікований персонал співробітників. Значний досвід роботи, високий професіоналізм всіх працівників дає гарантію абсолютно безпечного транспортування вантажів, якісно виконаним замовленням з автоперевезенням не тільки меблів а й інших вантажів. Перевезення меблів Ірпінь може виявитися для власників вельми клопіткою, а також таким, що порушує спокій заходом. Зрозуміло, що Вам захочеться, щоб усі меблі та дуже цінний вантаж був доставлений в повній цілості. Причому зовсім не так вже важливо, яка це різновид меблів. Наприклад, це міг би бути старомодний, але у відносно нормальному стані, радянський гарнітурних комплект, або тільки що привезена, куплена в Італії спальня. Як би там не було, але всі зобов'язання по абсолютній її збереження будуть покладені не тільки на перевізника, але навіть і на замовника, який замовив транспортування. Але щоб кожні вантажні автоперевезення здійснювалися без шкоди для обох сторін, бажано враховувати кілька моментів.

Перевезення меблів Ірпінь, по перше - точність в оцінці обстановки

Перше, найнеобхіднішим західом, який слід зробити - це оцінити кількість передбачуваного до транспортування вантажу, а потім добре б продумати шляхи походів до автомобіля, для його перенесення. В окремих випадках це буде потрібно для того, щоб підготовчі заходи могли містити в собі спеціальне оброблення підлог, прорізів дверей, а також всі кути. Добре б проробляти все те, що знадобиться для того, щоб при несподіваному зіткненні ні завдало якоїсь шкоди для предметів, що перевозяться. Абсолютно всі співробітники компанії "Грузоперевозки-24" інформовані про те, що для вирішення аналогічних завдань доведеться користуватися спеціальними засобами, спеціальними технологіями. Це може бути особливо злободенно, коли перевезення меблів Ірпінь має на увазі в собі переміщення надзвичайно великих об'єктів, які з різних причин не підлягають демонтажу. Але таке також можливо тоді, коли, наприклад, всі дії будуть проводитися в межах обмеженого простору.

По друге - демонтаж

Майже всі сучасні меблі складаються зі збірних конструктивних елементів. Завдяки цьому доведеться розбирати все, що тільки можливо. Коли в розпорядженні власника меблів є всі підходящі для цього інструменти, то неважко буде розібрати всі ці окремі складові частини. Але коли весь відповідний інструментарій відсутній, втім, так само як досвід поводження з меблями, то краще відразу ж звернутися за допомогою до професіоналів. Наприклад, вантажники, вони ж разборщікі-збирачі з компанії "Грузоперевозки-24" з легкістю впораються з будь-якою проблемою, пов'язаною з демонтування меблів.

Проведення демонтажу

Спочатку доведеться повністю звільнитися від полиць меблі, а після це ж саме виконати з дзеркалами. Зробити це необхідно для нормального, безпечного перенесення меблів. Щоб потім можна було б компактно розташувати її в кузові автомашини, а в подальшому надійно все це закріпити. Іноді трапляється так, що зустрічаються такі меблеві модулі, які з різних причин просто неможливо розібрати. У такій обстановці доведеться закріпити всі дверцята скотчем для того, щоб вони не розкрилися при перенесенні. При цьому не варто забувати про те, що якщо хтось задумався замовити будь-яке вантажне транспортування у компанії "Грузоперевозки-24", то ні про яке розбирання-складання не доведеться хвилюватися. Тому що вантажники компанії самі все зроблять професійно, причому досить недорого.

По третє - монтаж

Доведеться провести з'єднання всіх частин по їх однотипності. Зокрема, стінок бічних з такими ж самими стінами. Як правило, всі дії по з'єднанню виконуються за допомогою стрейч-плівки. Все щільно обмотується плівкою для зручного перенесення, а також для компактного розміщення. Не варто забувати, що перевезення меблів Ірпінь чи буде проводитися за хорошими українськими шляхами, швидше за все це будуть як завжди "напрямки". Таким чином, якщо всі меблеві елементи не буде надійно скріплені, то вони будуть руйнуватися один об інший, особливо тоді, коли автомобіль буде трястися по ямам.

Момент четвертый – защитные мероприятия

Надалі вживаються заходи для того, щоб перевезення меблів Ірпінь пройшла без будь-яких пошкоджень. Далі проводяться дії по запобіганню покритих лаком поверхонь від подряпин або відколів. Виконати все це можна стрейч-плівкою або пухирчастої-бульбашковою плівкою. Для цього з'єднуються скотчем всі покриті лаком поверхні. Однак перед цим бажано попередньо провести їх прокладку за допомогою пакувального паперу.Перевезення меблів Ірпінь Грузоперевозки-24 Дзеркала разом з полками зі скла, якщо такі є, прокладаються щільним картоном або обертаються за допомогою пухирчастої плівки. Потім це все фіксується скотчем.

Пакування

Далі вся так звана «дрібниця», це може бути кріплення, елементи декору ретельно пакується. Трапляється так, що вся ця дрібниця часто несподівано зникає. А це в майбутньому може додати ще чимало проблем, в самі невідповідні для цього моменти, наприклад: в моменти монтажу. Тому бажано всі дрібні деталі розкладати по окремих коробочках або пакетиках. Слідом за цим, для більшої надійності добре б обмотати їх за допомогою скотча. Важливо ще не забути де всі ці предмети були складені.

Перевезення меблів Ірпінь "Грузоперевозки-24" зробимо все роботи за Вас

Перевезення меблів Ірпінь вантажне таксі Грузоперевозки-24Місто в якому вантажне таксі "Грузоперевозки-24" перевезе меблі - це Ірпінь. А воно, між іншим, розташовується в безпосередно поблизу від столиці України. Це означає, що завжди знайдеться багато автоперевізників, які змогли б взяти на себе будь-які попутні заходи. В наші дні просте транспортування меблевих предметів з вантажниками вже нікого не здивуєш. Багато автотранспортних підприємств також розбирають/збирають, пакують її. Це дає суттєву економію сил та засобів замовникам. Але головне, що перевезення меблів Ірпінь з компанією вантажне таксі "Грузоперевозки-24" дозволить досягти максимальної безпеки при транспортуванні, швидкість всіх виконаних робіт по монтажу/демонтажу та охайним завантаженням / розвантаженням меблів. Всі ціни на види робіт вантажників вказані на сторінці "вантажники", вартість, техничні данні автомобілів потрібних Вам розмірів дивіться на сайті. Легких Вам переїздів!

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com