099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення меблів Київська область

Перевезення меблів Київська область та по Києву здійснує компанія "Грузоперевозки-24" вантажними пікапами, мікроавтобусами, вантажівками (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т). Якщо потрібно терміново перевезення меблів Київська область з послугами недорогих вантажників (за бажанням), звертайтесь, безкоштовна консультація (диспетчерської служби).

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 160 гривень / година
Перевезення меблів Київська областьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3/4.2м
Ширина
Висота 1.6/2м
Об`єм 9/18м³
Вантажопідйомність 1500 кг
Пасажирські місця 2
Перевезення меблів Київська область ціна
Інформация о тарифе
Подача машины 160 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +160 грв
Додаткова адреса заїзду +80 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
480 гривень
Машина на 2 години по місту
660 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
840 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості транспортування

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна переїзду та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Перевезення меблів Київська область оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся та потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення меблів Київська область номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість.

Наприклад, Вам потрібно здійснити невеликий офісний переїзд - перевезти офісні меблі (дві шафи 1.60*0.90, директорський стіл 1.80*1.20, крісло, приймальний кутовий диван) та побутову техніку (компьютер, факс, кулер). Перевезти треба с міста Козін, Київська область у місто Обухів, також Київська область. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів та техніки (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення меблів Київська область вартість Для Ваших цілей підійде вантажівка Газель за тарифом (160) т.я габарити вантажного відсіку (довжина - 4м, ширина - 2м, об`єм - 18м³, висота - 2м), що дозволяє вмістити ці меблі та побутову техніку. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 15 км, отже в тарифі (160) Газель вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 8.50 грв/км. А заміський километраж між Козін - Обухів (15 километрів) буде помножен на два "поняття колорейс". Тобто вартість транспортування офісних меблів та техніки у Газелі дорівнює 480 + (15км * 17 грв/км) = 735 гривень (якщо вантажівка знаходиться у місті Козин). Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення меблів Київська область на Газелі, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Газель бортова
 • Газель (дуплет) тентована
 • Газель довга база тент
 • Газель суцільнометалева

Вантажівки призначені для транспортування великих, об'ємних, довгих предметів вагою яка не перевищує 1500кг. Універсальний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні шафи або інші предмети інтер'єру то ці вантажівки як раз. Величезний обсяг кузова автомобілей може вмістити у себе надзвичайно багато. Відмінність від своїх робочих конячок імпортного виробництва у тому що у них немає у кузові колісних арок. Тому об'ємний простір більше та внаслідок цього перевезуть набагато більше. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: велике холодильне обладнання, домашні предмети меблів, дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, дробини, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура , спец техніка ... Список предметів, що перевозяться не перелічити. Вантажні перевезення Газель по Україні це лідер даного тарифу, незаперечна при переїздах.

Перевезення меблів Київська область від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти різноманітний вантаж, або просто меблі, речі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити перевезення меблів Київська область, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте перевезення меблів Київська область у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення меблів Київська область - машини та тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення меблів Київська область недорого в наші дні - це звичайний захід у професійній діяльності багатьох київських та обласних транспортних компаній. Вони перевозять меблю будь-яку: просту від тахти, ціна якої не висока до дуже коштовної, антикварної. Зокрема, в меблевих фургонах автокомпанії "Грузоперевозки-24" є спеціальне обладнання з кріпильними пристосуваннями, що дозволяє здійснювати вантажні перевезення по Києву або Київської області, транспортуючи, навіть високі меблі без ризику пошкодити її.

Професійна перевезення меблів Київська область з компанією "Грузоперевозки-24"

Перевезення меблів Київська область компанія Грузоперевозки-24Навряд чи в наш час знайдуться квартири без меблювання (мягкої чи каркасної). Адже практично усі кияни та мешканці Київської області користуються шафами, тумбочками, навісними поличками, письмовими або обіднім столом, диванами, кріслами, стільцями. А вони в свою чергу перетворюють голі стіни в житло, в якому можна мешкати або відпочивати з усім комфортом. Проте, з часом обстановка приходить в непривабливий стан, після чого вона може змінюватися, докуповуватися, переставлятися по різних місцях або просто викидається. Ситуація, при якій може знадобитися вантажне таксі, а також послуги вантажників для здійснення розбирання-збирання, транспортування меблевих гарнітурів може виникнути в будь-якій сім'ї, в будь-який час.

Що ж перевозить меблеве вантажне таксі?

Перевезення меблів Київська область з компанією "Грузоперевозки-24" – це допомога всім замовникам в доставці не тільки шаф або диванів, але також здійснення транспортування будь-яких видів меблювання, від звичайного комп'ютерного стола до антикварної тумби чи комода.

Головним чином, за допомогою вантажного таксі транспортують таке меблювання.:

 • Корпусну.
 • Мягкі кутові дивани.
 • Шкафи-купе.
 • Вітрини-стінки.
 • Обідні столи.
 • Книжкові полиці.
 • Ліжко.
 • Шафи для сукні.
 • Кухні.
 • Антикварну.
 • Встроєну.

Перевезення меблів Київська область як здййснюється.

Транспортування всякої, будь то м'яка, або антикваріат реалізується в режимі максимальної охайності:

 • Перевезення меблів Київська область здійснюється за допомогою спеціального автотранспорту, який надійно захищає об'єкти перевезень від усього, що могло б їм зашкодити. Таке спеціальне вантажне таксі має хорошу вентиляцію, а також кузова з посиленими днищами.
 • У меблевих фургонах є металеві троси, фіксуючі ремені, а також спеціальні кріпильні пристосування.
 • Підлога «меблівіз» покрито за допомогою м'яких, однак міцних матеріалів, або при необхідності палетами.
 • При транспортуванні меблевих предметів з послугою розбирання-збирання, окремі елементи конструкцій пакуються за допомогою пухирчастої плівки.

Автокомпанія "Грузоперевозки-24" здійснює дбайлив, охайну перевезення меблів Київська область недорого, суворо відповідаючи всім встановленим правилам.

Підготовка приміщення до транспортування меблювання.

Перевезення меблів Київська область послуги виконання робітБезпосередньо перед початком робіт пов'язаних з транспортуванням меблювання з бригадою вантажників, якщо звичайно, окремо замовлені послуги вантажників-складальників, з усією ретельністю готується приміщення. Вони приступають до робіт зі звільнення приміщення від непотрібних предметів, готуючи вільний простір, а також в окремих випадках можуть встановити захисні куточки на одвірки. Бажано також позбутися від визирають з дверних прорізів що не до кінця забитих цвяхів для того, щоб не чіплятися за них обивкою в процесі перенесення елементів або предметів меблів. Стіни з підлогою покривають за допомогою картонних листів для того, щоб не віддирати забарвлення, не завдавати подряпини на можливих лакованих або лінолеумних покриттях.

Високопрофесійне пакування елементів меблів недорого.

Перевезення меблів Київська область крім усього іншого, якщо того побажає замовник, може включати в себе обов'язкове пакування предметів. Професійні послуги підготовленої бригади вантажників-складальників меблевих предметів в змозі стати в нагоді як не можна, до речі, коли буде потрібно виконувати такі складні з технічної точки зору вантажні перевезення. Вони охайно розберуть, а потім всі елементи пакуються до передбачуваної транспортуванні меблів для того, щоб з нею нічого непередбачуваного не трапилось в русі.

До наявності дзеркальних, а також скляних елементів вантажники також ставляться серйозно. Такі предмети витягуються, а потім прокладаються щільним папером. Дверні ручки, а також ручки від ящиків повинні бути зняті. А до всіх великих дерев'яних деталям, для їх обертання, застосовується поліетиленова бульбашкова плівка, щоб не допустити виникнення подряпин або відколів. До елементів м'яких меблів, наприклад, до матраців або подушкам, також необхідно застосувати запобіжні заходи, які вбережуть їх від імовірних забруднень або надрізів.

Перевезення меблів Київська область ціна : вантажне таксі "Грузоперевозки-24".

Перевезення меблів Київська область ціна
Перевезення меблів Київська область ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Перевезення меблів Київська область вантажне таксі Грузоперевозки-24Перевезення меблів Київська область може включати в себе договір (за бажанням замовника) про обов'язкову наявність автотранспорту для здійснення вантажного перевезення. Варто знати, що при всьому досить-таки чималій автопарк автопідприємства, оператори диспетчерської служби зможуть підібрати замовнику найбільш оптимальний або якщо знадобиться навіть бюджетний варіант. У компанії "Грузоперевозки-24" таке можливо. Коли у меблевих предметів немає специфічних характеристик, тоді, як правило, оператори можуть порадити зробити замовити звичайну Газель для транспортування, за допомогою жорсткого кузова.

Беручи за основу все вищеописане, можна зробити короткі, але надзвичайно важливі висновки. Якщо у киянина або мешканця області передбачається перевезення меблів Київська область, тоді бажано негайно звертатися до професіоналів в цій галузі, а саме до лідера автоперевезень компанії "Грузоперевозки-24", для того, щоб це вкрай складна, але відповідальна, а також надзвичайно важлива послуга пройшла без яких би то не було проблем.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com