099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення меблів по Києву з вантажниками

Перевезення меблів по Києву з вантажниками - пропонує компанія "Грузоперевозки-24" яка здійснює вантажні перевезення меблів, техніки, будівельних матеріалів та інші вантажі по Києву (області) та Україні. Якщо потрібно вантажне таксі щоб здійснити - перевезення меблів по Києву з вантажниками замовляйте, (безкоштовна косультація диспетчера).

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф від 250 гривень / година
Перевезення меблів по Києву з вантажниками вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина
Ширина 2.4м
Висота 2.4м
Об`єм 34 м³
Вантажопідйомність 5000 кг
Пасажирські місця 2
Перевезення меблів по Києву з вантажниками тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 250 грв
Мінімальне замовлення 3год+подача
Пробіг понад 10км 13 грв/км
Нічний час з 22-00 +250 грв
Додаткова адреса заїзду +125 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
1000 гривень
Машина на 3 години по місту
1270 гривень
Машина на 3 години + 1 вантажник
1540 гривень
Машина на 3 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Перевезення меблів по Києву з вантажниками оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення меблів по Києву з вантажниками номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти меблі та побутову техніку (2 шафи, стіл, 4 крісла, кутовий диван, телевізор та холодильник). Перевезти їх потрібно по Київу з вулиці Івана Неходи будинок 5 (район Солом'янка) на бульвар Ярослава Гашека будинок 11 (район Дарниця). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів та техніки (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення меблів по Києву з вантажниками ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажна машина за тарифом (250) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 6м, ширина - 2.4м, об`єм - 34м³, висота - 2.4м), що дозволяє вмістити цей вантаж у автомобіль. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 15.1 км, отже в тарифі (250) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 13 грв/км. Тобто вартість перевезення меблів та побутової техніки у вантажному таксі складає 1000 + (5.1км * 13 грв/км) = 1066 гривень 30 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування меблів, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Man
 • Mercedes-Benz Actros
 • Isuzu NQR75

Вантажні машини служать для транспортування неймовірно великих, важких або довгих предметів вагою що не перевищує 5000кг. Недорогий тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні, важкі шафи, сейфи або інші предмети. Величезний обсяг кузова цих автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе величезну кількість вантажу. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. А також беруть участь при доставці товарів у маркети, розвозять товар по торговим точкам. У свою чергу у них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, банкомати, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Ефективність цього тарифу то що за невеликі гроші можна доставити важкий вантаж куди завгодно у Києві, області та по усій території України.

Вантажне таксі у Київі та Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезення меблів по Києву з вантажниками, щоб перевезти наприклад : великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте перевезення меблів по Києву з вантажниками та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення меблів по Києву з вантажниками - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення меблів по Києву з вантажниками, втім, як будь-яке перевезення при переїзді є заходом досить трудомістким, витратним, що вимагає підвищеної зібраності усіх людей які беруть у ній участь. Тому, що меблі наприклад, при всій своїй масивності, ґрунтовності, у процесі переміщення раптом може виявитися надзвичайно крихкою або легко вразливою. Досвідчені переселенці добре знають, що якщо хтось припускає доставити всю свою домашню меблю до нового місця проживання без якихось істотних втрат, то до переїзду слід підготуватися завчасно, причому грунтовно.

Складнощі з перевезенням меблів

Перевезення меблів по Києву з вантажникамиХоча все, що пов'язано з транспортуванням меблевих предметів є не таким простим заходом, однак існують деякі складнощі, до яких потрібно бути готовими, а значить грунтовно підготуватися до їх вирішення. Більшість завдань звичайно виникає при зверненні зі складною розбірною меблю. Зокрема, вбудовані шафи-купе при підготовці до переїзду завжди демонтуються. Цей процес може займати від декількох годин до цілой доби. Все це буде залежати від габаритів шафи-купе, а також від досвідченості його власника чи тих, хто бере участь у їй розбиранні. Так, якщо людина зважиться на те, щоб самостійно розібрати шафу, та ще вперше у житті, то ця процедура може зайняти у нього не менше цілой доби.

Вантажне таксі у Києві "Грузоперевозки-24" – швидке розбирання, збирання та доставка.

Досвідчені у таких випадках люди рекомендують не витрачати даремно свій час, нерви, а краще запросити професійних складальників меблевих предметів. Якщо зробити замовлення У компанії "Грузоперевозки-24", то ними можуть виявитися звичайні вантажники. Недорого, максимально швидко вони демонтують будь-які види сучасної чи старої радянської меблеві гарнітури абсолютно без втрат дрібних діталей та швидко перевезуть. Для нас це буде цілком природною роботою, адже цьому спеціально навчені на практиці, а кількість таких переїздів за плечима перевалює за багато сотень.

Перевезення меблів по Києву з вантажниками - це непросте, але високоорганізований захід, звичайно якщо цим займаються професіонали, на всіх етапах від першого дзвінка замовника до його схвального висновку. Слідом за демонтажем, розібрані вже шафи упаковуються. Дверцята з усіма стінками обгортаються пакувальної папером чи поліетиленовою плівкою. Всі внутрішні складові частини шаф (ящики, вішалки, кошики для зберігання білизни) можуть транспортуватися загорнуті плівкою або поміщеними у гофрокороба. Все залежить від чисельності або складу усіх предметів.

Перевезення меблів по Києву з вантажниками знають досвідчені, переїзд - справа тонка.

Перевезення меблів по Києву з вантажниками Грузоперевозки-24Слід також знати, що з деякою розбірною корпусної меблі, такий як комоди чи тумбочки в принципі не випаде великих турбот при переїздах. Однак не варто забувати, що все-таки є деякі нюанси, про які нерідко просто забувають в суєтності, але тільки не професіонали. Перед винесенням з квартири шаф, комодів, письмового стіла, закріплюються їх рухомі елементи. Мається на увазі, перш за все, дверцята з ящиками, які у недбайливих працівників можуть раптово відкритися або вивалитися у самі невідповідні моменти. Але для того щоб цього не допустити, усі рухомі елементи меблів надійно закріплюються за допомогою скотча. Зрозуміло, що у внутрі меблі простір не повинен заповнюватися ніякими речами чи предметами.

Перевезення меблів по Києву з вантажниками особливості транспортування розбірної або нерозбірної м'якої меблі та ціна на автомобілі

Перевезення меблів по Києву з вантажниками не проводиться без транспортування м'яких меблів, яка у свою чергу теж поділяється на розбірну, а також нерозбірну. Наприклад, м'який диван зазвичай розбирається, а потім транспортується по окремим складовим частинам. Але тут також є деякі особливості.

«Диванні сікрети»

Якщо якийсь сміливець зважиться на самостійну розбирання дивана, то у цьому випадку просто необхідно мати в своєму розпорядженні план-схему подальшої його збірки. Якщо такий практичний документ відсутній, то розбирання з наступною збіркою, а також установкою улюбленого дивана краще покласти на досвідчених у таких справах фахівців, разом з послугою вантажне таксі Київ "Грузоперевозки-24". А інакше є можливість втратити половину або навіть цілой доби на розбирання-збирання одного тільки дивана. Природно, що не буде ніякої гарантії того, що у новій квартирі такий горе-монтажник зможе зібрати його назад у правильній послідовності. У зв'язку з великим конструкційним різноманітністю м'яких меблів, у деяких випадках її складно-розкладні механізми бажано зав'язати. Це може відноситися до диванів чи крісел з принциповою схемою трансформації типу «французької розкладачки» або, наприклад, «американської розкладачки». Це робиться для того, щоб механізми не змогли розкритися у самі невідповідні моменти, особливо при перенесенні цих предметів.

Перевезення меблів ціна на автомобілі (без вантажників)
Перевезення меблів ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Перевезення меблів по Києву з вантажниками компанії "Грузоперевозки-24" - пакування.

Перевезення меблів по Києву з вантажниками пакувальні матеріали

Щоб перевезення меблів по Києву з вантажниками не закінчилася дуже погано, а чийсь обожнюваний диван не виявився у новій квартирі брудним або розірваним, необхідно вжити заходів щодо його надійного захисту. Для цих цілей є особливі пакувальні матеріали, типу стрейч-плівки або повітряно-бульбашкової плівки. Стрейч-плівку можна непогано розтягувати, після чого вона з легкістю приймає конфігурацію будь-якого передбачуваного до транспортування об'єкта. Навіть якщо диван не буде мати геометрично стандартні контури, його транспортування не буде проблемою.

Якщо завантажити м'які меблі з оббивним матеріалом "натуральної шкіри" в вантажне таксі, то попередньо потрібно обернути її за допомогою щільною тканиною. Це буде особливо актуально тоді, коли на дворі вже далеко не літня спека, а переважає низький температурний режим. Деякими компаніями також пропонується автоперевезення м'яких меблів із застосуванням, так званих універсальних чохлів. Зовні вони можуть нагадувати конверти, які надягають на меблі, після чого затягуються за допомогою ременів.

Таким чином, як показує багаторічний практичний досвід багатьох автоперевізників, при переїздах, можливо, все, причому не завжди тільки добре. Однак багато чого можна завжди уникнути, якщо відразу звернутися до професіоналів. Наскільки досвідченим буде перевізник, як наприклад компанія "Грузоперевозки-24" виконає абсолютно усі роботи настільки добре, що Ваша перевезення меблів по Києву з вантажниками пройде швидко та легко.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com