099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення меблів Святошино

Перевезення меблів Святошино - та Святошиньському району а також по всьому Київу від компанії "Грузоперевозки-24" - це завжди надійні, швидкі та комплексні автоперевезення з послугами вантажників (за бажанням). Якщо Вам терміново потрібно замовити - перевезення меблів Святошино звертайтесь, телефонуйте з задоволенням допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 150 гривень / година
Перевезення меблів Святошино тарифНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13 м³
Вантажопідйомність 1500/2000кг
Пасажирські місця 2
Перевезення меблів Святошино розцінки
Інформація о тарифе
Подача машини 150 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +150 грв
Додаткова адреса заїзду +75 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
450 гривень
Машина на 2 години по місту
630 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
810 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості транспортування

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна автоперевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення меблів Святошино

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення меблів Святошино номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість транспортування.

Наприклад, Вам потрібно перевезти меблі (ліжко 2м*1.40м, шафу 2м*1.30, дитячий диван 1.50м, та маленький стіл). Перевезти все це потрібно по Київу з вулиці Анатолія Петрицького будинок 11 (район Святошино) на вулицю Маршала Конєва будинок 10/1 (район Теремки). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина) та їх кількість, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення меблів Святошино ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажний мікроавтобус за тарифом (150) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.9м), що дозволяє вмістити цю меблю у мікроавтобус та перевезти. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість автоперевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 16.5 км, отже в тарифі (150) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 8.50 грв/км. Тобто отримаємо вартість яка складає 450 + (6.5км * 8.50 грв/км) = 505 гривень 25 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування меблів, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Мікроавтобуси призначені для транспортування великих, об'ємних, довгих предметів вагою що не перевищує 2000кг. Зручний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні, важкі шафи або інші предмети. Величезний обсяг кузова автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе надзвичайно багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Універсальність даного тарифу, співвідношення розмірів кузова та недорогої тарифної ціни.

Перевезення меблів Святошино та Святошиньському або в іньшому районі чи у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети інтер'єру то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити перевезення меблів Святошино недорого, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте послугу перевезення меблів Святошино та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення меблів Святошино - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення меблів Святошино є заходом відповідальним, що вимагає добре продуманих, виважених підходів. Транспортуванням меблювання у Києві або в районі Святошино займаються багато автотранспортних компаній. Причому деякими з них можуть представлятися так звані послуги «під ключ». Такий комплекс заходів може включати в себе навантаження-розвантаження, пакування/розпакування, складання при необхідності, а також транспортування меблевих предметів. Для мешканців Святошино важливим фактором буде власне пошук безпосереднього виконавця послуги "перевезення меблів Святошино", в чиєму професіоналізмі вони не сумнівалися б. А все тому, що меблі не для всіх є простою домашним інтерьером. Для одних людей вона є безцінним пам'ятним атрибутом, що дістався у спадок. Для інших, предметом особливої ​​гордості, наприклад, дорога стінка італійського виробництва, або виготовлена ​​за ексклюзивним проектом її власника. Власне з цих, а також багатьох інших причин експерти рекомендують звертатися за наданням послуги з автоперевезення до компаній з вантажниками таким як компанія "Грузоперевозки-24". Саме наші кваліфіковані вантажники зможуть на високому професійному рівні, впораться з усіма покладеними на них обов'язками. Вони дбайливо здійснять навантаження/розвантаження меблевого набору в транспортний засіб, а також з нього.Перевезення меблів Святошино Грузоперевозки-24

Недорогі вантажні перевезення меблів - Святошинський район

Перевезення меблів Святошино може відбуватися, наприклад, при переїздах з однієї квартири в іншу. Як відомо переїзди будь-яких масштабів - це переважно не прості заходи. Один тільки перелік підготовчих до переїзду дій відіб'є охоту до нього у непідготовлених або необізнаних щасливих володарів нової квартири. До всього іншого можна додати необхідність в організації, а також самому здійсненні транспортування особистого майна, відшукати автомобіль з водієм, вантажників або хоча б тих хто виконає їх роботу, зайнятися координацією їх дій. Виконати все це для «простих людей» виявиться завданням не з простих, але навіть вона може бути значно спрощена. Звичайно ж, якщо звернутися за допомогою до професійного перевізника, такою як компанія "Грузоперевозки-24".

Перевезення меблів Святошино ціна та послуги.

Компанія "Грузоперевозки-24" багато років на високому професійному рівні здійснює не тільки організацію переїздів, але також займається перевезенням меблів в Київі, столичному регіоні, а також безпосередньо у Святошинському районі. Причому на всі здійснювані компанією вантажні автоперевезення встановлюється цілком прийнятна фіксована ціна.

Перевезення меблів Святошино ціна та послугиФахівці автопідприємства зможуть організувати не тільки швидку, але також якісне транспортування меблів. Залежно від виду меблів або її кількості вони підберють найоптимальнішу вантажівку, вантажне таксі недорого або спеціально підготовлене для таких відповідальних заходів транспортний засіб, так звану «меблівіз».

Особливості меблевих перевезень в Святошино

Відомо, що сучасне меблювання можуть виготовляти з найрізноманітніших матеріалів, причому не тільки з деревини. Крім того, вона володіє багатьма елементами декору. А це може зажадати особливого охайного ставлення до кожного окремого взятому предмету в процесі його транспортування.

При цьому враховується наступне:

 • Всі коштовні предмети пакуються, а також перевозяться при наявності власника.
 • Меблювання, в якій є вбудована побутова техніка, спочатку від'єднується від джерела води, а також електроенергії.
 • Якщо легко розбирається мебля то відразу ж розбирається.
 • Тендітні або антикварні меблеві предмети інтер'єру, або окремі елементи таких потребують особливо міцної пакування з наступною фіксацією в «меблівіз» за допомогою спеціальних пристосувань.
 • Рухливі елементи закріплюються за допомогою скотча.

Перевезення меблів Святошино - процес

Перевезення меблів Святошино може здійснюватися поетапно в певній послідовності. Все починається, а далі триває з:

 • Узгодження вартості послуги, часу та дати, пунктів відправлення / призначення, габаритів та ін.
 • Розборки, пакування меблевих предметів.
 • Прибытия к месту проведения работ.
 • Транспортування меблів за вказаним маршрутом.
 • Вивантаження, розпакування.
 • Складання (якщо необхідно).

Професійна перевезення меблів Святошино з вантажниками

Якщо кому всеж-таки буде потрібно перевезення меблів Святошино, до того ж відносно дешево з бригадою вантажників, то може сміливо звертатися за допомогою у компанію "Грузоперевозки-24". Для фахівців компанії це складне, відповідальний захід є частиною звичайної буденної роботи. Володіємо досвідченим, охайним, порядною, які злагоджено працюють, відповідальним персоналом співробітників. Автопарк компанії має лише справний транспортний засоб найрізноманітніших модифікацій, під керуванням водіїв, за плечима яких чималий стаж роботи. Водії автопідприємства прекрасно інформовані про всі об'їзни шляхи столичних пробок.

Перевезення меблів Святошино ціна та переваги співпраці з компанією "Грузоперевозки-24"

Перевезення меблів Святошино недорого
 • Прийнятні, недорогі тарифи. Компанія може запропонувати для всіх своїх клієнтів (замовників) найвигідніші, адекватні ціни на всі послуги по організації вантажних перевезень в Києві, а також столичному регіоні. Ознайомитися з тарифною сіткою за всіма послугами вантажних перевезень можна на сайті компанії.
 • Професіоналізм виконавців. Команда "Грузоперевозки-24" складається лише зі справжніх професіоналів, майстрів своєї справи. Успішно справимося з найскладнішими, навіть трудомісткими замовленнями.
 • Наявність термінових замовлень. У компанії приймаються замовлення завчасно (попередні замовлення), а також часто виконуються термінові. В автопарку завжди знаходиться не одне чергове транспортний засіб для виконання саме таких замовлень.
Перевезення меблів Святошино ціна
Перевезення меблів Святошино Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Замовлення послуги перевезення меблів Святошино

Автотранспортна компанія "Грузоперевозки-24" забезпечує своєчасність виконання всіх робіт, високу якість в обслуговуванні, а також високопрофесійне завантаження/розвантаження будь-яких вантажів в процесі їх транспортування. Для того щоб замовити будь-які послуги вантажних перевезень в Святошинському районі Києва, або замовити конкретну послугу перевезення меблів Святошино, тоді слід зателефонувати до нас за вказаними телефонами, щоб замовити зворотний дзвінок, або залишити замовлення на сайті.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com