099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення меблів Троєщина

Перевезення меблів Троєщина - швидкі та цілодобові вантажні перевезення різного вантажа по Київу вантажівками (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) та мікроавтобусами компанії "Грузоперевозки-24". Якщо терміново требо замовити - перевезення меблів Троєщина з послугами вантажників або (без), звертайтесь, телефонуйте, (безкоштовна консультація диспетчера).

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Перевезення меблів Троєщина вартість недорогоНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Перевезення меблів Троєщина тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення меблів Троєщина

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення меблів Троєщина номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість транспортування.

Наприклад, Вам потрібно перевезти дітячи меблі невеликих розмірів:(ліжко, шафу, комп`ютерний стіл та стілець). Перевезти треба по Київу з вулиці Марини Цвєтаєвої будинок 10/87 (район Троєщина) на вулицю Естонська будинок 80 (район Нивки). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг мебельних предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення меблів Троєщина ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити цю меблю в вантажний мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість транспортування?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 21.4 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку пробіг вантажівки по Київу понад 10 км буде додаватися 7.50 грв за кожен километр. Тобто отримуємо вартість 360 + (11.4км * 7.50 грв/км) = 445 гривень 50 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру меблі, дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на перевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності перевезеннь домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі у Київі або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідна послуга перевезення меблів Троєщина або перевезти великогабаритний вантаж, та інші предмети то Ви звернулися за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості автоперевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте послугу перевезення меблів Троєщина та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення меблів Троєщина - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення меблів Троєщина дешево на сьогоднішній день є звичайним заходом у професійній діяльності багатьох київських транспортних компаній. Перевозяться найрізноманітні меблеві предмети: від недорогої тумбочки до дуже коштовної імпортної. Однак мало хто має меблеві фургоні, таких як є у компанії "Грузоперевозки-24", які оснащені спеціальним кріпленням. Такий підхід до справи дозволяє реалізовувати вантажні автоперевезення по столиці або області, будь-яких меблів, разом з високими шафами, причому, не ризикуючи завдати їм пошкодження. Крім того, компанія охайно перевезе будь-яку меблю, виконаємо демонтаж, пакування, збірку, а також її установку за місцем призначення.Перевезення меблів Троєщина дешево Грузоперевозки-24

Звичайно, для непосвяченого, правильна транспортування на перший погляд може здатися вкрай простим заходом. Але тільки лише одного разу зустрівши з цим питанням ближче, може з'ясуватися, що все не просто, як здавалося раніше. А все тому, що меблеві предмети інтер'єру можуть займати майже весь простір вантажного відсіку, яким обладнується спеціальне вантажне таксі у Київі "Грузоперевозки-24". Так, якщо не зовсім правильно було зроблено розрахунок обсягу перевезеної меблі, то, як часто це буває, в останню секунду раптом з'ясовується, що однієї автомашини може не вистачити. І, крім цього, з громіздкими важкими шафами, кріслами, диванами, а також ліжками досить-таки складно звертатися. Взагалі носити меблювання у приміщеннях, без зачепів стін, дверних прорізів або ж з предметами обстановки які стоять поряд не маючи на те спеціальної підготовки, напрацьованого практичного досвіду майже неможливо.

Перевезення меблів Троєщина - деякі особливості та ціна на автомобілі.

Перевезення меблів Троєщинаа і її вартість може виявитися не такою вже низькою, а сама справа не такою вже простою справою. Так, якщо хтось збирається перевозити старий гардероб або шафу, то слід пам'ятати, що вони нерідко можуть мати вагу куди більшим, ніж ті, які є в аналогічних сучасних моделях. А якщо виявиться, що відсутний вантажний ліфт у багатоповерхівці, то весь скарб потрібно переносити по сходах вручну.Перевезення меблів Троєщина особливості Слід враховувати також той факт, що крім того, що така діяльність сама по собі надзвичайно важка, ускладнити її можуть деякі особливості сходових прольотів. Наприклад, повороти на площадках між сходами можуть виявитися надмірно вузькими, а це означає, що з першої спроби здійснити перенесення можливо не вийде. Все це вплине не тільки на втрату дорогоцінного часу, але також потрапляють нерви, заберуть сили, зіпсується меблювання, а також може привести до травми (подшкодження).

Однак вихід завжди є. Щоб уникнути аналогічної проблеми, бажано завчасно продумати усі заходи транспортування. Чи буде це орендована автомашина з декількома знайомими вантажниками або хтось зважиться скористатися послугами товарища зі своєю власною вантажівкою - це не настільки важливо. Адже як би там не було, але у всіх аналогічних обставин процесами підготовки предметів інтер'єру до транспортування доведеться займатися особисто замовникові. Але ж необхідність у продумуванні усіх питань пов'язаних з її пакуванням, щоб уникнути пошкоджень в процесі транспортування стане абсолютною реальністю. Але є як завжди більш простий варіант. Можна просто замовити вантажне таксі на Троєщинє, причому недорого у компанії "Грузоперевозки-24". Тоді такі складнощі, взагалі відпадуть самі собою.

Перевезення меблів Троєщина ціна
Перевезення меблів Троєщина Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Перевезення меблів Троєщина - пакування речей.

При пакуванні меблевих предметів інтер'єру для переїзду в першу чергу треба зайнятися звільненням її від усього лишнього. А це, як правило, посуд, книги, одяг, комплекти білизни, а також інший домашній скарб. Також прийдеться зайнятися витягуванням з шаф скляних полиць для окремого їх пакування. Далі знімається уся фурнітура разом з замками, ручками. Після чого вона розміщується по окремих пакетах, мішках або коробках. Доведеться приготувати відповідні інструменти, за допомогою яких можна проводитися розбирання-збирання меблів до або після переїздів. Необхідно обзавестися молотками, пассатижами, викрутками, рулеткою, шурупами, цвяхами. Але, якщо мати справу з розбірної меблями, то на окрему увагу зажадають всі її елементи. Так після її демонтажу повинно дбайливо упаковувати кожен її елемент, прокладаючи між кожним з них шматочки картону. Після чого все обмотати за допомогою повітряно-бульбашкової плівки. Цією ж плівкою потрібно зробити обмотування лакованих або полірованих ручок, підлокітників диванів, а також крісел. Перед перевезенням меблів, все її кути, щоб уникнути відколів у процесі транспортування не погано б проклеїти малярських скотчем. Звичайним користуватися фахівці не рекомендують, оскільки він може залишати сліди.Перевезення меблів Троєщина - пакування речей

Не слід забувати, що самостійне розбирання меблів для її перевезення, допустима лише в тих випадках, коли людина володіє хоч якимось навичками про правила її розбирання-збирання. В іншому випадку може з'явитися ризик того, що йому доведеться затратити не один день, в спробах поняття того чи іншого питання, як потім зібрати розібраний при переїзді кухонний гарнітур або меблеву стінку.

Окремо слід розглядати питання, пов'язані з транспортуванням музичних інструментів як піаніно. Незважаючи на чималі розміри, ці предмети, як правило, є досить-таки крихкими, причому вони з легкістю пошкоджуються, особливо з лакованим покриттям. Якщо має бути лише перевезення меблів Троєщина або по Київу за допомогою тільки своїх власних сил, то це можна сказати ще «півбіди». Для транспортування таких складних, до того ж досить-таки дорогих музичних інструментів знадобиться не тільки м'язова сила або хоч який-небудь досвід. Професіонали знають, що без спеціального спорядження, зокрема, навантажувальних ременів просто не обійтися.

Перевезення меблів Троєщина недорого з компанією "Грузоперевозки-24"

Перевезення меблів Троєщина недорого Грузоперевозки-24З усього вищевикладеного можна зробити один єдиний, простий висновок. З усіма цими важкими проблемами вже давно не стикаються ті, хто хоча б один раз скористався послугами професійних мувінгових компаній. Адже в таких випадках завжди приїжджають люди, що високопрофесійно займаються розбиранням-збиранням, пакуванням, перенесенням та перевезенням меблів. Тому, коли раптом виникає необхідність перевезення меблів Троєщина, то найкраще замовити недороге вантажне таксі у професійній транспортної компанії "Грузоперевозки-24".

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com