099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення меблів Вишгород

Перевезення меблів Вишгород - від компанії вантажне таксі "Грузоперевозки-24" яка займається вантажними перевезеннями по Вишгороду, району, Києву (області). Якщо бажаєте замовити комплексну послугу - перевезення меблів Вишгород з вантажниками (або без), звертайтесь (безкоштовна консультація диспетчерської служби) - допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 220 гривень / година
Перевезення меблів Вишгород вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13 м³
Вантажопідйомність 3000 кг
Пасажирські місця 2
Перевезення меблів Вишгород тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 220 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 10.50грв/км
Нічний час з 22-00 +220 грв
Додаткова адреса заїзду +110 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
660 гривень
Машина на 2 години по місту
840 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
1020 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення меблів Вишгород

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення меблів Вишгород номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість.

Наприклад, Вам потрібно перевезти меблі такі (2 шафи, ліжко, комод, 2 крісла, стіл, 4 стільця, трюмо, дзеркало). Перевезти їх потрібно з Вишгорода Київська область з проспекта Мазепи будинок 17 у Київ на вулицю Дорогожицька будинок 11/8 (район Дорогожичі). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення меблів Вишгород ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (220) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.90м), що дозволяє вмістити цю меблю у мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість автоперевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 18.2 км, отже у тарифі (220) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри 2.4км будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 10.50 грв/км по Києву а міжміський кілометраж між Вишгородом та Київом (5.8км) буде помножений на 21 грв/км "кругорейс". Тобто вартість перевезення меблів у вантажному таксі складає 660 + (2.4км * 10.50 грв/км) + (5.8км * 21 грв/км) = 807 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Мікроавтобуси служать для транспортування великих, важких об'ємних, довгих предметів вагою не перевищує 3000кг. Універсальний тариф, якщо Вам потрібно транспортувати величезні, важкі шафи, сейфи або інші предмети. Величезний обсяг кузова автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе надзвичайно багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу в них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, банкомати, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Практичність даного тарифу що за невеликі гроші можна доставити важкий вантаж куди завгодно по Україні.

Вантажне таксі у Вишгороді або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити послугу перевезення меблів Вишгород потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте послугу перевезення меблів Вишгород та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення меблів Вишгород - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення меблів Вишгород сьогодні є звичайним заходом у професійній діяльності будь-якої транспортної компанії. Вони можуть перевезти для своїх замовників меблі будь-яких різновидів - від тахти до дорогої антикварної. Так, меблеві фургони автокомпаніі "Грузоперевозки-24" обладнані спеціальними кріпильними пристосуваннями, що дозволяють здійснювати вантажні автоперевезення по Вишгороду та Києву і області, перевозячи, у тому числі високі шафи без особливих ризиків пошкодити їх. Більш того, компанією виконується демонтаж, упаковка, збірка, а також установка меблевих предметів (монтаж) у новому місці призначення.Перевезення меблів Вишгород

Професійна перевезення меблів Вишгород від "Грузоперевозки-24"

Дуже мало у яких квартирах обходяться без: шаф, тумб, навісних полиць, письмових або обідніх стільців, диванів, крісел, які перетворять чотири голих стіни у житло, де можна було б зручно відпочити. Однак з плином часу меблі приходять у непривабливий вигляд, після чого її змінюють, докуповують, переставляють з одного місця на інше, а також просто викидають. Обставини, при яких може знадобитися вантажне таксі для здійснення послуг з розбирання або транспортування меблевих гарнітурів або просто скористатися послугами професійно підготовлених вантажників, трапляються найрізноманітніші.

Що зазвичай перевозить меблеве вантажне таксі

Перевезення меблів Вишгород з компанією "Грузоперевозки-24" - це допомога усім замовникам в доставці не тільки шаф або диванів, але також здійснення транспортування будь-яких видів предметів інтер'єру, від звичайного комп'ютерного столика до антикварної туалетного тумби.

Перевезення меблів Вишгород Грузоперевозки-24Як правило, за допомогою вантажного таксі перевозиться:

 • Корпусні вироби
 • М'який куток
 • Шафи-купе
 • Витрини
 • Книжкові полиці
 • Платтяні шафи
 • Кухні
 • Спальні
 • Вбудована техніка
 • Меблеві шафи
 • М'які дивани
 • Столи
 • Стільці та тумбочки

Перевезення меблів Вишгород - Києв та область.

Перевезення меблів Вишгород Києв та областьТранспортування будь-яких видів м'якої або антикваріату виповнюється у режимі максимальної безпечності:

 • Перевезення меблів Вишгород здійснюється за допомогою спеціального транспорту, який надійно охороняє об'єкт транспортування від опадів, вологи або пилу, машина володіє хорошою вентиляцією, має кузов з посиленим днищем.
 • Меблеві фургони обладнуються металевими тросами, що фіксують ременями, а також спеціальними кріпленнями та пристосуваннями.
 • Днище «меблівозкі» простягається м'яким, але міцним матеріалом, також можуть застосовуватися палети.
 • Тоді, коли здійснюється транспортування меблевих об'єктів з розбиранням та збіркою, окремі елементи конструкції пакуються бульбашковою плівкою.

Компанією "Грузоперевозки-24" завжди здійснюються дбайливі, акуратні вантажне транспортування по Вишгороду та Києву по всій області, у тому числі квартирні, офісні переїзди у суворій відповідності з усіма встановленими правилами.

Етапи роботи.

Основні етапи роботи усіх фахівців у вантажній компанії:

 • Один із співробітників компанії приїжджає до замовника для проведення робіт з оцінки обсягу усіх заходів, оглядає все приміщення, прилеглі території, визначає чисельність вантажників, а також необхідних транспортних засобів, вантажного обладнання.
 • Проводиться укладання договору з розрахунком витрат на транспортування.
 • У строго обумовлений заздалегідь час прибуває автотранспорт з бригадою досвідчених вантажників за адресою замовника. Там на місці проводиться розбирання та її пакування, маркування, перенесення, завантаження у спеціально обладнаний автомобіль.
 • Проводиться транспортування вантажу до нового місця призначення.
 • По прибуттю на нове місце здійснюється розвантаження, перенесення (якщо буде потрібно з підйомом по поверхах), монтаж, а також розстановка привезених предметів нового інтер'єру, у суворій відповідності з представленим планом.
 • Весь використаний пакувальний матеріал та сміття прибирається, після чого вивозиться на смиттезвалку.
 • Оплата за всі надані послуги здійснюється після підписання замовником акта про виконані роботи.

Іноді замовники цікавляться, як будуть проводитися ті чи інші окремі етапи переїзду більш докладно. Можна розглянути деякі з них окремо.

Підготовка приміщення

Перевезення меблів Вишгород робота та послугиБезпосередньо перед транспортуванням меблів бригада вантажників ретельно готує приміщення: доведеться звільнитися від зайвих предметів, підготувавши вільний простір, встановити захисні куточки на одвірках. Не завадило б також позбавитися від виступаючих з дверних прорізів цвяхів, щоб не зачіпати про них оббивку при перенесенні всіх елементів. Усі стелі, а також підлоги покриваються картоними листами, щоб не віддерти фарбу, не подряпати лаковані або лінолеумні покриття.

Професійне пакування предметів недорого

Перевезення меблів Вишгород також включає у себе обов'язкове пакування усіх предметів інтер'єру. Професійно підготовлена ​​бригада вантажників складальників-розбирачів бережно розбере, а потім запакує усі елементи плановані до транспортування для того, щоб з нею нічого не сталося у процесі руху. Дзеркальні а також скляні елементи неодмінно слід повитягати, а потім прокласти їх за допомогою щільного паперу. Ручки від дверцят, ящиків знімаються, а усі великі дерев'яні деталі обертаються поліетиленовою бульбашковою плівкою для того, щоб захистити їх від подряпин або відколів. Елементи м'яких виробів, наприклад, такі як матраци або подушки, також необхідно захистити від будь-яких можливих порізів або забруднень.

Перевезення меблів Вишгород недороге вантажне таксі "Грузоперевозки-24"

Перевезення меблів Вишгород ціна
Перевезення меблів Вишгород ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Перевезення меблів Вишгород також включає у себе обов'язкову наявність вантажного автотранспорту тобто вантажне таксі. Перевезення меблів Вишгород вантажне таксі по Вишгороду та областіСлід знати, що з усього досить-таки чималого автопарку компанії фахівці з диспетчерської служби підберуть для замовника найбільш оптимальні або якщо буде потрібно навіть бюджетні варіанти вантажних автомобілів або вантажно-пасажирських мікроавтобусів. Якщо меблі не мають специфічні характеристики, то в основному, диспетчери можуть порекомендувати зробити замовлення звичайної Газелі для транспортування меблів, щоб віддати перевагу жорсткому кузову.

Виходячи з усього вищеописаного, можна зробити основний, але надзвичайно важливий висновок. Якщо у кого-то планується перевезення меблів Вишгород, то краще відразу звернутися до професіоналів у цей галузі, а саме до автопідприємству "Грузоперевозки-24", для того, щоб це дуже непросте, але відповідальне завдвння, а також вкрай важливий захід пройшов абсолютно без проблем.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com