099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення меблів Вишневе

Перевезення меблів Вишневе - швидкі та термінові вантажні перевезення з комплексними послугами вантажників (або без) по Вишневому та усієї Київській області. Якщо Ви бажаєте терміново замовити - перевезення меблів Вишневе машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) - телефонуйте, звертайтесь, (безкоштовна косультація диспетчерської служби) - допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 150 гривень / година
Перевезення меблів Вишневе цінаНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13 м³
Вантажопідйомність 1500/2000кг
Пасажирські місця 2
Перевезення меблів Вишневе тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 150 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +150 грв
Додаткова адреса заїзду +75 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
450 гривень
Машина на 2 години по місту
630 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
810 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості автоперевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна транспортування і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення меблів Вишневе

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення меблів Вишневе номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно замовити перевезення меблів Вишневе, щоб перевезти (крісло, диван, шафу, тумбу під телевізор, стол та 4 стільця) та багато дрібної, різноманітної побутової техніки. Перевезти їх потрібно з міста Вишневого Київська область з вулиці Гоголя будинок 9 в Київ на вулицю Академіка Філатова будинок 1/22 (район Печерськ біля станціі метро Либідьска). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина) та кількості техніки, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів та техніки повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення меблів Вишневе ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажний мікроавтобус за тарифом (150) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.9м), що дозволяє вмістити ці меблі та техніку в мікроавтобус та перевезти. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість автоперевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 18.9 км, отже в тарифі (150) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 8.50 грв/км. А міжміський кілометраж між містами Вишневе - Київ (2.9 км) буде помножений на два, поняття "колорейс". Тобто отримаємо вартість яка складає 450 + (2.9км * 17 грв/км) + (6км * 8.50 грв/км) = 550 гривень 30 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги автоперевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сторінках сайта. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Мікроавтобуси призначені для транспортування великих, об'ємних, довгих предметів вагою що не перевищує 2000кг. Зручний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні, важкі шафи або інші предмети. Величезний обсяг кузова автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе надзвичайно багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Універсальність даного тарифу, співвідношення розмірів кузова та недорогої тарифної ціни.

Вантажне таксі у Вишневом або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно замовити перевезення меблів Вишневе, щоб перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити перевезення меблів недорого, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте перевезення меблів Вишневе у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення меблів Вишневе - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення меблів Вишневе з компанією "Грузоперевозки-24" яка спеціалізується на реалізації всіх видів перевезень - це одне з багатьох напрямків у її повсякденній, цілодобової діяльності. Маємо в своєму розпорядженні все найсучасніше - автопарк, технічне оснащення, а також висококваліфікованих співробітників. Значний досвід роботи, професійна майстерність співробітників дає повну гарантію в безпечному транспортуванні вантажів, якісному виконанню замовлень.

Перевезення меблів Вишневе поради

Перевезення меблів Вишневе для будь-якого власника меблів це клопітка, а також захід який порушує спокій. Природно, що власнику забажається одне, а саме щоб вся його власність була доставлена ​​в цілості, схоронності. Причому зовсім не суттєво, яка це мебля. Наприклад, це може бути застаріла, але в гарному стані, радянська стінка або щойно придбаний, доставлений з Італії гарнітур. При всьому при тому, вся відповідальність за повну її збереження ляже не тільки на перевізника, а також на самого замовника такої послуги. Для того щоб будь-які вантажні автоперевезення в Вишневом проходили без шкоди для обох сторін слід було б дотримуватися кількох обов'язкових для виконання рекомендацій.

Перевезення меблів Вишневе перша порада.

Першочергово, необхідно провести кількість чисельності планованих до транспортування предметів, а потім добре продумати маршрут їх перенесення та завантаження в автомобіль. В окремих випадках це продиктовано тим, що підготовчі роботи можуть включати в себе спеціальну обробку підлог, дверних прорізів, коридорних кутів. Бажано зробити все необхідне, щоб при випадкових зіткненнях з ними не було завдано збитків об'єктів що переносяться. Професійні автоперевізники гарно знають, що для цих цілей застосовуються спеціальні оснащення, технології. Такий підхід особливо актуальний, якщо перевезення меблів Вишневе має на увазі в собі переміщення надзвичайно великих об'єктів, які не підлягають розбиранню. Або тоді, коли всі дії будуть проводитися в умовах обмеженого простору.

Перевезення меблів Вишневе поради вантажників

Перевезення меблів Вишневе порада друга розбирання.

Майже всі сучасні меблі складаються зі збірних конструкцій. Тому слід розібрати все, що тільки можливо. Так, маючи в своєму розпорядженні відповідний інструментарій, неважко буде розібрати по окремим її елементів, наприклад, фасадам, стінок, друге.

Як проводиться розбирання

Спочатку знімаються абсолютно всі полки, а після цього робиться те ж саме з дзеркалами. Це потрібно для найбільш спокійного, безпечного пересування, а також для максимально компактного розміщення з подальшим надійним її закріпленням у кузові машини. Часом зустрічаються деякі окремі меблеві складні модулі, які з тієї чи іншої причини неможливо розібрати. У таких випадках слід зміцнювати скотчем дверцята, щоб вони не могли відкритися в процесі перенесення. Однак слід пам'ятати, що якщо людина замислила замовити будь-які вантажні перевезення у компанії "Грузоперевозки-24", то про розбиранні-складання можна взагалі не турбуватися. Тому, що професійними вантажниками все буде зроблено швидко та охайно, на високому професійному рівні, причому абсолютно недорого. Але про це слід окремо домовлятися з відповідними службами, в процесі складання заявки або консультацій.Перевезення меблів Вишневе порада розбирання

Перевезення меблів Вишневе порада третя збирання.

Першим ділом проводиться з'єднання всіх однотипних елементів. Зокрема, бічних стінок з бічними стінками, а полиць з полками. Зазвичай всі сполучні роботи здійснюються за допомогою стрейч-плівок. Усі елементи обмотуються нею для того, щоб все щільно один до одного прилягало. Знову ж все це робиться для забезпечення зручного перенесення. А також компактного розміщення усіх предметів. Слід також враховувати, що перевезення меблів Вишневе навряд чи буде здійснюватися по якісному шляху. Таким чином, якщо всі компоненти меблів будуть надійно з'єднані, тоді вони не будуть супроводжуватися биттям одна об одну, особливо в ті моменти, коли автомобіль візьметься трястися по ямам на дорозі.

Перевезення меблів Вишневе порада четверта - без зовнішніх пошкоджень.

Далі робиться все, щоб транспортування меблів обійшлося без зовнішніх пошкоджень. Наступний крок - це необхідність захистити лаковану поверхню від будь-яких подряпин, а тим більше відколів. Для цих цілей може застосовуватися стрейч або бульбашкова плівка. У таких випадках з'єднуються всі лаковані плоскі поверхні скотчем, при цьому проводиться попередня їх прокладка за допомогою пакувального паперу. Дзеркала або скляні полки рекомендується прокладати за допомогою щільного картону, обгортати пухирчастої плівкою. А закріплюється все це скотчем.

Перевезення меблів Вишневе - пакування

Отже. Останнє, п'ятий захід передбачає в собі ретельність пакування всіх дрібних кріпильних предметів або елементів декору. Зрозуміло, що весь цей дрібний інвентар має особливість раптово зникати. А це в подальшому принесе безліч проблем, причому як завжди в самий невідповідний момент, а саме в момент монтажу. Тому рекомендується все це покласти в окрему коробочку або пакетик. А до того ж, для більшої надійності ще обмотати все дрібні деталі скотчем. Звичайно ж, після всіх заходів бажано не забути, куди все це було покладено.

Перевезення меблів Вишневе ціна та самостійна підготовка - чи варто воно того?

Перевезення меблів Вишневе ціна
Перевезення меблів Вишневе ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13
Перевезення меблів Вишневе Грузоперевозки-24

Класична підготовка меблів до транспортування може здатися надзвичайно трудомістким, досить тривалим, нудним заняттям. Особливо, якщо її власникам ніколи в житті нічим подібним не доводилося займатися. А якщо до деяким підготовчим заходом поставитися не зовсім сумлінно, то ціна, таких недоробок може виявитися надзвичайно високою.

Телефонуйте, вибирайте професіоналів! "Грузоперевозки-24"

На щастя, місто, в який вантажне таксі буде здійснювати перевезення меблів - Вишневе, або по самому Вишневому, який до того ж знаходиться біля української столиці Київа. А це означає, що завжди знайдеться широкий вибір мікроавтобусів та вантажних машин у компанії "Грузоперевозки-24", які змогли б взяти всі виробничі клопоти на себе. У наш час транспортування меблів з вантажниками має на увазі не тільки підйом, перенесення, завантаження/розвантаження а ще розбирання-збирання.

Спеціалізована автотранспортна компанія тепер береться за розбирання та збирання, а також пакуванням меблів. А все це істотно заощадить сили, час, фінанси замовників. А найголовніше перевезення меблів Вишневе з компанією "Грузоперевозки-24" дозволить в досягненні максимальної безпеки в збереженні майна громадян.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com