099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення офісу Київ

Перевезення офісу Київ - від компанії "Грузоперевозки-24" це завжди надійні, швидкі та цілодобові перевезення меблів, техніки з офісу в будь-якому районі Києва, (області). Якщо бажаєте терміново замовити послугу - перевезення офісу Київ вантажівками (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) з послугами вантажників (або без) недорого, звертайтесь, якісно допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 220 гривень / година
Перевезення офісу Київ цінаНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13 м³
Вантажопідйомність 3000 кг
Пасажирські місця 2
Перевезення офісу Київ тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 220 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 10.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +220 грв
Додаткова адреса заїзду +110 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
660 гривень
Машина на 2 години по місту
840 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
1020 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення офісу Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення офісу Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість переїзду.

Наприклад, Вам потрібно перевезти офісні меблі (шафу, 2 дивана, 3 крісла, 3 стола), а також офісну, компьютерну техніку. Перевезти їх потрібно по Києву з проспекта Голосіївського будинок 60 (Голосіївький район), на вулицю Софіївська будинок 10б (Центр Київа). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина) та техніки можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів та предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення офісу Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (220) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.90м), що дозволяє вмістити ці меблі та техніку у мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 7.8 км, отже у тарифі (220) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 10.50 грв/км по Києву якщо вантажівка проїде більш 10 кілометрів. Тобто вартість транспортування офісних меблів у вантажному таксі складає 660 гривень. Приклад був розрахований тільки на послугу автоперевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Мікроавтобуси служать для транспортування великих, важких об'ємних, довгих предметів вагою не перевищує 3000кг. Універсальний тариф, якщо Вам потрібно транспортувати величезні, важкі шафи, сейфи або інші предмети. Величезний обсяг кузова автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе надзвичайно багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу в них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, банкомати, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Практичність даного тарифу що за невеликі гроші можна доставити важкий вантаж куди завгодно по Україні.

Вантажне таксі у Київі або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити послугу перевезення офісу Київ, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити офісні меблі та техніку.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте послугу перевезення офісу Київ та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення офісу Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення офісу Київ для деяких бізнесменів, яким пощастило пізнати усю повноту цього заходу в перший раз у своїй практичній діяльності, зможуть запам'ятатися вельми надовго. Але які враження залишилися від такого офісного переїзду, в основному, залежали від якісної складової у її організації, а також самого безпосереднього процесу здійснення. Нерідко виходило так, що запам'ятовувалися не самі веселі моменти від пережитого тоді досвіду, а тільки лише повний безлад, суцільна суєтність, непередбачені витрати, особливо якщо всім займалися непрофесіонали у цій області. Цілком природно те, що у ході таких непростих заходів будь-яким нормальним підприємцем виробляються якісь дії по мінімізації своїх витрат, зменшення періоду проведення робіт, оскільки, всім відомо, що час - це гроші. Незважаючи на розташування офісу, офісного комплексу, хоч у передмісті, хоч у самій столиці, транспортування офісу, переважно, втілюється у життя за двома основними засібами: самостійно, своїми силами, за рахунок співробітників підприємства, або за допомогою професійних автоперевізників. Інша справа, яким чином буде здійснюватися такий захід. Наприклад, корисність, об'ємність, своєчасність доставки вантажів, професійний рівень того, хто за це брався. Є принципова різниця між залученням офісного персоналу, з діями спеціалізованих на подібних послугах підприємств.

Перевезення офісу Київ недорого

Перевезення офісу КиївЗазвичай організація транспортування офісу розглядається, як комплексні заходи, за допомогою яких буде проведена перенесення офісних меблів, матцінностей, комп'ютерної оргтехніки компанії. Вся організація може так само розглядатися, як цілісний підхід, що охоплює процеси з планування, підготовки, а також з безпосереднього проведення окремих спеціальних дій. Зокрема, організацію забезпечення транспортними засобами (вантажне таксі), пакувальним матеріалом, інструментарієм, а також спеціальними пристосуваннями. Причому це не весь перелік заходів, які зазвичай здійснюються при переїздах офісів. Так, наприклад, автотранспортної компанією "Грузоперевозки-24" ці, а також багато інших заходів можуть організовуватися цілодобово. А це дуже зручно для самої компанії, яка вирішила змінити локацію своєї установи. Таким чином, після закінчення робочой доби у одному офісі, на наступний день співробітники фірми почнуть свій новий робочий день вже у новому офісному приміщенні, може бути навіть в іншому місті. Причому, як стверджують експерти, лише тільки з комплексними послугами до організації цього заходу можливі гарантії у оптимальній реалізації переїздів будь-яких масштабів.

Перевезення офісу Київ ціна на автівки та практичний досвід компанії "Грузоперевозки-24"

Перевезення офісу Київ разом з компанією вантажне таксі "Грузоперевозки-24" може надаватися з повним або додатковим списком послуг. Вони будуть потрібні для якісного, швидкого, а також недорогого здійснення транспортування офісу. У сферу інтересів підприємства входить українська столиця, Київська область, а також обслуговування всієї території нашої держави. Автоперевізником гарантується, що, незважаючи ні на які відстані, рівень складності навіть масштабність транспортувань офісів, всі вони здійсняться з майстерністю професіоналів.Перевезення офісу Київ Грузоперевозки-24

Гарантійні зобов'язання забезпечуються бездоганним знанням, а також відповідальним відношенням до своїх професійних обов'язків усіма співробітниками, напрацьованим за багато років практичним досвідом. Кияни, а також жителі міст-супутників столиці довіряють здійснення будь-яких, у тому числі найскладніших доручень цього, конкретного виконавця.

Компанія "Грузоперевозки-24" має у своєму розпорядженні все, що буде потрібно для швидкого, якісного втілення в життя будь-яких своїх проектів. так, перевезення офісу Київ, здійснюється:

 • Власним та найманим автотранспортом в наявності вантажні автомобілі різної тонажності та обсягу, а також вантажні та пасажирські мікроавтобуси, пікапи, вантажівки різних виробників, модифікацій.
 • Висококваліфікованим персоналом: водіями, вантажниками, пакувальниками-збирачами меблів.
 • З найсучаснішой пакувальной продукцієй.
 • З найкращим інструментальним набором для проведення монтажу-демонтажу.
 • Зі спеціальними пристосуваннями, механізмами для транспортування-закріплення вантажів.
Перевезення офісу Київ ціна
Перевезення офісу Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Перевезення офісу Київ основна діяльність компанії

Вантажні автоперевезення - як перевезення офісу Київ легко може бути організована для замовників, завдяки наявності у компанії-перевізниці найсучаснішого автотранспортного парку, а також при чудово обдуманої логістики. Всім хто побажає співпрацювати з компанією "Грузоперевозки-24", буде надано чималий список послуг, щоб замовити такі Вам не надасть великих зусиль.Перевезення офісу Київ як зробити замовлення Наприклад, можна замовити недорого найпопулярнішу останнім часом послугу «дешеве вантажне таксі Київ».

Комплекс автотранспортних заходів компанії включає у себе:

 • Планування переїзду з узгодженням тимчасової складової.
 • Розбирання меблів, демонтаж обладнання чи предметів інтер'єру.
 • Пакування, маркування речей, деталей меблів.
 • Вибір оптимального автомобіля для транспортування.
 • Здійснення навантажувальних заходів, надійну фіксацію вантажів у самому кузові транспортного засобу.
 • Виконуємо такелажні заходи.
 • Вибір найоптимальнішого маршруту. Наприклад, для реалізації послуги «дешеве вантажне таксі Київ».
 • Доставку вантажу на адресу призначення.
 • Розвантаження автомобіля.
 • Збірку, розстановку меблів, речей.
 • Збирання сміття або пакувальних залишків. Повне прибирання приміщення.

Як здійснюється перевезення офісу Київ

Кияни вже давно, неодноразово змогли переконатися, що транспортування офісів в будь-яких масштабах можуть здійснюватися на найвищому рівні професійної майстерності, без особливих на те зусиль самого замовника. Приблизна послідовність всіх основних заходів вже безліч разів описувалася. А останнім її етапом, як зазвичай буде перевірка майна самим клієнтом. Тепер кожен може сміливо звертатися у компанію "Грузоперевозки-24" за популярною, недорогою послугою «перевезення офісу Київ».

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com