099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення речей Київ

Перевезення речей Київ - від компанії "Грузоперевозки-24" яка займається вантажними перевезеннями різноманітних речей по Києву (області) та Україні пікапами, мікроавтобусами, машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т). Якщо Вам потрібно недорого та цілодобово - перевезення речей Київ з послугами вантажників (або без) недорого, звертайтесь - допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 110 гривень / година
Перевезення речей Київ вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 2.4м
Ширина 1.5м
Висота 1.4м
Об`єм 5 м³
Вантажопідйомність 800 кг
Пасажирські місця 2
Перевезення речей Київ тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 110 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +110 грв
Додаткова адреса заїзду +55 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
330 гривень
Машина на 2 години по місту
490 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
650 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення речей

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення речей Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення речей Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення речей.

Наприклад, Вам потрібно перевезти особисті речі (12 великих сумок розмірами - висота - 60см, довжина - 65 см, та 2 валізи). Перевезти їх потрібно по Київу з проспекта Перемоги будинок 81 (район Святошино) на вулицю Миколи Закревського будинок 95 (район Троєщина). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри валіз та сумок (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення речей Київ ціна Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (110) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 2.4м, ширина - 1.5м, об`єм - 5м³, висота - 1.40м), що дозволяє вмістити цей вантаж з речами у мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення речей?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 22.4 км, отже в тарифі (110) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 7.50 грв/км. Тобто вартість перевезення речей у вантажному таксі складає 330 + (12.4км * 7.50 грв/км) = 423 гривні 00 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Trafic (Long)
 • Volkswagen Transporter
 • Opel Vivaro
 • Ford Transit
 • Mercedes Vito
 • Nissan Primastar

Мікроавтобуси цього тарифу неперевершено впораються з перевезенням таких предметів: шафи у розібраному стані, стандартну софу, диван-книжку, кілька крісел, музичну апаратуру, речей, тренажери спортивні, меблевий гарнітур, мопеди та велосипеди, столи та стільці, речі взагалі поміщає у себе два піддону. Чудово проїдуть у таких важких місцях як: у багатоповерхових гаражах, у підземних парковках маркетів, їм не створять перешкоду обмежувачі висоти (шлагбауми) при в'їзді на подвір'я житлових будинків. Зручні, швидкохідні, високоманеврені.

Вантажне таксі у Київі та Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезення речей Київ, великогабаритного вантажу, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулися за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити речі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте перевезення речей Київ та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (1 - 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси 5 - 16 пасажирських місць
 • Газелі 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки 20м³ - 120м³ (3 тонн - 20 тонн)

Перевезення речей Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення речей Київ за допомогою компанії "Грузоперевозки-24", яка спеціалізується на виконанні усіх видів вантажних перевезень та є однією з багатьох спрямувань буденної діяльності. Підприємство володіє найсучаснішими автотранспортними засобами, висококваліфікованими працівниками, які бездоганно виконують свої обов'язки. Багаторічний практичний досвід роботи, спільно з досконалою професійною майстерністю усіх без винятку співробітників гарантують усім замовникам найвищу безпеку у ході транспортування різних вантажів.Перевезення речей Київ

Що таке мувінг?

Наприклад, такий термін як мувінг, який дуже часто можна почути у рекламних проспектах або від початківців автоперевізників, не обмежується одними лише квартирними, чи офісними переїздами. Часом трапляється, що потрібно перевезти усього лише якийсь холодильник, пральну машинку, комп'ютерний столик, особисті речі громадян. А буває так, що свій особистий скарб, що транспортують замовники, виявляють бажання упаковувати самостійно. Тоді як великогабаритні вантажі, наприклад меблеві гарнітури, довіряють для перевезеннь професійним автоперевізникам. Такі випадки зазвичай називаються у основному звичайне транспортування вантажів. А мувінг - (від англ. Moving - переїзд) зазвичай називають повний комплекс професійних послуг з організацією процесів транспортування, заощадження багажу у процесі будь-яких типів переїздів.

Перевезення речей Київ недорого ціна на автомобілі.

Перевезення речей Київ від компанії "Грузоперевозки-24" як раз призначена для того щоб ніякі переїзди не могли перетворюватися у некеровані стихійні лиха малих чи навіть великих масштабів. Для того щоб плановані до транспортування вантаж незмінно був доставлений вчасно, у повному збереженні, мешканцям Києва та гостям рекомендуємо звертатися за допомогою до професіоналів.Вантажне таксі для транспортування речей Наприклад - вантажне таксі у Києві - бездоганно підійде для транспортування малогабаритних вантажів. Єдиним, важливим моментом, на якому слід зосереджувати увагу замовників при таких обставинах - це на правильність підбору транспортних засобів. До того ж треба враховувати вантажопідйомність, обсяги кузовів усіх наданих автомобілів, а далі вже зв'язатися з диспетчерською службою для отримання професійних консультацій. Тому рішення таких проблем бажано довіряти професійним мувінговим компаніям. Так менеджерами та представниками диспетчерської служби "Грузоперевозки-24" будуть проведені усі необхідні у таких випадках розрахунки з вантажних перевезень, а також буде підібрано дуже вдалий для конкретного вантажу транспортний засіб. Це можуть бути вантажні автомобілі різного тонажу або вантажно-пасажирські мікроавтобуси.

Перевезення речей Київ ціна
Перевезення речей Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Перевезення речей Київ - вантажне таксі "Грузоперевозки-24"

Перевезення речей Київ - вантажне таксі Грузоперевозки-24

Експерти у сфері вантажних перевезень по Києву помітили, що саме компанія "Грузоперевозки-24" останнім часом стає найбільш затребуваною. Так, звернувшись до фахівців цього підприємства, люди стають незалежні від своїх сусідів, друзів, або родичів. Оскільки крім наявності великого парку вантажних автомобілів та вантажно-пасажирських мікроавтобусів для послуги вантажне таксі у Києві, компанія володіє повним штатом справжніх майстрів своєї справи від керівного складу, до бригади досвідчених вантажників. Бувалі вантажники у стані дуже ніжно, акуратно, дбайливо виконувати розвантажувально-навантажувальні роботи зі всякими видами вантажів, а також з особистим майном громадян. Причому це не прості обіцянки. Адже усі працівники мають непогане здоров'я та фізичні дані. Більш того, при реалізації своїх професійних обов'язків застосовуються найрізноманітніші сучасні кріпильні пристрої, пристосування або інструменти (вози, рокли, домкрати, лебідки, троси, пакувальні матеріали і тд ...)

Замовлення автомобілів для перевезення речей Київ

Для транспортування вантажу у Києві або навіть по Київському регіону завжди застосовуються у повністю справному стані, чудово підготовлені автотранспортні засоби такі як вантажні автомобілі та мікроавтобуси різних марок включаючи сюди прекрасно зарекомендував "Газелі". З урахуванням габаритності або чисельності вантажа диспетчерами будуть підібрані для замовників самі найбільш підходящі для перевезення речей Київ автомобілі.

Такими автомобілями можуть виявитися:

 • Тентовані звичайно типові Газелі.
 • Газелі на довгобазной основі.
 • Вантажівки з малої або середньої вантажопідйомності.
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси

Зазвичай вантажне таксі з легкістю вирішує проблематику:

 • Квартирних переїздів.
 • Офісних.
 • Складських.
 • Приватних.
 • Комерційних транспортувань.
 • Транспортування речей, меблів та інше за межу Києва
 • Транспортування вантажів по областям України

Вантажне таксі у Києві - переїзд з речами

 • Дрібна побутова або комп'ютерна техніка, коробки з особистими речами завжди доставляються організовано, у заздалегідь обумовлені години.
 • Тоді, коли у замовників не збереглися первісні пакувальні матеріали, фахівцями компанії-перевізника зазвичай проводяться усі необхідні у таких випадках підготовчо-пакувальні заходи.
 • Це робиться для того, щоб у процесі руху автомашин з вантажем нічого непередбачуваного не сталося.
 • Надаємо допомогу у розбиранні-складання меблів або великогабаритних виробів.
 • Замовникам не варто турбуватися про якісне вантажне транспортування, а тим більше про повне збереження усіх речей, що перевозяться. Зазвичай професійні перевізники гарантують повну матеріальну відповідальність, якщо раптом виникнуть якісь непередбачені ситуації.
 • До кожного окремого вантажу представниками компаній-перевізників індивідуально будуть підібрані саме такі модифікації автомашин, які виходять з особливості речей які транспортуються.

Чому при перевезеннях речей по Києву вибирають "Грузоперевозки-24"

Вантажне таксі недорого для перевезення речей Грузоперевозки 24

У компанію звертаються мешканці Києва тому, що:

 • Обладает большим автопарком грузовых автомобилей разных марок.
 • Автотранспорт повністю справний.
 • Індивідуальний підхід до клієнтів.
 • Оптимальний підбір машин до кожного вантажу.
 • Оперативність в ухваленні рішень з транспортування.
 • Швидкість в оформленні замовлень.
 • Бригада вантажників недорого виконає вантажно-розвантажувальні роботи.
 • Своєчасність доставки вантажів.
 • Прийнятні недорогі ціни плюс знижки.
 • Погодинна оплата
 • Зручна розрахункова форма.
 • Демократичність, прозорість тарифів.
 • Якісне перевезення речей Київ - репутація компанії.

Телефонуйте за вказаними номерами телефонів компанії "Грузоперевозки-24" та Ваше замовлення на перевезення речей Київ пройде легко, швидко, недорого.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького буд 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com