099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення шафи Київ

Перевезення шафи Київ - від вантажного таксі "Грузоперевозки-24" яка займається цілодобово перевезеннями меблів по Києву (області) та Україні. Якщо Вам потрібно терміново перевезення шафи Київ машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) з послугами вантажників (або без) звертайтесь, ми с задоволенням швидко допоможемо, безкоштовна консультація.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Перевезення шафи Київ цінаНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Перевезення шафи Київ тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення шафи

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості та ціна

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення шафи Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто чи населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення шафи Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення шафи.

Наприклад, Вам потрібно перевезти шафу, розміри якой (довжина - 1.20м, ширина - 0.60м, висота - 1.70м ). Перевезти її потрібно у Києві з проспекта Леся Курбаса д.4 (район Борщагівка) на вулицю Академіка Заболотного д.128/2 (район Теремки). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри шафи (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг шафи повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення шафи Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити цю шафу. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення шафи?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 12.3 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7.50 грв/км по Київу, тобто отримуємо 360 + (2.3км * 7.50 грв/км) = 377 гривень 25 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги автоперевезення шафи, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори чи менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти шафу або об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на транспортування великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності перевезення домашніх тварин з господарем прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі у Києві або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - перевезення шафи Київ або перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити шафу.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте послугу перевезення шафи Київ та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення шафи Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення шафи Київ процес досить легкий, якщо доручити це вельми відповідальний захід професіоналу. Наприклад: транспортної компанії вантажне таксі у Києві "Грузоперевозки-24" яка здійснює вантажне транспортування недорого та цілодобово. Не секрет, що багато меблеві супермаркети або магазини пропонують безкоштовну доставку тільки що придбаної у них меблів або окремих великих її видів, рекламуючи це додаткової безкоштовною послугою або бонусом. Таким чином, все, що залишалося покупцям, це лише оплатити обрану меблю, повідомити домашню адресу або інше місце, в яке куплену річ потрібно буде доставити. Зазвичай, за дотриманням правил транспортування, за збереження купленої меблів у таких випадках відповідає, безпосередній продавець - супермаркет або магазин, а самі покупці ні про що не турбуються.

Перевезення шафи Київ Грузоперевозки-24В даний сучасний час з'явилося ціле безліч різновидів меблів. Так, наприклад, шафи-купе стали надзвичайно популярними, а доставка може створити безліч незручностей при їх транспортуванні. Громадяни навіть не замислюються про проблеми, які можуть виникнути, наприклад, при переїзді, а також - що конкретно робити з самою шафою. Майже усі такі шафи робляться під замовлення, мають найрізноманітніші розміри, скляні фасади. Так що розбирати, а потім ще перевозити їх, не буде таким вже й простим завданням. Чи хтось зможе самостійно з таким впоратися.

Перевезення шафи Київ, цей масивний, об'ємний, окремий предмет меблевого гарнітура, самостійно без проблем здатний навіть не кожен перевізник. Часто шафа може не влазити у дверних або сходових отворах, ліфтах, та вона дуже часто просто піддається розбиранню зі зворотним складанням. А це не такий вже простий процес, як може здатися на перший погляд. Хоча вона елементарний, але вимагає наявності відповідних навичок, знань, умінь, якими володіють тільки професіонали. Часом трапляється так, що при невмілої розбиранні можна навіть зашкодити шафу внаслідок присутності у її конструкції нероз'ємних з'єднувальних елементів.

Загальні правила перевезення шафи Київ та меблів недорого

Перевезення шафи Київ без явних пошкоджень, зберігти її колишню функціональність, все це під силу досвідченим професіоналам "Грузоперевозки-24". Наприклад, одне тільки навантаження, а також укладання речей, що перевозяться в автомобіль одна з найвідповідальніших операцій при переїзді може принести їх власникам безліч проблем. Неправильно укладена та поставленна мебля в машині неминуче може призвести до її псування.

Перевезення шафи Київ - поради

Перевезення шафи Київ - порадиЯкщо Ви забажали самостійно здійснити перевезення шафи Київ, а також щоб сам переїзд недорого обійшовся бажано дотримуватися деяких досить нескладних вимог:

 • Спочатку треба занурити корпусні меблі у вантажний мікроавтобус або вантажівку. В процесі навантаження шафа укладається задньою стінкою на борт, а далі просто просувається по кузову. Бажано встановити її вздовж борту, але ніяк не впоперек, тільки задньою стінкою до борту, щоб уникнути перекидання або зміщення в ході транспортування, щоб ціна такого переїзду не виявилася дуже високою. Якщо є ще одна шафа, то її заднью стінку прикласти до фасаду попереднього, між ними прокласти картон.
 • Предмети, які плануються до установці в ряд по ширині автомобіля, бажано підбирати так, щоб не утворювалися порожні місця. Коли ряд сформувався, його потрібно жорстко підперти картоном по трьох точках. Щоб не допустити псування фасадів або боковин, їх потрібно ізолювати від кузова, а також один з одним. Надалі приступити до основи наступних рядів.
 • Розібрану меблю неодмінно укладати уздовж бортів. Рекомендується бути дуже уважним до того, щоб на підлогу вляглася необроблена кромка. Для цього між підлогою з панелями треба підкласти картон. Панелі, що укладаються в кузов, прокласти між собою картоном. Укладання панелей бажано почати з великих. Потім ними ізолювати скляні або дзеркальні фасади, а слідом все, що залишилося.
 • Тоді, коли усю розібрану меблю поклали у кузов, її потрібно надійно закріпити. Це можна зробити за допомогою прив'язних ременів або лебідок.
 • Скло чи дзеркала слід перевозити у строго вертикальному положенні, так щоб вони стояли на ребрах. Бажано щоб вони стояли окремо та нічого до них не притискалося.
 • Легкі коробки, дрібні речі можна розташувати зверху меблів.

Перевезення шафи Київ ціна та як перевозяться шкафы-купе

Для транспортування шаф-купе, зазвичай доводиться їх повністю розбирати. Чи не важлива їх конструкція: гвинтова чи корпусна. Для тих, хто не має досвіду у цьому, а також не має уявлення про те, якими для цих цілей потрібно підбирати інструменти, краще відразу ж звернутися до професійних автоперевізникам "Грузоперевозки-24". Фахівці, які працюють у компанії, щодня стикаються з аналогічними ситуаціями. Вони якісно проведуть монтаж будь-якого виду меблів, а також швидко її транспортують, перевезти шафу у Київі та області для них не складе труднощів.

Перевезення шафи Київ дешево

Проте, перед тим, як звернутися у компанію "Грузоперевозки-24", замовнику слід виміряти висоту кімнати, у якій розташована шафа-купе, а також усі її основні розміри, включаючи діагоналі. Ці параметри зазвичай запитуються співробітниками усіх транспортних організацій. Це робиться для того, щоб з'ясувати, чи буде діагональ меблевого гарнітура більше висоти стелі. В такому випадку меблі можуть бути розібрані в вертикальному положенні. З таким завданням легко впораються два вантажника. В іншому випадку шафа-купе буде розбиратися на підлозі, а для цього завдання будуть потрібні вже чотири людини.

Завчасно слід вказати про те, чи є скляні або дзеркальні фасади у шафі-купе. Оскільки це буде додатковими ризиками при перевезенні. Для таких цілей, пропонується автомобіль, обладнаний спеціальними кріпленнями, за допомогою яких закріплюються усі тендітні деталі меблів, що дозволить перевезти її без ушкоджень. Слід також помітити крейдою полки або інші дрібні деталі шафи. Це потрібно для того, щоб при наступному монтажі не залишилося зайвих деталей, а сама шафа-купе не розвалилася вже через кілька днів. Також для пакування не завадило б приготувати скотч або бульбашкову плівку або хоча б картон. Після усього зробленого перевезти шафу у цілісності не проблема.

Перевезення шафи Київ ціна
Перевезення шафи Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Перевезення шафи Київ довірте професіоналам компанії "Грузоперевозки-24"

Таким чином, з усього перерахованого вище видно, що перевезення шафи Київ не така вже й проста задача, як це може здатися на перший погляд, тому довірте усі свої турботи справжнім професіоналам, таким як вантажне таксі "Грузоперевозки-24"!

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com