099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення стінки Київ

Перевезення стінки Київ - від "Грузоперевозки-24" це термінові перевезення різноманітної меблі - пікапами, мікроавтобусами, машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) по місту та Київської області. Щоб замовити - перевезення стінки Київ з послугами вантажників (за бажанням), звертайтесь - допоможемо, безкоштовна консультація диспетчерської служби.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 150 гривень / година
Перевезення стінки Київ цінаНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13 м³
Вантажопідйомність 1500/2000кг
Пасажирські місця 2
Перевезення стінки Київ тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 150 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +150 грв
Додаткова адреса заїзду +75 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
150 гривень
Машина на 2 години по місту
630 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
810 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Перевезення стінки Київ оператори диспетчерської служби Грузоперевозки-24

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення стінки Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість транспортування стінки.

Наприклад, Вам потрібно замовити перевезення стінки Київ, щоб перевезти шафу - стінку розміром 1.70 метра висота, 3.75 м довжиною, але стінка зовсім розібрана по модулям. Перевезти треба по Київу з вулиці Бориспільська 28в (район Рембаза), на вулицю Горлівська будинок 124 (Харьківський массив). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів чи комплектуючих модулей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення стінки Київ вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (150) т.я габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.90м), що дозволяє вмістити та транспортувати стінку. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість транспортування стінки?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 4.3 км, отже в тарифі (150) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 8.50 грв/км по Київу, тобто отримуємо вартість перевезення стінки Київ яка дорівнює 450 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування меблі, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахувати, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Машини призначени для транспортування стінок, меблів, об'ємних, довгих предметів вагою що не перевищує 1500кг. Універсальний тариф якщо Вам потрібно перевезти велику кількість різних предметів. Обсяг автомобілей розташований вмістити в себе дуже багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних середніх переїздів. А також у них легко поміститься: холодильники, дивани, шафи та тумби, мотоцикли, велосипеди, будівельні матеріали, газові котли та плити, душові кабінки та ванни ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Чудність машини у тому що вони мають вантажний відсік довжиною більше чотирьох метрів, можна транспортувати: довгі дошки, труби, вагонку, рейки, килими, теплиці ..

Перевезення стінки Київ або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти речі, вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі для здійснення перевезення стінки Київ потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси і куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте перевезення стінки Київ у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезення стінки Київ, машини - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних автоперевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення стінки Київ, Київська область завжди, у будь-який час, цілодобово можна перевезти з автотранспортної компанією "Грузоперевозки-24". Така послуга перевезення стінки Київ зазвичай замовляється, коли буде потрібно здійснити офісний або квартирний переїзд або при покупці її в магазині. Взагалі ж транспортування стінок-шафи, або меблів у вітальню, шаф-купе, пеналів, трельяжів може виявитися воістину непосильним завданням для непідготовленої людини. Адже, можливі витрати не тільки великої кількості часу, сил на перенесення всього цього досить важкого добра. Також необхідно буде відшукати вантажний автомобіль, який буде в змозі вмістити все це майно. Більш того, всі тендітні, ламкі речі доведеться ретельно запакувати, щоб вони не пошкодилися в процесі автоперевезення.Перевезення стінки Київ компанія Грузоперевозки-24 А якщо додати до цього ще обов'язкову в таких випадках розбирання-збирання меблів, то, тільки, як правило, до людини доходить, наскільки непросте завдання постала перед ним.

Звільнитися від всієї цієї клопітність, зробити будь-які вантажні перевезення Київ швидко, надійно, без зіпсованих нервів або настрою, завжди можна, звернувшись в компанію "Грузоперевозки-24". Та дружний, згуртований колектив співробитників завжди з радістю відгукнеться на будь-яке звернення громадян. Буде надана професійна допомога в автоперевезенні будь-якого майна, включаючи стінки,гірки, шафи інші меблі без зусиль з боку замовника.

Що це взагалі меблева стінка?

Перевезення стінки Київ столичні жителі та передмістя замовляють досить-таки часто. Адже в інтер'єрі сучасних будинків, квартир однією з найбільш популярних різновидів корпусних меблів прийнято вважати меблеву стінку. Такий вид, як корпусні меблі в наші дні продається в спеціалізованих магазинах практично щодня. Таку приголомшливу популярність меблева стінка отримала ще в далекі радянські часи, коли була невідомим нині словом «дефіцит». В основному завдяки своїй універсальності, адже в ній можна зберігати безліч найрізноманітніших речей. Більш того, вона вважається такою тому, що поєднує в собі кілька предметів меблів одночасно: шафи, комоди, різні стелажі, полиці.

На даний час більшість меблевих стінок конструюються індивідуально, під замовлення. Наприклад, безпосередньо під телевізор або ж під відповідну апаратуру, таку як ігрова приставка, DVD-програвач, акустична стереосистема, та іньше. Стінки найчастіше виробляються в класичному стилі або в сучасному, в так званому «Hi-tech-стилі».

Стінка або гірка - відмінності, що вибирають

Перевезення стінки Київ відмінності меблів

У наші дні існує досить-таки умовний поділ корпусних меблів на меблеві шафи або ж гірку, причому всі ці два різновиди складаються з секцій (модулі). А основні їх відмінні характеристики полягають в різноманітті секційних конфігурацій, а також їх призначення.

Класична - меблева

Відмінною характеристикою класичної меблевої стінки вважається застосування всіх придбаних, або виготовлених на замовлення секцій спільно, тобто як один безперервний візуальний ряд. Таким чином, саме звідси з'явилося популярне найменування «стінка». Якщо уважно придивитися, то складена комплектація викликає візуально асоціацію стіни, причому не настільки важливо вибудувана вона по одній прямій лінії або як куточок.

Стінка-гірка

Гірка - це різновид «стінки», проте ця назва тут трохи зайве, воно, швидше за все, вимовляється як данина традиціям. Відмінна характеристика гірки - це велике різноманіття секцій найрізноманітніших розмірів, призначень. Гіркою, скоріше можна називати як меблевий комплект для приміщення. У ньому можуть перебувати, на абсолютно рівних умовах гардероби, шафи, комоди, стійки, тумби підставки або полки різних призначень.

Стінкою можна називати модульну систему. Розрізняються три основні різновиди комплектів її конструкцій:

 • Кухонна меблі. Головним чином становить навісні, нижні маленьки шафи, робочу поверхню, залишену під вбудовану техніку.
 • Дитяча шафа-стінка. Має у своєму розпорядженні конструкційними відмінностями, від шафи з комодом до вбудованого робочого столика або місця для сну.
 • Меблі для вітальні або офісного приміщення. Складається з різної комплектації, наприклад, антресолей, книжкових стелажів, бару, іншого.

Перевезення стінки Київ самостійно, насправді не так-то вже й просто, як може здатися. Зовсім недостатньо буде знайти відповідний автотранспорт з вантажниками. Доведеться також подбати про розбирання-складання шаф, інших конструкцій меблів. Тому, що далеко не всяка мебля зможе вміститися в кузові автомашини. Вантажне таксі "Грузоперевозки-24", наприклад, є найпопулярніша модель автомобіля Газель зі стандартною висотою стелі півтора-два метри. Цей автомобіль взмозі здійснити перевезення стінки Київ з незначним розбиранням меблів по модулях. Стінки бувають не тільки високими, але також досить довгими. Так що без демонтажу при таких обставинах просто не обійтися.

Перевезення стінки Київ ціна на автомобілі та - підготовка к транспортуванню.

Перевезення стінки Київ ціна
Перевезення стінки Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13
Перевезення стінки Київ - підготовка к переїзду

Для того щоб добре перевезти стінку потрібно підготувати меблі до переїзду, слід зробити наступне:

 • Повністю звільнити від речей всі шафи.
 • Вийняти полички, ящики, ахайно все скло.
 • Демонтувати ніжки, ручки, всю меблеву фурнітуру.
 • Обмотати тканиною всі деталі, щоб не пошкодити їх під час автоперевезення. Можна використовувати рушники. Пакувати все по окремим пакетикам або мішечкам.
 • Скляні вироби обернути картонними листами або замотати ганчірками.
 • Зняти стяжки, окремо проізвести пакування.
 • Дверцята або ящики, що не від'єднуються слід надійно зафіксувати їх широким скотчем.
 • Розібрати всі меблі по модулях або секціях.

Кожна секція пакується окремо пухирчастої плівкою. Це охоронить всі елементи меблів від вологи, пилу, бруду, подряпин, деформацій при транспортуванні. Однак навіщо робити такі надзвичайні заходи, якщо можна звернутися до професійного перевізника, наприклад, до компанії "Грузоперевозки-24"? Тоді весь цей комплекс заходів від початку до кінця ляже на їх могутні плечі.

Перевезення стінки Київ не є проблема компанії "Грузоперевозки-24"

Перевезення стінки Київ Грузоперевозки-24

Головною основною ознакою високого професіоналізму автотранспортного підприємства є узгодженість його дій на всіх етапах виконання замовлення на послуги. А це може бути досягнуто тільки при ретельному плануванні всіх робот майбутнього заходу. Таким чином, щоб успішно, без всяких пригод на свою голову легко зробити перевезення стінки Київ завжди слід звертатися до професійних перевірених перевізникам, а особливо до лідера в цій справі - компанії вантажне таксі "Грузоперевозки-24". Легких Вам переїздів!!!

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com