099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезення холодильника Київ

Перевезення холодильника Київ - від компанії "Грузоперевозки-24" яка здійснює вантажні перевезення побутової техніки - пікапами, мікроавтобусами, машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) по Києву (області). Якщо потрібно - перевезення холодильника Київ з послугами вантажників (або без), звертайтесь безкоштовна консультація диспетчерської служби.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Перевезення холодильника Київ вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Перевезення холодильника Київ тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення холодильника

Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби перевезення холодильника Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Коли переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення холодильника Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти невеликий, старенький холодильник "Донбас" розміром 1.65 висотою та промислові морозильники 2 штуки (довжина 1.20см, товшина 0.70см). Перевезти їх потрібно по Києву з вулиці Олени Пчілки будинок.7 (район Позняки) на вулицю Ревуцького 18 (Харьківський район), ринок. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри побутової та промислової техніки (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезення холодильника Київ ціна Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120), тобто габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити цей холодильник та камери в мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 3.4 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. Тобто отримуємо вартість перевезення холодильника у вантажному таксі яка дорівнює ціні 360 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф коли необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на автоперевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності перевезти домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі у Київі або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно послуга перевезення холодильника Київ або перевезти малий чи великогабаритний вантаж, просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевезення холодильника.
 • Визначиться з розмірами холодильника для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості траспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте перевезення холодильника Київ та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (0.5 тонн до 20 тонн)

Перевезення холодильника Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезення холодильника - є справою надзвичайно складною, важкою, до того ж вимагає професійного підходу. Ви потребуєте в низькій недорогий вартості транспортування. Або ж у швидкій подачі вантажної машини до автоперевезення? Викладіть начисто всі свої вимоги, виберіть найкраща пропозиція від нас.Перевезення холодильника За допомогою команди "Грузоперевозки-24" перевезення холодильника у Київі та Київської області буде не просто, а дуже, до непристойності легко. Тільки зараз ми пропонуємо послуги транспортної компанії. Вантажне таксі швидко, недорого перевезе електрохолодильник по Києву або по його околицях.

Належним чином прі неправильном транспортуванні домашній льодовик може отримувати фатальні пошкодження, а це значить, що втратять свою працездатність. Розглянемо більш детальну інформацію про те, як же правильно транспортувати скористатися сервісом вантажне таксі.

При розміщенні заявки на послугу перевезення холодильника Київ та Київська область чи звертаючись за вказаними телефонами компанії, ви отримаєте найбільш вигідну пропозицію на ринку вантажних перевезень.

Розміщуючи запит, незмінно вкажіть таку важливу інформацію:

 • Вага, висота, об'єм, габарити.
 • Чи треба вам допомога вантажників.
 • Чи існує ліфт на сходовому майданчику будинку, чи зможе поміститися холодильне обладнання в двірцятах.
 • Ваше замовлення буде одноразовим або затребувані систематичні автоперевезення.
 • Уточніть інші деталі і особливості замовлення. Приміром скажімо наприклад - вам належить доставка холодильника за межі Києва, а в тому населеному пункті більш ніж погане дорожнє покриття.

Перевезення холодильника ціна та як правильно це зробити.

Взагалі-то будь-які різноманітні переїзди є заняттям не найприємнішим. До того ж навіть доведеться стикатися з необхідністю швидко перевезти досить великі, та до того ж неосяжні речі, які зажадають до себе дбайливого ставлення, або особливого виду автоперевезення, то такі ситуації можуть обернутися просто катастрофою.

Перевезення холодильника недорого

Коли люди потрапляють в такі обставини, то у них відразу ж виникає маса дилем, на які, здається, не так вже й просто отримати вірні відповіді. Отже, почнемо з найголовніших, часто зустрічаються питань «Як же перевезти годувальника?» Або «Чи можлива доставка в положенні лежачи?» щоб заощаджати.

Що стосується власне другого питання, то судячи з усього здасться, що так можна було б дозволити колосальну кількість проблем, причому одним махом. Наприклад, завершити переїзд своїми власними силами, засобами, заощадити на недорогих послугах вантажників, а також на оренду необхідного за своїми параметрами автотранспортного засобу.

Але для з'ясування всіх обставин звернемося до однієї з чималої кількості рекомендацій, інструкцій по експлуатації побутового обладнання. У них згадуються самі різнотипні порушення, які можуть спричинити за собою незворотні поломки агрегату. Приміром казати, в них пишеться, що ймовірно можна перевезти морозильник виключно в вертикальних положеннях.

Інструкції з підготовки - до переїзду.

Для того щоб правильно перевезти холодильник, безпосередньо перед перевезенням взяти до уваги такі правила, при яких пред'являються такі вимоги:

 • Розморозити.
 • Вийняти з нього геть усі вставні полички, ящики.
 • Упакувати високонадійно. При таких випадках ймовірно нагоді заводський пакувальний матеріал. Навіть якщо Ви не зберегли його, не турбуйтеся можна змайструвати з наявних під рукою всіляких матеріалів, таких як пінопласт, поролон, чи скористатися спеціальною поліетиленовою повітряно - бульбашкової плівкою.
 • Зафіксувати двері при закритому стані. Це можна зробити, скажімо так, за допомогою м'яких ременів для того, щоб не була здерта лакофарбове покриття поверхонь боковінок, дверей.
Перевезення холодильника Київ ціна
Перевезення холодильника ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Слід звернути особливу увагу на те, що висота, чи завантаженість транспортних засобів не дозволяють транспортувати його - у вертикальному розміщенні, то тоді можуть бути допустимі невеликі відхилення від цих інструкцій. Зокрема можна встановлювати їх у вантажних машинах нахиляючи вбік з кутом, що не перевищує сорока градусної позначки.

Основні правила перевезення холодильника.

Прийнявши рішення про те, що необхідно перевезення холодильника не завадило б особливо відзначити методику транспортування і про якісь порушення, які можуть послужити причиною до подальшої поломки морозообладнання. Його самої крихкою частиною є компресор, який закріплюється на пружинах і перебуває в підвішеному стані, до нього підводяться мідні трубки. За статистикою 95% всіх випадків перевезення холодильника Київ пошкоджуються не що інше як ці частини.

При різких поштовхах, при сильних вібраціях компресори можуть злітати зі своїх настановних місць. Причому м'які трубочки звичайно деформуються особливо від тяжкості компресорів. Для того, щоб не допускати таких неприємностей, потрібно чітко дотримуватися правил навантаження, розвантаження.

Основні правила такі:
 • Переносити холодильники треба дбайливо, акуратно, уникати різких поштовхів, ударів.
 • Жорстко фіксувати на автомобільних кузовах. Для цих цілей зазвичай використовуються спеціалізовані упори, ремені, стяжки, підпірки.
 • Слідом за самим перевезенням не слід сразу включати апарат. Тому, що для машинного масла необхідно не менше 3-х - 4-х годин для зворотного стікання.

Перевезення холодильника Київ самостійно.

Природно, можливо перевезти і самостійно. Слід при цьому дотримуватися такі умови як:

 • Наявність необхідного автотранспорту з висотою бортів понад два метри.
 • Доцільно надійно зафіксувати, підготувати амортизаційні пакувальні матеріали.
 • Неодмінна наявність широкої, здоровою, сильною спини. Адже маса окремих моделей, особливо старих зразків з легкістю перевищують шістдесят кілограм. А що буде, якщо відсутний чи взагалі несправний ліфт?
Перевезення холодильника самостійно

Перевезення холодильника горизонтально.

Слід враховувати, що експлуатаційні правила, що встановлюються заводами-виробниками, ґрунтуються на технічних особливостях тієї чи іншої марки побутової техніки. І не бажано просто так ігнорувати, намагатися перевезти холодильник в лежачому вигляді. А що якщо виходу немає? і життєво необхідно перевезти. Що ж говорять про це фахівці в сфері обслуговування, виправлення всілякої апаратури? І що можуть порекомендувати самі ж виробники електрохолодильників? Під особисту відповідальність.

Існує безліч думок. Виробники, як правило, хочуть перестрахуватися і категорично наполягають, щоб перевезення холодильника було виключно у вертикальній постановці, обов'язкова наявність рідної заводської упаковки. Будь-які інші методи автоперевезення, особливо якщо спричинили несправність морозильника і привели до ремонтування їх, не вважатимуться гарантійними випадками. Таким чином, якщо транспортування у лежачому положенні призведе до пошкоджень, ремонтувати доведеться за свій рахунок, незважаючи на те, що він був абсолютно новий.

Тим часом якщо запитати про це ж майстрів з налагодження різної техніки, то фахівці дадуть відповідь, позитивно. Але дотримуючись певних правил при перевезенні.

Перевезення холодильника у лежачому вигляді

Отже, перевезти його можна тільки на боці, тільки не на тому, на якому захочеться. Вгорі повинен бути саме той бік, з якого виводяться масляні трубки компресорів.Перевезення холодильника у лежачому вигляді Звичайно там же розташовані дверні петлі.

Категорично забороняється покладати його на задню стінку, щоб перевезти тому, що це виведе його з ладу майже відразу.

Дверцята добре б надійно, ретельно закріплювати скотчем. Не зайве загострити увагу на кріплення компресорів, щоб не бовталися на шляху прямування. Заводська упаковка має для подібних цілей спеціальними пакувальними матеріалами. Але і при самостійному транспортуванні холодильників може так само використовуватися той же скотч. Головною умовою щоб перевезти має бути надійне забезпечення максимальної нерухомості всіх агрегатів.

Вірні і невірні, правильні-неправильні перевезення холодильника.

Поломки а також несправності від неправильної організації перевезення холодильника бувають досить-таки часто. Для того щоб упевнитися, можна вдатися до практичного досвіду одного з сервісних центрів побутової техніки. І що найцікавіше, його статистичні дані говорять про те, що чисельність таких порушень, незмінно зростає, а тенденції для їх зменшення не відзначається.

Що ж дійсно, перспективність до економії, на перший погляд може здатися привабливою. Наприклад : взяти скористатися власним легковим автомобілем, та сусіда, друга до транспортування такої громіздкої речі. Однак чи варто того? Нижче наведено порівняльну таблицю, яка перераховує всі переваги, недоліки, які тісно пов'язані з тим як транспортувати правильно і немає.

Вірно Невірно
Буде потрібно оренда підходящої вантажної машини, з наймом бригади вантажників. Майже ніяких витрат на автоперевезення. Ймовірно, доведеться оплата бензину, подяку сусідові чи скажімо "накрити поляну".
Слідом за перевезенням холодильник залишиться у робочому стані. Йому не потрібно лагодження. Найменша необережність приведе до поломки у слідстві цього до виправлення неполадок. Тоді додаткові витрати неминучі, і за дороге ремонтування, і за наймання автомобіля, для перевезень туди і назад.
Зберігається первинний зовнішній вигляд. Не буде ні вм'ятин, ні подряпин, ні інших деформацій. Пошкодження лакофарбового шару, інші вади, що з'являються коли справа дійшла перевезти холодильник "сплячому стані" досить-таки нерідкі.

Після того як здійснили перевезення, холодильник повинен стояти нерухомо не менше шести годин. Але краще залишити його на добу. Скористайтесь недорогими послугами вантажних перевезень у Києві від компанії "Грузоперевозки-24" залишитеся дуже задоволені.

Найважливіше зауваження під час перевезення холодильника.

Для того щоб максимально акуратно, безпечно перевезти холодильник у Києві та по області найкращим варіантом буде замовлення таких послуг в компаніях, які як раз і спеціалізуються на аналогічних переїздах, зокрема як "Грузоперевозки-24". Звичайно ж, завжди можна виробляти ці заходи рішуче самому. Однак для цього потрібно ретельно дотримуватися важливі вимоги, рекомендації та природно наявність відповідних транспортних засобів. Замовляйте перевезення холодильника Київ та Київська область недорого за телефонами вказанними вище.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com