099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезти електростанцію Київ

Перевезти електростанцію Київ та Київської області в змозі терміново, недорого вантажне таксі від компаніі "Грузоперевозки-24". Швидке подання автівок: пікапи, мікроавтобуси, Газелі, машини (0.5т 0.8т 1.2т 1.5т 3т 5т), щоб перевезти електростанцію Київ по всім районам міста, передмісттю. Комплексні перевезення за участю вантажників (за бажанням), безкоштовна, оперативна консультація диспетчерської служби.

Перевезти електростанцію Київ

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 100 гривень/год
Перевезти електростанцію Київ цінаПеревезти електростанцію Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 1.7м
Ширина 1.5м
Висота 1.2м
Об`єм 3 м³
Вантажопідйомність 500 кг
Пасажирські місця 1
Перевезти електростанцію Київ тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 100 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7 грв/км
Нічний час с 22-00 +100 грв
Додаткова адреса заїзду +50 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
300 гривень
Машина на 2 години по місту
460 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
620 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати вартість автівки щоб перевезти електростанцію по Києву, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Вишневе

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі Вишневе "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезення електростанції номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад: перевезти електростанцію Київ

Наприклад, Вам потрібно перевезти електростанцію (генератор FORTE 3000 КВ) по Києву з проспекта Петра Григоренка 40 (магазин Епіцентр, район Позняки) на вулицю Декабристів 10 (Харьківський район). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри генератора (Висота * ширина * довжина) можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що предмет повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезти електростанцію Київ віртість Для Ваших цілей підійде автомобіль за тарифом Pickup т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 1.7м, ширина - 1.5м, обсяг 3м³), що дозволяє вмістити та перевезти електростанцію. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 4.5 км, отже в тарифі (пікап) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тобто отримуємо вартість перевезти електростанцію по Києву 300 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення (згідно з тарифами 2020 року), якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Kangoo
 • Ford Connect
 • Volkswagen Caddy
 • Сitroёn Berlingo
 • Peugeot Partner
 • Lanos (пикап)

Для перевезення невеликого обсягу вантажу цей тариф є найкращим з усіх. Скромні розміри вантажівок вражають своєю місткістю. Служать для перевезення: невеликих електростанцій, пральних машин, особистих речей, картин та різних предметів інтер'єру, електроніки, газових плит та котлів, велосипедів та скутерів, малих розмірів меблів ... У них можна здійснювати дрібні домашні переїзди, розвозити по торговим точкам поліграфію та канцелярію та тп. Взагалі машини призначени на перевезення предметів вагою не більше п'ятсот кілограм та додатково має одне посадочне місце для пасажира. Надманеврені, комфортабельні автомобілі.

Перевезти електростанцію Київ або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - перевезти електростанцію чи вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевезти електростанцію.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі "Грузоперевозки-24", щоб перевезти електростанцію Київ, набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезти електростанцію Київ - тарифи (2020)

Тариф Pickup - Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, електростанції, дачний інвентар...

Тариф MiniBus - Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф Bus - Бус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф MaxiBus - Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 3-х тонник - Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф 5-ти тонник - Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезти електростанцію Київ та Київької області в надійної безпеці, без поломок і пошкоджень, можна при суворому дотриманні основних, головних правил по її транспортуванню. Це може тільки здатися, що електро прилад який перетворює паливо в енергію - це конструкційно міцний пристрій. Проте якщо помилково через незнання, транспортувати його то з великою ймовірністю він отримає серйозне пошкодження різного типу.

Перевезти електростанцію Київ - вантажне таксі "Грузоперевозки-24".

Природньо перед тим, щоб перевезти електростанцію, необхідно мати свій індивідуальний вантажний транспорт або замовити вантажне таксі у компанії "Грузоперевозки-24". Щодня, цілодобово, професійно і недорого займаємося перевезенням різного вантажу, в тому числі генераторів/електростанцій по всім районам міста Києва і Київської області. Перевезти електростанцію Київ вантажне таксі Грузоперевозки-24 Недороге, столичне вантажне таксі "Грузоперевозки-24" кожен раз представляє цілком адекватну тарифікацію, вартість на розцінки послуг, з природньо недорогими цінами на сервіс вантажне таксі по місту та Київської області. Ми чудово розуміємо прагнення людей до економії, внаслідок чого транспортна компанія "Грузоперевозки-24" розвиває бізнес послуг, організовує все, що тільки можливо, для заощадження низьких, дешевих цін. При цьому, заявляємо гарантовано на сто відсотків найвищі стандарти за якістю сервісу, швидкість обслуговування. Маючи свій автотранспорт плюс з взаємодією з більш ніж достатньою кількістю власниками (приватними підприємцями) транспортних автомобілів, мікроавтобусів, машин різних типів, марок, моделей у всіх районах Києва, містах-супутниках, по всій Київської області, по Україні. Компанією максимально швидко надаються відповідні машини для різноманітних вантажних перевезень. Напідставі неймовірно великикого, напрацьованого, величезного практичного досвіду в логістичній області автотранспортних вантажоперевезень, компанія завжди здійснює високу ступінь сервісу вантажне таксі з дуже привабливими цінами, роблячи процес вантажних перевезень по Києву і Київської області а також по Україні досить доступними. При замовленні послуги перевезти електростанцію, кожен замовник економить час і гроші.

Перевезти електростанцію Київ - підготовчі дії

Коли з автотранспортом визначилися, займемося підготовкою генератора (електростанції) до переїзду. Наприкладі: однофазного бензинового генератора FORTE, з чого почати і які найперші запобіжні заходи?

 • Перша порада

Перевезти електростанцію Київ порада-1Необхідно спочатку враховувати що: будь-які бензинові або дизельні електро-станції працюють на рідкому паливі, (є варіанти електростанцій працюють на зрідженому газі, але не цей випадок), значить станції мають паливний бак, який через заливну горловину заповнений паливом. Кришка паливного бака має в собі перепускний клапан, якщо перевозити генераторну станцію з повним баком палива (тобто під зав'язку), то при русі автомобіль що перевозить може нахилитися і електростанція може легко переміщатися з боку в бік, тим самим розливаючи паливо через перепускний клапан по кузову автомобіля, а це - неприємні запахи, не кажучи про забруднення (залишають плями масла, жирів), які не так вже й легко потім вичистити. Тому: чи не заправляти бензогенератор до верху, краще максимально до половини паливного бака.

 • Друга порада

Перевезти електростанцію Київ порада-2Другим має важливе значення фактором є обов'язкове перекривання паливного крана, подачі палива від бачка в карбюратор електростанції. При русі автомобіля якщо кран відкритий, то паливо при колихання машини по дорозі буде з більшою ймовірністю виливатися в повітряний фільтр станції, (що в свою чергу станеться - в повітряному фільтрі паливо змішається з маслом), висновок: фільтр буде непридатний к експлуатації.

 • Треття порада

Перевезти електростанцію Київ порада-3Слід звернути увагу на третій важливий момент, практично стосується всіх-тих, хто прийняв рішення самостійно перевезти генератор. Важливо: зняти в обов'язковому порядку акумуляторну батарею (зняти клеми або з посадкового місця). Робиться це для збереження кронштейнів що підтримують батарею на генераторі (вони не міцні). Ось в принципі основні, головні умови безпечного (без пошкодження), транспортування бензинових, дизельних генераторних станцій.

Перевезти електростанцію Київ ціна та як замовити

Перевезти електростанцію ціна на вантажне таксі (2020)
Перевезти електростанцію ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160/200 480/600 8.50 80/100 160/200 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 250 договірна 13 125 від 250 13
Вантажівка з гідробортом
(5000кг)
Машини (Вантажівка з гідробортом) вантажопідйомністю 5000 кілограм від 350 договірна 13 175 від 350 13

Як завжди є багато варіантів, як перевезти електростанцію Київ або Київської області, але як радять експерти краще відразу звернутися до професіоналів, таким як компанія вантажне таксі "Грузоперевозки-24", щоб не виникали проблеми при транспортуванні. Столичні жителі і обласних містечок вже давно, багато разів переконалися, що транспортування електростанцій різноманітних розмірів і потужностей, завжди здійснюються компанією на найвищому рівні професійної майстерності, без зусиль самого замовника.Замовити перевезти електростанцію Київ Як зазвичай замовники вважають що краще використовувати термінову, цілодобову службу вантажне таксі "Грузоперевозки-24", з огляду на те що у нас робота організовується так, що при мінімальній недорогий вартості, сервіс надається недорого, швидко, комфортно, щодня. Ми готові пропонувати всім замовникам, а тим більше постійним клієнтам найбільш демократичні, адекватні, недорогі ціни на транспортування вантажів, сервіс навантаження, вивантаження із залученням бригади або одного вантажника. Перебуваючи в межах міської межі столиці або містах супутниках, водії-професіонали беруть найближчі замовлення по відношенню до своєї дислокації, внаслідок цього економляться кошти і час замовників. Оператори диспетчерської служби швидко оформляють термінові і попередні замовлення: за день, за два і тиждень. Замовляйте найдешевше вантажне таксі "Грузоперевозки-24", щоб перевезти електростанцію Київ та область.

Контакти
Адреса головного офісу
Україна
м. Київ
вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" сможе швидко перевезти електростанцію Київ - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.