099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезти гіпсокартон Київ

Перевезти гіпсокартон Київ - швидко та недорого зможе компанія "Грузоперевозки-24", виконуємо вантажні перевезення будматеріалів по Київу, (області) та Україні. Якщо Вам терміново потрібно замовити вантажне таксі, щоб - перевезти гіпсокартон Київ з послугами вантажників недорого (або без), телефонуйте, звертайтесь - допоможемо!!!

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 150 гривень / година
Перевезти гіпсокартон КиївНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13 м³
Вантажопідйомність 1500/2000кг
Пасажирські місця 2
Перевезти гіпсокартон Київ вартість
Інформація о тарифе
Подача машини 150 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +150 грв
Додаткова адреса заїзду +75 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
450 гривень
Машина на 2 години по місту
630 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
810 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Перевезти гіпсокартон Київ оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезти гіпсокартон Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезти гіпсокартон.

Наприклад, Вам потрібно перевезти будівельні матеріали - гіпсокартон в кількості (50 штук розмірами довжина - 3.0м, ширина - 1.20м) та металеві профіля 70 штук 4 метрових. Перевезти їх потрібно по Київу з Будівельно-господарчого гіпермаркету Єпіцентр за адресою Кільцева дорога, 1Б (район Теремки), на проспект Леся Курбаса буд.9 (район Борщагівка). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри будівельних метеріалів (ширина - довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезти гіпсокартон Київ вартість та ціна Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (150) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.90м), що дозволяє вмістити цей гіпсокартон та комлектуючи в мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 13.4 км, отже в тарифі (150) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Києву(як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 8.50 грв/км по Київу, тобто отримаємо вартісь щоб перевезти гіпсокартон Київ 450 + (3.4км * 8.50 грв/км) = 478 гривень 90 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Машини призначени для перевезення об'ємних, довгих предметів вагою що не перевищує 1500кг. Універсальний тариф якщо Вам потрібно перевезти гіпсокартон, меблі або велику кількість різних предметів. Обсяг автомобілей розташований вмістити в себе дуже багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних середніх переїздів. А також у них легко поміститься: холодильники, дивани, шафи та тумби, мотоцикли, велосипеди, будівельні матеріали, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, гіпсокартон ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Чудність машин у тому що вони мають вантажний відсік довжиною більше чотирьох метрів, можна транспортувати: довгі дошки, труби, вагонку, рейки, килими, теплиці ..

Вантажне таксі у Києві або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - перевезти гіпсокартон Київ або перевезти великогабаритний вантаж, просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити послугу перевезти гіпсокартон Київ, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити гіпсокартон.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі "Грузоперевозки-24", щоб перевезти гіпсокартон Київ, набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезти гіпсокартон Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезти гіпсокартон Київ в наш сучасний час не представляє особливих труднощів. Особливо якщо таким вельми непростим, відповідальним заходом займається професійна автотранспортна компанія, така наприклад, як вантажне таксі "Грузоперевозки-24". Переважній більшості людей, які проживають в своєму власному житлу, так чи інакше, доводилося зустрітися з необхідністю ремонтів, особливо так званих «євроремонти». А коли проводяться ремонтні роботи, доводиться перевозити безліч важких, великогабаритних вантажей, наприклад будматеріалів. Який би ремонт не відбувався, але для доставки всього необхідного доведеться задіяти автотранспорт вантажних машин. А основні вимоги, що пред'являються до транспортування будь-яких вантажів, як завжди остаються незмінними. Власне доставка всього необхідного в найкоротші терміни з неодмінним забезпеченням його у повній цілості. У випадку з деякими специфічними чи особливо крихкими вантажами найважливіше значення завжди буде надаватися питанню їх цілісності або збереження, особливо якщо транспортування проводиться на значну відстань. Зрозуміло, що під час транспортування може статися все, що завгодно, а взяти все під повний контроль при самостійних перевезеннях практично неможливо. Чи є вихід з таких «тупикових» як може здатися на перший погляд ситуацій?

Перевезти гіпсокартон Київ - специфічний вантаж

Перевезти гіпсокартон Київ - вантажне таксі Грузоперевозки-24Перевезти гіпсокартон Київ з мінімальними втратами або навіть взагалі без таких реально це? Задається такими питаннями багато людей вперше вирішили застосувати цей чудовий матеріал для облагородження свого скромного житла. Зовнішність сучасного Києва з кожним роком дуже швидко змінюється. Застарілі будівлі, споруди в масовому порядку зносять, деякі розбирають. В останнє десятиліття істотно змінився звичний для всіх киян ландшафт. Всюди, як гриби після проливного дощу, пробиваються висотні житлові або офісні будівлі, бізнес-центри, торговельні, розважальні комплекси. Особливо це стосується центральної частини української столиці. Вона густо та сумно забудовується, виникають навіть цілі мікрорайони. Крім того люди втомлені жити в старих однотипних як всередині, так ззовні «хрущовках» все частіше застосовують нові підходи для облагородження своїх квартир або будинків. Особливо в цьому їм всім допомагає винахід людини під назвою "гіпсокартонні плити".

На сьогоднішній день одним з найпопулярніших будматеріалів вважається саме - гіпсокартон. Така популярність легко з'ясовна - він дуже легко обробляється, пластичний а область його застосування просто необмежена. Власне за його допомогою втілюються в життя найсміливіші прояви творчості дизайнерів, які працюють з інтер'єром приміщень. Наприклад, можна спорудити перегородку або стінку будь-якої конфігурації, щоб за неї приховати проводку або труби, а звичайні дверні прорізи перетворювати в прекрасні витончені арки. Крім того, цей будматеріал вважається екологічно чистим, що виготовляється з гіпсу з целюлозою. Ним не виділяються будь-які токсичні випари, він не представляє небезпеки для людей або тварин. Єдиним його недоліком є ​​крихкість. Навіть при слабкому ударі по гіпсовому листу, який покритий декількома паперовими шарами, може статися потріскування або відколотися його шматочок. Щоб уникнути псування такого дорогого в нинішній час будівельного матеріалу, з ним необхідно правильно звертатися, а також виробляти правильне транспортування.

Перевезти гіпсокартон Київ легко зможе вантажне таксі "Грузоперевозки-24"

Перевезти гіпсокартон Київ Грузоперевозки-24Гіпсових прошарок гіпсокартону є вельми крихким матеріалом, який буде активно реагувати на найрізноманітніші температурні зміни або на будь-який фізичний вплив. З цим матеріалом потрібно дотримуватися правил експлуатації, а також всі технічні умови його зберігання, а особливо транспортування.

Щоб перевезти гіпсокартон Київ недорого може знадобитися:

 • Підібрати надійного постачальника.
 • Відшукати склад для зберігання його при певних технічних умовах.
 • Знайти професійного автоперевізника зі спецтранспортом для його транспортування.
 • Мати навички і знання про правила, особливості його транспортування.

Перевезти гіпсокартон Київ, на думку експертів, необхідно на спеціальних піддонах, причому виключно у горизонтальному положенні. Для захисту від попадання вологи або забруднення, листи звичайно пакують в пачки до п'ятдесяти штук. Їх покривають поліетиленом або особливої водонепроникним папером, потім укладають на піддони, після чого фіксують.

Перевезти гіпсокартон Київ поради "Грузоперевозки-24"

 • Категорично забороняється перевозити листи у вертикальному положенні! Якщо перевезення здійснюється не професіоналами, які як часто це буває, побажають заощадити місце в кузові, то ціна такої псевдо економії може бути висока! Такий підхід обов'язково негативно позначиться на цілісності вантажу, а може навіть привести до його деформації або навіть повному руйнуванні.
 • Усі пачки гіпсокартонних листів повинні володіти строго обмеженими розмірами: 4 метра по довжині, 1.2 метра по ширині та 0.9 чи 1.2мм по товщині. Загальна вага такого пакета не повинна бути більше трьохсот кілограм.
 • Навантаження-розвантаження пакетів з гіпсокартонними листами повинні реалізовуватися на піддонах, або їх повинні переносити одночасно кілька людей, причому тільки по одному листу.
 • Особливу увагу слід приділити підбору транспортного засобу для здійснення цього заходу. А власне автотранспорт для транспортування повинен бути повністю захищений від потенційного потрапляння води на поверхню гіпсокартонних листів, особливо на верхні листи у пачці, це може бути як приклад вантажний мікроавтобус.
 • Найкраще це робити в суху сонячну погоду, але щоб уникнути попадання під дощ в процесі руху, бажано транспортувати цей надзвичайно вибагливий матеріал в закритих кузовах автомобілів, або в напівпричепах.

Але як завжди найвірніший, роками перевірений варіант - це звернутися до професійних автоперевізникам. Зв'язок з компанією вантажне таксі "Грузоперевозки-24" гарантує надійну доставку будь-яких специфічних, в тому числі особливо крихких вантажів, а також щоб перевезти гіпсокартон Київ.

Перевезти гіпсокартон Київ ціна - компанія "Грузоперевозки-24"

Перевезти гіпсокартон Київ ціна
Перевезти гіпсокартон Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13
Перевезти гіпсокартон Київ компанія Грузоперевозки-24

Київське столичне найдешевше вантажне таксі "Грузоперевозки-24" здійснює недорого вантажні перевезення гіпсокартону по Києву, області та Україні. Зможемо легко та невимушено перевезти вантаж, будівельни матеріали різного об'єму та тонажу в будь-який час дня чи ночі. До додаткового сервісу обслуговування замовників можемо запропонувати як одного так і бригаду вантажників. Які виконають швидко, кваліфіковано свою роботу на відмінно. Перевезти гіпсокартон Київ не складе особливих труднощів для компанії, замовляйте, телефонуйте за вказаними номерами телефонів.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com