099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезти ліжко Київ

Перевезти ліжко Київ - швидко та недорого здійснить компанія вантажне таксі "Грузоперевозки-24" у різних районах Київа та Київськой області. Якщо Вам раптом треба перевезти ліжко Київ мікроавтобусом чи вантажівкою (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т ) з послугами (або без) вантажників, звертайтесь, телефонуйте - допоможемо (безкоштовна косультація диспетчера).

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Перевезти ліжко Київ вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Перевезти ліжко Київ тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Перевезти ліжко Київ оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезти ліжко Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення ліжка.

Наприклад, Вам потрібно перевезти ліжко розмірами (довжина 2 метра, шириною 1.65м). Перевезти її потрібно по Києву з вулиці Героїв Севастополя будинок.33 (Відрадний район) на вулицю Академіка Курчатова будинок.22 (Лісовий масив). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри ліжка (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг ліжка повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезти ліжко Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити ліжко у мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 22.1 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7.50 грв/км, тобто отримуємо вартість перевезення ліжка 360 + (12.1км * 7.50 грв/км) = 450 гривень 75 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, ліжко, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на перевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності перевезення домашніх тварин з господарем прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі у Київі або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти ліжко Київ, великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити послугу перевезти ліжко Київ потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити ліжко.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте послугу перевезти ліжко Київ та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезти ліжко Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезти ліжко Київ або ж просто реалізувати будь-який переїзд з лідером вантажних перевезень в Україні компанією "Грузоперевозки-24" легко та просто, без труднощів. А взагалі усякі переїзди у більшої частини населення неминуче можуть викликати часом подвійні відчуття. Чому ж це так відбувається? По-перше, це може бути торжествуюча подія, пов'язана зі зміною місця проживання або місця роботи, які спричинять за собою нові починання, нові почуття, кардинальна зміна заоконного пейзажу. По-друге, це може бути пов'язано з не найприємнішою схвильованістю, заснованої на транспортуванні меблів, побутової або іншої електронної техніки, а також превеликого безлічі інших об'єктів. Переїзди, в основному, можуть зажадати не стільки лише фінансових витрат, а скільки витрати людського часу, уважності, сил.Перевезти ліжко Київ поради

Як перевезти ліжко Київ - процес транспортування меблів

Проте, найбільш трудомісткою, дуже витратною, серйозною частиною будь-якого переїзду, саме доводиться транспортування меблів, у нашому випадку перевезти ліжко Київ тому що, головним чином, саме цей захід доводиться самим великомасштабним, а також важким. Взагалі ж, для втілення у життя будь-яки вантажні перевезення у Києві, або просто перевезення меблів без надмірних витрат маси нервових переживань, витраченого часу, докладених зусиль, добре б познайомитися з дуже простим принципом транспортування меблів. Таке ознайомлення сприятливо вплине на процес будь-якого переїзду, зробить його максимально безтурботним.

Перш ніж перевезти ліжко Київ потрібна розбирання та пакування

Перед початком щоб перевезти ліжко Київ потрібно починати з її розбирання. Зазвичай ліжко розбирається тільки тоді, коли вже усі дрібні предмети повністю в пакуванні, а також перенесені в інше приміщення або кімнату, тому, що для цієї роботи буде потрібно вільний простір. Процес цей досить простий - спочатку знімаються матраци, потім розбирається само ліжко. Якщо конструкційно вона нескладна то, її розбирання проводиться на інтуїтивному рівні. Однак якщо виникають проблеми з цим, то перед процесом демонтажу складної ліжки найкраще ознайомитися з покроковою інструкцією. Де її можна знайти? Наприклад, у мережі Інтернет. При цьому кожна окрема деталь загортається щільною крафт - папером, плівкою, а також неодмінно підписується. А якщо необхідно перевезти тільки ліжко, то тоді досконально зрозуміти збірку буде зовсім нескладно. Зате якщо одночасно везеться, наприклад, розбірна стінка чи кухонний гарнітур, тоді при складанні усіх меблів можливе виникнення невеликих проблем. Вся фурнітура складається в окремі пакети, підписується, а потім складається у якомусь окремому місці, наприклад, у сумці. Якщо відразу ж покласти пакетики у першу - ліпшу коробку, то в суєті про них можна просто забути, потім можлива втрата кількох годин на їх відшукування.

Особливо ретельно бажано пакувати матраци, оскільки при перевезенні вони можуть забруднитися чи навіть розірватися. Внаслідок цього перед безпосередньою завантаженням матраци загортаються декількома шарами стрейч-плівки. Таким чином, всі вони будуть захищені від пилу, бруду, інших пошкоджень.

Перевезти ліжко Київ - завантаження

Тоді, коли ретельне пакування усіх діталей, частин ліжка завершена, можна вже виносити усе це до автомобіля для завантаження. Надзвичайно важливо це все надійно зафіксувати у кузові автомобіля. Найкраще покласти ліжко у горизонтальному чи вертикальному положенні, а потім щільно притиснути її до борту за допомогою інших речей. Інакше, у процесі транспортування ліжко може впасти, зламатися або отримати подряпини.

Матраци від ліжка необхідно завантажувати особливо дбайливо, доглядати, щоб вони не зачепилися за гострі краї бортів вантажних автомобілів. Матраци у кузові кладуться у горизонтальному положенні, але ні в якому разі не ставляться на них важкі речі. Якщо ж вони розміщуються тільки у вертикальному положенні, їх слід з усією ретельністю закріплювати. Самим ідеальним варіантом було б окреме транспортування матраців. У таких випадках з ними точно нічого поганого у дорозі не станеться.

Збирання ліжка

Перевезти ліжко Київ роботаКоли дешеве вантажне таксі Києва прибуло у пункт призначення, матраци необхідно вивантажувати з нього раніше, найкраще найпершими. Після цього вони акуратно переносяться у квартиру, у тому місці, де вони нікому не завадять. Це робиться для того, щоб у загальній метушні ніхто з людей не зачепив або навіть не порвав. Далі збірка по можливості виконується самостійно, або довіряється професіоналам, тобто вантажникам тієї компанії-перевізниці, яка взяла на себе усі клопоти по переїзду. Зазвичай, ліжка збираються у кімнатах, що не заставлені речами.

Перевезти ліжко, диван - меблі недорого

Зазвичай, уся розбірна мебля перетягується, транспортується по окремим частинам. Це дуже полегшить, а також прискорить усі виробничі заходи. Усі кріплення з дрібними діталями зазвичай збирають по окремим пакетиках, коробочках. Для того щоб благополучно перевезти диван-ліжко Київ, прямо перед самим процесом транспортування його не завадило б обв'язати який-небудь міцною мотузкою. Робиться це для запобігання ненавмисних спрацьовувань складно-розкладних пристосувань невідповідні для цих процесів моменти. Але, щоб у ході транспортування будь-яких меблів не завдати шкоди, щоб вона не позбулася б своєї первісної зовнішності, бажано обмотати її чимось, найкраще за допомогою стрейч-плівки. Також може підійти використання бульбашкової плівки. А ось шкіряні меблі транспортуються, з попередньої обмоткою її будь якої щільною тканиною. Це вбереже її від пошкоджень, а взимку дуже добре захистить від морозів шкірне покриття, яке сильно боїться негативної температури та підвищеної вологості.

Перевезти ліжко Київ ціна - вантажне таксі "Грузоперевозки-24"

Перевезти ліжко Київ ціна
Перевезти ліжко Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13
Перевезти ліжко Київ - вантажне таксі Грузоперевозки-24

Вантажне таксі недорого від компанії "Грузоперевозки-24" в останні роки вважається найпопулярнішою повноцінною послугою щоб перевезти ліжко Київ. Зрозуміло, що не усі люди мають особисті вантажні автомобілі або вантажопасажирські мікроавтобуси, якими можна було б користуватися для перевезення своїх меблів. Для усунення таких проблем, як правило замовляються автотранспортні засоби у компанії "Грузоперевозки-24", що вельми недорого та доступно.

Для перевезення меблів без переплат на транспортуванні слід з диспетчерами перевізника грамотно підібрати автомобіль. Можна також самому розібратися прямо на цьому сайті gruzoperevozki-24.kiev.ua. Просто виберіть потрібний автомобіль відповідний по параметрам Вашого вантажу предмета інтер'єру, клікніть на нього мишкою та перед Вами відкриється уся інформація з цього тарифу. З ціною на вантажні перевезення, з вантажниками або без, з часом подачі авто... Ця додаткова інформація послужить для того щоб наприклад для однієї ліжки не замовляти велику фуру з причепом. Таким чином, щоб добре та легко перевезти ліжко Київ звертайтеся до професійного перевізника - компанії "Грузоперевозки-24".

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com