099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезти меблі Київ недорого

Перевезти меблі Київ недорого з послугами вантажників (або без, за побажанням), швидкий приїзд вантажівки (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) чи мікроавтобуса в різні райони міста або області. Якщо потрібно замовити послугу перевезти меблі Київ недорого, телефонуйте, звертайтесь (безкоштовна консультація диспетчерської служби), з задоволенням - допоможемо!

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 160 гривень / година
Перевезти меблі Київ недорого тарифНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3/4.2м
Ширина
Висота 1.6/2м
Об`єм 9/18м³
Вантажопідйомність 1500 кг
Пасажирські місця 2
Перевезти меблі Київ недорого ціна
Інформация о тарифе
Подача машини 160 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +160 грв
Додаткова адреса заїзду +80 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
480 гривень
Машина на 2 години по місту
660 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
840 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Перевезти меблі Київ недорого оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезти меблі Київ недорого номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібна послуга "перевезти меблі Київ недорого" у кількості (великий шкіряний кутовий диван, два крісла, кухонний стіл та 6 стільців). Перевезти треба з вулиці Ушинського буд 14 (район Чоколівка) на вулицю Чистяківська будинок 11 (район Святошино). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина) та їх кількість, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів повинен бути трохи меньше на 10-15% від параметрів машини. На цьому все! Перевезти меблі Київ недорого вартість Для Ваших цілей підійде вантажна машина "ГАЗель" за тарифом (160 Газель) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.1м, ширина - 2.05м, об`єм - 18м³, висота - 2.10м), що дозволяє вмістити та перевезти цю меблю. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення кухні Київ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 8.8 км, отже у тарифі (160 Газель) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 8.50 грв/км. Тобто отримуємо вартість перевезення меблів яка дорівнює 480 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахувати, телефонуйте у диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Газель бортова
 • Газель (дуплет) тентована
 • Газель довга база тент
 • Газель суцільнометалева

Вантажівки "ГАЗель" призначені для транспортування великих, об'ємних, довгих предметів вагою яка не перевищує 1500кг. Універсальний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні шафи або інші предмети інтер'єру то ці вантажівки якраз. Величезний обсяг кузова автомобілей може вмістити у себе надзвичайно багато. Відмінність від своїх робочих конячок імпортного виробництва у тому що у них немає у кузові колісних арок. Тому об'ємний простір у них більше та внаслідок цього перевезе набагато більше. Вантажівка для переїзду Київ призначення: для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: велике холодильне обладнання, домашні предмети меблів, дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, дробини, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура , спец техніка ... Список предметів, що перевозяться не перелічити. Вантажні перевезення вантажівкою Газель це лідер даного тарифу, незаперечна при переїздах.

Перевезти меблі Київ недорого або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великі меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити перевезення меблів, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевезти меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору вантажівки.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості послуг.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб, терміново перевезти меблі Київ недорого замовляйте вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезти меблі Київ- тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезти меблі Київ недорого з компанією "Грузоперевозки-24" яка спеціалізується на виконанні всіх видів автомобільних перевезень - це один з напрямків в її професійній діяльності. Маємо у своєму розпорядженні найсучаснішу технічну базу, а також висококваліфікований персонал співробітників. Великий практичний досвід роботи, разом з досконалою професійною майстерністю всіх співробітників гарантуємо найвищу ступінь безпеки в процесі транспортування вантажів, якісне виконання будь-яких послуг.

Перевезти меблі Київ недорого - ризикована справа

Перевезти меблі Київ недорого надзвичайно відповідальне, ризикована справа. Звичайно до таких вантажних перевезень пред'являються гранично високі вимоги. Оскільки разом з самим транспортуванням (яке в основному здійснюється за допомогою спецтранспорту), меблі доведеться грамотно розібрати, вірно запакувати, а також завантажити. Виконати все це потрібно буде дбайливо, охайно, без сум'яття, втрат деяких деталей. Завдяки цьому будь-які, правильно організовані вантажні перевезення в столиці або по всій країні, в змозі втілити в життя не кожна транспортна компанія. Тому вони повинні проводитися виключно професійними автоперевізниками.Перевезти меблі Київ недорого компанія Грузоперевозки-24

Громадянам які мешкають в одному з Київських районів або області чи це Оболонь, Троєщина, Поділ, Позняки, Борщагівка, Печерськ, Солом'янка, Відрадному або в будь-якому іншому населеному пункті нашої країни перевезти меблі Київ недорого не надасть великих трудовитрат для справжних професіоналів. Причому якщо це потрібно зробити терміново - звертайтеся до "Грузоперевозки-24", а представники компанії зможуть подбати про те, щоб успішно втілити в життя транспортування цих предметів інтер'єру. Взагалі ж автотранспортне підприємство виконує перевезення по столичному регіону або України, з урахуванням побажань замовника в найкоротші терміни. З властивою компанії оперативністю буде перевезена будь-яка: офісна, старовинна, антикварні, дизайнерські меблі.

Замовлення автомобілів, щоб перевезти меблі Київ недорого

Щоб перевезти меблі Київ недорого або по області завжди застосовуються завжди справні, підготовлені вантажівки. Залежно від габаритів або кількості об'єктів, диспетчерами будуть підібрані самі відповідні автомобілі для транспортування. У всіх меблеперевозних автомобілях є спеціально підготовлені кузова, транспортування в яких цілком зможе забезпечити збереження предметів що транспортуються. Кузови «автомобілів-меблівіз» володіють достатньою висотою бортів для перевезення великої меблі.

Замовлення перевезти меблі Київ недорого

Куди звертатися, щоб перевезти меблі Київ недорого

Замовити послугу можна на сайті gruzoperevozki-24.kiev.ua компанія "Грузоперевозки-24", а виконавці візьмуть на себе всі зобов'язання щодо здійснення якісної недорогої перевезенні, незалежно від того, скільки треба перевезти. Користуючись сайтом компанії, можна отримати якісь переваги, наприклад оформлення замовлення, вибір автівки та інше, може бути доступним цілодобово.

Перевезти меблі Київ недорого, вантажне таксі "Грузоперевозки-24" з вантажниками або (без вантажників) ціна на автомобілі, мікроавтобуси та вантажівки.

Транспортування з бригадою вантажників вимагає до себе особливого ставлення. Варто звернути увагу на те, що для проведення навантаження-розвантаження, враховують якість роботи вантажників такі як:

 • Охайне ставлення.
 • Досвід завантаження великогабаритних виробів.
 • Уміння працювати з пакуванням.
 • Досвід меблевого кріплення.
 • Професіоналізм перевезення антикваріату.
Перевезти меблі Київ недорого ціна
Перевезти меблі Київ недорого ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Популярні супутні послуги під час перевезення.

Перед тим як здійснити недорогий меблевий переїзд, професійними перевізниками підбираються відповідні транспортні засоби, з орієнтуванням на вагу або габарити меблів що готуються до транспортування. Крім самої перевезення, за додаткову вартість можна замовити такі види послуг як:

 • Пакувальні матеріали.
 • Маркування предметів.
 • Кріплення речей в кузові автомобіля.
 • Індивідуальне збирання-розбирання.
 • Розстановка предметів інтер'єру згідно з планом.

Всі виконавці стежать за тим, щоб при організації перевезень нічого не було забуто, а самі меблі були надійно упаковані, а потім надійно закріплені в автомашині та бережно перевезена.

Перевезти меблі Київ недорого з компанією вантажне таксі "Грузоперевозки-24"

Перевезти меблі Київ недорого вантажне таксі - Грузоперевозки-24

Перевезти меблі Київ недорого з компанією - це надійне, високотехнологічне, високоорганізований захід. Хід транспортування залежить від багатьох факторів, основним з яких може вважатися відстань від місця завантаження до місця розвантаження.

Все це може виглядати так на прикладі:

 • Дзвонить замовник, замовляє послугу - перевезти меблі Київ недорого, із зазначенням місць призначення.
 • Фахівці визначають пакувальні матеріали, вид, марку транспортного засобу, оптимальне число вантажників-пакувальників.
 • Вираховується загальна ціна послуги.
 • Слід за підтвердженням ціни замовником, йому робиться пропозиція про укладення договору. У ньому відбиваються всі стадії із зазначенням термінів проведення робіт, включаючи остаточну вартість всіх послуг.
 • Відповідно до домовленості в зазначений час співробітники компанії прибудуть до місця проведення робіт.
 • Працівники дбайливо розберуть зазначені шафи, полиці, дивани та інше.
 • Виробляється пакування всіх меблів, заздалегідь підготовленим матеріалом, з урахуванням особливостей всіх окремих предметів.
 • В процесі розбирання-пакування робиться маркування складових елементів. Слід врахувати, що фурнітуру окремо маркують.
 • Потім всі елементи охайно завантажаться в спеціально обладнаний автотранспортний засіб - вантажне таксі або «Меблівіз», в якому відбудеться транспортування.
 • Прибувши до нового місця, фахівці компанії-перевізниці роблять розвантаження, розпакування, складання, розстановку.
 • Після закінчення всіх заходів ці ж працівники вивезуть всю використаних пакувальний матеріал, а за бажанням клієнта, буде проведена прибирання приміщення.
 • Фінішною фазою буде перевірка замовником цілісності всіх перевезених предметів, після чого всі послуги можуть вважатися успішно виконаними.

Замовити послугу «перевезти меблі Київ недорого» у компанії "Грузоперевозки-24" втім, як будь-яку іншу можна, зателефонувавши за вказаними телефонними номерами, або на сайті.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com