099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезти меблі по Києву недорого

Перевезти меблі по Києву недорого - цілодобові вантажні перевезення пікапами, мікроавтобусами, машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) з комплексними послугами вантажників (або без) по усім районам міста та Київській області. Якщо Ви бажаєте терміново - перевезти меблі по Києву недорого телефонуйте, звертайтесь, безкоштовна консультація, допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 150 гривень / година
Перевезти меблі по Києву недорого - дешево вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13 м³
Вантажопідйомність 1500/2000кг
Пасажирські місця 2
Перевезти меблі по Києву недорого тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 150 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +150 грв
Додаткова адреса заїзду +75 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
450 гривень
Машина на 2 години по місту
630 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
810 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Перевезти меблі по Києву недорого оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезти меблі по Києву недорого номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти меблі (3 шафи розміром 2.20м - висота, 80см ширина, 20см - товщина). Перевезти потрібно з вулиці Мілютенка будинок 10/1 (район Лісовий масив) у місто Крюковщина Київська область. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезти меблі по Києву недорого ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажний мікроавтобус за тарифом (150) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.9м), що дозволяє вмістити ці меблі (на ребро) в мікроавтобус та перевезти. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 24.2 км, отже в тарифі (150) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 8.50 грв/км. А міжміський кілометраж між містами Київ-Крюковщина (3.6км) буде помножений на два, поняття "колорейс". Тобто отримаємо вартість яка складає 450 + (10.6км * 8.50 грв/км) + (3.6км * 17 грв/км) = 601 гривна 30 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги автоперевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Мікроавтобуси призначені для транспортування великих, об'ємних, довгих предметів вагою що не перевищує 2000кг. Зручний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні, важкі шафи або інші предмети. Величезний обсяг кузова автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе надзвичайно багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Універсальність даного тарифу, співвідношення розмірів кузова та недорогої тарифної ціни.

Перевезти меблі по Києву недорого або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно замовити перевезення меблів по Києву, або перевезти великогабаритний вантаж та інші предмети то Ви звернулися за адресою. Щоб замовити перевезення меблів недорого, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі, щоб перевезти меблі по Києву недорого у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезти меблі по Києву недорого - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезти меблі по Києву недорого з компанією "Грузоперевозки-24" що спеціалізується на виконанні усіх видів автоперевезень - це один з напрямків у її професійній діяльності. Маємо у своєму розпорядженні найсучаснішу технічну базу, а також висококваліфікований персонал співробітників. Великий практичний досвід роботи, разом з досконалою професійною майстерністю всіх співробітників гарантуємо найвищу ступінь безпеки в процесі транспортування меблів, вантажів, якісне виконання будь-яких послуг.

Перевезти меблі по Києву недорого - організація процесу.

Перевезти меблі по Києву недорого надзвичайно відповідальна справа. Звичайно до таких вантажних перевезень пред'являються гранично високі вимоги. Оскільки разом з самим транспортуванням (яке в основному здійснюється за допомогою спецтранспорту), меблі доведеться грамотно розібрати, вірно упакувати, а також завантажити. Виконати все це потрібно буде дбайливо, оперативно, без сум'яття, втрат деяких деталей. Перевезти меблі по Києву недорого компанія Грузоперевозки-24Завдяки цьому будь-які, правильно організовані вантажні перевезення в столиці або по всій країні, в змозі втілити в життя не кожна транспортна компанія. Тому вони повинні проводитися виключно професійними автоперевізниками.

Люди які проживають в одному з Київських районів або області, або це Дарниця, Троєщина, Поділ, Позняки, Борщагівка, Печерськ, Солом'янка, Оболонь, Голосіївському району, Відрадному або в будь-якому іншому району, населеному пункті Київської області перевезти меблі недорого не надасть великих трудовитрат для професіоналів. Причому якщо це потрібно зробити терміново - звертайтеся до компаниї "Грузоперевозки-24", а її представники зможуть подбати про те, щоб успішно втілити в життя транспортування цих предметів інтер'єру. Взагалі ж автотранспортне підприємство виконує перевезення по столичному регіону або України, з урахуванням побажань замовника в найкоротші терміни. З властивою компанії оперативністю буде перевезена будь-яка: офісна, старовинна, антикварні, дизайнерська мебля.

Замовлення мікроавтобуса чи вантажівки, щоб перевезти меблі по Києву недорого

Щоб перевезти меблі по Києву недорого або по області завжди застосовуються справні, підготовлені вантажівки, вантажні мікроавтобуси. Залежно від габаритів або кількості об'єктів, диспетчерами будуть підібрані самі відповідні автомобілі для транспортування. У всіх меблі-перевозних автомобілях є спеціально підготовлені кузова, транспортування в яких цілком зможе забезпечити збереження предметів. Кузови «автомобілів-меблівіз» володіють достатньою висотою бортів для перевезення великої меблі.Перевезти меблі по Києву недорого замовлення

Куди звертатися, щоб перевезти меблі по Києву недорого

Замовити послугу можна на сайті www.gruzoperevozki-24.kiev.ua компанія "Грузоперевозки-24", а виконавці візьмуть на себе усі зобов'язання щодо здійснення якісної недорогої перевезення, незалежно від того, скільки треба перевезти. Користуючись сайтом компанії, можна отримати якісь переваги, наприклад оформлення заявок, може бути доступним цілодобово (безкоштовна консюльтація).

Перевезти меблі по Києву недорого - вантажне таксі "Грузоперевозки-24" з вантажниками.

Транспортування з бригадою вантажників вимагає до себе особливого ставлення. Варто звернути увагу на те, що для проведення навантаження-розвантаження, враховують якість роботи вантажників такі як:

 • Охайне ставлення.
 • Досвід завантаження великогабаритних виробів.
 • Уміння працювати (пакування та інше).
 • Досвід меблевого кріплення.
 • Професіоналізм перевезення антикваріату.

Популярні супутні послуги під час перевезення.

Перед тим як здійснити недорогу меблеву перевезення, професійними перевізниками підбираються відповідні транспортні засоби, з орієнтуванням на вагу або габарити предметів. Крім самих перевезеннь, за додаткову вартість можна замовити такі види послуг як:

 • Пакувальні матеріали.
 • Маркування коробок з речами.
 • Універсальне кріплення для речей в кузові автомобіля.
 • Індивідуальне збирання-розбирання.
 • Розстановка предметів інтер'єру згідно з планом замовника.

Всі виконавці стежать за тим, щоб при організації перевезень нічого не було забуто, а самі меблі були надійно упаковані, а потім надійно закріплені в автомашині та ніжно перевезена.

Перевезти меблі по Києву недорого з компанією "Грузоперевозки-24" ціна на автівки та - переваги.

Перевезти меблі по Києву недорого ціна
Перевезти меблі по Києву недорого ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13
Перевезти меблі по Києву недорого переваги - Грузоперевозки-24

Перевезти меблі по Києву недорого з компанією - в першу чергу - це завжди надійно, високотехнологічно, високоорганізовано. Хід транспортування залежить від багатьох факторів, основним з яких може вважатися відстань від місця навантаження до місця призначення.

Все це може виглядати так:

 • Дзвонить замовник, замовляє послугу - перевезти меблі по Київу недорого, із зазначенням місць призначення (адреса).
 • Фахівці визначають пакувальні матеріали (якщо треба), вид, марку транспортного засобу, оптимальне число вантажників-пакувальників.
 • Вираховується загальна ціна послуги.
 • Слідом за підтвердженням ціни замовником до нього виїджає вантажна машина чи мікроавтобус.
 • Відповідно до домовленості в зазначений час співробітники компанії прибудуть до місця проведення робіт.
 • Працівники дбайливо розберуть зазначені шафи, полиці, дивани та інше (за бажанням).
 • Виробляється пакування усіх меблів з урахуванням особливостей всіх окремих предметів.
 • В ході розбирання робиться маркування складових елементів. Слід врахувати, що фурнітуру окремо маркують, пакують.
 • Слідом за цим всі елементи меблів охайно вантажаться у спеціальне обладнане авто - вантажне таксі або «Меблівіз», в яких відбудеться транспортування меблів.
 • Прибувши до нового місця, фахівці компанії займаються розвантаженням, розпакуванням, складанням.
 • Після закінчення всіх заходів ці ж працівники вивезуть всю використаний пакувальний матеріал, а за бажанням клієнта, буде проведена прибирання приміщення.
 • Завершальним єтапом: буде перевірка замовником цілісності всіх перевезених предметів, після чого всі послуги можуть вважатися успішно виконаними.

Замовити швидко послугу перевезти меблі по Києву недорого у компанії "Грузоперевозки-24" втім, як будь-яку іншу можна, зателефонувавши за вказаними телефонними номерами, або на сайті.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com