099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезти офісні меблі Київ

Перевезти офісні меблі Київ легко та зручно з компанієї вантажне таксі "Грузоперевозки-24", яка пропонує дуже швидко, недорого та цілодобово перевезти офісні меблі Київ у різних районах міста, Київської області та Україні. Пікапи, мікроавтобуси, машини (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) з послугами вантажників (або без), безкоштовна консультація.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 160 гривень / година
Перевезти офісні меблі Київ вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3/4.2м
Ширина
Висота 1.6/2м
Об`єм 9/18м³
Вантажопідйомність 1500 кг
Пасажирські місця 2
Перевезти офісні меблі Київ тариф
Інформация о тарифе
Подача машины 160 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +160 грн
Додаткова адреса заїзду +80 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
480 гривень
Машина на 2 години по місту
660 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
840 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Перевезти офісні меблі Київ оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезти офісні меблі Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти офісні меблі кількістью (2 шафи, 2 стола, крісло та стілець, диван для відвидувачів) та компьютерну техніку. Перевезти потрібно по Київу з вулиці Марії Раскової будинок 11 (район станції метро Лівобережна) на вулицю Амбросія Бучми будинок 6 (район Березняки). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (ширина * довжина * висота) та техніки, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблевих предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезти офісні меблі Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажна машина Газель за тарифом (160 грв/год) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 2м, обсяг - 18м³), що дозволяє вмістити та перевезти ці речі. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 3.3 км, отже в тарифі (Газель 160) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 8.50 грв/км по Київу, тобто отримаємо вартість, щоб перевезти офісні меблі Київ яка дорівнює 480 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Газель бортова
 • Газель (дуплет) тентована
 • Газель довга база тент
 • Газель суцільнометалева

Вантажівка призначена для перевезення великих, об'ємних, довгих предметів вагою яка не перевищує 1500кг. Універсальний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні шафи або інші предмети інтер'єру то ця вантажівка якраз. Величезний обсяг кузова автомобіля може вмістити у себе надзвичайно багато. Відмінність від своїх робочих конячок імпортного виробництва у тому що у нього немає у кузові колісних арок. Тому об'ємний простір у нього більше та внаслідок цього перевезе набагато більше. Служить для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у нього легко увійде: велике холодильне обладнання, домашні предмети меблів, дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, дробини, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура , спец техніка ... Список предметів, що перевозяться не перелічити. Щоб перевезти офісні меблі Київ це лідер даного тарифу, незаперечна при переїздах.

Перевезти офісні меблі Київ або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити перевезти офісні меблі Київ, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі "Грузоперевозки-24", щоб перевезти офісні меблі Київ, набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезти офісні меблі Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезти офісні меблі Київ на сьогоднішній день не становитиме особливих труднощів. Все, що для цього буде потрібно, це усього лише звернутися до будь-якому бажано відомому або перевіреному перевізнику. Як показує практичний досвід, для того щоб транспортування різноманітних вантажів було проведено на високому рівні, без втрат, то найкраще звертатися до професійних компаній, які займаються цією діяльністю багато років.

Вантажні перевезення вибір компаній для перевезень офісних меблів Київ

Декілько причин щоб перевезти офісні меблі Київ

Причин виникнення які тісно пов'язані з транспортуванням офісних меблів може бути безліч, але основними з них можуть бути приблизно такі:

 • Колишнє приміщення припинило вміщати незмінно зростаючий персонал співробітників компанії.
 • Виникла вигідна пропозиція з фінансової точки зору за умовами оренди приміщення.
 • Замовник придбав своє особисте приміщення.
 • Стала непридатною стара офісна мебля.

Перевезти офісні меблі Київ, як би там не було, але справа надзвичайно затратна, клопітна, відповідальна, навіть якщо мова піде тільки про те, щоб переносити її з одного приміщення в інше, причому у одному будинку. А що ж говорити про випадки, коли необхідна термінова транспортування офісних столів, стільців, тумб ітд, наприклад, з одного у інший столичний район? Отже, замовник запланував майбутню термінову транспортування офісу. Звідки така терміновість? Швидко повинні приїхати з візитом японські партнери для розгляду взаємовигідної пропозиції. А у власника фірми голова йде обертом від раптово виниклих проблем. Адже орендоване у старій «хрущовці» офісне приміщення повністю «знешкоджено». Воно було залито водою сусідами зверху, у яких прорвало водопостачальну трубу. У такому випадку однієї тільки заміною меблів не обійтися. Швидше за все, доведеться поміняти локацію, зробити повний переїзд, а також повністю оновити вже втрачене офісне обладнання.

У голові комерсанта вимальовується наступна неприваблива картина. Раптом представився персонал нещасного «офісного планктону», тягати найрізноманітніші коробки з документацією або обладнанням. Та прогинається під гнітом офісних шаф або важких сейфів чоловічий колектив згадує «не добрим словом» увесь керівний склад не тільки фірми, але також на свій статус у компанії.

Перевезти офісні меблі Київ Грузоперевозки-24

А може пора перестати вносити панічний настрій у колектив від майбутнього «суботника», який може бути проведений тепер вже не на корпоративному виїзді на природу? Або від того як «зрадіють» усі співробітники провівши вихідні дні у навантаженні - розвантаженні «поплив» майна їх шефа? Але ж все це ще треба буде кудись, а також на чимось перевезти. Що ж робити?, знайти самому вантажний автомобіль з оголошень у інтернеті або взяти так, замовити повноцінну послугу «вантажні перевезення Київ» для того щоб перевезти офісні меблі Київ? Ну, ось як завжди біда не приходить одна ...

Якщо труби які проривалися у далеких дев'яностих, так само як це відбувається до сих пір, то проблеми з автотранспортними послугами у даний час в Києві просто не існує. Слід мати на увазі, що коли трапляються раптово виникаючі завдання, то бажано звертатися тільки до професіоналів, які завжди зможуть їх успішно вирішити. Так, наприклад, компанія "Грузоперевозки-24", яка, до речі, функціонує цілодобово, саме такі завдання зможе вирішити швидко, недорого.

Перевезти офісні меблі Київ ціна
Перевезти офісні меблі Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Перевезти офісні меблі Київ недорого приблизна оцінка

Оцінити рентабельність транспортування цілого офісу або тільки офісних меблів можна за двома напрямками. Ось вони:

 • Перевезти офісні меблі Київ недорого разом з усім майном силами персоналу співробітників. При цьому доведеться проявити не тільки гнучкість до діяльності людей, які не звикли до важкої фізичної праці, але також постаратися знайти підходящу для транспортування офісних предметів машину наприклад Газель, а може взагалі інший транспорт.
 • Віддати перевагу професійному транспортному підприємству для перевезення. Зняти з себе усі турботи або проблеми, які можуть виникнути через різні незручностей під час повного переїзду офіса або тільки предметів інтер'єру, полегшити тим самим собі життя. Тому, що все, від початку до кінця зможе мувінгова компанія, така як, наприклад компанія "Грузоперевозки-24".
Перевезти офісні меблі Київ дешево

Таким чином, перш ніж затіяти переїзд офісу бажано проконсультуватися з усіх питань з диспетчерською службою перевізника. Диспетчери або менеджери обговорять до найдрібніших діталей все, що буде пов'язано з майбутнім заходом.

Часом у Київських офісах може бути присутня мебля, не тільки підігнана під певну оргтехніку, але зустрічається навіть ексклюзивна, виконана за особливим замовленням. Тому, щоб не виникало проблем з транспортуванням такого виду меблювання, за такі справи зазвичай беруться тільки спеціально навчені працівники або вантажники розбірщікі - збирачі предметів інтер'єру. Такі професіонали обережно розбіруть, винесуть, перенесуть меблі з колишнього офісу, а після перевезення внесуть, розмістять її у новому приміщенні. Здійснити ці, а також багато інших заходів пов'язані з транспортуванням або перенесенням будь-яких вантажів у будь-який зручний для замовника час зможе компанія "Грузоперевозки-24". Так, наприклад, диспетчерська служба з водіями працює у вихідні, святкові дні, до того ж цілодобово. А це особливо зручно для власників фірм. Адже компанія може здійснити повноцінно перевезти офісні меблі Київ усього лише за одну ніч.

Перевезти офісні меблі Київ послуги

Перевезти офісні меблі Київ ціна та послуги

Крім усього комплексу усіх моментів, що виникають при переїздах, ці послуги, за бажанням замовника може бути включено також переміщення оргтехніки, важких сейфів, а також іншого обладнання у залежності від її комплектації. У процесі обговорення з диспетчером усього переліку планованого до транспортування майна, буде підібрано з автопарку вантажну машину, або мікроавтобус, якщо треба Газель, спеціально обладнаний для перевезення, у тому числі офісних меблів, так звана «меблівозка». Звернувшись за послугами у компанію "Грузоперевозки-24", щоб перевезти офісні меблі Київ, будь-який замовник отримає якісне обслуговування на усіх етапах, недорогу ціну а сам захід буде успішно завершено.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com