099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезти піаніно по Києву

Перевезти піаніно по Києву - швидко та якісно в змозі компанія "Грузоперевозки-24", комплексні перевезення пікапами, мікроавтобусами, машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) з послугами вантажників музичних інструментів по всьому Київу. Якщо потрібно терміново замовити послугу перевезти піаніно по Києву телефонуйте, ми з радістю допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Перевезти піаніно по Києву вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Перевезти піаніно по Києву тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Перевезти піаніно по Києву оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся та потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезти піаніно по Києву номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти піаніно по Києву (піаніно Україна) з вулиці Предславинська будинок 12 (район станції метро Олімпійська) на вулицю Лейпцизька будинок 13 (район Печерськ). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри піаніно (Висота * ширина * довжина) та ваги, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезти піаніно по Києву ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м, вантажопідйомність - 1.2т), що дозволяє вмістити цей музичний інструмент в мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 3.0 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. Тобто отримуємо вартість перевезення піаніно у вантажному таксі без послуг вантажників - 360 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, піаніно, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на перевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності перевезення домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі у Києві або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти піаніно по Києву, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулися за адресою. Щоб замовити вантажне таксі Київ потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити піаніно.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте послугу перевезти піаніно по Києву та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезти піаніно по Києву - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезти піаніно по Києву — це справа надзвичайно клопітка, а також складна. Причому не тільки тому, що сам об'єкт транспортування має чималу вагу. Але також тому, що цей вельми поширений музичний інструмент, незважаючи на видиму важкість, вкрай крихкий, а також сприйнятливий до всякого роду вібрацій. Власне цей момент може зажадати від учасників процесу транспортування дотримання деяких порад.

Як перевезти піаніно по Києву - поради

Перевезти піаніно по Києву - поради

Перевезти піаніно по Києву? Складно навряд чи можна ще знайти такий же великий, важкий, в той же час надзвичайно ламкий, ніжний предмет, як цей популярний в деяких музичних колах інструмент. Цілком природно, що він потребує до себе особливого, дбайливого ставлення, причому за всіма показниками: в зберіганні, догляді, налаштуванні, користуванні, а особливо до процесу транспортування. Мало хто знає, але не кожен, навіть професійний автоперевізник візьметься за це, як дехто вважає, невдячна справа. Як же правильно перевезти піаніно, які ж заходи обережності треба б дотримати, щоб цей захід пройшов максимально успішно?

Перевезти піаніно по Києву послуги вантажниківОднією з основних труднощів, особливо для тих людей, які будуть переносити цей інструмент - це неможливість його розбирання. Причому, незважаючи на те, що сам по собі цей вкрай не улюблений вантажниками об'єкт переміщення не тільки великий, важкий, але також надзвичайно незручний. Особлива увага звертається на те, що при його транспортуванні слід виключити будь-які, навіть найменші відштовхувальні або різкі рухи. Тому, що це може зашкодити музичні механізми, що призведе до втрати якісного, мелодійного звучання інструменту.

Ще одна складність полягає в тому, що це музичний інструмент навряд чи поміститься в вантажному ліфті. Тоді буде потрібно ручне перенесення його з використанням спеціальних такелажних ременів. Зазвичай саме в таких випадках питання: як перевезти піаніно самостійно просто не піднімається. Однозначно потрібна допомога сильних вантажників, бажано професійних. Однак слід зауважити ще один нюанс, що чим більше обмежені сходові отвори, а також інші проходи, наприклад в коридорах, чим вище поверховість, тим більше зосередженими, натренованими повинні бути вантажники.

Перевезти піаніно по Києву - підготовчі дії

Перевезти піаніно по Києву - підготовчі дії до перевезення

Перевезти піаніно по Києву деякими необізнаними в цій справі людьми вважається, що це звичайне завдання, така ж, наприклад, як перевезти шафу або крісло. Однак ніяке піаніно не потерпить подібного до себе ставлення. Є певні правила з перевезення музичного інструменту, які потрібно неухильно дотримуватися:

 • Від'єднати всі кришки, панелі, а також ударний механізм, що дозволить вберегти їх, а також полегшити сам об'єкт перенесення.
 • Категорично забороняється переміщати піаніно з використанням металевих роликів - це більше елемент декору.
 • Перенесення піаніно здійснюється так, щоб максимально виключалася вібрація, а тим більше потрапляння різних забруднень всередину пристрою, тому перед транспортуванням воно обгортається пакувальними матеріалами.
 • Виходячи з ваги піаніно, до його переміщення можуть додаватися різні професійні пристрої або механізми. Не рекомендується залишати її під кутом на сходинках. Зазвичай тільки вантажники від компанії "Грузоперевозки-24" мають досвід про те, як правильно спускати його по сходовій клітці без неприємностей. Тому експерти завжди рекомендують звертатися тільки професійним автоперевізникам.
 • Слід також мати на увазі, що всі моделі роялів сприйнятливі до різких температурних перепадів. Тому транспортування їх найкраще робити в теплу пору року.

А як же тоді перевозити взимку? запитаєте Ви. Ось для цього в тому числі, слід звертатися до професійних автопідприємств, таким як, наприклад "Грузоперевозки-24", яке має у своєму розпорядженні все необхідне для цього, включаючи спеціальний автотранспорт.

Перевезти піаніно по Києву - пакування та матеріал.

Перевезти піаніно по Києву - пакування

Щоб добре перевезти піаніно по Києву стоїть максимально забезпечити його від ймовірних пошкоджень. Тому особлива увага приділяється пакуванню інструменту. Всі його виступаючі частини обгортаються щільним папером або картоном. Далі все це фіксується скотчем, а потім ще вся поверхня загортається в поліетиленову плівку. У ній проробляють невеликі отвори для зручності роботи вантажникам. Додатково можна обгорнути домашнім ковдрою, зайве запобігання не завадить. Струни покриваються щільним папером, а в простір над клавішами, під кришкою щільно прокладається поролон або інший м'який матеріал, кришка фіксується скотчем.

Як перевезти піаніно по Києву та заносити у квартиру

Занести музичний інструмент в квартиру треда дбайливо, дуже повільно. По можливості відкриваються всі вікна, виключення різких перепадів температурного режиму. Піаніно-рояль повинен потроху звикати до квартирного мікроклімату. Причому бажано, щоб він постояв з усіма закритими кришками. Не слід відразу ж витирати можливі вологі виділення на поверхні об'єкту. Потрібно просто залишити його у такому положенні до повного природного висихання.

Слід також враховувати той факт, що не рекомендується використовувати тільки що перевезене фортепіано за його прямим призначенням, тобто музикувати, творити на ньому. Так це можливо не вийде тому, що налаштування звуку можна буде проводити не раніше, ніж через тиждень.

Перевезти піаніно по Києву ціна на автомобілі "Грузоперевозки-24"

Перевезти піаніно по Києву ціна
Перевезти піаніно по Києву ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Всі різновиди піаніно транспортуються професійними перевізниками з використанням спеціально обладнаних автомобілях. Зазвичай в таких випадках використовується вантажне таксі або так звана «меблівіз». В кузові таких спецавтомобілів музичні інструменти надійно закріплюються, щоб вони не могли зсуватися зі своїх місць під час руху автомобіля. Особливо гарні для перевезення роялів в будь-яку пору року «меблівіз», в яких стінки кузова додатково оббиті м'якими матеріалами, що гасять будь-які мікровібрації.

Через один-два тижні після перевезення знову проводиться повторна настройка. Після всіх дій налагоджувальника з'ясовується стан інструменту, його звучання. Якщо ще однієї установки не потрібно - то, захід проведено вірно. Значить послуга, щоб перевезти піаніно по Києву пройшла чудово звертайтеся тільки до професіоналів "Грузоперевозки-24".

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com