099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Перевезти вантаж Київ

Перевезти вантаж Київ швидко та зручно з компанією "Грузоперевозки-24", виконуємо вантажні перевезення цілодобово по Київу (області) та Україні. Якщо потрібно недорого - перевезти вантаж Київ пікапами, мікроавтобусами, вантажівками (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) звертайтесь, дзвонить - терміново допоможемо (безкоштовна консультація диспетчерської служби).

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 150 гривень / година
Перевезти вантаж Київ вартість недорогоНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9 м
Об`єм 13 м³
Вантажопідйомність 1500/2000кг
Пасажирські місця 2
Перевезти вантаж Київ тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 150 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +150 грв
Додаткова адреса заїзду +75 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
450 гривень
Машина на 2 години по місту
630 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
810 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Перевезти вантаж Київ оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити перевезти вантаж Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти вантаж (40 ящиків з лікеро - горілчаною продукцією). Перевезти її потрібно по Київу з вулиці Волинська 34/1, продуктова база (район Чоколівка) на вулицю Білоруська будинок 28 (район Лук'янівка). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри вантажа (ящиків) (Висота * ширина * довжина) можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг вантажа повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Перевезти вантаж Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (150) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.90м), що дозволяє вмістити цю продукцію. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення вантажу?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 7.7 км, отже в тарифі (150) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 8.50 грв/км по Київу, тобто отримуємо вартість перевезення вантажу рівною 450 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Мікроавтобуси призначені для перевезення великих, об'ємних, довгих предметів вагою що не перевищує 2000кг. Зручний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні, важкі шафи або інші предмети. Величезний обсяг кузова автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе надзвичайно багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Універсальність даного тарифу, співвідношення розмірів кузова та недорогої тарифної ціни.

Вантажне таксі у Київі або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти вантаж Київ, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі "Грузоперевозки-24", щоб перевезти вантаж Київ , набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Перевезти вантаж Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Перевезти вантаж Київ на сьогоднішній день є пріоритетним з найбільш суттєвих напрямів у життєдіяльності будь-якої зі столичних професійних автотранспортних компаній. Так, транспортна компанія "Грузоперевозки-24" є одним з лідерів не тільки на столичному, але так само на українському ринку автотранспортних перевезень. Здійснюємо вантажні перевезення як по українській столиці, а також по столичному регіону, по всіх містах-супутниках Києва, а також по всій території України, нашій молодої, незалежної держави.

Відмінності "Грузоперевозки-24" від аналогічних автотранспортних компаній.

Головним з основоположних відмінних характеристик, якою володіє компанія - це чесні, справедливі, гранично демократичні підходи у тарифній політиці. Зокрема, при тарифікації на усі послуги, що надаються - менеджмент дотримується мінімально допустимих цінових величин, яких тільки можливі в країні. Навіть при сучасних непростих економічних умовах. При таких обставинах кожною людиною можуть бути замовлені будь-які відповідні для нього послуги, наприклад, невелике вантажне таксі або великотоннажні транспортні засоби при мінімальних витратах. Слід звернути увагу на те, що перевезти вантаж Київ, а так само багато інших послуг надаються компанією цілодобово.

Застосовуючи найсучасніші методи та завдяки творчому підходу у логістиці, персоналом співробітників компанії досягається гранично результативна організація стійких вантажних потоків. Невпинно щодня керівництвом компанії піднімаються встановлені високі стандарти при обслуговуванні клієнтів. Постійно підвищуються вимоги, які мають відношення до всіх, без винятку співробітникам, починаючи з керівної ланки до безпосередніх виконавців - робітників, вантажників або водіїв. Такі практики дозволяють перевезти вантаж Київ максимально якісно, комфортно для замовників.

Перевезти вантаж Київ тарифна політика (ціна) "Грузоперевозки-24" прийнятна недорога вартість.

Перевезти вантаж Київ за допомогою "Грузоперевозки-24" - це найбільш вигідно, причому не тільки у столиці, а також по всьому Київському регіону, так вважають багато експертів у сфері автотранспортних вантажних перевезень. Наприклад, внаслідок того, що заявлені компанією тарифи цілком відповідають встановленним на ринку розцінками. Отже, ці ціни дійсно відображають стан справ у сфері столичних автомобільних перевезень.

Перевезти вантаж Київ компанія вантажне таксі Грузоперевозки-24Важливим фактором при виборі автоперевізника може мати місце наявність солідного автопарку, штату бригади досвідчених вантажників, а також професійно підготовленою диспетчерської служби з відповідним обладнанням. А останній момент позначиться на виборі необхідних для конкретного замовлення автомобілів, який може займати кілька миттєвостей до багатьох годин. Всім цим володіє підприємство "Грузоперевозки-24", завдяки чому клієнти не просиджують годинами в очікуванні необхідних для них транспортних засобів, а дійсно все замовлення обробляються у найкоротші терміни. Внаслідок цього, при чітких, узгоджених діях всього колективу клієнтам пропонуються найбільш прийнятні ціни по численним видам автоперевезень. Бажано б звернути увагу постійним замовникам на те, що вся тарифна сітка, для того, щоб перевезти вантаж Київ залишається на колишній мінімальній величині. Такий стан справ відбувається, незважаючи на безперервно зростаючих цін на запчастини або паливно-мастильні матеріали.

Перевезти вантаж Київ ціна
Перевезти вантаж Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Перевезти вантаж Київ - які послуги надаються .

 • Квартирні, офісні, приміські, або дачні переїзди будь-яких складнощів або масштабів.
 • Вантажні перевезення меблів (м'яких, корпусних), великих видів побутової техніки, холодильників, електроніки, аудіо-відеоапаратури.
 • Транспортування великогабаритних музичних інструментів, таких як, наприклад, рояль.
 • Доставка домашніх тварин, великих рослин, особистих речей замовників.
 • Довезення промислових та продуктових товарів по торговим точкам, магазинам.
 • Вивіз будівельного сміття.
 • Надаються автомобілі тільки в зазначений час (при складанні заявки).
 • Оперативно, якісно виконуються розвантажувально-навантажувальні роботи.
 • Інші види автомобільних перевезень.
Вантажне таксі перевезти вантаж Київ

Найдоступніший транспорт для того, щоб перевезти вантаж Київ

Для того щоб перевезти вантаж Київ щодня, протягом цілого року, водії компанії здійснюють велику кілткість вантажних перевезень, не тільки по столиці або області, а так само по всій країні. Багато киян знають, що всі замовники, клієнти, партнери забезпечені якісними, абсолютно недорогими транспортними послугами. Практичний досвід показує, що вантажне таксі на сьогоднішній день є найоптимальнішим, доступним способом при здійсненні автомобільних перевезень.

У компанії "Грузоперевозки-24" є автомобілі, які можуть бути призначені для вирішення найрізноманітніших завдань. Володіємо безлічь автомобілів, починаючи з вантажопасажирських або вантажних мікроавтобусів, а закінчуючи закордонними автотранспортними засобами різних модифікацій. Маючи у своєму розпорядженні великою різноманітністю мікроавтобусів, завжди, в будь-який час дня чи ночі надаються бажані транспортні послуги з підбором відповідних автомобілів, призначених для вирішення складних завдань. Всі самі можуть підбирати для себе автомобілі потрібних їм марок або вантажопідйомності на сайті. Виберіть потрібний автомобіль клацніть на нього та перед Вами відкриється вся інформація (тарифікація, ціна, розміри, додаткові послуги вантажників).

Перевезти вантаж Київ як замовити послугу?

Перевезти вантаж Київ замовлення компанія Грузоперевозки-24

Перевезти вантаж Київ з "Грузоперевозки-24" не надає особливих зусиль. Все, що належить замовнику, так це зателефонувати за номерами телефонів зазначених вище, або просто залишити на сайті заявку. Диспетчерською службою буде у доступній формі на будь-якій мові (українська, російська) викладено усе в деталях, якщо буде потрібно. До того ж можуть бути дані корисні рекомендації для оптимального підбору автомобіля для вирішення конкретного завдання. Головним чином, замовник просто вказує, обсяги перевезених вантажів з обов'язковим місцем проведення розвантажувально-навантажувальних робіт (юридична адреса). Бажаємо легко та безтурботно перевезти вантаж Київ з "Грузоперевозки-24".

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com