099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Переїзд квартири

Переїзд квартири - пропонує компанія "Грузоперевозки-24", яка здійснює вантажні перевезення меблів та речей по Києву, Київської області та Україні. Якщо потрібно вантажне таксі, щоб виконати послугу - переїзд квартири з послугами вантажників (або без), телефонуйте, (безкоштовна консультація диспетчерської служби), з радістю допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф від 250 гривень / година
Переїзд квартири Київ вартість
Характеристика автомобіля
Довжина
Ширина 2.4м
Висота 2.4м
Об`єм 34м³
Вантажопідйомність 5000кг
Пасажирські місця 2
Переїзд квартири Київ тариф дешево
Інформація о тарифе
Подача машини 250 грн
Мінімальне замовлення 3год+подача
Пробіг понад 10км 13 грн/км
Нічний час з 22-00 +250 грн
Додаткова адреса заїзду +125 грн
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
1000 гривень
Машина на 3 години по місту
1270 гривень
Машина на 3 години + 1 вантажник
1540 гривень
Машина на 3 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці <Вибір транспорту>.
 • У віконце <точка відправлення А> введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно <точка призначення В> вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку <Розрахувати маршрут та вартість>

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Переїзд квартири Київ оператори диспетчерської служби

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити переїзд квартири Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Ви замовили послугу переїзд квартири, щоб перевезти меблі (шафу, 2 дивана, крісло, великий стол, 6 стільців, торшер) та побутову техніку (холодильник, пральну машину, телевізор), велику кількість дрібних, особистих речей. Перевезти все це потрібно по Київу з вулиці Миколи Раєвського будинок 55 (район Печерськ) на переулок Коломиевский будинок 6 (район Голосеєво). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів та побутової техніки (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Переїзд квартири Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажна машина за тарифом (250) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 6м, ширина - 2.4м, об`єм - 34м³, висота - 2.4м), що дозволяє вмістити цей вантаж у вантажівку. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 5.8 км, отже в тарифі (250) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 13 грн/км. Тобто вартість послуги "переїзд квартири" дорівнюється ціні 1000 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Man
 • Mercedes-Benz Actros
 • Isuzu NQR75

Вантажна машина служить для транспортування неймовірно великих, важких або довгих предметів вагою що не перевищує 5000кг. Недорогий тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні, важкі шафи, сейфи або інші предмети. Величезний обсяг кузова цього автомобіля просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе величезну кількість вантажу. Служить для термінових переїздів офісів, дачні, переїзд квартири. А також бере участь при доставці товарів у маркети, розвозить товар по торговим точкам. У свою чергу у нього легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, банкомати, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Ефективність цього тарифу то що за невеликі гроші можна доставити важкий вантаж куди завгодно у Києві, області та по усій території України.

Вантажне таксі у Києві або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити переїзд квартири Київ, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити меблі та інши речі.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте переїзд квартири Київ та Київська область у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Переїзд квартири Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Переїзд квартири у даний час у Києві або у будь-якому іншому населеному пункті Київської області чи України вже не представляє великих труднощів. Зараз майже кожне професійне автотранспортне підприємство, яке спеціалізується на виконанні багатьох типів вантажних перевезень, зможе заявити про те, що тільки воно одне зможе це зробити. Проте чи так це насправді, чи дійсно будь-який автоперевізник зможе якісно впоратися з такою на перший погляд простим завданням?

Здійснити вантажні перевезення у Київі та області для відомої компанії "Грузоперевозки-24" є основним напрямком у її буденної, професійної діяльності. Підприємство має у своєму розпорядженні найсучаснішу матеріально-технічну базу, висококваліфікований персонал співробітників, завжди сумлінно виконують свої функціональні обов'язки. Багаторічний досвід практичної діяльності, професійна майстерність кожного окремого співробітника, доведене до досконалості, гарантують забезпечення найвищого рівня безпеки при транспортуванні будь-яких вантажів.

Переїзд квартири Київ

Що зробити щоб замовити переїзд квартири недорого

Замовити переїзд квартири, така думка цілком ймовірно приходила багатьом людям, яким хоча б один раз у житті пощастило зіткнутися з таким неймовірним подією як квартирний переїзд? Такі «щасливчики» напевно знають, що це дуже клопітний захід, який може порушити на якийсь період часу буденний порядок життя, а також легко може вивести з рівноваги.

Переїзд квартири Київ, що доведеться зробити:

 • Скласти - упакувати велику кількість речей.
 • Розібрати та зібрати меблі.
 • Потурбуватися про збереження крихких речей.
 • Знайти гідного перевізника для послуги переїзд квартири.
 • Ознайомитися з послугами автоперевізника.
 • Зуміти з ним обговорити все до дрібниць.
 • А як не упустити щось, що не врахували?

Причому це тільки малий перелік питань, якщо мешканець який переїзджає прийняв рішення скористатися послугами професійного перевізника, який все, до найменшої дрібниці може взяти на себе. А скільки питань може виникнути у нього, якщо він вирішить, що ніякой замовленні йому не потрібен, що він впорається самостійно або друзі, сусіди зможуть допомогти? А де взяти вантажівку, та побільше, щоб за одну ходку усе відвезти? Ось, наприклад, чому останнім часом все частіше ті, у кого намічається переїзд квартири, звертаються до компаній, які надають комплекс послуг, пов'язаних з переїздами.

Як замовити переїзд квартири Київ та область у компанії "Грузоперевозки-24"

Київське транспортне підприємство "Грузоперевозки-24" є мувінгової компанією, яка займається реалізацією різних видів вантажних перевезень у тому числі і послугу переїзд квартири. Завдяки своєму напрацьованого досвіду успішно вирішуємо будь-які завдання, пов'язані з квартирними, офісними переїздами. Досвідченими фахівцями, після оформлення заявки будуть взяті на себе усі обов'язки по організації, реалізації квартирного переїзду. Співробітниками будуть триматися під абсолютним контролем усі етапи цього заходу, А самому замовнику буде потрібно усього лише призначити дату, час того коли він планує здійснення самого процесу переїзд квартири.

Переїзд квартири Грузоперевозки-24

Квартирний переїзд, комплексне обслуговування

Компанієй "Грузоперевозки-24" високо цінується час замовників, тому готові запропонувати цілий комплекс додаткових послуг, які переважно є візитною карткою.

Власне це здійснення:

 • Проведення підготовчих робіт до переїзду квартири: розбирання меблів, пакування речей, навантаження в вантажне таксі, перевезення.
 • Ручне транспортування речей при потребі (усі умови заздалегідь обумовлюються з менеджментом або диспетчерською службою).
 • Підготовки, перевезення побутової техніки, інших приладів.
 • Можливості вивезення з подальшої утилізації застарілих меблів.
 • Слідом за переїздом квартири, розпакуванням усіх перевезених речей, прибирання нової квартири, вивезення сміття, пакувального матеріалу, робочими.

Переїзд квартири поетапність

Всі квартирні перевезення складаються з декількох етапів. Перш за все, це початкові етапи, які зазвичай можуть включати у себе підготовку меблів, електротехніки, особистих речей, їх пакування, у тому числі особливе пакування крихких або особливо цінних речей. При використанні високоякісною, професійною упаковки буде здійснено надійне запобігання випадкових пошкоджень підготовленого до перевезення майна у процесі вантажно-розвантажувальних робіт або у ході транспортування. Бажано звернути увагу на те, що про упаковці варто було б потурбуватися завчасно. Зокрема відвести на цей захід тобто переїзд квартири досить-таки багато часу, щоб усе було ретельно упаковано, промаркировано, кожна деталь була б на своєму місці. Звичайно, при бажанні замовника, компанія з радістю надасть йому усі найнеобхідніші для цього пакувальні матеріали: картон, папір, гофровану плівку, скотч, коробки тощо. Однак навіщо самим виробляти такі тривалі, болісні, нудні роботи, якщо навіть все це можна довірити досвідченим працівникам компанії?

Переїзд квартири Київ - перевезення меблів, ціна

Переїзд квартири Київ ціна на "вантажне таксі"
Переїзд квартири Київ Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13
Переїзд квартири Київ перевезення

Автопарк компанії "Грузоперевозки-24" має у своєму розпорядженні цілий арсенал найрізноманітніших, багатофункціональних вантажних автомобілів та мікроавтобусів для транспортування вантажів з будь-якими габаритами або масою, залежно від масштабності квартирного переїзду. Проте, у більшості випадків застосовуються автомашини з малою місткістю. Весь автомобільний транспорт чистий, обладнаний спеціальними ременями, кріпильними пристосуваннями для надійного фіксування вантажів, щоб запобігти будь б то не було пошкодження їх у період руху.

Крім того, спеціально, для перевезення меблів замовив послугу переїзд квартири у автопарку передбачені автомобілі "меблівозкі". Однак трапляється так, що не завжди потрібно здійснювати перевезення великої кількості речей. Наприклад, усього лише перевезти тільки що придбану нову велику побутову техніку з гіпермаркету для нової квартири додому або перевезти деякий елементи декору для нової обстановки. Для таких цілей досвідчені перевізники зазвичай пропонують вантажне таксі "Грузоперевозки-24", яке також можна замовити як додаткову повноцінну послугу. Усі розцінки на послуги добре розписані на цьому сайті gruzoperevozki-24.kiev.ua, вибравши потрібний автомобіль чи тариф, Ви зможете вивчити усю інформацію даного тарифу, ціни та ін.

Для того щоб замовити переїзд квартири, а також для отримання більш докладної інформаціі про надані знижки, бонуси, акції для своїх клієнтів - зв'яжіться з диспетчерською службою або з менеджерами компанії за вказаними телефонами: (067)903-81-21 (093)463-14-01 (099)489-08-37

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com