099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажівка для переїзду Київ

Вантажівка для переїзду Київ пікапи, мікроавтобуси, машини (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) у будь якому районі міста, Київської області від компанії "Грузоперевозки-24" це завжди швидкі, цілодобові вантажні перевезення. Як що потребуєте комплексі послуги вантажників (або без) плюс вантажівка для переїзду Київ, телефонуйте, звертайтесь - допоможемо!

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 160 гривень / година
Вантажівка для переїзду Київ вартість недорогоНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3/4.2м
Ширина
Висота 1.6/2м
Об`єм 9/18м³
Вантажопідйомність 1500кг
Пасажирські місця 2
Вантажівка для переїзду Київ тариф
Інформация о тарифе
Подача машини 160 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +160 грв
Додаткова адреса заїзду +80 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
480 гривень
Машина на 2 години по місту
660 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
840 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці <Вибір транспорту>.
 • У віконце <точка відправлення А> введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно <точка призначення В> вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку <Розрахувати маршрут та вартість>

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби для замовлення вантажівка для переїзду Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажівка для переїзду Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібна вантажівка для переїзду Київ, щоб здійснити перевезення меблів 12 дітячих шкільних парт розмірами (довжина - 90см, висота - 75см, ширина - 60см) та стільки ж стільців. Перевезти все це требо по Київу з вулиці Данила Щербаківського будинок 35 (район Нивки, колишня Щербакова) на вулицю Дегтярівська буд.26 (район Лук`янівка). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина) та їх кількість, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів повинен бути трохи меньше на 10-15% від параметрів машини. На цьому все! Вантажівка для переїзду Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажівка "Газель" за тарифом (160 Газель) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4м, ширина - 2м, об`єм - 18м³, висота - 2м), що дозволяє вмістити ці меблі у машину. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення кухні Київ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 6.9 км, отже у тарифі (160 Газель) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 8.50 грв/км. Тобто отримуємо вартість переїзду яка дорівнює 480 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахувати, телефонуйте у диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Газель бортова
 • Газель (дуплет, дуэт) тентована
 • Газель довга база тент
 • Газель суцільнометалева

Вантажівки призначені для транспортування великих, об'ємних, довгих предметів вагою яка не перевищує 1500кг. Універсальний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні шафи або інші предмети інтер'єру то ці вантажівки якраз. Величезний обсяг кузова автомобілей може вмістити у себе надзвичайно багато. Відмінність від своїх робочих конячок імпортного виробництва у тому що у них немає у кузові колісних арок. Тому об'ємний простір у них більше та внаслідок цього перевезе набагато більше. Вантажівка для переїзду Київ призначення: для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: велике холодильне обладнання, домашні предмети меблів, дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, дробини, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура , спец техніка ... Список предметів, що перевозяться не перелічити. Вантажні перевезення вантажівкою Газель це лідер даного тарифу, незаперечна при переїздах.

Вантажівка для переїзду Київ або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулися за адресою. Щоб замовити вантажівку для переїзду Київ, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте переїзд.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору вантажівки.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості послуг.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб, швидко приїхала вантажівка для переїзду Київ замовляйте вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажівка для переїзду Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажівка для переїзду Київ може знадобитися для багатьох людей у житті, у яких трапляються переїзди з однієї квартири в іншу. А деяким щасливчикам часом доводиться переїжджати в абсолютно нову, свою власну, тільки що придбану квартиру. Тим не менш, не настільки важливо, куди люди переїжджають: у сусідній будинок, вулицю або у інший регіон. Головне у всіх таких непростих заходах це те, щоб в процесі, як правило, швидкого переселення нічого не могло загубитися, розбитися чи навіть зламатися.Вантажівка для переїзду Київ Грузоперевозки-24 Знаючи, що вантажні перевезення звичайної або офісної меблів для будь-якого: великого чи невеликого населеного пункту справу досить-таки відповідальна, до якої необхідно ретельно готуватися. Звичайно, можна все зробити самостійно, але при цьому витратити безліч свого особистого часу, нервів, причому не факт, що пройде добре. Але можна на цьому значно заощадити, особливо якщо переселенці - люди вельми зайняті. Можна довіритися професіоналам, таким як перевізник - компанія "Грузоперевозки-24". Так популярна у столиці послуга «вантажне таксі» (вантажівка для переїзду Київ) - це стрімкий переїзд за доступними для усіх цінами, це реальність наших днів. Крім того, можна замовити недорого тільки навантажувальні та розвантажувальні роботи меблів, або звичайну оренду автомобіля.

Підприємством-автоперевізником вантажне таксі "Грузоперевозки-24" пропонується повністю підготувати, а потім здійснити квартирний, офісний переїзд у Києві. Крім безпосереднього транспортування до підготовчим заходам зазвичай ставляться: підготовка речей замовника до транспортування, включаючи пакування речей матеріалами перевізника, перенесення, навантаження-розвантаження об'єктів меблів чи інше в автотранспорт.

Вантажівка для переїзду Київ - особливості квартирного

Вантажівка для переїзду Київ – це найголовніша умова для будь-якого переїзду. Але слід ознайомитися з деякими особливостями, а саме:

 • Перед транспортуванням демонтується уся велико розміру мебля з технікою. Тому, що все, що можна розібрати займає набагато менше місця в кузові машини.
 • Слід істотно попрацювати для ретельного пакування усіх передбачуваних до транспортування предметів - від цього буде залежати їх збереження. Як правило, дзеркала, скло, кераміка, а також техніка обгортається пухирчастої- бульбашковою плівкою, пінопластом, тканиною. Загалом, будь-якими відповідними матеріалами, які допоможуть у пом'якшенні ударів. А предмети, які не б'ються, зазвичай пакуються папером або поліетиленом.
 • Усі коробочки, згортки, пакети маркуються, що істотно прискорить процеси розбирання речей у місці призначення.
 • Усі речі що перевозяться компактно розміщуються у кузові автомашини. Так, скло, дзеркала встановлюються на ребрах, важкі речі розміщуються в горизонтальному положенні, а зверху на них ставляться коробки з більш легкими речами.
 • Побутова техніка перевозиться у робочому, вертикальному положенні. Не рекомендується міняти вертикальне положення холодильників, пральних або посудомийних машин.

Вантажівка для переїзду Київ або облать особливості офісного.

Ці, а також багато інших особливостей чи то квартирні або офісні переїзди по Києву або області, з послугою «вантажне таксі» всім колективом компанії "Грузоперевозки-24" дотримується неухильно. Досвідчені вантажники зможуть швидко підготувати до транспортування абсолютно будь-яку офісну меблю та оргтехніку. Всі заходи здійснюють охайно, швидко. Наприклад, переміщення офісу будь-якої складності може бути проведений в нічний час, адже підприємство функціонує цілодобово. Так закінчивши робочий день в одному приміщенні старого офісу, початок нового робочого дня для офісних працівників може початися в будь-якій точці української столиці.

Вантажівка для переїзду Київ ціна - вантажне таксі "Грузоперевозки-24"

Вантажівка для переїзду Київ ціна на "вантажне таксі"
Вантажівка для переїзду Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажівка для переїзду Київ також може знадобитися людині, якому требо вантажні перевезення або квартирне транспортування предметів в Києві або області, але він навіть не знає з чого почати. А все, як правило, елементарно. Для організації, проведення повноцінного квартирного переїзду під ключ необхідно просто звернутися у компанію "Грузоперевозки-24" через сайт gruzoperevozki-24.kiev.ua чи зателефонувавши за номерами телефонів. А далі відповісти на питання одного з менеджерів або оператора диспетчерської служби автопідприємства.

Вантажівка для переїзду Київ вантажне таксіВідштовхуючись від того, які обсяги вантажу передбачається транспортувати, а також місце, в яке його потрібно привезти, диспетчером буде підібрано найоптимальніший транспортний засіб. А якщо буде потрібно, то буде також спрямована потрібна чисельність професійних вантажників, які в точності будуть виконувати замовлення (згідно за заявкою). Фахівці відзначають, що не бажано намагатися заощадити на послугах вантажників при квартирних перевезеннях, особливо, якщо має бути перенести безліч речей, а в будинку як завжди несподівано зламався вантажний ліфт? що тоді робити. Досвідчені працівники нададуть таку автомашину, в кузові якої з легкістю помістяться всі речі, а значить майже або повністю не залишиться вільного місця у кузові вантажівки. Такий підхід до справи буде означати, що будь-якому замовнику не доведеться переплачувати напівпорожній вантажний автомобіль. Звичайно, всіх особливостей, нюансів будь-яких перевезень просто не перелічити, їх навіть неможливо передбачити в одній статті. Тому коли комусь знадобиться термінове вантажне перевезення квартири або офісу експерти рекомендують звертатися в вантажне таксі "Грузоперевозки-24".

Вантажівка для переїзду Київ - замовлення

Вантажівка для переїзду Київ - замовленняДля того щоб квартирні переїзди проходили вдало, слід відразу ж звертатися до професійних автоперевізникам. Зазвичай такі перевізники стикаються з транспортуванням будь-яких обсягів вантажів, в різноманітних масштабах переїздів. Так для співробітників компанії "Грузоперевозки-24" не злякає відсутність ні простих, ні вантажних ліфтів в деяких столичних будинках, коефіцієнт поверховості, кепські погодні умови або як часто це буває надмірно обмежений простір парковки у Київських дворах. З компанією-лідером, незважаючи ні на які труднощі, квартирні переїзди проходять жваво, без зайвих проблем.

Диспетчерська служба "Грузоперевозки-24", втім, як весь колектив працює цілодобово без вихідних. Машини, як правило, подаються протягом двадцяти-тридцяти хвилин, після оформлення замовлення. Особливо компанія пишається чесними відносинами з замовниками, а це значить, що відсутні приховані платежі та завищені тарифи. Весь колектив компанії дорожить своєю репутацією, а це значить, вантажівка для переїзду Київ прибуде в строго обумовлений час, а все обслуговування пройде на найвищому рівні професійної майстерності.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com