099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Борщагівка

Вантажне таксі Борщагівка - швидкі перевезення речей, меблів, побутової техніки та іншого вантажу : пікапами, мікроавтобусами, машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т). Якщо Вам терміново потрібне - вантажне таксі Борщагівка з послугами вантажників (або без), телефонуйте - звертайтесь (безкоштовна консультація диспетчерської служби).

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 110 гривень / година
Вантажне таксі Борщагівка вартість недорогоНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 2.4м
Ширина 1.5м
Висота 1.4м
Об`єм 5 м³
Вантажопідйомність 800 кг
Пасажирські місця 2
Вантажне таксі Борщагівка тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 110 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +110 грв
Додаткова адреса заїзду +55 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
330 гривень
Машина на 2 години по місту
490 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
650 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості автоперевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати вартість, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Борщагівка

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Борщагівка номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість.

Наприклад, Вам потрібно перевезти бетонозмішувач у розібраному стані з вулиці Григоровича-Барського, будинок 3, (район Борщагівка) на вулицю Єнтузіастів буд 31 (район Русанівка). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри бетонозмішувача (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі Борщагівка ціна Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (110) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 2.4м, ширина - 1.5м, об`єм - 5м³, висота - 1.40м), що дозволяє вмістити цю будівельну техніку. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 23.1 км, отже в тарифі (110) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7.50 грв/км, тобто отримуємо вартість 330 + (13.1км * 7.50 грв/км) = 428 гривень 25 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Trafic (Long)
 • Volkswagen Transporter
 • Opel Vivaro
 • Ford Transit
 • Mercedes Vito
 • Nissan Primastar

Мікроавтобуси цього тарифу неперевершено впораються з перевезенням таких предметів: шафи у розібраному стані, стандартну софу, диван-книжку, кілька крісел, музичну апаратуру, тренажери спортивні, меблевий гарнітур, мопеди та велосипеди, столи та стільці, взагалі поміщає у себе два піддону. Чудово проїдуть у таких важких місцях як: у багатоповерхових гаражах, у підземних парковках маркетів, їм не створять перешкоду обмежувачі висоти (шлагбауми) при в'їзді на подвір'я житлових будинків. Зручні, швидкохідні, високоманеврені.

Вантажне таксі Борщагівка у Київі або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам терміново потрібно вантажне таксі Борщагівка щоб перевезти будівельні матеріали чи вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі Борщагівка у компанії "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Борщагівка - тарифи

Pickup. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

MiniBus. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Bus. Бус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

MaxiBus. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

3-х тонник. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

5-ти тонник. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Борщагівка набуває все більш актуального значення особливо останнім часом. Настала пора звичайних робочих буднів, а разом з ними виникла гостра необхідність у вирішенні безлічі ділових, побутових, а також виробничих питань. Велика частина киян і гостей Київа концентрується на здійсненні вантажних перевезень, таких як наприклад, через переїзд з різних районах в інші. Найчастіше, це викликано офісними, квартирними, заміськими або будь якими іншими формами видів переїздів.

Вантажне таксі Борщагівка

Для того щоб більш раціонально влитися в робочі процеси, повноцінно почати втілювати в життя свою трудову, ділову діяльність після відпускного періоду компанією "Грузоперевозки-24" пропонується для початківців і досвідчених бізнесменів, або новоспечених киян послуга вантажне таксі. Ми є вельми дослідної транспортної компанією. Чи не обмежуємося діяльністю тільки квартирними переїздами великих, середних або малих. Можемо запропонувати бригаду вантажників, працівників для розбирання-збирання меблів різного рівня складності, якщо знадобиться, а також заміські, дачні переїзди, по всій київській області а також по Україні.

Пропонуємо замовникам - вантажне таксі Борщагівка недорого

Вантажне таксі Борщагівка пропоноване командою "Грузоперевозки-24" не є єдиною повноцінною послугою з усього арсеналу. Представляємо найбільш широкий сервіс цілодобових вантажних перевезень, включаючи безпосереднє обслуговування вантажів. Чи можемо супроводжувати, перевозити абсолютно будь-який вантаж при холодах в умовах засніженості, в спеку, в мерзенну дощову погоду. Звертаємо увагу, що автотранспортне підприємство професійно виконує вантажні перевезення, переїзди в Київі, а також по всій Україні вже досить-таки давно. Так, наприклад, працюючи не покладаючи рук довгі роки підприємство завоювало відмінну, чудову репутацію як досить-таки надійна компанія. Має у своєму розпорядженні широкої базою постійних замовників, а також бізнес-партнерів в справі транспортних перевезень. Всі перевезення здійснюються за допомогою вантажно-пасажирських мікроавтобусів або вантажівок. А при особливої ​​потреби ми зможемо задіяти вантажопасажирські автомобілі з довгими базами і кузовами з підвищеною місткістю.

При зверненні до компаніі "Грузоперевозки-24" ви отримуєте:

 • Повноцінне обслуговування вантажним таксі, вантажними або вантажопасажирськими машинами. Більш того транспортування пасажирів з вантажами дозволяє проводити контроль всіх етапів, протягом всього шляху.
 • Перевезення мікроавтобусами, пікапами, вантажівками цілодобово.
 • Транспортування будь-яких предметів, різної ваги, довжиною до чотирьох з половиною метрів.
 • Обслуговування з повним експедируванням коли замовники не мають можливість розвозити вантажі по своїм об'єктам.
 • Різні форми переїздів по Київу та Київської області, або конкретно по Святошинському району. При виникненні гострої необхідності ми завжди зможемо запропонувати великий спектр додаткових послуг, наприклад бригаду вантажників, які здійснять всі розвантажувально-навантажувальні роботи.
 • Офісні та квартирні, дачні або заміські переїзди, вельми дешево без ускладнень і проблем.
Вантажне таксі Борщагівка ціна на "вантажне таксі"
Вантажне таксі Борщагівка ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажне таксі Борщагівка з «переїздом під ключ» недорого.

Ніхто зараз можливо не здивується пропозицій з перевезення меблів, побутової або оргтехніки, власних речей, а також інших важких, великогабаритних предметів. До слова сказати, саме компанією "Грузоперевозки-24" пропонується послуга "переїзди під ключ" в різних районах Києва. Це означає, що працівники повністю перенесуть речі з одного міста призначення в інше. Вантажники акуратно завантажать, дбайливо розвантажать, піднімуть та розставлять меблі строго в зазначені місця на новій квартирі або офісу, викинуть надлишки, разом зі сміттям, яке може залишатися після таких дій.

На прохання замовників можемо організувати цілодобово:

 • Перевезення різних меблів, будь-які її елементи окремо.
 • Складання-розбирання меблів.
 • Заміське перевезення.
 • Поїздку за місто за вантажем.
 • Транспортування піаніно, інших великогабаритних і важких музичного обладнання.
 • Розвантаження-навантаження за допомогою вантажників.
 • Супровід вантажів, плюс два пасажира в вантажопасажирському мікроавтобусі.
 • Перевезення домашних речей.
 • Перевезення тварин.
 • Транспортування велосипедів, мотоциклів та ін.

Вантажне таксі Борщагівка переваги компанії "Грузоперевозки-24"

Вантажне таксі Борщагівка недорого

Вантажне таксі Борщагівка працює цілодобово а також в святкові дні. Автомобілі та мікроавтобуси керуються досвідченими водіями, а якщо знадобиться, до них приєднуються вантажники. Маршрут руху прокладається за допомогою новітньої навігаційної апаратури. З її допомогою водіями легко об'їжджати всякі дорожні пробки. Такий підхід дозволить максимально швидко, і дуже недорого (зберігаючи ПММ) виконувати транспортування вантажів.

Звичайно транспортування здійснюється за допомогою тентованих вантажiвок або ж вантажно-пасажирських мікроавтобусів з довгими, середними базами. Рухомий склад транспортної компанії "Грузоперевозки-24" повністю відповідає стандартам вантажного таксі. Салон та вантажний кузов таких автомашин обладнуються від двох до п'ятьма місць для пасажирів. Такі місця займаються вантажниками, замовниками які безкоштовно зі зручністю супроводжують свій вантаж. Постійні замовники у курсі, що ними оплачуються лише вантажні перевезення, а проїжджають вони безкоштовно.

Вантажне таксі Борщагівка - додаткові недорогі послуги

Велика частина перевезень на вантажному транспорті по Борщагівці та Києву, столичному регіону проводяться з вантажно-розвантажувальними роботами. Ми цінуємо всі побажання замовників. Тому даємо їм право вибору, хто безпосередньо буде саме здійснювати ці роботи. Тому ми порекомендували б вдатися в таких ситуаціях до професіоналів в цій сфері.Вантажне таксі Борщагівка послуги Довіряйте виконання всієї розвантажувально-навантажувальної роботи досвідченим вантажникам. Особливо це відноситься до перевезень піаніно, роялів або ж холодильників.

Час від часу людям потрібно вантажні перевезення чого небудь в різних районах Києва такого як наприклад Борщагівка. Коли це не можливо, тоді водіями "Грузоперевозки-24" це буде зроблено за вас. У таких випадках, під час замовлення, сповіщайте про це диспетчерів завчасно. Якщо для отримання вантажу потрібно нотаріальна довіреність, водії повідомлять паспортні дані.

Зробити термінові виклики, або замовити послугу вантажне таксі Борщагівка або в будь-якому районі Києва ви зможете за вказаними телефоними номерами компаніі.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Замовити вантажне таксі "Грузоперевозки-24" можливо Київ - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.