099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Бориспіль

Вантажне таксі Бориспіль від компаніі "Грузоперевозки-24" яка здійснює цілодобові вантажні перевезення по Борисполю, Бориспільському районі пікапами, мікроавтобусами, вантажівками (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т). Треба терміново замовити вантажне таксі Бориспіль з послугами недорогих вантажників (або без), телефонуйте, звертайтесь допоможемо.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 100 гривень/год
Вантажне таксі Бориспіль недорого вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 1.7м
Ширина 1.5м
Висота 1.2м
Об`єм 3 м³
Вантажопідйомність 500 кг
Пасажирські місця 1
Вантажне таксі Бориспіль тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 100 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7 грв/км
Нічний час с 22-00 +100 грв
Додаткова адреса заїзду +50 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
300 гривень
Машина на 2 години по місту
460 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
620 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Бориспіль

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Бориспіль номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти пральну машину LG та небагато особистих речей. Перевезти їх потрібно з міста Бориспіля Київська область з вулиці Котляревського будинок 34 у Київ на вулицю Бориславська будинок 30/6 (район Відрадний). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри пральной машини (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей та техніки повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі Бориспіль ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажний легковик (пікап) за тарифом (100) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 1.7м, ширина - 1.5м, об`єм - 3м³, висота - 1.20м), що дозволяє вмістити цей вантаж в автомобіль. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 44.2 км, отже в тарифі (100) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 7 грв/км, а міжміський кілометраж (20км) між Борисілем та Київом буде помножений на 14 грв/км, поняття "колорейс". Тобто вартість перевезення речей у вантажному таксі складає 300 + (12км * 7 грв/км) + (20км * 14 грв/км) = 664 гривені. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Kangoo
 • Ford Connect
 • Volkswagen Caddy
 • Сitroёn Berlingo
 • Peugeot Partner
 • Lanos (пикап)

Для перевезення невеликого обсягу вантажу цей тариф є найкращим з усіх. Скромні розміри вантажівок вражають своєю місткістю. Служать для перевезення: пральних машин, особистих речей, картин та різних предметів інтер'єру, електроніки, газових плит та котлів, велосипедів та скутерів, малих розмірів меблів ... У них можна здійснювати дрібні домашні переїзди, розвозити по торговим точкам поліграфію та канцелярію та тп. Взагалі машини призначені на перевезення предметів вагою не більше п'ятсот кілограм та додатково має одне посадочне місце для пасажира. Надманеврені, комфортабельні автомобілі.

Вантажне таксі Бориспіль або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі Бориспіль потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі Бориспіль у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Бориспіль - тарифи

Pickup. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

MiniBus. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Bus. Бус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

MaxiBus. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

3-х тонник. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

5-ти тонник. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Бориспіль щодня спрямовує операторами-диспетчерами компанії "Грузоперевозки-24" для здійснення безлічі вантажних перевезень. Однак вся професійна діяльність компанії не обмежується одним лише Борисполем. У неї включені перевезення по українській столиці, Київської області, а також по усій території України. Різноманітність парку вантажно-пасажирських мікроавтобусів або автомобілів надає чудові можливості для оперативної подачі таксі практично для будь-яких видів вантажу.Вантажне таксі Бориспіль Грузоперевозки-24

Досвідченими операторами диспетчерської служби "Грузоперевозки-24" або менеджерами буде надана професійна допомога замовникам по підбору необхідних транспортних засобів для транспортування особистих речей громадян, меблевих гарнітурів, піаніно, пральних машин або будь-яких вантажів з Бориспільського аеропорту, або навпаки. Наприклад, за допомогою великих мікроавтобусів з обсягами достатніми для перевезення декількох палет вантажу або довгомірних профілів можна з легкістю здійснювати середньостатистичні квартирні або офісні переїзди. Таким чином, можна зробити висновок, що завдяки своїй маневреності, а також висоті кузовів до 2-х метрової висоти, вантажні мікроавтобуси є найоптимальнішими та придатні для служби у вантажне таксі Бориспіль.

Для чого зазвичай замовляють вантажне таксі Бориспіль?

 • Для вивезення будівельного сміття після ремонтів.
 • Для перевезень майна при офісних або квартирних переїздах.
 • Для дбайливого транспортування піаніно міськими нерівностями доріг.
 • Для перевезень побутової техніки такої: як холодильників у будь-яких положеннях (стоячи, лежачи), пральних машин.
 • Для перевезення м'якої та великих меблів або великої аудіо/відео техніки.
 • Замовлення вантажівок та вантажних мікроавтобусов у потрібний час для особистих цілей.
 • Для швидкого виконання вантажно-розвантажувальних робіт, або будь-яких інших вантажних перевезень.

Вантажне таксі Бориспіль з Києва до Борисполя або у зворотньому напрямку

Вантажне таксі Бориспіль послугиБориспільчанам компанія пропонує організацію будь-яких різновидів переїздів або вантажних перевезень, наприклад, безпосередньо по місту Борисполю, або у будь-яку точку столичного регіону та по всій Україні. Для цього замовники усього лише дзвонять за вказаними номерами телефонів, а представники компанії-перевізника позбавляють від зайвої клопітністі, яка, як правило, може виникнути при різномасштабних переїздах або перевезеннях вантажу.

Диспетчерською службою будуть якісно, кваліфіковано підібрані автомобілі, які найбільш підходять для перевезення конкретних замовлень. Замовникам абсолютно не доведеться переплачувати за експлуатацію великовантажних автомобілів. Більш того, фахівцями цієї ж служби будуть розроблені найбільш оптимальні маршрути проходження транспортних засобів до місць призначення. Звертаючись власне у "Грузоперевозки-24" не доведеться самостійно розбиратися з усіма тонкощами переїздів. А увсі підготовчі роботи будуть проведені командою професіоналів.

Вантажне таксі Бориспіль ціна на "вантажівки, мікроавтобуси, автомобілі"
Вантажне таксі Бориспіль ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажне таксі Бориспіль недорого з аеропорту

Вантажне таксі Бориспіль досить-таки часто замовляється для здійснення перевезеннь авіавантажів, які щоденно прибувають літаками до бориспільського аеропорту. Досвідченими, професійними водіями, багато з яких є боріспольчані, будуть розвезені, а також доставлені на місця призначення вантажів у Борисполі. Цю ж послугу можна реалізувати також у місті Києві або у інших населених пунктах столичного регіону або всієї держави. Компанією гарантується, своєчасна, швидка доставка абсолютно різних вантажів. Автотранспортним підприємством здійснюються повноцінні комплекси послуг, які можуть знадобитися для усіх мешканців Бориспіля. Зокрема, для тих, хто прийняв рішення про здійсненні покупок великогабаритної побутової техніки в магазинах у столиці, проте не мають можливості привезти її самостійно до своїх домівок. При таких обставинах саме вантажне таксі Бориспіль зможе привезти з Києва будь-які вантажі, меблі у тому числі громіздкі речі, які незручно буде перевозити міжміськіми пасажирськими автобусами, або особистим автотранспортом.Вантажне таксі Бориспіль у аеропорту

Надійне, дешеве вантажне таксі Бориспіль

Вантажне таксі Бориспіль яке зазвичай пропонується з повним комплексом послуг по місту Борисполю, Києву або столичному регіону організовуються для транспортування будь-яких вантажів з об'ємом до 36 м³, а також масою до п'яти тонн. Такі послуги можна реалізовувати в усіх напрямках між будь-якими населеними пунктами, містами України.

Вантажне таксі Бориспіль переваги компанії "Грузоперевозки-24":

 • Чемно-коректне поводження з замовниками під час їх обслуговування на усіх етапах. Це взагалі є корпоративною рисою, що не обговорюється, виповнюється усім персоналом працівників беззаперечно.
 • Надійність, швидкість, безпека перевезень, які включають навіть вельми тендітні вантажі. Це забезпечується щорічним проходженням кожним автотранспортним засобом регулярного техобслуговування. Крім того фахівцями у області логістики скрупульозно опрацьовуються усі маршрути транспортування.
 • Пропонується комплексне обслуговування перевезень або переїздів (квартирних, офісні, дачні), за участю бригади вантажників. Причому все це замовник може отримати у одному місці.
 • Найнижча, найбільш прийнятна ціна, а також фіксована тарифікація. Слід також особливо відзначити, що вартість послуг компанії на сьогоднішній день найоптимальніша у середовищі київських компаній-перевізників.

Як замовити вантажне таксі Бориспіль дешево

Замовити вантажне таксі Бориспіль

Для того щоб оформити замовлення потрібно наприклад, подзвонити по одному з вказаних контактних телефонів. Слід звернути увагу на те, що для зручності клієнтів компанію представляють основні мобільні оператори країни. Дзвінки оператори приймають цілодобово, без вихідних або святкових днів. Крім того можна просто зателефонувати у диспетчерську службу з питаннями загальної консультації, наприклад, можна ознайомитися з тарифами. Диспетчери або менеджери крім підбору найбільш відповідного автомобіля, прорахують загальну вартість послуг. А постійним клієнтам зазвичай пропонуються хороші знижки. Вантажне таксі Бориспіль від компаніі "Грузоперевозки-24" — це кращий вибір сьогоднішнього дня..

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com