099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Буча

Вантажне таксі Буча вантажні перевезення від компанії "Грузоперевозки-24" це завжди надійні, швидкі та цілодобові перевезення речей, побутової техніки, будівельних матеріалів та інших вантажей по всієї Київської області. Щоб замовити вантажне таксі Буча телефонуйте, звертайтесь, допоможемо, безкоштовна консультація диспетчерської служби.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 100 гривень/год
Вантажне таксі Буча вартість недорогоНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 1.7м
Ширина 1.5м
Висота 1.2м
Об`єм 3 м³
Вантажопідйомність 500 кг
Пасажирські місця 1
Вантажне таксі Буча тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 100 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7 грв/км
Нічний час с 22-00 +100 грв
Додаткова адреса заїзду +50 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
300 гривень
Машина на 2 години по місту
460 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
620 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Буча

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять та підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Буча номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно дешево перевезти речі у валізах кількість 2 шт та 10 рулонів тканини розмірами (довжина 1.20м, товшина 20см ). Перевезти це потрібно з Бучи Київська область, з вулиці Левка Ревуцького буд.8 у Київ на вулицю Ярослава Івашкевича будинок 3 (район Куренівка). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри валіз (Висота * ширина * довжина) та рулонів можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі Буча ціна та вартість Для Ваших цілей підійде автомобіль за тарифом (100) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 1.7м, ширина - 1.5м, обсяг 3м³), що дозволяє вмістити ці речі та тканину. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 23.1 км, отже в тарифі (100) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7 грв/км по Київу, а заміський кілометраж між містами Буча - Київ (15.8км) буде помножений на подвійний тариф поняття "колорейс", тобто отримуємо вартість яка дорівнює 300 + (15.8км * 14 грв/км) = 521 гривна 20 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Kangoo
 • Ford Connect
 • Volkswagen Caddy
 • Сitroёn Berlingo
 • Peugeot Partner
 • Lanos (пикап)

Для перевезення невеликого обсягу вантажу цей тариф є найкращим з усіх. Скромні розміри вантажівок вражають своєю місткістю. Служать для перевезення: пральних машин, особистих речей, картин та різних предметів інтер'єру, електроніки, газових плит та котлів, велосипедів та скутерів, малих розмірів меблів ... У них можна здійснювати дрібні домашні переїзди, розвозити по торговим точкам поліграфію та канцелярію та тп. Взагалі машини призначени на перевезення предметів вагою не більше п'ятсот кілограм та додатково має одне посадочне місце для пасажира. Надманеврені, комфортабельні автомобілі.

Вантажне таксі Буча або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно дешево - замовити вантажне таксі, щоб наприклад перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі Буча, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити речі чи інший вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб терміново замовити вантажне таксі Буча "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Буча - тарифи

Pickup. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

MiniBus. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Bus. Бус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

MaxiBus. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

3-х тонник. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

5-ти тонник. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Буча доводиться складовою частиною, а також одним з безлічі спрямувань в повсякденній діяльності транспортної компанії "Грузоперевозки-24", втім, як і інші напрямки вантажних перевезень по українській столиці, її міст-супутників, по області, а також по всій Україні. Відомо, що велика частина невеликих міст-супутників столиці, незважаючи на територіальний поділ, давно вже об'єдналися з нею в єдине ціле. Завжди користуються великою популярністю у мешканців столиці малі населені пункти, а місто Буча також входить до переліку таких переваг.

Вантажне таксі Буча "Грузоперевозки-24"

Компанія вантажне таксі "Грузоперевозки-24" має у своєму розпорядженні вельми популярними на сьогоднішній день послугами, в їх числі вантажне таксі. Це такий специфічний вид транспортної послуги, який стабільно зростає в своїй популярності. Вона завжди особливо затребувана міським населенням в Бучі, безліччю підприємств, організаціями, а також багатьма підприємцями. А пояснюється це все швидкої, екстреної подачею автомобіля, в основному, невисокою, фіксованою вартістю.

Вантажне таксі Буча Грузоперевозки-24

Вантажні перевезення Київ - Буча

Мальовнича природа, масиви густих лісів в столичних передмістях завжди привертали велику чисельність бажаючих придбати або побудувати будинки в цих місцях. Буча не є винятком з таких місць, а саме цей напрямок вважається одним з найбільш популярних серед киян. Файні ліси, найчистіше повітря, а також безпосереднє наближення до інфраструктури столиці роблять Бучу одним з найулюбленіших місць. Тут є гарні умови для будівництва заміських котеджів або дачних будиночків, для відпочинку від столичної суєти. Всіма цими пишнотами вже зараз можна скористатися. Власне такі дії, вживаються багатьма столичними жителями. Дехто ще тільки роздумує про будівництво невеликого дачного будиночка, а хтось замахнувся на щось більше - на повноцінне заміське домоволодіння. Як би там не було, але всі вони об'єднані однією спільною проблемою. Адже всім необхідно якимось чином транспортувати безліч різних вантажів: необхідних будівельних матеріалів для зведення будинків. Більш того, в тільки що побудованої будівлі доведеться перевезти особисті речі, побутову або електротехніку техніку, меблі, а також все, що буде потрібно для комфортного життя.

Вантажне таксі Буча перевезення речей з Києва недорого

Природно, відстань між столицею з її передмістям не настільки значно, проте, при переїздах кожен середньостатистичний мешканець у середньому може перевезти чимало речей, в тому числі габаритні або дуже важкі. Невеликі речі абияк ще можна перевезти своїм власним автомобілем або навіть на громадському транспорті. Тим не менш, як тоді бути з дорогими або великогабаритними предметами?

Вантажне таксі Буча від - компанії "Грузоперевозки-24" завжди організовуються, а потім здійснюються на високому рівні професіоналізму. Колектив зможе вирішити будь-які завдання, наприклад з масштабним переїздом. Менеджери легко побудують будь які вантажні перевезення за маршрутом Київ-Буча, а потім якщо треба у зворотному напрямку Буча-Київ. Так, наприклад, для проведення квартирних, офісних або дачних переїздів в автопарку вантажного таксі знайдуться обємні вантажні автомобілі різної тоннажності, мобільні вантажопасажирські або вантажні мікроавтобуси. За допомогою них водії разом з бригадою вантажників, якщо така буде потрібно, доставлять дешево будь-які вантажі у будь-яку точку столиці, Київської області або далі по території України. Все це відноситься також до перевезень в Бучі, причому все буде проведено без якихось пошкоджень самого вантажу.

Вантажне таксі Буча ціна
Вантажне таксі Буча ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажне таксі Буча - перевезення меблів, техніки, речей недорого

Вантажне таксі Буча - перевезення

Здійснюємо такі види вантажних перевезень:

 • Малі, середні, великі квартирні переїзди.
 • Офісні переїзди.
 • Заміські-дачні переїзди.
 • Перевезення меблів.
 • Доставку побутової або електротехніки.
 • Вантажні перевезення будматеріалів.
 • Транспортування товарів з інтернет-магазинів.
 • Перевезення особистих речей.

Замовляючи вантажне таксі Буча, замовник зустрічається:

 • З кваліфікованої диспетчерською службою, яка послужить сполучною ланкою в ланцюзі замовник-виконавець, вона ж буде відслідковувати всі процеси виконання робіт на всіх етапах.
 • З високопрофесійними водіями, які здійснюють перевезення за добре продуманим оптимальним маршрутам для здійснення швидкої, безпечної перевезення вантажів.
 • З професійними вантажниками, які можуть виконати будь-які розвантажувально-навантажувальні заходи, з підйомом-спуском по поверхах, без перекурів або затягування часу.

Як замовити вантажне таксі Буча

Замовити вантажне таксі Буча

Як оформити замовлення

Припускаючи зробити замовлення, всім замовникам рекомендується підготувати відповіді на питання диспетчерів, в тому числі:

 • Дату, точний час передбачуваного заходу.
 • Місце, звідки, та куди передбачається транспортування (юридична адреса).
 • Конкретний вантаж, що слід перевезти.
 • Кількість супроводжуючих вантаж (пасажирів).
 • Марку автомобіля, тарифікація передбачуваної ціни транспортування.
 • Чи знадобиться бригада вантажників.
 • Узгодження всіх нюансів (деталей).
 • Контакти замовника (номера телефонів), та ПІБ.

Водій транспортного засобу, після ухвалення замовлення, невідкладно протягом п'яти хвилин передзвонює замовнику, уточнюючи абсолютно всі деталі майбутнього заходу (як під'їхати до будинку, яке парадне, та інше).

Вантажне таксі Буча недорого від підприємства-перевізника "Грузоперевозки-24" це завжди невисокі ціни в порівнянні з конкурентами, стрімкість доставки вантажів, надійність техніки, а також висока якість при здійсненні всіх заходів. Експерти рекомендують: довіряти вирішення своїх транспортних проблем тільки професіоналам.

Телефонуйте в диспетчерську службу "Грузоперевозки-24" або залишайте замовлення на сайті. Звертайтеся в компанію при першій же необхідності транспортування вантажів з Києва в будь-яку точку міста Бучі, або в зворотному напрямку, або перевезення вантажів у самому місті Буча. Замовляєте дешево послугу вантажне таксі Буча – оцініть професійну роботу лідера вантажних перевезень!

Адреса головного офісу
КиЇв вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com