099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Київ недорого

Вантажне таксі Київ недорого швидка подача - пікапа, мікроавтобуса, машини (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) у будь-який район Київа та Київської області. Якщо потрібно замовити - вантажне таксі Київ недорого, щоб перевезти речі, меблі, побутову техніку, будматеріали та іньше з послугами недорогих вантажників (або без), звертайтесь (безкоштовна консультація).

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 110 гривень / година
Вантажне таксі Київ недорого вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 2.4м
Ширина 1.5м
Висота 1.4м
Об`єм 5м³
Вантажопідйомність 800кг
Пасажирські місця 2
Вантажне таксі Київ недорого тариф
Інформація о тарифе
Подача машини 110 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +110 грв
Додаткова адреса заїзду +55 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
330 гривень
Машина на 2 години по місту
490 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
650 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості автоперевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати вартість, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці <Вибір транспорту>.
 • У віконце <точка відправлення А> введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно <точка призначення В> вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку <Розрахувати маршрут та вартість>

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Київ недорого

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Київ недорого номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість.

Наприклад, Вам потрібно перевезти дробину довжиною 2 метра 30 сантиметрів. Перевезти потрібно з вулиці Вішняківська буд 3 на вулицю Михайла Драгоманова будинок 8 (Харьківського району Київа). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри дробини (довжина), можна вибрати необхідну вантажівку по схожим параметрам кузова. На цьому все! Вантажне таксі Київ недорого ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (110) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 2.4м,), що дозволяє вмістити цю дробину. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 3.5 км, отже в тарифі (110) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. Тобто отримуємо вартість 330 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги вантажного таксі, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Trafic (Long)
 • Volkswagen Transporter
 • Opel Vivaro
 • Ford Transit
 • Mercedes Vito
 • Nissan Primastar

Мікроавтобуси цього тарифу неперевершено впораються з перевезенням таких предметів: шафи у розібраному стані, стандартну софу, диван-книжку, кілька крісел, музичну апаратуру, тренажери спортивні, меблевий гарнітур, мопеди та велосипеди, столи та стільці, взагалі поміщає у себе два піддону. Чудово проїдуть у таких важких місцях як: у багатоповерхових гаражах, у підземних парковках маркетів, їм не створять перешкоду обмежувачі висоти (шлагбауми) при в'їзді на подвір'я житлових будинків. Зручні, швидкохідні, високоманеврені.

Вантажне таксі Київ недорого або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам потрібні вантажні перевезення щоб перевезти велико/малий/середній габаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі Київ недорого потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити речі/вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі Київ недорого у компанії "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Київ недорого - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Київ недорого доводилося викликати переважній більшості столичних жителів, а також громадянам, які проживають в передмістях Києва, яким доводилося стикатися з переїздами.Вантажне таксі Київ недорого Такі люди інформовані про те, що сам процес переїзду досить-таки не простий, адже доводиться перевозити безліч великогабаритних або важких предметів. При зверненні в компанію "Грузоперевозки-24", будь-який переїзд може бути організований, здійснений на найвищому рівні, а самим замовникам не доведеться метушитися, тому, що всю важку роботу виконають спеціально підготовлені для цих завдань співробітники.

Хоч би хто планував переїзд а основні побажання завжди залишаться колишніми для здійснення цього складного заходу. Що ж зазвичай хвилює людей в таких випадках? Та нічого особливого, головне щоб доставка всіх речей, що перевозяться була проведена в найкоротші терміни, з неодмінним забезпеченням їх досконалої збереження. Особлива увага звертається питанню збереження особливо цінних вантажів в ході їх транспортування, адже в дорозі може трапитися всяке, а контроль всіх процесів самостійно здійснити практично неможливо.

Знавці вибирають вантажне таксі Київ недорого

Хто часто замовляє вантажні перевезення, чудово розбирається у всіх тонкощах, «підводних течіях або каменях», а також розцінками такого виду послуг. Досвідчені замовники давно вважають за краще скористатися послугами вантажного таксі Київ недорого від автотранспортної компанії "Грузоперевозки-24". Тому що в ній всі роботи організовані таким чином, що при мінімальних цінах, послуги будуть надані швидко з комфортом для самих замовників. В результаті чого саме ця компанія найбільше затребувана в сфері автотранспортних послуг. А сама послуга вантажне таксі Київ недорого стабільно затребувана не тільки самими киянами. Її часто замовляють менеджери промислових підприємств, громадських та комерційних організацій у всіх видах бізнесу.

Різниця вантажного таксі Київ недорого від простих вантажних перевезень

Основними характеристиками вантажного таксі прийнято вважати:

 • Терміновість викликів автомобіля, подібно замовленнями звичайного легкового таксі.
 • Широту вибору транспортних засобів найрізноманітніших вантажопідйомності або рівня комплектації.
 • Швидкість підбору автомобіля диспетчерами. У зв'язку з тим, що не доводиться витрачати такий дорогоцінний в наші дні час, при надзвичайно утомливих, самостійних пошуках відповідних авто, проглядання оголошень в газетах, або відвідуванні незліченних відповідних сайтів.
 • Зафіксована тарифікація - стабільність недорогий ціни.
 • Можливість запропонувати комплексні замовлення, з розрахунком потрібної кількості вантажників.
Вантажне таксі Київ недорого ціна на "автомобілі"
Вантажне таксі Київ недорого ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Переваги вантажного таксі, відмінності від інших перевізників

Специфічни переваги компанії "Грузоперевозки-24":

 • Вантажний автомобіль прибуває безпосередньо в той самий момент, коли він буде дійсно затребуваний. Варто тільки продзвонити, як машина прибуде до місця призначення вид двадцяті п'ятьох хвилин до сорока з часу складання або подачі заявки.
 • Висока швидкість, поєднана з повною надійністю для всіх типів доставок. Оскільки досвідченому персоналу співробітників чудово знайомі всі маршрути, включаючи об'їзні шляхи. Отримуючи замовлення, водій легко об'їде будь-яку пробку, по найкоротшому шляху, своєчасно прибуде до зазначеного в заявці місця.
 • Незважаючи на оперативне обслуговування, роботу кваліфікованого персоналу, цінова політика автотранспортного підприємства перебуває на доступному рівні, а самі ціни недорогі реальні.
 • Компанія "Грузоперевозки-24" пропонує додаткове обслуговування, за допомогою якого можна значно заощадити кошти. Наприклад, пропонується відразу повний комплекс навантажень-розвантажень. Так, замовляючи комплексну послугу з доставкою габаритного або важкого вантажу, транспортний засіб прибуде з досвідченими вантажниками.
Вантажне таксі Київ недорого переваги Грузоперевозки-24

Замовити вантажне таксі Київ недорого

Оформлення замовлень

Для тих, хто має намір зробити замовлення рекомендується приготуватися до відповідей на багато питань диспетчерської служби:

 • Точна дата, з зазначенням часу передбачуваного транспортування (великовантажний автомобіль замовляти заздалегідь).
 • Точні пункти, звідки, куди планується перевезення вантажу, район міста, із зазначенням точних адрес.
 • Що саме буде транспортуватися. Описати передбачуваний вантаж, його габарити, приблизну масу.
 • Точна кількість пасажирів, які супроводжують вантаж.
 • Вид транспортного засобу, а також тарифікація передбачуваної транспортування.
 • Обов'язково вказати, чи знадобляться вантажники, а також приблизну їх кількість.
 • Загальна підрахунок, узгодження, затвердження ціни послуги.
 • Дані замовника, із зазначенням його контактних даних.

Після цього диспетчерська служба звязуеться з безпосередніми виконавцями, яким ставиться конкретне завдання. Далі водій транспортного засобу, негайно передзвонює замовнику, щоб уточнити всі подробиці майбутньої перевезення. Також слід врахувати, що здійснюючи термінове замовлення комплексного транспортування з бригадою вантажників, тривалість очікування автомашини може трохи зрости. Оскільки для робітників знадобиться деякий проміжок часу, щоб дістатися за допомогою громадського транспорту до місця проведення робіт. Однак це не стосується випадків, коли водії виконують обов'язки водіїв-вантажників, а самі розвантажувально-навантажувальні роботи будуть їм під силу.

Перевезення вантажним таксі Київ недорого

Кожен вантаж, повинен відповідати наступним характеристикам:

 • Обсягом.
 • Габаритам.
 • Масі.
 • Цінності.
 • Крихкості.
 • За засобом транспортування.

Таким чином, диспетчерською службою компанії "Грузоперевозки-24" всі транспортні засоби повинні підбиратися з урахуванням цих характерних особливостей. А сама компанія в змозі надавати будь-які транспортні засоби, для вирішення багатьох завдань з огляду на всі потреби або побажання замовника.

Вантажне таксі Київ недорого диспетчерська служба

Замовивши у нас послугу вантажне таксі Київ недорого Ви отримаєте відмінний сервіс обслуговування, бажаємо легких переїздів.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com