099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Київська область

Вантажне таксі Київська область від компанії "Грузоперевозки-24" це зручні, охайні, недорогі перевезення меблів, речей, побутової техніки, будматеріалів по Київу та області. Щоб терміново, недорого замовити - вантажне таксі Київська область або у Києві телефонуйте, звертайтесь, з радістю допоможемо, (безкоштовна консультація диспетчерської служби).

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 110 гривень / година
Вантажне таксі Київська область тарифНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 2.4м
Ширина 1.5м
Висота 1.4м
Об`єм 5м³
Вантажопідйомність 800кг
Пасажирські місця 2
Вантажне таксі Київська область ціна
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 110 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +110 грв
Додаткова адреса заїзду +55 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
330 гривень
Машина на 2 години по місту
490 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
650 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Київська область

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Київська область номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти два туристичних велосипеда, намет, мангал та приладдя, вугілля, риболовче оснащення, гумовий човен. Перевезти потрібно з міста Вишневе Київська область в селище Липовый Скиток також Київської області на відпочинок, на файні озера та ліс. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри речей для відпочинку та спорту, можна обчислити загальний передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі Київська область вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (110) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 2.4м, ширина - 1.5м, обсяг - 5м³, вантажопідйомність - 800кг), що дозволяє вмістити та перевезти ці речі. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 23.3 км, отже в тарифі (110) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7.50 грв/км по Київу, а міжміський километраж між містом Вишневе та селищем Круглик буде помножений на 2 "поняття колорейс". Тобто отримаємо ціну вартість яка дорівнює 330 + (23.3км * 15 грв/км) = 679 гривень 50 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Trafic (Long)
 • Volkswagen Transporter
 • Opel Vivaro
 • Ford Transit
 • Mercedes Vito
 • Nissan Primastar

Мікроавтобуси цього тарифу неперевершено впораються з перевезенням таких предметів: шафи у розібраному стані, стандартну софу, диван-книжку, кілька крісел, музичну апаратуру, дробини, тренажери спортивні, меблевий гарнітур, мопеди та велосипеди, столи та стільці, взагалі поміщає у себе два піддону. Чудово проїдуть у таких важких місцях як: у багатоповерхових гаражах, у підземних парковках маркетів, йому не створять перешкоду обмежувачі висоти (шлагбауми) при в'їзді на подвір'я житлових будинків. Зручні, швидкохідні, високоманеврені.

Вантажне таксі Київська область та по Київу від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - перевезти побутову техніку або перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі Київська область, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі Київська область у компанії "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Київська область - тарифи

Pickup. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

MiniBus. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Bus. Бус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

MaxiBus. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

3-х тонник. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

5-ти тонник. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Київська область та Київ недорого могли замовляти багато мешканців столиці (області) хоча б один раз, які зустрічалися з необхідністю у транспортуванні найрізноманітніших вантажів.Вантажне таксі Київська область автокомпанія Грузоперевозки-24 Зокрема, щоб перевезти великогабаритні, надзвичайно важкі вантажі, підвезти чи доставити будівельні матеріали, вивезти будівельне сміття після ремонту в будівлі, переїхати у новий будинок чи в один зі столичних міст-супутників (Київська область), на дачу чи в нове офісне приміщення самостійно, для всього цього доведеться звернутися за допомогою до професійного перевізника. Для таких цілей, перш за все, може стати в нагоді вантажний автомобіль, вантажний, вантажно-пасажирський мікроавтобус. Крім того будуть потрібні послуги вантажників, для професійного виконання важких робіт. А якщо ще спробувати розпланувати маршрут слідування, здійснення грамотної пакування, навантаження-розвантаження вантажу в автомобіль, а також з нього, збереження доставки вантажу до місця призначення? Тоді виходить, що без професійної допомоги просто не обійтися. Кращим вибором для вирішення проблем будь-якого такого вантажного перевезення може бути саме воно "вантажне таксі" компанії "Грузоперевозки-24".

Вантажні перевезення недорого по Київу та Київській області.

Вантажне таксі Київська область від компанії "Грузоперевозки-24" - це універсальна спец-технічна послуга. Вона призначена для виконання замовлень найрізноманітніших вантажних перевезень по мсту Києву та всьому столичного регіону. Київське вантажне таксі ідеально підійде для меблевих перевезень, доставки великогабаритних вантажів, побутових та виробничих товарів, доставки будівельних матеріалів, вивозу будівельного сміття. Щоб замовити вантажні перевезення, ціна яких буде цілком прийнятною для будь-якої категорії українських громадян, а в окремих випадках може навіть приємно здивувати, досить зробити всього лише один дзвінок в диспетчерську службу професійного перевізника яким є автокомпанія "Грузоперевозки-24". Представники компанії (диспетчера-логісти) з радістю здійснять будь-яке замовлення точно в строк, причому з самими мінімальними витратами з сторони замовника.

Вантажне таксі Київська область - перевезення.

Вантажне таксі Київська область транспортування меблів

Вантажне таксі Київська область захід до перевезення меблівЯкщо хтось прийняв рішення про зміну застарілой непотрібної меблі в київської або заміської квартирі на нову, чи перевезти її на дачу, або просто придбати свіжу нову меблю, то в такому випадку практично не обійтися без послуг професійних перевізників. А всі транспортні засоби автоперевізників, як правило, чудово пристосовані не тільки для звичайної, але також для транспортування меблі. Зрозуміло, що компанія "Грузоперевозки-24" надає охайних, сильних вантажників. Які в свою чергу з легкістю без будь-яких дефектів переносять будь-які меблі чи окремі її елементи, з урахуванням коефіцієнта поверховості, після чого завантажують все це в (мікроавтобуси, вантажівки, пікапи) для здійснення вантажних перевезеннь. В наш час немає необхідності замовляти меблеве перевезення в одному підприємстві, а вантажників - в іншому, одне додати інше все в комплексі (як то кажуть все включено) має дана компанія.

Щоб зберегти свої меблі цілой, щоб ціна самого вантажного перевезення не виявилася дуже високою, фахівці рекомендують прямо перед самим заходом зайнятися її хорошою підготовкою.

А саме:

 • Перевіркою кріплення, а при необхідності - підтяжкою.
 • Від'єднанням, а також окремим пакуванням полиць, які перебувають на упорах.
 • Окремим пакуванням скла з дзеркалами.
 • Закріпленням ящиків, а також дверцят, зокрема, зв'язати їх мотузкою.
 • Запобіганням меблів від пошкоджень в процесі перевезення. Для цього використовувати поліетиленову плівку, або товстий картон.

Вантажне таксі Київська область - перевезення речей.

Вантажне таксі Київська область автоперевезення речейПеревезення речей для столичних жителів, а також мешканців Київської області це ще одна сфера, в якій активно застосовується вантажне таксі, причому недорого. Дані послуги вважаються одними з найбільш затребуваних, оскільки вельми часто здійснюються внутрішньообласні переїзди громадянами. Після прийому замовлень, а також підбору найбільш оптимальних для кожної окремої послуги транспортного засобу фахівці компанії "Грузоперевозки-24" здійснять перевезення будь-яких речей в найкоротші терміни. До того ж ціна такої послуги може вийти для замовників, а особливо для постійних клієнтів компанії цілком адекватною. У чому ж може бути вигода при замовленні цієї послуги у компанії? Наприклад, якщо самостійно перевозити речі, то разом з водієм в кабіні автомобіля, як правило, можуть одночасно перебувати не більш двох чоловік. А при замовленнях таких послуг у великих компаніях, вони можуть надати будь-яку вантажівку або мікроавтобуси із забезпеченням необхідної чисельності вантажників. Кращий спосіб перевірити це замовити та перевезти речі по Київській області з вантажниками, причому недорого з "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі Київська область - доставка будматеріалів.

Вантажне таксі Київська область доставка будматеріалівВажливою обставиною в проведенні якісно проведених ремонтних або будівельно-монтажних робіт - це своєчасна доставка на будмайданчики будівельних матеріалів. До теперішнього часу безперечним лідером в перевезенні будматеріалів в Київській області є власне вантажне таксі. Відмінною характеристикою будь-якого таксі (для вантажівок) є стабільна доступність автомобілів різного тонажу для транспортування будівельних матеріалів, висока оперативність, а також порівняно невисока ціна. За допомогою київського таксі (для вантажівок) зазвичай перевозяться будматеріали будь-якого різновиду. А разом з автомобілем або мікроавтобусом можна замовити також вантажників для здійснення розвантаження-навантаження, перенесення, наприклад, мішків з песком, плитки, гіпсокартону або інших матеріалів в передбачуване приміщення для ремонту.

Як замовити вантажне таксі Київська область від "Грузоперевозки-24"

Вантажне таксі Київська область ціна
Вантажне таксі Київська область ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Щоб замовити за помірною ціною послугу дуже зручного, практичного таксі для будь-якої вантажних перевезення по Київській області а також по Києву слід тільки зателефонувати у компанію "Грузоперевозки-24", або залишити заявку на сайті. Менеджери підприємства або представники диспетчерської служби при необхідності (безкоштовно) дадуть відповідь на всі питання замовника, уточнять маршрути, а також зроблять оформлення замовлення. Після чого залишиться "одне" всього лише очікувати замовлений транспорт (мікроавтобус, пікап, вантажівку) для здійснення послуги – вантажне таксі Київська область.

Адреса головного офісу
КиЇв вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com