099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Лісовий масив Київ

Вантажне таксі Лісовий масив Київ - надійні та якісні перевезення вантажів, речей, побутової техніки, будматеріалів по Київу компанія "Грузоперевозки-24". Щоб замовити - вантажне таксі Лісовий масив Київ з послугами професійних вантажників недорого або (без) за побажанням, телефонуйте (безкоштовна консультація диспетчера) - допоможемо.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажне таксі Лісовий масив Київ вартість недорогоНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9м³
Вантажопідйомність 1200кг
Пасажирські місця 2
Вантажне таксі Лісовий масив Київ тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Лісовий масив Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто - населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Лісовий масив Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти офісні меблі (одну шафу, 2 стола, стілець та крісло) а також компьютер та техніку (факс, телефони, лампи). Перевезти необхідно по Київу з вулиці Миколи Матеюка будинок 6 (Лісовий район) на вулицю Генерала Вітрука буд 30 (район Святошино). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри офісних меблів (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг мебельних предметів та техніки повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі Лісовий масив Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити цю меблю та техніку у мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість транспортування?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 25.1 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку пробіг мікроавтобуса по Київу понад 10 км буде додаватися 7.50 гривень за кожен километр. Тобто отримуємо вартість 360 + (15.1км * 7.50 грв/км) = 473 гривні 25 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру меблі, дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на перевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності перевезеннь домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі Лісовий масив Київ або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти вантаж, меблі, речі та інші предмети то Ви звернулися за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості автоперевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі Лісовий масив Київ у компанії "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Лісовий масив Київ - тарифи

Pickup. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

MiniBus. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Bus. Бус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

MaxiBus. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

3-х тонник. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

5-ти тонник. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Лісовий масив Київ достатньо киян вже зараз прагнуть замовити для доставки найрізноманітніших вантажів тільки у спеціалізованих автопідприємств, щоб уникнути виникнення якихось неприємних ситуацій або непередбачених витрат. В даний час помічається підвищений попит на вантажні перевезення у Києві вантажними таксі, оскільки цією послугою особливо цікавляться багато сучасних людей, незалежно від їх віку, професійної діяльності чи переваг. Подібними послугами також цікавляться велика кількість приватних, комунальні організації, адже вантажне таксі у Києві може бути задіяно для вирішення будь-яких завдань.

Вантажне таксі Лісовий масив Київ від компанії "Грузоперевозки-24"

Протягом тривалого періоду часу компанією "Грузоперевозки-24" надаються виключно високоякісні послуги, які пов'язані з вантажними перевезеннями у Києві та столичному регіоні, а також по всієї української теріторії. Маємо у своєму розпорядженні великий штат співробітників, надаємо найповніший комплекс послуг, які пов'язані з транспортуванням різних вантажів. Усі фахівці мають чималий досвід роботи в цій сфері послуг, тому виконують усі обов'язки сумлінно з високою відповідальністю.

Вантажне таксі Лісовий масив Київ компанія Грузоперевозки-24

Вантажне таксі Лісовий масив Київ, як окрема послуга надається з максимально вигідними умовами, для того, щоб усі замовники були задоволені обслуговуванням. Постійні клієнти компанії "Грузоперевозки-24" файно інформовані про те, що їхні пропозиції або вимоги завжди задовольняються, тому усім замовникам завжди комфортно, надійно, а також легко співпрацювати c компанією протягом вже багатьох років. За час існування компанії, фахівці нерідко стикалися з різними складними завданнями з транспортуванням вантажів по Києву, Україні, але завжди виходили переможцями, тому, що успішно всіх їх вирішували.

Вантажне таксі У Київі завдяки добре продуманій, грамотної стратегії менеджменту підприємства стає все більш доступнішим, внаслідок того що надається можна сказати ідеальне поєднання ціна-якість. З нами завжди вигідно, оскільки уся ціна на перевезення вантажу по Києву, Київської області, втім, як по всій країні встановлюється максимально низька.

Вантажне таксі Лісовий масив Київ недорого

Якщо комусь раптом знадобилася послуга вантажне таксі Лісовий масив Київ,а він навіть не знає, де замовити таку послугу, до кого звернутися, що робити?, якщо терміново потрібно здійснити вантажні перевезення в межах Лісового масиву Деснянського району, міста Києва, то потрібно зробити наступне. Відразу ж без жодних вагань чи зволікань необхідно звернутися до відомого не тільки в столиці, але також за її межами у компанію "Грузоперевозки-24", для того, щоб отримати найкраще обслуговування за прийнятними недорогим цінами.

Вантажне таксі Лісовий масив Київ недорого Грузоперевозки-24

Професійно підковані співробітники з усією притаманною їм відповідальністю підійдуть до виконання своїх посадових обов'язків, а повністю укомплектований, причому досить-таки чималий автопарк - ось що є тими складовими успіху, які відрізняють відомого перевізника від всіх інших київських автопідприємств. У самому житловому масиві "Лісовий" або за його межами на дніпровському лівобережжі зазвичай транспортується:

 • Звичайна домашня, офісна мебля.
 • Побутова електротехніка.
 • Будівельні матеріали.
 • Особисте майно громадян (речі).
 • Доставка з магазинів (продуктів харчування) та промислові товари.

Зручне перевезення вантажів у вантажном таксі на Лісовом масиві.

Практічно усі транспортні засоби автопідприємства спеціально обладнані пристроями для здійснення вантажних перевезень по міських - приміським дорогам для того, щоб доставляти вантажі клієнтам тільки в гарному стані. Транспортування вантажів виповнюється висококваліфікованими водіями по оптимально складеними маршрутами прямування з максимальною уважністю, охайностью щоб уникнути будь-яких пошкоджень майна, що перевозиться. За всіма процесами на кожному етапі веде спостереження досвідчений менеджмент, який в разі гострої необхідності скоординують окремі моменти в потрібному напрямку. Все, що доведеться зробити замовнику для реалізації послуги в Деснянському районі Києва в будь-якому іншому районі столиці, так це разом з диспетчерською службою підібрати модель автомобіля з відповідною тоннажністю, а також об'ємом. У гаражі є маневрені Газелі з різною вантажопідйомністю, сучасні вантажні - пасажирські мікроавтобуси, а також великогабаритні вантажівки.

Перед прийняттям рішення про транспортування вантажів на Лісовому масиві, якщо хтось не може зробити самостійний вибір транспортного засобу або виникли якісь інші питання, то завжди можна проконсультуватися по телефону з одним з диспетчерів. При необхідності може бути попередньо прорахована вся ціна послуги з розрахунком відстані, модифікації, чисельності автомашин, часу робіт, числа всіх задіяних працівників (Консультація безкоштовна).

Вантажне таксі Лісовий масив Київ ціна
Вантажне таксі Лісовий масив Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажне таксі Лісовий масив Київ з "Грузоперевозки-24" - це

Вантажне таксі Лісовий масив Київ послуги та консультація
 • Швидко оформлені заявки. Нікому не доведеться втрачати дорогоцінний час в очікуванні відповіді від працівників: кожне замовлення негайно направляється для обробки.
 • Миттєво подане авто "вантажне таксі". Усього лише через хвилин тридцять після оформлення заявки - а замовлений клієнтом автомобіль вже знаходиться у місці призначення.
 • Безпека доставки вантажів. Абсолютно всі вантажі будуть доставлені в будь-яку точку Лісового масиву столиці у тому самому вигляді, в якому вони були отримані від замовників.
 • Додаткові, попутні послуги вантажників. При особливої потреби буде здійснена професійне завантаження/розвантаження, підйом з урахуванням коефіцієнта поверховості доставленого вантажу бригадою вантажників, з набором необхідного для роботи інструментів.

Для того щоб замовити транспортування вантажів в українській столиці, у тому числі на Лісовому, що знаходиться в Деснянському районі, доведеться відповісти на деякі питання, всю інформацію по тарифам можна дізнатися прямо на цьому на сайті, або зателефонувати за вказаними телефонами, можна скористатися сервісом зворотного дзвінка. Для зручності замовникам вантажне таксі Лісовий масив Київ "Грузоперевозки-24", можна замовити в будь-який час, цілодобово.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Замовити вантажне таксі "Грузоперевозки-24" можливо Київ - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.