099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі недорого

Вантажне таксі недорого "Грузоперевозки-24" це цілодобові ватажні перевезення мікроавтобусами та автомобілями речей, побутової техніки, меблів та інших вантажів по Києву (області) та Україні. Якщо бажаєте замовити - вантажне таксі недорого з послугами вантажників (або без), звертайтесь, (консультація диспетчерської служби) - допоможемо.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 150 гривень / година
Вантажне таксі недорого вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13м³
Вантажопідйомність 1500/2000кг
Пасажирські місця 2
Вантажне таксі недорого тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 150 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +150 грв
Додаткова адреса заїзду +75 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
450 гривень
Машина на 2 години по місту
630 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
810 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі недорого

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі недорого Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти ліжко розмірами (2 метра довжиной, 1.60 м шириною) та такий-же матрац. Перевезти їх потрібно по Київу з вулиці Академіка Заболотного будинок.58 (район Теремки) на вулицю Академіка Вільямса будинок 19/14. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри ліжка та матраца (Висота * ширина * довжина) можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблі повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі недорого ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (150) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.90м), що дозволяє вмістити це ліжко та матрац. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 5.3 км, отже в тарифі (150) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 8.50 грв/км по Київу, тобто отримуємо вартість перевезення меблів 450 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Мікроавтобуси призначені для перевезення великих, об'ємних, довгих предметів вагою що не перевищує 2000кг. Зручний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні, важкі шафи або інші предмети. Величезний обсяг кузова автомобілей просто вражає своїми розмірами, може вмістити у себе надзвичайно багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: великі холодильники та камери, домашні предмети меблів: дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, сходи, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура, спец техніка ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Універсальність даного тарифу, співвідношення розмірів кузова та недорогої тарифної ціни.

Вантажне таксі недорого у Київі або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі недорого потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі недорого "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі - тарифи

Pickup. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

MiniBus. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Bus. Бус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

MaxiBus. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

3-х тонник. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

5-ти тонник. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі недорого вважають першою з найбільш затребуваних послуг вантажних перевезень в Україні. Компанія "Грузоперевозки-24" пропонує вантажне таксі недорого в будь-якому столичному районі Києва чи області та по всій Українє включно.Вантажне таксі недорого Фахівці зможуть швидко, недорого доставляти будь-які вантажі за цілком доступними цінами. Можливо забезпечення організації вантажних переїздів, надання вантажників, а також проведення переїздів «під ключ».

Вантажне таксі недорого в Києві цілодобово

Для тих, хто планує переїзд або перевезення бажано вже зараз замислитися над питаннями:

 • Яким чином перевезти свої речі за помірною недорогою ціною, без «підводних каменів» таких як націнки або переплати
 • Яким чином доставляти вантажі, товари, продукцію в цілості, абсолютно неушкодженими.
 • Як організувати транспортування техніки, оснащення, особистих речей громадян на першу вимогу, без зайвої суєтності, тимчасових витрати часу.

Звичайно, завжди можна покладати на свої власні сили або звернутися за допомогою до знайомих. Однак додасться чи впевненість в тому, що часом не буде даремно витрачено, не відбудеться переплати за побиті вантажі, не "намотався» чи зайві кілометри? Ледве. Як же тоді робити?

Замовте у нас вантажне таксі недорого − отримаєте гарантію якості:

Доречі що людям слід робити, так це дзвонити в диспетчерську службу "Грузоперевозки-24" за вказаними телефонами або робити замовлення на сайті. Треба вказати зручний для приїзду автомобіля час, а все інше довірити фахівцям які:

 • Підберуть недорого вантажне таксі необхідних обсягів або вантажопідйомності.
 • Пояснять, скільки вантажників знадобиться для швидко проведених робіт.
 • Розберуть-зберуть меблі з дбайливістю.
 • Подбають про компактному розміщенні предметів за місцями.

Внаслідок злагоджених дій професіоналів будь-які навіть виснажливі вантажні перевезення можуть перетворитися з маленької трагедії у п'ятихвилинну справу.

Вантажне таксі недорого ціна та послуги компаніі "Грузоперевозки-24"

Вантажне таксі недорого послуги

Організація:

 • Квартирних переїздів з однієї в іншу.
 • Офісних малих, середных, великих переїздів.
 • Заміські перевезення.
 • Перевезення меблів.
 • Послуги фахівців вантажників.

Вантажні перевезення - вантажне таксі недорого:

 • Особистих речей громодян.
 • Крихких вантажів.
 • Меблів.
 • Техники.
 • Обладнання.
 • Будівельних та промислових метеріалов.
 • Будівельного сміття.
 • Різних товарів, продукціі.

Якщо хтось вже прийняв рішення на здійснення переїзду в Києві, який весь час відкладався, а також бажає перевезти свій вантаж зараз, тоді нехай звертається до операторів за вказаним номером. Вантажне таксі недорого разом з вантажниками прибуде вже хвилин через двадцять-тридцять після замовлення, в залежності від дальності об'єкта призначення.

Вантажне таксі недорого ціна на "автомобілі"
Вантажне таксі недорого ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажне таксі недорого - підбір вантажної машини за габаритами вантажу.

Автопарк компанії "Грузоперевозки-24" має в розпорядженні великою кількістю автомобілів для швидкого виконання усіх замовлень. Від компактних мікроавтобусів до «Газелей» з подовженими кузовами.

Вантажівки, з якою вантажопідйомністю або обсягами можна підібрати

Якщо хтось сумнівається, який вантажівкою вигідніше перевозити всі речі або як підібрати авто, не оплачуючи порожніх місць - вихід є. Слід порадитися з диспетчерами, щоб замовити машину для габаритів його вантажу. А вони в свою чергу підберуть вантажівку, якщо треба з вантажниками, компактно зможуть помістити речі в кузові, щоб позбавити клієнтів від зайвих витрат.

Економія вантажне таксі недорого по Києву або області

Чи можна заощадити, якщо у більшості перевізників стійкі ціни? Звичайно, "Грузоперевозки-24" ділиться своїм секретом, як знизити вартість транспортування:

 • Перевезення речей методом догрузок скорочує витрати. Для доставки вантажів попутними автомобілями, бажано зв'язатися з оператором за кілька днів до передбачуваної дати. Будуть підібрані кілька варіантів перевезень у зручний для клієнта час, узгоджений маршрут для відправки речей методом догрузок.
 • Супровід вантажів в кабіні з водієм - безкоштовний переїзд до місця призначення. До пункту прибуття можна дістатися безкоштовно, супроводжуючи вантаж разом з водієм. Прозора звітність з детальним описом кожної послуги є одним з головних бізнес-принципів компанії "Грузоперевозки-24". Наприкінці поїздки клієнт отримує акт про виконані роботи, а також квитанцію з печаткою.

Вантажне таксі недорого - гарантія доставки вантажів в цілості

Вантажне таксі недорого гарантія

Кожна річ обертається стрейч-плівкою, упаковується, перекладається картоном, обмотується скотчем. Вантажниками фіксуються коробки в кузовах за допомогою ременів.

Види оплат послуги вантажного таксі за бажанням клієнта

"Грузоперевозки-24" прийме оплату готівкою, банківськими картами або перекладами на розрахунковий рахунок. Для вибору іншого способу взаєморозрахунків бажано обговорити все детально з диспетчером.

Виконуються абсолютно будь-які побажання замовників

Вантажне таксі недорого "Грузоперевозки-24" може бути сдійснено абсолютно під будь-які, різні вимоги замовників. Зокрема, при особливої ​​необхідності замовникам може бути надано автомобіль Газель з наявністю від двох до п'яти місць. А в кабіні крім водія з робочими-вантажниками, можуть розміщуватися декілька членів родини, а при домовленості разом з домашними тваринами. Керівництво добре знає і розуміє, що можливість заощадити є одним з найважливіших пріоритетних напрямків при замовленні автотранспортних послуг. А від того буває все, що тільки можливо, для збереження низьких цін, але при цьому обов'язково дотримуються найвищі стандарти якості перевезень.

Переваги вантажне таксі недорого "Грузоперевозки-24" від інших компаній.

Вантажне таксі недорого Грузоперевозки-24
 • Наявність великого автопарку автомобілів різної вантажопідйомності.
 • Абсолютно хороші вантажівки або вантажно-пасажирські мікроавтобуси.
 • Готівкова або безготівкова форма розрахунків.
 • Охайні, ввічливі вантажники.

Звертаючись в вантажне таксі недорого "Грузоперевозки-24" міста Києва з приємним переїздом будете стовідсотково гарантовані!

Контакти
Адреса головного офіса
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" недорого виконує перевезення Київ - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.