099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Русанівка

Вантажне таксі Русанівка швидкі, термінові вантажні перевезення речей, побутової техніки, меблів, будівельних матеріалів та інших вантажей по Київу (області) від компанії "Грузоперевозки-24". Щоб замовити цілодобове вантажне таксі Русанівка з послугами вантажників (або без) телефонуйте, звертайтесь, допоможемо, безкоштовна консультація.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 100 гривень/год
Вантажне таксі РусанівкаНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 1.7м
Ширина 1.5м
Висота 1.2м
Об`єм 3м³
Вантажопідйомність 500кг
Пасажирські місця 1
Вантажне таксі Русанівка тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 100 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7 грв/км
Нічний час с 22-00 +100 грв
Додаткова адреса заїзду +50 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
300 гривень
Машина на 2 години по місту
460 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
620 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Русанівка Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять та підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Русанівка номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти автомобільні запчастини від легковика (бампер, крило, фаркоп), перевезти з бульвара Ігоря Шамо будинок 14 (район Русанівка, колишня Давидова) на вулицю Березняківська 25 (район Березняки). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри запчастин (Висота * ширина * довжина) можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі Русанівка ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажний автомобіль (пікап) за тарифом (100) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 1.7м, ширина - 1.5м, обсяг 3м³), що дозволяє вмістити та перевезти ці запчастини. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 4.2 км, отже в тарифі (100) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7 грв/км по Київу, тобто отримуємо вартість перевезення яка дорівнює ціні 300 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Kangoo
 • Ford Connect
 • Volkswagen Caddy
 • Сitroёn Berlingo
 • Peugeot Partner
 • Lanos (пикап)

Для перевезення невеликого обсягу вантажу цей тариф є найкращим з усіх. Скромні розміри вантажівок вражають своєю місткістю. Служать для перевезення: пральних машин, особистих речей, запчастин, картин та різних предметів інтер'єру, електроніки, газових плит та котлів, велосипедів та скутерів, малих розмірів меблів ... У них можна здійснювати дрібні домашні переїзди, розвозити по торговим точкам поліграфію та канцелярію та тп. Взагалі машини призначени на перевезення предметів вагою не більше п'ятсот кілограм та додатково має одне посадочне місце для пасажира. Надманеврені, комфортабельні автомобілі.

Вантажне таксі Русанівка у Києві або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - наприклад перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі Русанівка, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити речі чи інший вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб терміново замовити вантажне таксі Русанівка "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Русанівка - тарифи

Pickup. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

MiniBus. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Bus. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

MaxiBus. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

3-х тонник. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

5-ти тонник. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Русанівка недорого від автотранспортної компанії "Грузоперевозки-24" яка надає найрізноманітніші послуги з перевезення будь-яких вантажів. Співробітники компанії постійно надають допомогу своїм клієнтам (замовникам) у здійсненні будь-яких видів вантажних перевезень не по одній лише Русанівці, але також по всьому Дніпровському району Києва а також по всій країні. Фахівці візьмуть на себе усі турботи замовників на свої могутні плечі, для того щоб будь-які вантажні перевезення відбувалися швидко, терміново, легко а головне зручно для всіх. Компанія "Грузоперевозки-24" завжди пропонує киянам, а також мешканцям Русанівки найбільш доступні перевезення вантажів, при переїздах, перевезеннях меблів, побутової, електротехніки, особистого майна громадян, а також інших речей. При цьому завжди підбираються найбільш оптимальні маршрути для вантажних перевезеннь, щоб їх вартість чи то по столиці, чи по Україні була нижчою за ринкову, а самі клієнти не платили за неповністю завантажені автомашини або за марнування пального в столичних автодорожніх пробках.Вантажне таксі Русанівка компанія Грузоперевозки-24

Якщо необхідно здійснити перевезення меблів, то бригада досвідчених вантажників-складальників меблів надасть професійну допомогу при підготовці домашнього скарбу, тендітних конструкцій, елементів меблів до транспортування, спеціально підберуть «Меблівіз» або вантажне таксі Русанівка, до того ж вельми недорого, а ціна на будь-яку послугу приємно здивує будь-яких, навіть самих вимогливих клієнтів. Досвідчені вантажники автопідприємства, завжди виконують всі необхідні дії, які безпосередньо пов'язані з їх професійною діяльністю. Як правило, вантажники дбайливо роблять розвантаження/завантаження, підйоми по поверхах, складання-розбирання меблів, пакування майна чи інших предметів за бажанням замовника.

Вантажне таксі Русанівка - кияни обирають компанію "Грузоперевозки-24"

Велика частина замовників, які змогли скористатися вантажним таксі в Київі, Київської області, втім, як по всій Україні, в основному, продовжують свою співпрацю з компанією. Велика кількість постійних клієнтів підприємства зробили цей вибір усвідомлено, після виконання одного чи двох замовлень. Незмінно зростаюча база постійних клієнтів компанії може багато розповісти сама про себе. Зрозуміло, що якщо хтось вирішив замовити вантажне таксі Русанівка дешево, то обов'язково він буде шукати саме підприємство-лідера в цій галузі. А до пошуків, в основному, приступають, користуючись мережею Інтернет, а потім вже газетами чи іншими рекламними виданнями. Телефонуючи за вказаними телефонними номерами, замовники завжди отримують детальну інформацію по будь-якої послуги (безкоштовна консультація). А сам замовник інформує диспетчерську службу про кількість, вагу, обсяг вантажу, про пунктах навантаження-розвантаження, про те чи потрібна допомога вантажників. Вантажне таксі Русанівка "Грузоперевозки-24" реалізовуючи вантажні перевезення по Києву, може залучити для високого рівня виконання замовлення найрізноманітніший транспорт. Таким чином, кожен замовник може підібрати для себе найоптимальніший транспортний засіб.

Пропонуємо:

 • Дбайливість, охайність у ставленні до вантажу (замовника).
 • Своєчасність в поданні автомашин (вантажівок, мікроавтобусів) - вантажного таксі на Русанівці або по Києву.
 • Пунктуальність, шановне ставлення, а також пристойну мову (лексіку) співробітників.
 • Підбір найкращих оптимальних маршрутів для транспортування вантажів.
 • Підбір транспорту для здійснення послуги вантажне таксі Русанівка або у її околицях та по всій Київської області.

Вантажне таксі Русанівка від "Грузоперевозки-24" - підбір автотранспорту та ціна.

Вантажне таксі Русанівка вибір технічних засобівДля тих, хто вирішив зайнятися придбанням пральної машини, бойлера, будь-якої іншої побутової техніки, перевезенням на дачу застарілого комода, велосипеда, дачного інвентарю, або будівельне приладдя, може звертатися за допомогою у компанію "Грузоперевозки-24". У фахівців завжди буде, що запропонувати для таких людей найоптимальніші автомобілі, мікроавтобуси як вантажне таксі. Зокрема, якщо знадобиться перевезення вантажів вагою до однієї тонни, тоді буде підібрано транспортний засіб з об'ємом до 7 м³. Такий вид транспорту як вантажне таксі Русанівка можуть замовляти кияни, щоб здійснювати малооб'ємні переїзди. Наприклад, в ролі таких замовників можуть виступати всі ті, хто орендує столичне житло. Навіть такі громадяни, які не володіють великою кількістю меблів, проте, розуміють, що сукупно з усім безліччю речей одним легковиком не обійтися. Завдяки конструктивним особливостям деяких спеціальних транспортних засобів, вони можуть бути надані для завантаження-розвантаження, що дозволить заощадити на чисельності вантажників. Знову-таки, за допомогою популярних вантажівок Газелей, можна займатися вирішенням більш масштабних завдань по вантажним перевезенням по Русанівці та по Дніпровському району. Півторатонні Газелі мають від 13 м³ - 18 м³ обсягів в своїх кузовах. А як вантажне таксі Русанівка, Газелі мають непогані якості по мобільності, до того ж вони досить-таки верткі у міському циклі перевезень.

Раціональність при підборі транспортних засобів нерідко призводить до якісно виконаним послуг, що дозволяє значно економити фінансові кошти замовників. Ціна на послуги може бути сформована, вирушаючи від найрізноманітніших умов.

Вантажне таксі Русанівка ціна
Вантажне таксі Русанівка ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажне таксі Русанівка від лідера у сфері вантажних перевезень як замовити.

Вантажне таксі Русанівка замовленняХто одного разу спілкувалися з представниками диспетчерської служби "Грузоперевозки-24" лідера загальноукраїнських вантажних перевезеннь, завжди набувають надійного компаньйона, яка ніколи ще не підводила своїх замовників. При зверненні у компанію, кожен замовник розраховує, що його вантаж доставлять вчасно, незважаючи на погодні умови, стан Київських або всеукраїнських дорожніх покриттів.

Для того щоб безпосередньо особисто переконатися в стрімкості, пунктуальності водійського складу вантажного таксі, порядності всіх фахівців, які відповідають за доставку або збереження вантажів, завжди є можливість зателефонувати в диспетчерську службу, щоб замовити вантажне таксі Русанівка у автопідприємства "Грузоперевозки-24" недорого.

Адреса головного офісу
КиЇв вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" виконує перевезення Київ - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.