099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Святошино

Вантажне таксі Святошино швидкі та цілодобові вантажні перевезення меблів, побутової техніки, будматеріалів, речей та іншого вантажу по Київу та області. Недорогі, комплексні послуги вантажне таксі Святошино плюс вантажники (або без) в різних районах міста, оперативна подача пікапа, мікроавтобуса, Газелі, машини (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т), телефонуйте.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажне таксі Святошино ціна недорогоНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9м³
Вантажопідйомність 1200кг
Пасажирські місця 2
Вантажне таксі Святошино тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Святошино

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся та потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Святошино номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти стардартні меблі (стіл + 4 стільця + комод + меленьку шафу). Перевезти потрібно по Києву з вулиці Федора Кричевського 19 з відділення Нової пошти (район Святошино), на вулицю Бальзака будинок 42 (район Троєщина). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (ширина * довжина * висота), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі Святошино ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити та перевезти меблі. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 22.3 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. Пробіг автомобіля понад 10км начинаючи з 11 км по 7.50 грв/км, тобто отримаємо вартість 360 + (12.3км * 7.50 грв/км) = 452 гривні 25 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, матраци, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на перевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності перевезення домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі Святошино у Києві або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно: перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі Святошино, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі Святошино "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Святошино - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Святошино є однією з багатьох послуг компанії "Грузоперевозки-24". Фахівці компанії автоперевізника завжди уважно підходять до організації, а також до здійснення будь-яких видів вантажних перевезень по столиці, області або по всій Україні. Автопідприємство є одним з небагатьох, яке може здійснювати термінове, цілодобове обслуговування своїх замовників. Слід зазначити, що будь-які вантажні перевезення по Святошинському району та взагалі по Києву виробляються дешево. А ціна, причому, цілком прийнятна, адекватна (на сьогоднішній день) може приємно здивувати будь-якого замовника. Низька вартість стосується здійснення усіх послуг: денних, а також нічних. Це також відноситься до всіх пропонованих послуг транспортних вантажних перевезень по будь-яким маршрутам. Це можна легко перевірити, якщо пройтися по сайтах компаній-конкурентів.Вантажне таксі Святошино компанія Грузоперевозки-24

Послуги вантажних перевезень, що надаються компанією

Вантажне таксі Святошино "Грузоперевозки-24" займається:

 • Перевезенням меблів. Співробітники компанії файно інформовані про те, як правильно розбираються ті чи інші меблі. Вантажники-збирачі охайно займуться їх пакуванням, при цьому використовуючи такі матеріали : бульбашкову плівку, картон, а також скотч. А кріплення в салоні буде здійснено з використанням мотузки або еластичного ременя.
 • Офісними переїздами. Вантажне таксі Святошино недорого від підприємства "Грузоперевозки-24" візьме на себе вантажні перевезення всіх елементів з колишнього офісного приміщення, щоб перевезти в нове. Якщо передбачається розширення бізнесу, то бажано вже зараз звертатися до диспетчерської служби компанії для уточнення всіх нюансів майбутнього важливого заходу.
 • Квартирними переїздами. Якщо терміново необхідна зміна місця проживання, а немає ні часу, ні можливостей для пакування усього домашнього майна, тоді співробітники компанії цілком організують, а також здійснять усі західи на вищому рівні. Так, наприклад, зателефонувавши сьогодні, кожен замовник вже завтра зможе насолоджуватися приємним проведенням у новій квартирі. Крім усього іншого буде проведена доставка кімнатних рослин та домашніх улюбленців.
 • Дачними переїздами. Ця послуга займає не останнє місце за популярністю у повному арсеналі послуг. Цією, як правило, сезонної послугою, вже встигли скористатися багато мешканців та гостей Києва, а також столичного регіону.
 • Вантажне таксі Святошино дешево. При необхідності, за побажанням замовника, можна скористатися вантажним мікроавтобусом або машиною, щоб особисто переконатися в якості робіт, що проводяться всіма фахівцями компанії або тільки водія з вантажниками. А при переїзді можна передбачити навіть місця для кількох членів сім'ї (клієнта). А ціна такої послуги (безкоштовне пасажирське місце) здивує, а можливо навіть шокує бувалих людей. Вартість такого переїзду з вантажем дорівнює нулю, причому навіть послугою не рахується.
 • Наданням послуг вантажників. Наприклад, якщо хтось володіє своїм транспортним засобом, проте немає часу на пошуки помічників, тоді такій людині також можна дзвонити у компанію. Йому доведеться зустрітися з привітними, міцними вантажниками, які за заздалегідь в обумовлений час впораються з будь-якими обсягами робіт. Досвід показує, що вони досить відповідально ставляться до виконання своїх службових обов'язків. Постійні клієнти (замовники) компанії вже не раз переконувалися в тому, що всі вантажі доїжджали до місць призначення своєчасно, без особливих ушкоджень.
Вантажне таксі Святошино ціна
Вантажне таксі Святошино ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажне таксі Святошино недорого

Вантажне таксі Святошино послуги недорогоДешевой послугой вантажне таксі Святошино від компанії "Грузоперевозки-24" скористатися досить-таки нескладно. Для оформлення заявки доведеться скористатися одним з наведених альтернатив:

 • Зателефонувати в диспетчерську службу по одному з контактних номерів телефонів зазначених на сторінці.
 • Залишити заявку на сайті. А через деякий час один з диспетчерів передзвонить, щоб підтвердити замовлення, а також уточнити усі деталі майбутнього заходу.

Вантажне таксі Святошино супроводжується досвідченими професіоналами на всіх етапах вантажних перевезеннь по Києву або регіону. При цьому вони займаються:

 • Оформленням заявки.
 • Питання : (адреса, різновид вантажу, його вага).
 • Підбором вантажного автомобіля або мікроавтобуса.
 • Виїздом співробітників за заявленою адресою.
 • Завантаженням предметів перевезення у машину.
 • Доставкою до нового місця.
 • Вивантаженням та перенесення з урахуванням поверхів.

Чому саме компанія "Грузоперевозки-24"?

Вантажне таксі Святошино відмінності та якістьСкориставшись послугою вантажне таксі Святошино, більшість замовників були здивовані такими перевагами:

 • Недорогою вартістю всього комплексу послуг, що надаються. Повністю відсутня завищення розцінок. Постійні клієнти завжди користуються гнучкою системою знижок.
 • Зручною формою оплати. Фінансовими засобами можна розраховуватися особисто при зустрічі зі співробітниками компанії (водіями, вантажниками), або розрахунок на карту компанії.
 • Грамотної логістикою, усі маршрути по Києву або по Святошино (району) та області розраховують професіонали з особливою скрупульозністю. Мікроавтобуси або автомашини які керуються водіями компанії не разу не ставали учасниками дорожньо-транспортних пригод. Водії завжди знають про наявність та місцях з дорожніми пробками, а також про стан дорожнього покриття за вказаними маршрутами прямування.
 • Оперативністю в обслуговуванні. Вантажні перевезення можна замовляти у будь-який зручний для клієнта час. А автопарк завжди має вільний автомобіль, готовий виїхати на терміновий виклик.
 • Наявності великої кількості машин у автопарку. Компанія оперативно може надати будь-якого параметра мікроавтобус або машину під Ваш вантаж, що треба перевезти.
 • Грузовые или грузопассажирские микроавтобусы от 0.5т до 3-х тонн, подходящие для грузоперевозок по Святошино (по всему Киеву).
 • Вантажні автомобілі від 5-ти до 20 тон - з довгими або короткими базами (а також машини з гідробортом).
 • Досвідченими професіоналами: керівництва, диспетчерам-логістами, водіями, вантажниками.
 • Якісному автомобільному транспорту. Весь автотранспорт планомірно проходить технічні огляди. Щодня на дорогу випускається виключно справний транспорт. Салони, кузова володіють усіма необхідними кріпленнями для надійного фіксування предметів транспортування.
 • Безпеки та надійності. Для деяких вантажних перевезень по Києву або Святошино буде потрібно оформлення яких-небудь дозволів або (чек). Фахівці компанії оперативно зберуть усі необхідні документи. Компанія не займається перевезенням незаконних або нелегальних вантажів.

Вантажне таксі Святошино - закінчення робіт

Після закінчення всіх заходів багато клієнтів (замовників) залишають свої відгуки. Як правило, всі вони позитивні. Таким чином, якщо хтось вирішив здійснити якісь вантажні перевезення у Святошинському районі або просто у Києві, то йому прямий шлях до компанії "Грузоперевозки-24", щоб скористатися послугою вантажне таксі Святошино. Приємних, легких Вам перевезень!!!

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" виконує перевезення Київ - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.