099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Теремки

Вантажне таксі Теремки від компанії "Грузоперевозки-24" - це : недорогі вантажні перевезення речей, меблів, побутової техніки, будматеріалів та іншого вантажу по Київу та Київської області. Щоб терміново замовити вантажне таксі Теремки з послугами (або без) вантажників телефонуйте, звертайтесь (безкоштовна консультація диспетчерської служби).

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 100 гривень/год
Вантажне таксі ТеремкиНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 1.7м
Ширина 1.5м
Висота 1.2м
Об`єм 3м³
Вантажопідйомність 500кг
Пасажирські місця 1
Вантажне таксі Теремки тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 100 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7 грв/км
Нічний час с 22-00 +100 грв
Додаткова адреса заїзду +50 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
300 гривень
Машина на 2 години по місту
460 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
620 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Теремки

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять та підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Теремки номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти зоотовари (клітки для птах 4 штуки, килимки для тварин, тарілки для годування тварин). Перевезти потрібно з вулиці Дмитра Луценка будинок 5 (колишня вулиця Крейсера Аврори, район Теремки) на вулицю Ентузіастів будинок 19/1 (район Русанівка). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри кліток та інших тваринних предметів (Висота * ширина * довжина) можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі Теремки ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажний автомобіль (ПІКАП) за тарифом (100) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 1.7м, ширина - 1.5м, обсяг 3м³), що дозволяє вмістити та перевезти зоотовари. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 15.5 км, отже в тарифі (100) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7 грв/км по Київу, тобто отримуємо ціну 300 + (5.5км * 7 грв/км) = 338 гривень 50 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори - менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Kangoo
 • Ford Connect
 • Volkswagen Caddy
 • Сitroёn Berlingo
 • Peugeot Partner
 • Lanos (пикап)

Для перевезення невеликого обсягу вантажу цей тариф є найкращим з усіх. Скромні розміри вантажівок вражають своєю місткістю. Служать для перевезення: пральних машин, зоотовари, особистих речей, запчастин, картин та різних предметів інтер'єру, електроніки, газових плит та котлів, велосипедів та скутерів, малих розмірів меблів ... У них можна здійснювати дрібні домашні переїзди, розвозити по торговим точкам поліграфію та канцелярію та тп. Взагалі машини призначени на перевезення предметів вагою не більше п'ятсот кілограм та додатково має одне посадочне місце для пасажира. Надманеврені, комфортабельні автомобілі.

Вантажне таксі Теремки у Києві або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - наприклад перевезти малий чи великий вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб, замовити вантажне таксі Теремки, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити речі чи інший вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб терміново замовити вантажне таксі Теремки "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Теремки - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Теремки від компанії "Грузоперевозки-24" вельми недорого яка може надати будь-які послуги з вантажних перевезень. Фахівці компанії завжди готові допомогти своїм замовникам здійснити будь-які види вантажних перевезень не тільки по Теремкам, але також по усьому Голосіївському району, по Києву та області, а також по всій Україні. Персонал компанії візьме на себе усі турботи, для того щоб переїзди та вантажні перевезення проходили швидко, легко а найголовніше комфортно для клієнтів.Вантажне таксі Теремки компанія Грузоперевозки-24

Фахівці компанії "Грузоперевозки-24" можуть запропонувати киянам, а також мешканцям Теремків найбільш вигідні умови для реалізації вантажних перевезень, переїздів, перевезення меблів, побутової таелектротехніки, особистих речей, а також інших вантажів. При цьому будуть підібрані найоптимальніші маршрути проходження для вантажних перевезень, щоб їх вартість хоч по Києву, хоч по Україні не виявилася великою, а самі замовникі не переплачували за напівпорожні автомобілі або за простої в столичних дорожніх пробках. Більш того професійні вантажники-збирачі меблів нададуть допомогу в правильній підготовці майна, крихких предметів або елементів меблів до перевезень, спеціально підберуть «меблівіз» або вантажне таксі, причому досить-таки недорого, а сама ціна якого гранично влаштує будь-якого, навіть самого вимогливого клієнта. Професійні вантажники завжди виконують усі необхідні заходи, пов'язані з їх професійними функціональними обов'язками. Зазвичай вантажниками, з особливою охайністью виконують всі розвантажувально-навантажувальні роботи, підйоми по поверхах, розбирання-збирання меблів, пакування елементів меблів, а також інших предметів або майна громадян.

Вантажне таксі Теремки - чому обирають "Грузоперевозки-24"

Більшість з тих громадян, які вже встигли скористатися послугами вантажне таксі Теремки в Києві, області чи інших регіонах України, як правило, стають постійними клієнтами автокомпанії, причому роблять це свідомо. Стабільно зростаючий клієнтський список замовників професійного автоперевізника може багато розповісти сам за себе. Зазвичай якщо хтось приймає рішення замовити вантажні перевезення в Києві недорого, то неодмінно приступає до пошуків саме лідера в сфері українських вантажних перевезень. А пошуки, як правило, починаються з мережі Інтернет, з газетних сторінок або в інших виданнях рекламного характеру. Зателефонувавши за одним із зазначених телефонних номерів компанії "Грузоперевозки-24", замовник отримає докладну консультацію з приводу будь-якого замовлення з урахуванням його чисельності, ваги, обсягу вантажу, пунктів завантаження-вивантаження, про необхідність в наданні допомоги вантажниками, приблизну вартість послуги. Вантажне таксі Теремки здійснюючи вантажні перевезення в українській столиці, можуть задіяти для якісного виконання послуг найрізноманітніші транспортні засоби. Такий підхід дозволяє з граничною увагою до замовника підбирати найбільш оптимальний автомобіль.

У свою чергу компанія готова запропонувати:

 • Дбайливе ставлення до майна громадян.
 • Своєчасну подачу вантажних автомобілів, мікроавтобусів які працюють у "вантажне таксі Теремки" або інших районах мміста.
 • Гідну поведінку, а також пунктуальність вантажників.
 • Вибір оптимальних маршрутів слідування вантажівок.
 • Раціональність в підборі транспортних засобів для реалізації перевезень на Теремках та за межами району.

Вантажне таксі Теремки - підбір автотранспорту (вантажівки та мікроавтобуси)

Вантажне таксі Теремки вибір автомобілейЯкщо хтось придбав швейну машинку, бойлер, «пралку» чи будь-яку іншу побутову техніку, якщо хтось бажає відвезти на дачу застарілий холодильник, велосипед, дачний інвентар, якщо комусь потрібно придбати пару мішків цементу, кілька відер фарби та інший будівельний інвентар, то в компанії завжди знайдеться, що запропонувати для цього - найоптимальніший автомобіль в якості вантажного таксі. Так, наприклад, якщо буде потрібно перевезти вантаж масою до однієї тонни, то буде підібраний мікроавтобус обсягом до 7 м³ та вантажопідйомністью до 800 кг. Аналогічний транспорт як вантажне таксі в Києві замовляють кияни, жителі передмість для малооб'ємних переїздів. Зокрема, такими замовниками можуть виявитися орендарі столичного житла або студенти. А може бути навіть ті, у кого меблів не так вже й багато, проте в сукупності з усією масою речей однієї легковою машини або пікапом не впоратися. Конструктивні особливості деяких мікроавтобусів (наприклад, низькі підлоги та наявність бічних дверей) можуть надати додаткові зручності для навантаження-розвантаження, а це дозволяє деколи заощадити на праці вантажників. Однак всім відома Газель, дозволяє вирішувати більш масштабні завдання переїзду на Теремках чи Голосіївському районі. Газелі мають 1.5 тонною вантажопідйомністю з 18 м³ об'єму в кузові. В якості таксі Газелі мають непогані якостями в маневреності, а також швидкості на міських шляхах.

Вантажне таксі Теремки "Грузоперевозки-24" - ціна

Найоптимальний підбір автомобіля завжди призведе до якісно виконаної послуги, а також економії фінансових коштів замовника. Ціна на послуги може формуватися виходячи з різних параметрів. Для того, щоб замовити вантажне таксі Теремки, зателефонувавши по телефону, бажано повідомити такі відомості:

 • Інформацію про характеристики, чисельності, а також обсязі вантажу.
 • Точна юридична адреса місць навантаження-розвантаження.
 • Чи знадобиться залучення вантажників.
 • Дата, а також бажаний час виконання робіт.

Всі ціни на різні модифікації автомобілів вказані на сайті. Щоб дізнатися інформацію про вартість перевезення на вантажному мікроавтобусі або машині, клікніть на іконку необхідного тарифу за параметрами Вашого вантажу та буде виведена вся додаткова інформація.

Вантажне таксі Теремки ціна
Вантажне таксі Теремки ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажне таксі Теремки - висновок

Одного разу зателефонувавши до диспетчерської служби компанії "Грузоперевозки-24", замовник набуває надійного партнера, який ніколи ще не підводив. Звертаючись до компанії, будь-яка людина завжди може розраховувати на те, що його вантаж буде доставлений вчасно, незалежно від погодних умов, стану столичних та загальноукраїнських доріг. Для того щоб персонально переконатися в швидкості, пунктуальності водіїв які виконують вантажні перевезення, сумлінності, порядності вантажників, що відповідають за збереження вантажів, доведеться перевірити та зателефонувати, щоб замовити вантажне таксі Теремки у професійного перевізника недорого у Києві.

Адреса головного офісу
КиЇв вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" виконує перевезення Київ - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.