099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Відрадний Київ

Вантажне таксі Відрадний Київ - пікапи, мікроавтобуси, машини (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т ) швидкі та цілодобові перевезення від компанії "Грузоперевозки-24". Якщо потрібно перевести по Київу та (області) - речі, побутову техніку, меблі, будматеріали замовляйте вантажне таксі Відрадний Київ дзвонить, звертайтесь (безкоштовна консультація диспетчера).

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 100 гривень/год
Вантажне таксі Відрадний Київ вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 1.7м
Ширина 1.5м
Висота 1.2м
Об`єм 3 м³
Вантажопідйомність 500 кг
Пасажирські місця 1
Вантажне таксі Відрадний Київ тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 100 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7 грв/км
Нічний час с 22-00 +100 грв
Додаткова адреса заїзду +50 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
300 гривень
Машина на 2 години по місту
460 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
620 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Відрадний Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять та підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі Відрадний Київ "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Відрадний Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти побутову техніку (мікрохвильову піч, швейну машину) та особисті речі у валізі. Перевезти їх потрібно по Київу з вулиці Лебедєва-Кумача будинок 7 (район Відрадний) на вулицю Олександра Пироговського будинок 4 (район Солом'янка). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри побутової техніки (Висота * ширина * довжина) та речей можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі Відрадний Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде автомобіль за тарифом (100) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 1.7м, ширина - 1.5м, обсяг 3м³), що дозволяє вмістити ці речі та техніку. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 4.8 км, отже в тарифі (100) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7 грв/км по Київу, тобто отримуємо вартість переїзду 300 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Kangoo
 • Ford Connect
 • Volkswagen Caddy
 • Сitroёn Berlingo
 • Peugeot Partner
 • Lanos (пикап)

Для перевезення невеликого обсягу вантажу цей тариф є найкращим з усіх. Скромні розміри вантажівок вражають своєю місткістю. Служать для перевезення: пральних машин, особистих речей, картин та різних предметів інтер'єру, електроніки, газових плит та котлів, велосипедів та скутерів, малих розмірів меблів ... У них можна здійснювати дрібні домашні переїзди, розвозити по торговим точкам поліграфію та канцелярію та тп. Взагалі машини призначени на перевезення предметів вагою не більше п'ятсот кілограм та додатково має одне посадочне місце для пасажира. Надманеврені, комфортабельні автомобілі.

Вантажне таксі Відрадний Київ або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - замовити вантажне таксі Київ, щоб наприклад перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі Відрадний Київ потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити речі чи інше.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб терміново замовити вантажне таксі Відрадний Київ "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Відрадний Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Відрадний Київ на сьогоднішній день є одним із звичайних маршрутів у професійній діяльності транспортного підприємства "Грузоперевозки-24". Компанія вважається однією з лідерів всеукраїнського ринку транспортних перевезень. Здійснюємо транспортування вантажів по місту Києву, столичному регіону, а також по всім населеним пунктам країни.

Де знаходиться масив «Відрадний»

Відрадне це одна з історичних популярна місцевість міста Києва, на якій колись давно перебував однойменний хутір. В даний час житловий масив з промисловою зоною розташований в Солом'янському районі столиці. Він простягається між бульваром Лепсе, Відрадним проспектом, вулицею Гарматній. А промислова зона знаходиться між вулицею Василенко, бульваром Гавела, а також залізницями і Київським залізничним кільцем.

Вантажне таксі Відрадний КиївНа території масиву розташована лісо-паркова зона, приватний сектор та п'ятиповерхові хрущовки, які простягаються вздовж усього шосе до меж Солом'янського району. Поруч з Відрадним знаходяться райони такі: Грушки, Галагани, Борщагівка, а також Караваєві дачі. Між Відрадним з Караваєві дачами уздовж залізниці протікає річечка Либідь.

Вантажне таксі Відрадний Київ послуги

Вантажне таксі Відрадний Київ що надається компанією "Грузоперевозки-24" є повноцінним універсальним технічним обслуговуванням. Взагалі ж така зручна послуга призначена для виконання замовлень по самим різним вантажним перевезенням, в місті-герої Києві, а також в його передмістях. Причому вантажне таксі Відрадний Київ ідеально може підійти для меблевих перевезень, доставки габаритних речей, виробничих або побутових вантажів, довозу будівельних матеріалів, або вивезення сміття після будівельних чи ремонтних заходів.

Вантажне таксі Відрадний Київ - перевезення меблів

Може хтось, вже прийняв рішення про зміну старих меблів у міській квартирі на нову або зібрався перевезти її на дачу? Або можливо, комусь потрібно з троєщинської квартири на Відрадний масив перевезти меблі або окремі її елементи? У таких випадках саме час звертатися до лідера столичних автомобільних перевезень для того, щоб неодмінно скористатися послугами такого різновиду вантажних перевезень. Хоча б тому, що усі автомобілі та мікроавтобуси чудово обладнані для меблевих перевезень. Більш того, арсенал компанії "Грузоперевозки-24" має у своєму розпорядженні спеціально оснащені автомобілі, так звані «Меблівозкі».

Вантажне таксі Відрадний Київ перевезення меблівЗвичайно ж, що автоперевізник надасть охайних, сильних, професійних вантажників. Це богатирі, яким цілком під силу без якихось пошкоджень переносити всякі меблеві гарнітури або, якщо буде потрібно окремі їх елементи по поверхах. Після чого все це акуратно завантажити у кузов автомобіля. В даний час для замовників компанії немає необхідності замовляти перевезення меблів в одному місці, а вантажників - в іншому.

Ціна на послуги - найбільш прийнятна в Києві

Вантажне таксі Відрадний Київ з компанією "Грузоперевозки-24", на думку багатьох експертів, вважаються найвигіднішими. Це ж підтверджується словами багатьох замовників, які встигли скористатися аналогічними послугами, причому, не тільки в Києві, а також по всьому столичному регіону. А все тому, що всі тарифи чесні, вони абсолютно відповідають ринковим цінам. Таким чином, вони реально відображають стан справ в області столичних автомобільних перевезень.

Маємо у розпорядженні вельми солідний автопарк, повний штат непогано натренованих вантажників. А персонал професійної диспетчерської служби, має у своєму розпорядженні відповідне обладнання, а також найсучаснійшу програмне забезпеченням. Внаслідок чого підбір необхідного для конкретного замовника автомобіля буде проведений буквально за кілька миттєвостей. Завдяки цьому, ще жодному клієнтові не доводилося годинами просиджувати в очікуванні такого необхідного для нього на той момент транспортного засобу. Скоординовані дії всього трудового колективу дають можливість нам надавати всім своїм клієнтам найшвидші послуги. Отже, більше автомобілів вийде в рейс, що в свою чергу вплине на формування тарифів.

У підсумку, замовникам надається цілком прийнятна вартість на найрізноманітніші види транспортних послуг. Таким чином, виходить, що тільки завдяки успішному менеджменту підприємства всі клієнти оплачують будь-яку, послугу наприклад, «вантажні перевезення по Києву» за колишньою мінімальною тарифікаціїю, причому, не дивлячись на безперервно зростаючі ціни буквально на все.

Вантажне таксі Відрадний Київ ціна
Вантажне таксі Відрадний Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажне таксі Відрадний Київ основні послуги, які надає компанія "Грузоперевозки-24"

Вантажне таксі Відрадний Київ основні послуги

"Грузоперевозки-24" надає головним чином такі послуги, недорого:

 • Будь-які види офісних, квартирних, заміських, або дачних переїздів.
 • Дешеве вантажне перевезення від вантажного таксі "Грузоперевозки-24".
 • Транспортування великої побутової техніки, наприклад, холодильника, меблів, електротехніки.
 • Перевезення великих музичних інструментів: барабани, орган, рояль.
 • Перевіз домашніх вихованців, високих рослин, вантажу.
 • Доставка товарів по торговим організаціям Києва або Відрадного.
 • Вивіз будівельного сміття.
 • Надання автотранспорту тільки в зазначений час у замовленні.
 • Якісне виконання розвантажувально-навантажувальних робіт.
 • Інші види послуг, перевезень.

Як замовити найдоступніше вантажне таксі Відрадний Київ

Вантажне таксі Відрадний Київ замовити надзвичайно просто. Єдине, що варто зробити замовнику, це звернутися до представників компанії по телефону або на сайті gruzoperevozki-24.kiev.ua. У диспетчерській службі "Грузоперевозки-24" роз'яснять все детально. Крім того, дадуть безліч необхідних порад по оптимізації, вибору автомобілів для конкретної послуги. Далі вказати, точний обсяг вантажу, а також місце розвантажувально-навантажувальних робіт. Вантажопідйомність автомобіля, відстань до об'єкту прямо вплине на кінцеву вартість послуги. замовляйте вантажне таксі Відрадний Київ "Грузоперевозки-24" для забезпечення стабільних, якісних, швидких, недорогих переміщень вантажів.

Адреса головного офісу
КиЇв вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" виконує перевезення Київ - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.