099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Вишгород

Вантажне таксі Вишгород - від компаніі "Грузоперевозки-24" це якісні вантажні перевезення меблів, побутової техніки, будівельних матеріалів та інших вантажів. Якщо Вам потрібно терміново вантажне таксі Вишгород з послугами (або без) вантажників, звертайтесь, дзвонить по телефонам, (безкоштовна консультація диспетчерської служби) - допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажне таксі Вишгород цінаНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9 м³
Вантажопідйомність 1200 кг
Пасажирські місця 2
Вантажне таксі Вишгород тариф та ціна
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Вишгород

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Вишгород номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти шафу, крісло, пральну машину та невеличке ліжко. Перевезти їх потрібно з Вишгорода з вулиці Кургузова будинок.17 (Київська область) у Київ на вулицю Баумана будинок.64 (район Нивки). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина) та побутової техніки, можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі Вишгород ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити ці меблі та техніку. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 21.7 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7.50 грв/км по Київу та 15 грв/км замістковий кілометраж між Вишгородом та Києвом. Тобто отримуємо ціну 360 + (5.2км * 7.50 грв/км) + (6.5км * 15 грв/км) = 496 гривень 50 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти шафу, холодильник або об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на перевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності перевезення домашніх тварин з господарем прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі Вишгород або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі Вишгород потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі Вишгород "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Вишгород - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Вишгород є одним з багатьох напрямків у сфері діяльності професійної транспортної компанії "Грузоперевозки-24". З багатьох достоїнств відомого київського автоперевізника, є наприклад, якісної виконання усіх проведених заходів, гранично відповідального виконання своїх обов'язків усім персоналом, особливо виділяється оперативність у обслуговуванні своїх замовників. Так, після дуже нетривалого часу з моменту подачі заявки будуть підібрані диспетчерами вантажно-пасажирські мікроавтобуси, або вантажівки постануть перед замовником у місці вказаному ним. Це звичайна практика в буденній діяльності лідера у області автомобільних перевезень компаніі "Грузоперевозки-24". Усе пояснюється тим, що ми вже тривалий час займаємося тим, що здійснюєм вантажні перевезення у Києві, по всьому столичному регіону, а також по всіх регіонах України. Виконуємо повний комплекс перевезень, а також усі супутні їм види послуг.

Вантажне таксі ВишгородТака організація професійної діяльності надзвичайно сприятлива. Так, наприклад, коли якомусь замовнику буде потрібно, причому терміново здійснити транспортування щойно купленої меблі, то саме ми зможемо швидко її реалізувати. На ринку вантажних перевезень є автотранспортні підприємства, а також фірми, що надають тільки послуги вантажників. Як людині розібратися у такому різноманітті пропозицій, адже в одному тільки Києві їх десятки?

Дешеве вантажне таксі Київ "Грузоперевозки-24"

Практика показує, що тільки на вивчення усіх пропозицій окремих один від одного послуг перевізників та вантажників йдуть години, а щоб обдзвонити усіх ще більше. При цьому дешеве вантажне таксі Київ може прибути вже через півгодини, а застрягла у одній з київських пробок бригада вантажників, яка з'явиться через дві-три години, а потім заявить, що у них обідня перерва. Який вихід з такої заплутаної ситуації?

Якщо у мешканців Вишгорода виникає така ситуація, то не варто втрачати свій час на пошуки компаній, які надають тільки автомобілі або тільки вантажників. Усе це можна буде замовити у одному місці - у лідера автоперевезень, професійної транспортної компанії "Грузоперевозки-24". Всього лише одного єдиного дзвінка вистачить для того, щоб усі проблеми транспортування, перенесення будь-яких вантажів були вирішені у найкоротші терміни.

Вантажне таксі Вишгород з компанією "Грузоперевозки-24", інформація про яку останнім часом розміщена не тільки в журнальних чи газетних оголошеннях, а також у мережі інтернет, можна також замовити на цьому ж сайті або за нижче вказаними телефонами. Так, наприклад, при першому ж пошуку в інтернеті необхідних для замовника послуг, йому усього лише доведеться вимовити ключове слово, таке як дешеве вантажне таксі, а далі вказати один зі столичних районів або передмість, наприклад Вишгород. Діючи, саме таким чином, кожен замовник зможе швидко знайти найвідповідальнішу, оперативно діючу автотранспортну компанію, власне лідируючу у цій сфері.

Вантажне таксі Вишгород - популярність послуги

Однією з цілого ряду найпопулярніших послуг, які надається компанією є звичайно ж недороге вантажне таксі Вишгород. Часом, замовляючи вантажівки або вантажно-пасажирські мікроавтобуси, мешканці київських передмість одним махом зможуть вирішити свої життєво важливі питання. Це ж природно відноситься повною мірою до людей, які проживають у невеликому містечку Вишгород.

Вантажне таксі Вишгород послугиЩо ж є у такій простій послузі, яка так приваблює багатьох клієнтів автоперевізників? Все дуже легко пояснюється. Вантажні або вантажно-пасажирські мікроавтобуси чудово зарекомендували себе при таких обставинах, коли виникає гостра необхідність у транспортуванні, невеликих вантажів. Це можуть бути: особисті речі замовників, побутова або електротехніка, корпусні або антикварні меблі, в цілому, все те, на що вже не знадобляться величезні автомобілі, а мобільні мікроавтобуси.

Вантажне таксі Вишгород з вантажниками

Вантажне таксі Вишгород може використовуватися автотранспортними підприємствами для будь-яких видів, у тому числі масштабних квартирних або офісних переїздів. А великі автоперевізники, крім усього іншого пропонують тут же послуги своїх професійних вантажників, які будуть займатися повним розбиранням-збіркою, перенесенням усіх видів меблів з вишгородських домоволодінь або офісів. Так, наприклад, усі співробітники компанії "Грузоперевозки-24" сумлінно виконують усі свої посадові обов'язки, на своїх ділянках, на будь-яких етапах з моменту замовлення, до розвантажувально-навантажувальних заходів із заключною розстановкою усіх об'єктів за вказаними замовником місцях. Прибуття бригади вантажників разом з прибуттям мікроавтобуса на місце призначення виробляються злагоджено, надзвичайно швидко, у строго визначену договором годину.

Вантажне таксі Вишгород сервіс перевезення меблів, також як вартість послуг, що надаються вантажниками безпосередньо залежить від якості, кількості усіх проведених дій. Досвідченими співробітниками підприємства-перевізника легко вирішуються будь-які завдання, які тісно пов'язані з різноманітністю наданих послуг, наприклад, якщо це квартирні або офісні переїзди.

У своїй діяльності менеджмент компанії керується, переважно, індивідуальним підходом в процесі ціноутворення за надані послуги. Багаторічний практичний досвід показує, що всі, а особливо постійні клієнти завжди залишаються задоволеними від відмінно проведених робіт всіма співробітниками: від керівництва до простих вантажників. А для постійних замовників передбачено безліч найрізноманітніших знижок.

Вантажне таксі Вишгород ціна "Грузоперевозки-24"

Вантажне таксі Вишгород ціна на "автомобілі"
Вантажне таксі Вишгород ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажне таксі Вишгород замовленняКомпанія "Грузоперевозки-24" завжди на високому професійному рівні організовує для мешканців Вишгорода вантажні перевезення меблів, побутової техніки, будівельних метеріалів та іньше по місту або Києву та по області. Так, наприклад, проходження по маршрутах Київ-Вишгород, Вишгород Київ - це одне з найпопулярніших. Зателефонуйте у диспетчерську службу, а її фахівці допоможуть у підборі індивідуального автомобіля під конкретне замовлення з розрахунком її точної вартості, особливо якщо це послуга вантажне таксі Вишгород.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com