099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі Вишневе

Вантажне таксі Вишневе від компаніі "Грузоперевозки-24" це надійні, цілодобові перевезення вантажів по Київській області. Якщо треба терміново вантажне таксі Вишневе щоб перевезти меблі, техніку, речі та інше звертайтесь. Пікапи, мікроавтобуси, машини (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т) з послугами вантажників (або без), бешкоштовна консультація диспетчера.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 100 гривень/год
Вантажне таксі Вишневе цінаНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 1.7м
Ширина 1.5м
Висота 1.2м
Об`єм 3 м³
Вантажопідйомність 500 кг
Пасажирські місця 1
Вантажне таксі Вишневе тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 100 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7 грв/км
Нічний час с 22-00 +100 грв
Додаткова адреса заїзду +50 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
300 гривень
Машина на 2 години по місту
460 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
620 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення і побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі Вишневе

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі Вишневе "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі Вишневе номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти велосипед. Перевезти потрібно з Вишневого Київська область з вулиці Лесі Українки д.25 у Київ на вулицю Маршала Жукова д.30 (Лесной масив). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри велосипеда (Висота * ширина * довжина) можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг велосипеда повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі Вишневе ціна та віртість Для Ваших цілей підійде автомобіль (пікап) за тарифом (100) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 1.7м, ширина - 1.5м, обсяг 3м³), що дозволяє вмістити цей транспортний засіб пересування. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення ?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 30.1 км, отже в тарифі (100) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7 грв/км по Київу та 14 грв/км міжміський кілометраж між Києвом та Вишневим (відстань 5км). Тобто отримуємо 300 + (5км * 14 грв/км) + (15.1км * 7 грв/км) = 475 гривень та 70 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Kangoo
 • Ford Connect
 • Volkswagen Caddy
 • Сitroёn Berlingo
 • Peugeot Partner
 • Lanos (пикап)

Для перевезення невеликого обсягу вантажу цей тариф є найкращим з усіх. Скромні розміри вантажівок вражають своєю місткістю. Служать для перевезення: пральних машин, особистих речей, картин та різних предметів інтер'єру, електроніки, газових плит та котлів, велосипедів та скутерів, малих розмірів меблів ... У них можна здійснювати дрібні домашні переїзди, розвозити по торговим точкам поліграфію та канцелярію та тп. Взагалі машини призначени на перевезення предметів вагою не більше п'ятсот кілограм та додатково має одне посадочне місце для пасажира. Надманеврені, комфортабельні автомобілі.

Вантажне таксі Вишневе або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі Вишневе, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити речі чи побутову техніку.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі Вишневе "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі Вишневе - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі Вишневе є одним з багатьох послуг у діяльності автотранспортної компанії "Грузоперевозки-24". У сфері багатогранної професійної діяльності перебувають не тільки близькі до столиці міста-супутники, саме місто-герой Київ, а уся область, а також Україна. Компанія вважається лідером у сфері автомобільних перевезень, маємо усе необхідне, для того, щоб не просто називатися такою, це чудова матеріальна база, відмінний парк автотранспортних засобів. Головне досягнення компанії - це персонал співробітників - команда-професіоналів, від керівництва до безпосередніх виконавців (операторів, водіїв, вантажників).

Вантажне таксі Вишневе

Багато людей мінімум раз у житті, цілком ймовірно, стикалися з гострою необхідністю терміново перевезти будь який вантаж. Наприклад, з перевезенням великогабаритних - надзвичайно важких речей, оздоблювальних матеріалів чи вивезенням будівельного сміття після нарешті завершеного будівництва чи капремонту, переїздом на дачу або до нового місця проживання або евакуацією офісу. Або просто перевезти стару пральну машину на дачу. Слід зауважити, що усі ці заходи не так вже й просто самостійно здійснити. Для того щоб успішно були вирішені такі вельми не прості завдання обов'язково потрібно вантажний автомобіль. А для перенесення важких вантажів не завадило б замовити послуги професійних вантажників. А якщо зарахувати до всього цього то, що потрібно заздалегідь розпланувати маршрут слідування, правильно упаковані, занурені, встановлені речей у кузові автомобілі? А як на рахунок цілісність чи збереження доставлених вантажів до місць їх призначення? Таким чином, виходить, що без професійної допомоги автоперевізників обійтися буде не просто. Як би там не було, вантажне таксі Вишневе "Грузоперевозки-24" дуже успішно справляється з такими подібними проблемами, пов'язаними з автоперевезеннями.

Вантажні перевезення Київська область - вантажне таксі Вишневе "Грузоперевозки-24"

Вантажне таксі Вишневе недорого з компанією "Грузоперевозки-24" - це повсякденна універсальна технічна послуга. Вона призначена для виконання замовлень по самим різним видам вантажних перевезень, у самому місті, чи в столиці або у її передмістях. Зазвичай послуга ідеально підійде для того, щоб перевезти меблі, транспортування великогабаритних речей, побутових, виробничих вантажів, підвезення будматеріалів, або відвозу якогось виробничого сміття.

Вантажне таксі Вишневе - Київ чи в зворотному напрямку недорого

На сьогоднішній день у Вишневому ведеться жваве будівництво. Багато киян розглядають питання, пов'язані з придбання у цьому місці квартири, будинку або ж самі починають будівництво особистого житла. У місто часто з'їжджаються люди з найвіддаленіших куточків України, а також самі кияни, втомлені від міської суєтності. Компанія вантажне таксі Вишневе "Грузоперевозки-24" враховує усі нюанси, внаслідок цього пропонує усі види автомобільних перевезень по Києву, його передмістях, в напрямку Вишневого, а також по самому місту. Зокрема, замовникам з Вишневого можуть стати у нагоді послуги великовантажних автомашин для транспортування великогабаритних, великовагових вантажів або популярного вже вантажне таксі Вишневе, для перевезення малих вантажів або незначну чисельність речей.

Вантажне таксі Вишневе може бути викликано з будь-якого міста Київської області, самій столиці, або будь-якої точки нашої Країни. Наприклад, виклик може бути здійснений для масштабних квартирних, офісних переїздів чи транспортування якихось вантажів у межах міста, які за своїми габаритними розмірами не змогли б вміститися в багажниках легковиків. Коли замовник прийняв рішення про транспортування вантажів в Вишневем недорого або з нього, то бажано звернутися власне до представників компанії "Грузоперевозки-24", професійного автоперевізника. Наприклад, тому, що ціна з вантажних перевезень у Вишневому із застосуванням, її автотранспорту, значно нижче, ніж у таких же перевізників з невеликих компаній або малих міст.Вантажне таксі Вишневе недорого

Компанія вантажне таксі Вишневе "Грузоперевозки-24 "покладає на себе усю повноту відповідальності за вирішення будь-яких проблем клієнтів, пов'язаних з переїздами, розбиранням/збіркою меблів, спеціальним пакуванням, а також з розміщенням окремих елементів по коробам, з подальшими вантажно/розвантажувальними роботами. З наявним у компанії значним автопарком, спеціально підготовлених для найрізноманітніших потреб автомобілів, оперативність у вирішенні проблем замовника не складе ніяких труднощів. Для замовника буде підібраний вільний автомобіль з найоптимальнішою вантажопідйомністю, максимально швидко будуть виконані будь-які вантажні перевезення.

Вантажне таксі Вишневе ціна
Вантажне таксі Вишневе ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Професійне вантажне таксі Вишневе цілодобово

Професійне вантажне таксі Вишневе цілодобово

Більшість місцевих мешканців по максимуму використовують таке благополучне розташування міста для здійснення робочих поїздок, для навчання у Київ. Після роботи, навчання у столиці, люди повертаються назад для більш комфортного проживання, чистому, що не завантаженому людським або транспортним потоком місті Вишневе. Актуальною досі залишається зворотна ситуація, коли мешканцями Києва, які набувають у передмістях дачі, будинку для комфортного проведення часу на уїкенд, літніх канікулах, або просто для відпочинку від столичної суєти. В обстановці одночасного проживання в двох містах актуальною залишається проблема з транспортуванням речей або вантажів. Тоді виникає цілком логічне рішення питань транспортування.

Пропозиції "Грузоперевозки-24" відомого автоперевізника

Компанія вважається лідером професійних перевезень У Київському регіоні. З нами легко здійснити:

 • Великі, малі, середні квартирні або офісні переїзди.
 • Дешеві заміські, дачні переїзди.
 • Транспортування великогабаритних вантажів.
 • Перевезення особистих речей.
 • Термінову доставку будматеріалів.

Для цього будь-хто може самостійно підготувати вантажі до транспортування зателефонувати у диспетчерську службу "Грузоперевозки-24", або зробити замовлення на сайті. Після чого професійні фахівці самі виконують усі необхідні роботи. Звертайтеся до професіоналів, тоді послуга вантажне таксі Вишневе виявиться передбачувано успішної.

Адреса головного офісу
КиЇв вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com