099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажне таксі з вантажниками Київ

Вантажне таксі з вантажниками Київ - від компанії "Грузоперевозки-24" це надійні, швидкі, охайні перевезення меблів, побутової техніки, будматеріалів та інших речей по Київу (області) та Українє. Якщо Вам терміново потрібно перевезти будь-що, замовляйте - вантажне таксі з вантажниками Київ телефонуйте, (безкоштовна консультація), з радістю допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 120 гривень / година
Вантажне таксі з вантажниками Київ цінаНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.8м
Об`єм 9м³
Вантажопідйомність 1200кг
Пасажирські місця 2
Вантажне таксі з вантажниками Київ
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 120 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +120 грв
Додаткова адреса заїзду +60 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
360 гривень
Машина на 2 години по місту
540 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
720 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажне таксі з вантажниками Київ

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся та потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажне таксі з вантажниками Київ номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість перевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти меблі (ліжко, матрац) та побутову техніку (пральну машину, газову плиту). Перевезти потрібно в Києві з вулиці Юрія Шумського будинок 8 (район Березняки) на вулицю Олени Пчілки будинок 2б (район Позняки). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри побутової техніки (плити та машини) (Висота * ширина * довжина) та меблів (ліжка, матраца), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг предметів повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажне таксі з вантажниками Київ ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (120) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 3.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 9м³, висота - 1.80м), що дозволяє вмістити цю побутовую техніку та меблі (ліжко та матрац) в мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 3.6 км, отже в тарифі (120) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. Тобто отримуємо вартість перевезення у вантажному таксі без послуг вантажників, яка дорівнює ціні 360 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги перевезення, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter
 • Ford Transit Maxi
 • Renault Master
 • Fiat Ducato
 • Volkswagen LT
 • Volkswagen Crafter

Дуже популярний тариф якщо необхідно перевезти об'ємний багаж. Ці мікроавтобуси зможуть взяти до себе на борт: не надто високі холодильники (стоячи), різноманитні будівельні матеріали, великого розміру дивани, шафи, трюмо та столи, газові колонки, котли та плити... Замовляють їх найчастіше при малих квартирних, офісних переїздах. А також для доставки товарів по торговим точкам. Чудність машин у тому, що розраховані на перевезення великих предметів вагою до однієї тонни та двісті кілограм. При необхідності перевезення домашніх тварин з господарем, прохання узгодити з оператором, а також з водієм автотранспорту.

Вантажне таксі з вантажниками Київ або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажне таксі потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажне таксі з вантажниками Київ "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажне таксі з вантажниками Київ - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажне таксі з вантажниками Київ все частіше кияни, а також мешканці прилеглих до столиці населених пунктів замовляють у автотранспортної компанії "Грузоперевозки-24" - лідера в сфері вантажних перевезень по Київу (області) та Україні. Це ж радять експерти, щоб переїзди більше не перетворювалися в неконтрольовані стихійні лиха. Щоб вантаж, який, був доставлений вчасно, а також у повністю збереженому стані. Взагалі ж, досвідчені переселенці рекомендують використання послуги вантажне таксі з вантажниками Київ по усім районам не тільки для транспортування великогабаритних, дуже важких вантажів або середньогабаритних, але також для перевезення великого, якщо не сказати величезної кількості речей. Це дуже зручна, практична послуга, яка допоможе людям які здійснюють шопінг в київських бутиках або супермаркетах не замислюватися про перевезення всього придбаного майна. Головне, це правильний підбір транспортного засобу з урахуванням його вантажопідйомності, а також обсягів кузова для розміщення всіх речей, плюс швидка, кваліфікована, охайна робота вантажників, погрузка - розвантаження всього придбаного або що потрібно перевезти.

Вантажне таксі з вантажниками Київ Грузоперевозки-24Помічено, що останнім часом "Грузоперевозки-24" стають все більш популярними. На поточний день людям більше не доведеться бути залежними від волі випадку, коли раптом намітиться терміновий захід, пов'язаний з вантажними перевезеннями. Оскільки в компанії, крім чималого парку автомашин самих різних модифікацій, є файні команди досвідчених вантажників, які в змозі охайно здійснювати завантаження/розвантаження будь-яких вантажів. Усі працівники фізичної праці мають непогані фізичні дані, використовують всілякі сучасні кріпильні пристрої, механізми, а також інструментарій.

Вантажне таксі з вантажниками Київ недорого легко вирішує всі завдання

 • Квартирних переїздів та дачних.
 • Офісних переїздів в інші будівлі.
 • Складських перевезень.
 • Доставки комерційних або приватних вантажів по Києву, області та Україні.
 • Транспортування меблів, складання/розбирання, завантаження/розвантаження з бригадою вантажників.
Вантажне таксі з вантажниками Київ недорого

Вантажне таксі з вантажниками Київ з компанією "Грузоперевозки-24"

 • Будь-які види меблів, телевізори, плазмові панелі, побутову, комп'ютерну або електротехніку, коробки з домашнім майном завжди доставляються організовано, в строго встановлений, обумовлений час.
 • Трапляється, що у людей не збереглася пакування з магазина від цих предметів. Тоді фахівці компанії самостійно проводять усі необхідні заходи по їх упаковці, використовуючи свій пакувальний, найсучасніший матеріал.
 • Вантажники проведуть всі потрібні кріпильні роботи для того, щоб в процесі руху автомашини ніякі об'єкти перевезення не приходили в непридатність.
 • За бажанням клієнта, замовляючи вантажне таксі з вантажниками Київ, вони допоможуть або повністю здійснять розбирання-збирання великогабаритних виробів.
 • Транспортування офісної або звичайних меблів, різноманітного обладнання або оргтехніки чи іншого майна автопідприємство здійснює швидко, з максимальною економією для самого замовника.
 • Слід відзначити той факт, що власникам компаній, що замовляють недорого послуги у "Грузоперевозки-24", не доведеться переживати про якість перевезення, оскільки лідером завжди гарантується абсолютна відсутність фінансових, матеріальних або яких би то ні було втрат.
 • Буде здійснено правильний підбір модифікації автомобіля в залежності від обсягу або розміру вантажу, що перевозиться, таким чином, замовнику не доведеться оплачувати напівпорожню вантажівку.

Вантажне таксі в Києві з вантажниками "Грузоперевозки-24" здійснить транспортування абсолютно будь-яких різновидів вантажів (від сировини або товарів споживання до великогабаритного промислового обладнання) для дрібних фірм або великих, в тому числі державних підприємств. Послугами автоперевізника дуже часто користуються приватні особи або підприємці.

Вантажне таксі Київ ціна на "автомобілі"
Вантажне таксі Київ ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Чому звертаються в вантажне таксі з вантажниками Київ в компанію "Грузоперевозки-24"

Вантажне таксі з вантажниками Київ вибір послуг

Тому що

 • Маємо в своєму розпорядженні великим автопарком вантажівок та мікроавтобусів різних модифікацій, починаючи з маленьких мікроавтобусів, а також Газелями - класична машина для перевезення, і закінчуючи великовантажними автомобілі великої тоннажності.
 • Весь транспорт знаходиться в нормальному технічному стані.
 • Індивідуально підходимо до кожного клієнта.
 • Професійно менеджери або диспетчери підберуть вантажне таксі, щоб ціна послуги виявилася невисокою для замовника.
 • Стрімкість у вирішенні абсолютно будь-яких задач, швидке оформлення замовлень.
 • Професійні вантажники-збирачі меблів зберуть-розберуть будь-які види меблів (від офісної, до антикварної), якісно виконують вантажно-розвантажувальні заходи, причому недорого.
 • Всі водії пунктуальні, своєчасно доставляють вантаж.
 • Пропонуємо найбільш прийнятні, демократичні ціни, постійним клієнтам - знижки, бонуси, плюс акції.
 • Пропонуємо погодинну оплату послуг.
 • Запропонуємо зручну форму розрахунку (готівкову чи безготівкову).
 • Вся тарифікація зрозуміла, прозора, всю інформацію можна подивитися прямо зараз не йдучи з цієї сторінки.
 • Весь згуртований роками колектив дорожить репутацією компанії, тому робить все, що тільки можливо, щоб всі замовники залишалися задоволеними.

Для чого замовляють вантажне таксі Києва з вантажниками

Вантажне таксі з вантажниками Київ дуже хороший варіант перевезення

Вантажне таксі з вантажниками Київ, як одна з багатьох різновидів послуг, що надаються компанією "Грузоперевозки-24", виділяється як одна з найпопулярніших серед столичних мешканців. Слід знати про те, що така комплексна послуга дозволить значно заощадити не тільки матеріальні, але також фінансові кошти. Зокрема, якщо комусь буде потрібно доставити велику старовинну шафу, античне дзеркало або просто, банально перевезти врожай з дачної ділянки, то саме допомога могутніх вантажників виявиться як ніколи до речі.

Як правило, замовники не бажають надривати свої спини, самостійно, та до того ж не правильно, завантажувати-розвантажувати майно що перевозиться вантажним таксі. Навіщо надриватися, якщо професійні, добре натреновані вантажники самі впораються з будь-якими завданнями? До того ж людям не доведеться звертатися за вантажними перевезеннями окремо, а за вантажниками також окремо. Сумарно, комплексно всі ці окремі послуги будуть коштувати набагато дорожче. А як на рахунок витраченого часу на пошуки то однієї, то іншої компанії, які надаватиме різні послуги?

Найкращий варіант вантажне таксі з вантажниками Київ "Грузоперевозки-24"

Таким чином, виходить, що замовити вантажне таксі з вантажниками Київ від компанії "Грузоперевозки-24" виявиться найбільш прийнятним та найкращим варіантом для здійснення будь-яких видів вантажних перевезень в столиці або в її межах, а також по всій Київській області та по Україні.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
"Грузоперевозки-24" вантажне таксі з вантажниками Київ - працюємо райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.