099-489-08-37
093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Біла Церква

Вантажні перевезення Біла Церква пропонує автотранспортна компанія "Грузоперевозки-24", яка займається перевезеннями вантажів, меблів, побутової техніки, будівельних матеріалів та іншших речей цілодобово. Термінові вантажні перевезення Біла Церква з послугами вантажників (або без) по місту, а також по Київської області - недорого, швидко.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 160 гривень / година
Вантажні перевезення Біла Церква цінаНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3/4.2м
Ширина
Висота 1.6/2м
Об`єм 9/18м³
Вантажопідйомність 1500кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення Біла Церква тариф
Інформация о тарифе (ціна)
Подача машини 160 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +160 грв
Додаткова адреса заїзду +80 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
480 гривень
Машина на 2 години по місту
660 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
840 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Біла Церква

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Біла Церква номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість автоперевезення.

Наприклад, Вам потрібно перевезти шафу, ліжко, диван, пральну машину, та невеличку різноманітну побутову техніку . Перевезти їх потрібно з Білой Церкви з провулка Гоголя будинок 25 у Київ на вулицю Михайла Стельмаха будинок.10 (район Голосіево). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів (Висота * ширина * довжина) та усієї побутової техніки можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг меблів та інших речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів машини. На цьому все! Вантажні перевезення Біла Церква ціна та вартість Для Ваших цілей підійде вантажна машина "Газель" за тарифом (160 Газель) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4м, ширина - 2м, об`єм - 18м³, висота - 2м), що дозволяє вмістити цю побутовую техніку та меблі у вантажівку. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість транспортування?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 78.5 км, отже у тарифі (160 Газель) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у усіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 8.50 грв/км по Київу та 17 грв/км міжміський кілометраж між мистечками Біла Церква - Київ (73.2км). Тобто отримуємо вартість яка дорівнює сумі 480 + (73.2км * 17 грв/км) = 1724 гривені 40 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахувати, телефонуйте у диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Газель бортова
 • Газель (дуєт, дуплет) тентована
 • Газель довга база тент
 • Газель суцільнометалева

Вантажівки призначені для транспортування великих, об'ємних, довгих предметів вагою яка не перевищує 1500кг. Універсальний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні шафи або інші предмети інтер'єру то ці вантажівки якраз. Величезний обсяг кузова автомобілей може вмістити у себе надзвичайно багато. Відмінність від своїх робочих конячок імпортного виробництва у тому що у них немає у кузові колісних арок. Тому об'ємний простір у них більше та внаслідок цього перевезе набагато більше. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: велике холодильне обладнання, домашні предмети меблів, дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, дробини, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура , спец техніка ... Список предметів, що перевозяться не перелічити. Вантажні перевезення Газелью це лідер даного тарифу, незаперечна при переїздах.

Вантажні перевезення Біла Церква у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення Біла Церква, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості послуг.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажні перевезення Біла Церква та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення Біла Церква - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Біла Церква припадають одними з найважливіших спрямувань у сфері професійної діяльності автотранспортної компанії "Грузоперевозки-24". З багатьох переваг компанії, зокрема, таких як високоякісне здійснення усіх проведених робіт, гранично відповідального ставлення до своїх службових обов'язків усім персоналом співробітників, особливо виділяється оперативне обслуговування замовників. Так, наприклад, протягом вкрай недовгого часу будь-які вантажні чи пасажирські мікроавтобуси, приїдуть до зазначеної замовником точці. Такий підхід у повсякденній діяльності компанії цілком обгрунтований хоча б тим, що ми досить-таки давно займаємося організацією, безпосереднім здійсненням вантажних перевезень по столиці України Києву, по усьому регіону та країні, а також по Білій Церкві та її околицях. Дійсно, організація робіт власне, таким чином, надзвичайно сприятлива для замовників. Так, наприклад, якщо раптово комусь знадобиться транспортний засіб окремо, або тільки бригада вантажників для проведення, розвантажувально-навантажувальних заходів, то експерти рекомендують наступне. Бажано не позбавлятися свого, дорогоцінного часу, у розшуку компаній які пропонують тільки автомобілі, або тільки вантажників, але все це замовити у одному місці - у професійних автоперевізників.

Вантажні перевезення Біла Церква з "Грузоперевозки-24", інформацію про яких люди розшукують вже не в журнальних чи газетних оголошеннях, а в мережі інтернет, можна замовити вантажні перевезення Біла Церква власне на цьому сайті, а також за нижче вказаними номерами телефонів, можете зв'язатися з компанією. Так, наприклад, у процесі чергового пошуку в інтернеті необхідних недорогих послуг, потенційним замовникам компанії - автоперевізника знадобиться усього лише вказати фактичне ключове слово, таке як допустимо вантажні перевезення, а в подальшому вказати район його дій - Біла Церква. Здійснюючи такі нескладні маніпуляції, більшість людей власне знаходять максимально об'єктивну інформацію про найвідповідальніших, а також оперативно діючих автотранспортних компаніях.

Вантажні перевезення Біла Церква - Київ дешево

Для того щоб переїзди будь-яких масштабів, не оберталися неконтрольованими стихійними лихами, а передбачувані до транспортування вантажі, меблі, промислові чи побутові товари, речі, будь-які матеріали, наприклад, будівельні могли доставлятися вчасно, у цілості, багато білоцерківців надають настійні рекомендації своїм родичам або хорошим знайомим звертатися за допомогою до перевірених часом перевізникам. Зокрема, вантажне таксі від "Грузоперевозки-24" ідеально може підійти для транспортування середньогабаритних або просто важких вантажів у будь-якому напрямку а також по Білой Церкві. Однак є дещо, на що варто було б звернути увагу при таких обставинах - це на правильність підбору транспортного засобу. Більш того, також слід приблизно розрахувати бажану вантажопідйомність, об'єм кузова конкретного автомобіля, після чого зв'язатися з диспетчерською службою. Але краще все ці питання довірити вирішити їх професіоналами. Саме менеджерами, представниками диспетчерської служби "Грузоперевозки-24" професійно будуть проведені усі необхідні розрахунки з вантажним транспортуванням, а також буде правильно вибрано вантажопасажирський, вантажний мікроавтобус, чи вантажівку.

Вантажні перевезення Біла Церква вантажне таксі "Грузоперевозки-24" - недорого

Експертами у сфері автомобільних транспортуваннь відмічено, що не випадково компанія "Грузоперевозки-24" в останні роки стає найбільш затребуваною у столичному регіоні. Прямо зараз багато людей стають незалежними від думок своїх друзів або близьких, звернувшись через цей сайт у компанію для консультації. Цьому є своє пояснення, навіть без того, що автоперевізник має чималий парк автомобілів на будь-який випадок. Найцінніше - це персонал справжніх професіоналів від керівництва, до бригади досвідчених вантажників. До речі вантажники, завжди дбайливо здійснюють вантажно-розвантажувальні заходи будь-яких типів вантажів, включаючи особисте майно замовників. Причому все це не просто файні фрази. Переважна більшість робітників мають відмінне здоров'я, фізичну силу, а здійснюючи свою безпосередню професійну діяльність, застосовують різноманітні сучасні кріпильні пристрої, механізми, інструменти.

За допомогою вантажного таксі зазвичай вирішуються питання:

 • Квартирного, офісного та дачного переїзду.
 • Складського переїзду.
 • Приватних або комерційних автоперевезень.

Вантажні перевезення Біла Церква початок

Вантажні перевезення Біла ЦеркваЯк правило, процес автоперевезень відбувається за таким сцінарієм:

 • Меблі, холодильне обладнання, побутова або комп'ютерна техніка, коробки з речами доставляються в заздалегідь вказану годину.
 • Коли не збереглася первинне пакування, фахівці компанії самі проведуть усі потрібні пакувальні - підготовчі заходи.
 • При необхідності, буде надана допомога у складанні зі зворотним розбиранням великих предметів.
 • Індивідуальний підбір вантажних машин чи мікроавтобусів.

Хто користується послугами недорогого вантажного таксі

Вантажні перевезення Біла Церква у професійних перевізників замовляють усі категорії громадян країни. Це фізичні, юридичні особи, власники великих підприємств, компаній, невеликих фірм, а також звичайні люди, яким щось потрібно транспортувати.

Вантажні перевезення Біла Церква ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення Біла Церква ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажні перевезення Біла Церква чому звертаються к "Грузоперевозки-24"

Вантажні перевезення Біла Церква вантажне таксіУ компанію звертаються багато людей тому, що:

 • Володіємо чималим автопарком вантажних автомашин різних марок.
 • Весь транспорт завжди справний.
 • Індивідуальний підхід до замовника.
 • Вірно підібрана модифікація автомашини.
 • Транспортування вантажів у Київ здійснюються щодня.
 • Швидко принимаємо рішення.
 • Оперативно оформляємо замовлення.
 • Невелика оплата вантажно-розвантажувальних робіт.
 • Пунктуальні, відповідальні водії.
 • Прийнятна недорога ціна, плюс знижки.
 • Є погодинна оплата роботи.
 • Дуже зручна форма розрахунку.
 • Демократичність прозорих тарифів.

Здійснюйте лише правильні вибори, довірте вантажні перевезення Біла Церква тільки професіоналам, таким як компанія вантажне таксі "Грузоперевозки-24".

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com