099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Газель по Україні

Вантажні перевезення Газель по Україні швидка подача до адреси автомобіля, різноманітний модельний ряд до автоперевезеннь (бортової - довга база - дуєт). Компанія "Грузоперевозки-24" здійснує вантажні перевезення Газель по Україні з послугами професійних вантажників (або без), безкоштовна консультація, попередня розрахунок вартісті.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 160 гривень / година
Вантажні перевезення Газель по Україні тарифНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 3/4.2м
Ширина
Висота 1.6/2м
Об`єм 9/18м³
Вантажопідйомність 1500 кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення Газель по Україні ціна
Інформация о тарифе (ціна)
Подача машины 160 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +160 грв
Додаткова адреса заїзду +80 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
480 гривень
Машина на 2 години по місту
660 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
840 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості транспортування

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна переїзду та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Газель по Україні

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся та потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Газель по Україні номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість.

Наприклад, Вам потрібно здійснити маленький квартирний переїзд - перевезти меблювання (дитячу шафу, стіл, стілець, ліжко та 38 коробок (0.35*0.40*0.33) з речами). Переїзжати треба по Україні с містечка Святопетрівське Київська область у Васильків Черкаська область. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів та коробок (Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення Газель по Україні вартість Для Ваших цілей підійде вантажівка Газель (4-х метрова) за тарифом (Газель 160) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4м, ширина - 2м, об`єм - 18м³, висота - 2м), що дозволяє вмістити ці меблі та речі. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 213 км, отже в тарифі (160) Газель вже закладений кілометраж до 10 км по місту (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі у нашому випадку 8.50 грв/км. А заміський километраж між Святопетрівське-Васильків (213км) буде помножен на два "поняття колорейс". Тобто вартість транспортування меблів та речей у Газелі складає 480 + (213 км * 17 грв/км) = 4101 гривна. Приклад був розрахований тільки на послуги проїзду Газелі, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Газель бортова
 • Газель (дуплет) тентована
 • Газель довга база тент
 • Газель суцільнометалева

Вантажівки призначені для транспортування великих, об'ємних, довгих предметів вагою яка не перевищує 1500кг. Універсальний тариф, якщо Вам потрібно перевезти величезні шафи або інші предмети інтер'єру то ці вантажівки як раз. Величезний обсяг кузова автомобілей може вмістити у себе надзвичайно багато. Відмінність від своїх робочих конячок імпортного виробництва у тому що у них немає у кузові колісних арок. Тому об'ємний простір більше та внаслідок цього перевезуть набагато більше. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних, дачних. У свою чергу у них легко увійде: велике холодильне обладнання, домашні предмети меблів, дивани, шафи та тумби, автотранспортні засоби пересування: мотоцикли, велосипеди, важкі та габаритні будівельні матеріали, дробини, газові котли та плити, душові кабінки та ванни, музична апаратура , спец техніка ... Список предметів, що перевозяться не перелічити. Вантажні перевезення Газель по Україні це лідер даного тарифу, незаперечна при переїздах.

Вантажні перевезення Газель по Україні від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі, речі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити автоперевезення по тарифу Газель, потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажні перевезення Газель по Україні у "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Газель по Україні недорого на українському ринку автотранспортування є найбільш затребуваними. А все тому, що у цієї марки транспортного засобу є цілий ряд пристойних технічних параметричних даних, завдяки яким використання цих автомобілів набуло масового характеру для цілого ряду найрізноманітніших автоперевезень. Крім того, з такими досить незначними габаритами цього транспортного засобу, автомобілями цієї марки забезпечується чудова мобільність, особливо в умовах вузьких міських, селищних вулиць.

Які вантажі може перевозити вантажне таксі "Грузоперевозки-24" за тарифом Газель по Україні.

Вантажні перевезення Газель по Україні недорого таксі Грузоперевозки-24Представлені автотранспортні засоби офіційно не класифікуються, як вантажні. З цієї причини на такі автомобілі не поширюється більшість обмежень у процесі пересування. А це, природно дуже сприятливо, для будь-який вантажні перевезення Газель по Україні, особливо в межах міста, а тим більше в мегаполісі. Взагалі-то саме Газелі, це найоптимальніші транспортні засоби, практично у всіх країнах колишнього Радянського Союзу для транспортування вантажів на близьких або на великих дистанціях. З їх допомогою здійснюється цілий спектр операцій в сфері автоперевезень, в тому числі:

 • Переїзд -(малий масштаб).
 • Доставка найрізноманітніших (побутових, харчових, промислових) товарів.
 • Транспортування всілякої меблі.
 • Транспортування промислового обладнання до 1500 кг.

Варто відзначити, що Газелі це не тільки вантажна, але також вантажопасажирський різновид автотранспорту. Наприклад, крім меблів або інших вантажів, в деякі автомашини комфортно зможуть розміститися власники (від 2 осіб до 5)які супроводжують свої вантажі. Це може виявитися досить гідною кандидатурою, коли самим власникам доведеться брати участь або проконтролювати особисто дачні, офісні або квартирні переїзди. Так, разом з двома-трьома вантажниками або більше, вони в залежності від характеру вантажу, що перевозиться, зможуть приїхати до місця призначення. При цьому мають можливість супроводжувати своє майно, а також невідкладно вказувати на те, як цей вантаж повинен бути розміщений на новому місці призначення.

Вантажні перевезення Газель по Україні головним чином замовляють компанії, які, крім замовлення транспортного засобу лише для вантажних перевезення по Україні, бажають отримати окремі, додаткові послуги та недорого. Наприклад, найбільш затребувані в таких випадках вважаються: розбирання-збирання меблів, такелажні роботи, а також професійне пакування (речей, меблів, вантажу). Проте, найбільше замовників цікавить ціна питання. З таким підходом можна оперативно вирішувати будь-які заходи, пов'язані з автоперевезеннями в максимально короткі терміни.

Вантажні перевезення Газель по Україні, загальне призначення автомашин.

Газелі є вантажівками, ідеально відповідними для реалізації (квартирний, дачних, офісних) переїздів або здійснення вантажних перевезень в невеликих обсягах. Існує багато модифікування цієї вантажівки, вибравши якийсь із них, замовник зможе істотно заощадити. Вантажні перевезення Газель по Україні призначенняТак, наприклад, у звичайних напівпричепів газелей є до двох місць для пасажирів. А це може полегшити замовникам вирішувати завдання, пов'язані з переїздами, а також позбавляє від необхідності виклику додаткового автомобіля, а це зайві витрати. Спочатку автовиробник припускав, що Газель буде засобом для перевезень в межах міста. При всьому - тому практика застосування автомобілів показала, що наявність однотипних вантажівок не завжди може відповідати бажанням власників вантажів. З цієї причини, для реалізації різних автоперевезень спеціально розроблялося безліч інших модифікацій. В даний час автовиробник представив модельний ряд з багатьма альтернативними модифікаціями, щоб успішно реалізовувалися вантажні перевезення Газель по Україні, причому недорого. Багато автоперевізників, зокрема, великі транспортні компанії або представники малого або середнього бізнесу, приватні підприємці-власники особистих автомобілів набувають вантажівки-іномарки, а, як відомо ціна таких придбань чимала. Звичайно, вантажні автомашини іноземних компаній, особливо якщо це вантажне таксі по Україні дозволяють їх власникам доставляти вантажі, без проблем по головним шляхам нашої країни. Наприклад, в великої мірі це відноситься до столичного регіону, а також деяким більш-менш пристойним в технічному плані шляхах. Перебуваючи в нескінченних транспортних пробках, можна значно економити на пальному. Проте, слід враховувати, що транспортування на таких автомобілях може виявитися в якійсь мірі трохи дешевше, але ціна таких новеньких іномарок чимала.

Різновиди автомобілів для вантажних перевезеннь Газелями по Україні.

Вантажні перевезення Газель по Україні можуть вирішити багато непростих, повсякденні завдання для превеликого безлічі великих або середніх комерційних підприємств, торгівельних точок, приватних підприємців. Нерідко трапляється, що майбутні автоперевізники задаються резонним питанням: Яку же вантажівку доцільніше купити, яка буде більш ефективна або більш універсальна? Окремі новачки-автоперевізники навіть прагнуть особисто або замовляють спецдосліджень по ринку вантажних перевезень України. Як би там не було, але аналітика демонструє, що багато хто з них знаходять рішення всіх своїх різного роду проблем в придбанні власне Газелей. Адже не випадково ж їх називають комерційними автомобілями номер один на пострадянському просторі.

Газелі, які користуються найбільшим попитом у компанії "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Газель по УкраїніПершочергово виділяються різної довжини тентовані машини, як найпопулярніших моделей. Вони досить недорогі, особливо якщо потрібна транспортування середніх, не довгомірних вантажів. В основному це трьохметрові, чотирьох, вантажопідйомністю до 1.5 тонн. Основними перевагами таких Газелей вважаються: мобільність, універсальність, стрімкість. Це чудова альтернатива великовантажним автомобілям. А в разі необхідності тенти з легкістю знімаються. В автопарку компанії є широка лінійка всіх модифікацій Газелей для будь-яких видів вантажних перевезень (під різні вантажі) та задовольнять найвибагливішого замовника.

Вантажні перевезення по Україні ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення по Україні ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажні перевезення Газель по Україні недорого можуть реалізовуватися в багатьох модифікаціях цих автомобілів, тим не менш, фахівці в сфері автомобільних перевезень рекомендують: перш, ніж замовляти певний вантажівка для вантажних перевезень по Україні, добре б порадитися з професіоналами, які працюють в компанії "Грузоперевозки-24", (безкоштовни поради та консультація диспетчерської служби, звертайтесь).

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com