099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Київ недорого

Вантажні перевезення Київ недорого від компаніі "Грузоперевозки-24" це швидкі та цілодобові перевезення речей, меблів, побутової техніки, будівельних метеріалів та вантажей по Київу (області) по Україні. Якщо бажаєте терміново замовити вантажні перевезення Київ недорого машинами (0.5т 0.8т 1.5т 2т 3т 5т), дзвонить по номерам телефонів, допоможемо.

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 100 гривень/год
Вантажні перевезення Київ недорого вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 1.7м
Ширина 1.5м
Висота 1.2м
Об`єм 3 м³
Вантажопідйомність 500 кг
Пасажирські місця 1
Вантажні перевезення Київ недорого тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 100 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 7 грв/км
Нічний час с 22-00 +100 грв
Додаткова адреса заїзду +50 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
300 гривень
Машина на 2 години по місту
460 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
620 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна перевезення та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Київ недорого

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся та потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Київ недорого номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість транспортування.

Наприклад, Вам потрібно перевезти особисті речи та підростковий матрац розмірами (довжиною 1.50 метра, ширина 0.70м). Перевезти потрібно по Київу з вулиці Кутузова будинок 4 (район Печерськ) на вулицю Санаторна будинок 15 (район Дарница). Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри матраца (Висота * ширина * довжина)та речей можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей та матраца повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення Київ недорого ціна та вартість Для Ваших цілей підійде автомобіль за тарифом (100) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 1.7м, ширина - 1.5м, обсяг 3м³), що дозволяє вмістити ці речі. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість переїзду?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 11.1 км, отже в тарифі (100) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Київу (як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 7 грв/км по Київу, тобто отримуємо ціну 300 + (1.1км * 7 грв/км) = 307 гривень 70 копійок. Приклад був розрахований тільки на послуги переїзду, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять всі прорахунки та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Renault Kangoo
 • Ford Connect
 • Volkswagen Caddy
 • Сitroёn Berlingo
 • Peugeot Partner
 • Lanos (пикап)

Для транспортування невеликого обсягу вантажу цей тариф є найкращим з усіх. Скромні розміри вантажівок вражають своєю місткістю. Служать для доставки: пральних машин, особистих речей, картин та різних предметів інтер'єру, електроніки, газових плит та котлів, велосипедів та скутерів, малих розмірів меблів ... У них можна здійснювати дрібні домашні переїзди, розвозити по торговим точкам поліграфію та канцелярію та тп. Взагалі машини призначени на транспортування предметів вагою не більше п'ятсот кілограм та додатково має одне посадочне місце для пасажира. Надманеврені, комфортабельні автомобілі.

Вантажні перевезення Київ недорого або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідно - замовити вантажні перевезення Київ недорого, щоб наприклад перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулися за адресою. Щоб замовити вантажне таксі Київ потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості транспортування.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Щоб терміново замовити вантажні перевезення Київ недорого та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення Київ недорого - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Київ недорого у даний час є однією з пріоритетних напрямків у професійній діяльності транспортної компанії "Грузоперевозки-24". Компанія є досвідченим лідером на ринку українських транспортних перевезень. Здійснюємо транспортування вантажів по Києву, Київській області, охоплюючи всі столичні міста-супутники, а також усю територію України.

Вантажні перевезення Київ недорого

Основні відмінності "Грузоперевозки-24" від подібних компаній

Одна з найбільш істотних відмітних характеристик, які виділяють компанію вантажне таксі "Грузоперевозки-24" від аналогічних - це чесність, справедливість, гранично допустимий демократичний підхід до тарифікації всіх своїх послуг. Наприклад, тарифи на більшість послуг підприємство прагне підтримувати на мінімальному рівні, який тільки можливий у країні, з огляду на дуже складну економічну ситуацію наших днів. З таким підходом до справи кожен зацікавлений громадянин може замовляти будь-які послуги цілодобово зокрема і вантажні перевезення Київ недорого.

Сучасний методологічний, творчий підхід усіх співробітників, відмінна логістична складова дозволяє досягати компанії максимальної результативності по організації безперервності вантажни потоків з урахуванням інтересів будь-якого замовника. Постійно, все вище піднімається планка власних стандартів у обслуговуванні клієнтів, зростають вимоги до персоналу співробітників, від керівного складу до безпосередніх виконавців. Завдяки цьому вантажні перевезення Київ недорого здійснюються якісно, ​​а замовники отримують комфортне обслуговування для себе.

Вантажні перевезення Київ недорого від "Грузоперевозки-24" прийнято вважати найвигіднішими у самому Києві, а також в області, оскільки усі тарифи повністю відповідають ринковим цінам. Вони істинно відображають стан справ в області автомобільних перевезень. Маючи солідний автопарк, персонал досвідчених вантажників, а також професійну диспетчерську службу з відповідним оснащенням, вибір потрібних тільки для замовника автомобілів займе кілька хвилин. У результаті замовнику не доведеться годинами чекати прибуття автотранспорту для своїх потреб. Отже злагоджена робота усього згуртованого колективу забезпечує для всіх клієнтів найдоступніші недорогі ціни на більшість видів транспортування. Бажано особливо звернути увагу на факт, що тарифи на вантажні автоперевезення у Києві зупинилися на колишньому реально дешевому, недорогому рівні, причому, не дивлячись на підвищення цін на паливо, а також запчастини.

Послуги вантажні перевезення Київ недорого компанії "Грузоперевозки-24"

 • Офісний, квартирний, приміський або дачний переїзд будь-якого масштабу.
 • Транспортування м'якої та звичайної меблів, великої побутової техніки, холодильне обладнання, електроніку, аудіо - або відеоапарату.
 • Доставку великих музичних інструментів, наприклад, піаніно чи рояль.
 • Доставку домашніх вихованців, різноманітних рослин, особистих речей.
 • Доставляємо промислові товари та продуктові по торговим точкам.
 • Вивозим будівельне сміття.
 • Надамо автотранспорт строго вчасно в указану годину у заявці.
 • Якісно, недорого, оперативно виконуємо розвантаження-навантаження.
 • Інші автоперевезення.

Доступні вантажні перевезення Київ недорого ціна - вантажне таксі "Грузоперевозки-24"

Вантажні перевезення Київ недорого ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення Київ недорого ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Щодня водії компанії здійснюють безліч вантажних перевезень, не тільки по українській столиці або області, а також по всій країні, якщо того зажадає замовник. До кожного клієнта індивідуальний підхід, забезпечуються якісні, абсолютно дешеві переїзди. Таким чином, вантажне таксі у даний час найоптимальніша, доступна, недорога послуга вантажних перевезеннь у Києві.

Володіємо автомашинами, які призначені для вирішення багатьох завдань. У автопарку є різні вантажні або пасажирські мікроавтобуси. Велика розмаїтість мікроавтобусів автопарку гарантує цілодобове користування наданими послугами з ексклюзивним вибором автомашини, призначеної тільки для вирішення індивідуальної задачі клієнта. Можна підібрати автомобіль потрібної замовнику категорії або вантажопідйомності.Вантажні перевезення Київ недорого вантажникі та вантажівки

Компанія використовує автомобілі

 • З високим тентом
 • Верхнья завантаження.
 • На довгій бортовий базі (Збільшений кузов).
 • Спец-автомобілі для вивозу будівельного сміття після ремонту.

Такі автомашини застосовуються до:

 • Транспортування речей.
 • Проведення квартирного переїзду (Під ключ недорого).
 • Проведення офісного переїзду.
 • Привіз товару до місць торгівлі.

Вантажні машини та мікроавтобуси перевозять:

 • Холодильне обладнання (у будь-якому положенні)
 • Посудомийні, пральні машини.
 • Газове обладнання - котли, плити...
 • М'які меблі такі як диван, або софу.
 • Меблі - шафи, тумбочки, дивани, антресоль...
 • Великогабаритну побутову техніку та предмети, або електротехніку.
 • Велосипеди та мопеди, мотоцикли та мотоблоки.
 • Інші види вантажів, за бажанням замовника.

Найсуттєвіше перевага використання таких вантажних автомобілів є його доступність у ціні, маневреність, можливість заїжджати у такі місця, у які багатотоннажний вантажівка просто не добереться.

Вантажні перевезення Київ недорого - переваги "Грузоперевозки-24"

Вантажні перевезення Київ недорого здійснюються компанією за класичною схемою. Все що замовнику слід зробити, це подзвонити по одному з вказаних телефонних номерів, або залишити заявку на сайті. Диспетчера пояснять все в деталях, дадуть рекомендації для оптимального вибору автомашини виключно для конкретного автоперевезення. Головне, що має бути зроблено - це вказати, обсяг вантажу, що перевозиться, а також місце проведення розвантаження-навантаження. Бажано мати на увазі, що вантажопідйомність автомобіля, відстань, яке він пройде прямо вплине на кінцеву вартість послуги. Авто, як правило, подається у строго вказану в заявці годину. Далі відбувається швидке обслуговування та транспортування вантажу. Саме цей підхід сприяє надавати дешеві послуги вантажних перевезень по Києву, до того ж забезпечується стабільність у взаєминах з її клієнтами.

Замовникам гарантується:

 • Професійна консультація операторами диспетчерською службою.
 • Максимальна доступність вантажних перевезеннь.
 • Швидка, своєчасна подача автомобіля (25-40 хвилин).
 • Класична завантаження - розвантаження.

Замовляйте вантажне таксі "Грузоперевозки-24" та вантажні перевезення Київ недорого залишитеся задоволені!!!

Адреса головного офісу
КиЇв вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Столична компанія вантажне таксі "Грузоперевозки-24" виконує вантажні перевезення Київ недорого - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.