099-489-08-37
lifecell 093-463-14-01
номер телефона 067-903-81-21 Kyivstar
ПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ
ВАНТАЖНИКИ КИЇВ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ
Графік роботи - цілодобово
заявки приймаються з 8:00 до 22:00
без перерви на обід без вихідних
Вантажні перевезення Київ замовити автомобільТЕРМІНОВО ВИКЛИК
автомобіля за 30 - 35 хвилин
ВАНТАЖНЕ ТАКСІ КИЇВ компанія "ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ-24"

Вантажні перевезення Київ цілодобово

Вантажні перевезення Київ цілодобово - від компанії "Грузоперевозки-24" це надійні, швидкі перевезення речей, побутової техніки, будівельних матеріалів та вантажей по Київу (області) та Україні. Якщо Вам потрібно замовити вантажне таксі та - вантажні перевезення Київ цілодобово звертайтесь допоможемо, безкоштовна консультація диспетчера.

Вантажні перевезення Київ цілодобово компанія грузоперевозки-24

Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" організує та виконує комплексні квартирні, офісні переїзди за допомогою професійних вантажників (за бажанням). Недорогі послуги, фіксовані тарифи на вантажні перевезення Київ цілодобово, прозорі, адекватні ціни. Сервіс термінового виклику автівок : пікапа, мікроавтобуса, Газелі, вантажівок у будь-який район міста.

Як ми працюємо: 1. Ви телефонуєте диспетчеру і говорите "звідки і куди", точний "час, дату" опис вантажу, який необхідно доставити. 2. Диспетчер по параметрам Вашого багажу підбирає потрібну машину, ставить запитання "чи потрібні вантажники?", або у Вас самостійне "завантаження / розвантаження", за Вами вибір. 3. Оформлена "заявка" надходить в програму для водіїв. 4. Водій, який взяв замовлення, на протязі 5 - 10 хвилин зв'язується з Вами. 5. Виконує швидко, бездоганно всі завдання поставлені перед ним (згідно "заявці"). Найкращого переїзду Вам !!! - "Грузоперевозки-24".

Вантажне таксі
Вантажні перевезення Київ
Вантажне таксі Київ
Квартирний переїзд Київ
Вантажні перевезення Київ Газель
Вантажні перевезення по Україні
Перевезення меблів Київ
Тариф 150 гривень / година
Вантажні перевезення Київ цілодобово вартістьНомери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Характеристика автомобіля
Довжина 4.2м
Ширина 1.7м
Висота 1.9м
Об`єм 13 м³
Вантажопідйомність 1500/2000кг
Пасажирські місця 2
Вантажні перевезення Київ цілодобово тариф
Інформація о тарифе (ціна)
Подача машини 150 грв
Мінімальне замовлення 2ч+подача
Пробіг понад 10км 8.50 грв/км
Нічний час з 22-00 +150 грв
Додаткова адреса заїзду +75 грв
Час приїзду на адресу від 30 до 60 хвилин
450 гривень
Машина на 2 години по місту
630 гривень
Машина на 2 години + 1 вантажник
810 гривень
Машина на 2 години + 2 вантажника
Калькулятор розрахунку вартості перевезення

Якщо Ви бажаєте прямо зараз розрахувати перевезення, можете скористатися калькулятором натиснувши на карту.

На прикладі це буде виглядати так.

Калькулятор розрахунку вартості перевезення вантажу

Вам необхідно перевезти ... з пункту А в пункт В. Ваші дії:

 • Виберіть автомобіль відповідних розмірів і тариф в колонці Вибір транспорту.
 • У віконце точка відправлення А введіть Вашу адресу (місто, вулиця, будинок)
 • У вікно точка призначення В вводите кінцеву адресу (місто, вулиця, будинок)
 • Натискаєте на кнопку Розрахувати маршрут та вартість

І миттю буде виведена передбачувана ціна та побудований маршрут за допомогою Google Maps.

Оператори диспетчерської служби вантажні перевезення Київ цілодобово

Важливе зауваження: всі розрахунки наведені тільки для міської межі. Якщо переїзд намічається в інше місто або населений пункт, то до розрахунків буде доданий заміський кілометраж відповідно до тарифів. Послуги якщо потрібна допомога вантажників сюди не входять і підсумовуються окремо, всю інформацію по послугах читайте на сайті. Ви сумніваєтеся і потребуєте кваліфікованої відповіді ?. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, ми відповімо на усі Ваші запитання. Легкого Вам переїзду з вантажним таксі "Грузоперевозки-24"

Замовити вантажні перевезення Київ цілодобово номери телефонів (067) 903-81-21 (093) 463-14-01 (099) 489-08-37 Грузоперевозки-24
Приклад як розрахувати вартість.

Наприклад, Вам потрібно перевезти меблі, побутову техніку у кількості :(шафа, диван, розібраний стіл, маленький холодильник, пральну машину, газову плиту). Перевезти їх потрібно з Київа з вулиці Патріарха Мстислава Скрипника б.15 (район Солом'янка, колись була Островського) у Вишневе Київська область на вулицю Братів Гавришів б.20. Як же підібрати необхідний автомобіль? Все дуже просто, знаючи параметри меблів та побутової техніки(Висота * ширина * довжина), можна обчислити передбачуваний обсяг. Потрібно врахувати що обсяг речей повинен бути трохи менше на 10-15% від параметрів автомобіля. На цьому все! Вантажні перевезення Київ цілодобово ціна та вартість Для Ваших цілей підійде мікроавтобус за тарифом (150) т.к габарити вантажного відсіку (довжина - 4.2м, ширина - 1.7м, об`єм - 13м³, висота - 1.90м), що дозволяє вмістити ці меблі та техніку в мікроавтобус. Тепер перейдемо до: як прорахувати вартість перевезення?. Скористаємося калькулятором на сайті. Відстань від точки А (завантаження) до точки Б (розвантаження) по карті складає 11.5 км, отже в тарифі (150) вже закладений кілометраж до 10 км по місту Києву(як і у всіх тарифах), тому додаткові кілометри не будуть помножені на ціни закладені у кожному тарифі. У нашому випадку 8.50 грв/км по Київу, а міжміський кілометраж між Київом-Вишневе (5км) буде помножений на 17 грв/км "колорейс". Тобто отримаїмо вартісь 450 + (5км * 17 грв/км) = 535 гривень. Приклад був розрахований тільки на послуги транспортування, якщо потрібні додаткові послуги (вантажники та інше), читайте всю інформацію та тарифікацію на сайті. У випадках коли самі не впевнені розрахуватися, телефонуйте в диспетчерську службу, оператори або менеджери зроблять все прорахунки та дадуть відповідь на усі Ваші запитання.

Додаткові дані
Обслуговуючі автомобілі
 • Mercedes Sprinter Long
 • Volkswagen Crafter Maxi
 • Iveco Daily Long

Машини призначени для транспортування об'ємних, довгих предметів вагою що не перевищує 1500кг. Універсальний тариф якщо Вам потрібно перевезти меблі або велику кількість різних предметів. Обсяг автомобілей розташований вмістити в себе дуже багато. Служать для термінових переїздів офісів, квартирних середніх переїздів. А також у них легко поміститься: холодильники, дивани, шафи та тумби, мотоцикли, велосипеди, будівельні матеріали, газові котли та плити, душові кабінки та ванни ... Взагалі список предметів, що перевозяться не перелічити. Чудність машин у тому що вони мають вантажний відсік довжиною більше чотирьох метрів, можна транспортувати: довгі дошки, труби, вагонку, рейки, килими, теплиці ..

Вантажне таксі у Києві або у Київській області від компанії "Грузоперевозки-24" є професійною технічною послугою. Якщо Вам необхідні - вантажні перевезення Київ цілодобово, щоб наприклад перевезти великогабаритний вантаж, або просто меблі та інші предмети то Ви звернулись за адресою. Щоб замовити вантажні перевезення потрібно зателефонувати та повідомити оператору наступне:

 • З якої адреси та куди плануєте перевозити вантаж.
 • Визначиться з розмірами багажу для підбору автомобіля.
 • Узгодити якщо необхідно заїхати в декілька місць, додаткова точка та оплачується як доповнення до вартості перевезення.
 • Врегулювати питання з кількістю вантажників, (якщо такі потрібні).

Телефонуйте, звертайтеся з будь-якими питаннями, менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них. Замовляйте вантажні перевезення Київ цілодобово та вантажне таксі "Грузоперевозки-24", набирайте номери телефонів зазначених вище.

Вантажники недорого Київ

Послуги вантажників

 • Завантаження - розвантаження
 • Збирання - розбирання
 • Підйом - спуск по поверхах без ліфта
 • Бригада вантажників (від 1 до 10) з авто або без
 • Цілодобово

Вантажівки та мікроавтобуси

Мікроавтобуси та вантажні машини

 • Пікапи
 • Вантажно-пасажирські мікроавтобуси від 5м³ - 13м³
 • Пасажирські мікроавтобуси від 5 до 16 пасажирських місць
 • Газелі від 13м³ - 18м³
 • Газелі бортові 3 - 4 метрові
 • Вантажівки від 20м³ - 120м³ (від 3 тонн до 20 тонн)

Вантажні перевезення Київ цілодобово - тарифи

Тариф 100. Легкова вантажівка (пікап) неймовірно згодитися для доставки малогабаритної техніки: пральні, посудомийні машинки, телевізори, дачний інвентар...

Тариф 110. Призначення мінібусіка це : дрібногабаритні автоперевезення предметів вагою що не перевищує 800кг. Найкраща недорога ціна в тарифній сітці.

Тариф 120. Мікроавтобус даного класу здатний на багато що, у нього може легко поміститися пів квартири, а висота кузова вражає своєю місткістю, розташувати холодильник стоячи для нього не проблема. Вагова категорія вантаж до 1.2 тонни.

Тариф 150. Цей тип вантажного буса - один з лідерів вантажних перевезень, володіючи чудовою довжиною та об`ємом кузова може транспортувати дуже великі але не занадто важкі предмети, так-як максимальна вантажопідйомність його становить 1.5т/2т.

Тариф 160. Газель - чудова вантажівка автопрому, найпоширеніший автомобіль на пострадянському просторі, зарекомендував себе у роботі на відмінно (5 балів), одним словом "роботяга" Гарна, недорога ціна для нього.

Тариф 220. Пишність цього мікроавтобуса у тому що в змозі перевезти практично будь-який вантаж. Нереально великий вантажний відсік, спритний на міських дорогах, чудово зарекомендував себе при офісних, квартирних переїздах. Унікальна ціна тарифікації.

Тариф від 250. Автомобіль вражає своїми розмірами та характеристиками. Здатний взяти собі на борт цілих дванадцять піддонів, дуже прекрасна ціна тарифа на вантажівку.

Вантажні перевезення Київ цілодобово надаються не багатьма столичними автоперевізниками. Але людям, які проживають у Києві або його передмістях, іноді все-таки доводиться зустрічатися з такою крайньою необхідністю, наприклад при термінових переїздах або з метою реалізації виробничої продукції. Так, у ході таких переїздів часто доводиться перевозити безліч незручних важких або великогабаритних речей.

За допомогою вантажного таксі "Грузоперевозки-24", яким, як правило, виявляється звичайний вантажопасажирський мікроавтобус, автоперевезення здійснюються швидко, оперативно, надійно. Яким би не були обставини для, наприклад, нічного переїзду, основні вимоги як завжди залишаються актуальними. А саме транспортування речей або вантажів у найкоротші терміни з неухильним забезпеченням їх повного збереження.

Кияни віддають перевагу цілодобовому вантажному таксі "Грузоперевозки-24"

Найчастіше люди, які користуються послугою вантажне таксі "Грузоперевозки-24", добре ознайомлені з усіма тонкощами, «підводними каменями» такого виду послуг. Вони, як правило, вважають що краще скористатися послугами цілодобовим вантажним таксі. Тому що в ньому робота зазвичай організована таким чином, що при мінімальних витратах, послугою можна користуватися протягом 24-х годин та сім діб на тиждень, наприклад як черговий транспортний засіб, може виявитися вельми зручно. У результаті цих та деяких інших факторів така транспортна послуга незмінно затребувана не тільки самими городянами, але також власниками промислових підприємств, громадськими організаціями, підприємцями, а останнім часом багатьма волонтерами.Вантажні перевезення Київ цілодобово

Вантажні перевезення Київ цілодобово основні характеристики

 • Терміновість виклику автомобілів (30-40 хвилин), що трохи нагадує по прототипу замовлення звичайного легкового таксі.
 • Великий вибір транспортних засобів (мікроавтобуси, вантажні машини) різної модифікацій, комплектації або вантажопідйомності.
 • Швидкій, точний підбір відповідних автомобілів за допомогою операторів диспетчерської служби. Адже відпадає необхідність у витратах коштовного часу, при самостійному, до того ж надзвичайно важкому пошуку автомобіля який потрібен для конкретного транспортування, прочитавши безліч оголошень у газетах або переглянувши безліч відповідних сайтів у мережі інтернет.
 • Фіксована недорога заявлена тарифікація, незмінна вартість.
 • Можливість комплексного замовлення, з необхідною чисельністю вантажників.

Особливості автотранспортної компанії "Грузоперевозки-24"

 • Автомобілі прибувають власне в ті моменти, коли вони дійсно необхідні. Слід лише продзвонити за вказаними телефонами як вантажівка або Газель прибуде до місця вже через двадцять п'ять - сорок хвилин з моменту оформлення заявки.
 • Швидкість, надійність будь-яких різновидів вантажних перевезень, адже досвідченими співробітниками відмінно вивчені усі маршрути, включаючи об'їзні шляхи. Так, при отриманні замовлення, водій легко об'їде будь-яку пробку, по найкоротшому шляху, а відтак вчасно прибуде до зазначеного у заявці місця розташування.
 • Незважаючи на максимальну оперативність у обслуговуванні клієнтів, роботу найкваліфікованіших фахівців у сфері вантажні перевезення Київ цілодобово, цінова політика компанії цілком доступна для усього населення, ціни реально помірні.
 • Компанія "Грузоперевозки-24" завжди пропонує додаткові або ж альтернативні послуги, за допомогою яких можна суттєво заощадити. Так, наприклад, можуть бути запропоновані повні комплексні вантажно-розвантажувальні роботи. Слід знати, що замовляючи комплексну послугу з транспортуванням габаритних або важких вантажів, автомобіль може прибути відразу з бригадою вантажників. Вони прекрасно впораються з усіма труднощами цієї роботи.

Вантажні перевезення Київ цілодобово компанія Грузоперевозки-24Багато перевізників прагнуть завжди бути у повній «бойовій» готовності до виконання будь-яких, навіть не зовсім звичайних побажань замовника. Зокрема, вантажне таксі "Грузоперевозки-24" зможе надати автомобілі навіть з некурящими водіями. А самі автомобілі можуть бути обладнані спеціальними багажниками на даху або ж механізмом для вертикального кріплення. У деяких, особливих випадках може бути спеціально поданий вантажопасажирський мікроавтобус, який має до п'яти посадочних місць для деяких членів сім'ї замовника.

Вантажні перевезення Київ цілодобово ціна

Вантажні перевезення Київ цілодобово ціна на "вантажне таксі"
Вантажні перевезення Київ цілодобово ціна Пікапи (пиріжок), мікроавтобуси, вантажівки Ціна (тариф) година роботи Мінімальне замовлення (2 години + подача) з урахуванням 10 кілометрів пробігу Ціна вартості 1 кілометра починаючи з 11-го км Додаткова адреса заїзду (між точкою завантаження і вивантаженням) Робота в нічний час з 22:00 - 8:00 Ціна 1 кілометр за межами міста
Вантажівки Фото грв/год гривень грв/км грв/точка гривень (колорейс)
Пікап
(500 кг)
пікап, пиріжок, каблук 100 300 7 50 100 7
Mini bus
(800 кг)
Мікроавтобуси Volkswagen Transporter 4, 5, Opel Vivaro, Renault Trafic, Mercedes Vito, Ford Transit, вантажопідйомністю до 800 кілограм 110 330 7.50 55 110 7.50
Bus
(1200 кг)
Триметрові мікроавтобуси Mercedes Sprinter, Ford Transit Maxi, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato 120 360 7.50 60 120 7.50
Maxi bus
(1.5 - 2т)
Чотириметрові автобуси тонажністю 1500 кг - 2000кг 150 450 8.50 75 150 8.50
ГАЗель
(3-4 метра)
ГАЗелі бортові, 3-х метрові, 4-метрові, дует, тентована посилена і висока рама 160 480 8.50 80 160 8.50
3 тонник
(3000 кг)
Тритонні вантажні мікроавтобуси Iveco Daily Long, Volkswagen Crafter Maxi, Mercedes Sprinter Long 220 660 10.50 110 220 10.50
5 тонник
(5000кг)
Машини (вантажівки) вантажопідйомністю 5000 кілограм от 250 договірна 13 125 от 250 13

Вантажні перевезення Київ цілодобово з компанією "Грузоперевозки-24" здійснюються відносно дешево, у порівнянні з конкурентами на цьому ринку, причому за цілком реальною, прийнятною ціною. Керівники компанії прагнуть розвивати цей вид бізнесу, знаходячи прийнятний баланс з клієнтським або виконавчим інтересом. Всю інформацію про ціни та тарифи можете дізнатися на сайті, зробивши клік на цікавий для Вас тариф.

Постійно ведеться спостереження за всіма тенденціями на ринку автотранспортних перевезень. Цілковита командна згуртованість у колективі, ефективний менеджмент, сучасне програмне оснащення у диспетчерській службі, високий професіоналізм безпосередніх виконавців - це те, що компанія вже зараз пропонує усім своїм клієнтам. А, що говорити про її постійних клієнтів, яким пропонується найдемократичніша, помірна на ринку ціна.

Вантажні перевезення Київ цілодобово недорого

Підприємство завжди надає своїм замовникам найактуальніше цілодобове обслуговування, з адекватною, цілком прийнятною ціною. Причому враховується все, навіть справжня непросте економічна ситуація, а також реальна платоспроможність населення. Усі люди прекрасно розуміють, що прагнення нашого народу до економії, особливо викликане останнім підвищенням тарифів на «комуналку» - це об'єктивна реальність, з якою доводиться миритися. Більш того, такий підхід у діяльності компанії є пріоритетним при наданні усіх автотранспортних послуг.

Замовити вантажні перевезення Київ цілодобово

Професійний автоперевізник, компанія "Грузоперевозки-24" надає найоптимальніші транспортні засоби для кожного конкретного вантажу. Вантажні перевезення Київ цілодобово можна замовити за вказаними номерами телефонів, в будь-який зручний для Вас час дня та ночі із зазначенням бажаного транспортного засобу, а також передбачуваного часу доби, з урахуванням параметрів самого вантажу.

Контакти
Адреса головного офісу
Київ вул. Підвисоцького 6
01103
E-mail:gruzoperevozki24.kiev.ua@gmail.com
Вантажне таксі "Грузоперевозки-24" виконує вантажні перевезення Київ цілодобово - райони: Академмістечко, Берковець, Борщагівка, Біличі, Ново-Біличі, Бортничі, Березняки, Дарниця, ДВРЗ, Вітряні гори, Виноградар, Відрадний, Видубичі, Воскресенка, Голосієво, Деміївка, Жуляни, Жовтневий, Корчувате, Куренівка, Коцюбинське, КПІ, Комсомольський, Липки, Левобережна, Лісовий масив, Лук'янівка, Мишоловка, Минський масив, Нивки, Оболонь, Осокорки, Поділ, Печерськ, Петрівка, Пуща-Водиця, Позняки, Пирогов, Русанівка, Райдужний, Рембаза, Святошино, Солом'янка, Совки, Сирець, Татарка, Троєщина, Турецьке містечко, Теремки, Феофанія, Харківський масив, Чоколівка, Шулявка, Ширма та по всім містам Київської області.